2018-09-22   11:53:16
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SM/JSM (25m) 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

12_J
Gren 12, 800m Frisim Damer Junior 
 
SR: Gabriella Fagundez (1985) 8:19.28 2007-12-07 
SJR: Louise Hansson (1996) 8:32.19 2015-01-26 
MR: Gabriella Fagundez (1985) 8:25.72 2007-11-25 
EM-kval: 8:21.40 FM: Sr: Laura Lajunen 8:36.95 / Jr: Erica Dahlgren 8:45.59 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
339  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  8:45.59   
440  Forés Alba  1998  SK TRITON  AI5298  25 m  8:48.54   
106  Rotstam Emma  1998  JÄRFÄLLA S  AF7498  25 m  8:59.70   
483  Håkansson Rebecca  1996  VELLINGE-N  AV3296  25 m  9:02.08   
119  Eriksson Hanna  1999  JÖNKÖPING  AD2499  25 m  9:05.54   
494  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS  AW2498  25 m  9:06.57   
300  Diaz-Nilsson Rebecca  1996  NKK  AD8296  25 m  9:08.81   
350  Sjöholm Lina  2000  SJÖBO SS  AD7200  25 m  9:09.30   
103  Hanson Isabelle  1998  JÄRFÄLLA S  AB4298  25 m  9:09.33   
10  101  Eriksen Ida  1997  JÄRFÄLLA S  AD4497  25 m  9:09.71   
11  365  Sundstedt Emma  1998  SPÅRVÄGEN  BE7498  25 m  9:10.21   
12  20  Ülger Olivia  2000  ESLÖVS SS  AK3800  25 m  9:10.89   
13  407  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m  9:11.11   
14  346  Andersson Augusta  1997  SJÖBO SS  AM9297  25 m  9:11.64   
15  475  Uusaro Alexandra  1995  TÄBY SIM  AN0295  25 m  9:14.24   
16  50  Hallbäck Ebba  2000  HS  AL0600  25 m  9:14.70   
17  515  Wiman Clara  1996  VÄSTERÅS  AE8896  25 m  9:16.60   
18  66  Palmkvist Johanna  1999  HS  AN2899  25 m  9:17.55   
19  400  Thörner Elin  1998  SÄFFLE SS  AI2298  25 m  9:18.52   
20  553  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  25 m  9:18.61   
21  262  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  9:19.62   
22  242  Mikkelsen Josephine  2002  MKK  AI5202  25 m  9:20.14   
23  399  Johansson Petra  1997  SÄFFLE SS  AF3897  25 m  9:21.61   
24  26  Kristensson Alfhild  1999  GÖTEBORG  AI6699  25 m  9:25.55   
25  392  Heimsten Sofia  1997  SK SYDSIM  AT8697  25 m  9:28.60   
26  568  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  9:31.80   
27  532  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  9:33.10   
28  105  Lidström Linda  1997  JÄRFÄLLA S  AD7497  25 m  9:33.52   
29  317  Berglund Olivia  1998  POSEIDON  AR9898  25 m  9:37.64   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  28 oktober 2015 
Licensierad till: Svenska Simförbundet  Utskriftstid  14:13 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner