2018-09-19   01:29:14
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM (25m) 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

17_J
Gren 17, 50m Fjärilsim Damer Junior 
 
SR: Therese Alshammar (1977) 24.38 2009-11-22 
SJR: Sarah Sjöström (1993) 24.90 2013-12-13 
MR: Therese Alshammar (1977) 24.82 2009-11-27 
EM-kval: 26.04 FN: Sarah Sjöström FM: Sr: Sarah Sjöström 25.10 / Jr: Louise Hansson 26.49 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
97  Liljeqvist Ida  1999  HÖGANÄS SS  AR4499  25 m  27.20   
531  Rosvall Hanna  2000  ÄNGELHOLM  AM7200  25 m  27.49   
138  Thormalm Alma  1996  JÖNKÖPING  AA0296  25 m  27.55   
300  Diaz-Nilsson Rebecca  1996  NKK  AD8296  25 m  27.62   
569  Gustafsson Rebecka  1998  STRÄNGNÄS  AH4698  50 m  27.69   
176  Vater Clara  1997  LANDSKRONA  AH7497  25 m  27.85   
234  Dollmayer Wanda  1996  MKK  AL6696  25 m  27.93   
405  Ramdén Hilma  2000  SÖDERTÄLJE  AF4600  25 m  27.95   
22  Junevik Sara  2000  FALUN  AL3400  25 m  28.10   
10  81  Wikström Ronja  1996  HS  BQ0696  25 m  28.15   
11  273  Hedman Felicia  1995  SK NEPTUN  BR6895  25 m  28.15   
12  279  Mattsson Rebecca  1995  SK NEPTUN  AQ0295  25 m  28.17   
13  404  Ramdén Alida  1997  SÖDERTÄLJE  AP0297  25 m  28.17   
14  306  Podéus Elin  1997  NKK  AE8297  25 m  28.22   
15  167  Lindström Annie  1996  KSLS  AJ3696  25 m  28.28   
16  114  Andersson Lova  2000  JÖNKÖPING  AA3600  25 m  28.49   
17  243  Tran Cassandra  1997  MKK  AN5697  25 m  28.54   
18  427  Näsén Karolina  1996  SÖDERTÖRN  AO0296  25 m  28.56   
19  327  Christiansen Emilia  1999  S 71  AL8499  25 m  28.58   
20  152  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  28.61   
21  59  Kruners Nike  1996  HS  AN3496  25 m  28.67   
22  235  Gustafsson Andrea  1996  MKK  AV0896  25 m  28.67   
23  567  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  50 m  28.70   
24  521  Jönsson Dinah  1998  YSTADS SS  AN6498  25 m  28.73   
25  557  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  28.73   
26  432  Unnermark Vilma  1997  SÖDERTÖRN  AI9697  25 m  28.76   
27  79  Weiler Matilda  1998  HS  AF0898  25 m  28.77   
28  484  Klintberg Matilda  1999  VELLINGE-N  AH1299  25 m  28.79   
29  137  Stillman Ebba  1996  JÖNKÖPING  AH9496  50 m  28.88   
30  261  Lundborg Linnéa  2000  MASS  AZ5600  25 m  28.89   
31  23  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  28.95   
32  70  Rosvall Lina  1997  HS  AC2897  25 m  28.97   
33  154  Lewton Josefin  1997  KALMAR SS  BF0297  25 m  29.05   
34  260  Lindhé Alice  1999  MASS  AF7699  25 m  29.08   
35  27  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  29.13   
36  418  Engback Cassandra  1999  SÖDERTÖRN  AQ0499  25 m  29.19   
37  551  Eriksson Mathilda  2001  SS04  AE2201  50 m  29.35   
38  475  Uusaro Alexandra  1995  TÄBY SIM  AN0295  25 m  29.70   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  28 oktober 2015 
Licensierad till: Svenska Simförbundet  Utskriftstid  14:13 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner