Program for Ringsted Cup 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Søndag
Løb 22, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 247 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:06.54 | |
2 | 535 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:06.68 | |
3 | 467 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | SLAGELSE | 0199AA | 25 m | 1:07.43 | |
4 | 514 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 1:07.98 | |
5 | 809 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 1:08.00 | |
6 | 462 | Larsen Rasmus B. | 1997 | SLAGELSE | 9761AJ | 25 m | 1:08.01 | |
7 | 245 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 1:10.40 | |
8 | 171 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:10.64 | |
9 | 30 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 1:10.90 | |
10 | 630 | Kuhlmann Andreas | 1997 | SCHWERIN | 166833 | 25 m | 1:10.98 | |
11 | 528 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:11.73 | |
12 | 200 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 25 m | 1:11.95 | |
13 | 626 | Großmann Lars Andre | 1997 | SCHWERIN | 178776 | 25 m | 1:12.92 | |
14 | 473 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 1:12.93 | |
15 | 556 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 1:12.94 | |
16 | 820 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 1:13.05 | |
17 | 573 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:13.61 | |
18 | 629 | Krüger Tim | 2000 | SCHWERIN | 239145 | 25 m | 1:13.93 | |
19 | 699 | Flytkjær-Hansen Asger | 2000 | HASLEV | 0097AP | 25 m | 1:16.02 | |
20 | 455 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:16.29 | |
21 | 531 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 1:16.94 | |
22 | 53 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:17.23 | |
23 | 117 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 1:17.81 | |
24 | 124 | Hansen Nicolai Yung | 2000 | HERLUFSHOL | 0011AN | 25 m | 1:18.79 | |
25 | 856 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 1:18.87 | |
26 | 139 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 25 m | 1:20.70 | |
27 | 79 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 1:21.06 | |
28 | 270 | Bitzer Kasper | 2000 | KORSØR | 0079AK | 25 m | 1:21.16 | |
29 | 452 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:21.62 | |
30 | 647 | Töpfer Luke | 1999 | SCHWERIN | 261850 | 25 m | 1:22.32 | |
31 | 54 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 1:22.65 | |
32 | 52 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 1:23.33 | |
33 | 359 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:23.42 | |
34 | 281 | Løwe Frederik S. | 2001 | KORSØR | 0133AE | 25 m | 1:24.32 | |
35 | 73 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 1:24.94 | |
36 | 545 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 1:25.34 | |
37 | 75 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:26.52 | |
38 | 288 | Rought Elias | 2003 | KORSØR | 0359AF | 25 m | 1:26.61 | |
39 | 202 | Windahl Magnus | 2000 | HVIDOVRE | 0061AH | 25 m | 1:28.71 | |
40 | 74 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:30.66 | |
41 | 625 | Göttmann Marc Amon | 2003 | SCHWERIN | 307699 | 25 m | 1:31.04 | |
42 | 635 | Papenbrook Christer | 2002 | SCHWERIN | 307705 | 25 m | 1:31.07 | |
43 | 537 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:31.16 | |
44 | 138 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 25 m | 1:33.03 | |
45 | 339 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:33.06 | |
46 | 449 | Hansen Lauritz Tanderup | 2003 | SLAGELSE | 0325AA | 25 m | 1:33.52 | |
47 | 51 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 1:33.89 | |
48 | 179 | Jensen Mathias Berner | 2002 | HVIDOVRE | 0247AL | 25 m | 1:36.68 | |
49 | 611 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 1:37.54 | |
50 | 354 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:39.72 | |
51 | 616 | Ringer Mikkel | 2001 | VORDINGB | 0175AR | 25 m | 1:40.00 | |
52 | 698 | Eibye Viktor | 2001 | HASLEV | 0175AS | 25 m | 1:41.24 | |
53 | 217 | Andri Stefánsson, | 2004 | SUNDFÉLAG | 25 m | 1:42.03 | ||
54 | 62 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 1:44.00 | |
55 | 808 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:44.35 | |
56 | 562 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:46.34 | |
57 | 228 | Dagur Einarsson, Snorri | 2005 | SUNDFÉLAG | 25 m | 1:46.50 | ||
58 | 438 | Andersen Joachim L | 2003 | SLAGELSE | 0385AK | 25 m | 1:49.70 | |
59 | 469 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:51.22 | |
60 | 583 | Yldiz Elias | 2005 | TRITON B | 0591AC | 25 m | 1:51.61 | |
61 | 818 | Guul Magnus | 2005 | RINGSTED | 25 m | 1:53.78 | ||
62 | 829 | Lykke Silas | 2003 | RINGSTED | 25 m | 1:54.60 | ||
63 | 494 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:54.87 | |
64 | 326 | Andersen Sammi Anker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:55.53 | |
65 | 234 | Hilmir Lunddal Rúnarsson, | 2003 | SUNDFÉLAG | 25 m | 1:56.91 | ||
66 | 816 | Gravlund Magnus | 2002 | RINGSTED | 0257AQ | 25 m | 1:57.81 | |
67 | 853 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:59.25 | |
68 | 847 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 2:07.22 | |
69 | 518 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | ||
70 | 552 | Mantyvuo Oscar | 2004 | TRITON B | 0415AJ | 25 m | ||
71 | 810 | Diem Felix | 2005 | RINGSTED | 0541AH | 25 m | ||
72 | 817 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | ||
73 | 822 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 19 september 2015 |
Licens til Ringsted Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:33 |