Program för SM/JSM (25m) 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 37
|
Tävling |
SM/JSM (25m) 2015 |
|
Utskriftsdatum |
06 november 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Helsingborg |
|
Utskriftstid |
20:51 |
|
|
Arrangör |
SSF/Helsingborgs S |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 november 2015 |
|
|
|
|
Gren 37, 200m Frisim Damer |
Försök (4) |
Sponsor: Freker |
SR: Sarah Sjöström (1993) 1:50.78 2014-12-07 |
SJR: Sarah Sjöström (1993) 1:52.26 2013-08-07 |
MR: Sarah Sjöström (1993) 1:51.44 2014-11-22 |
EM-kval: 1:54.85 FM: Sr: Sarah Sjöström 1:51.44 / Jr: Louise Hansson 1:56.67 |
|
Heat 1 (4) , Junior |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
376 |
2 |
Gloria Muzito |
2002 |
BO6202 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:09.60 |
350 |
3 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:08.69 |
26 |
4 |
Alfhild Kristensson |
1999 |
AI6699 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:06.80 |
327 |
5 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
25m |
2:07.73 |
20 |
6 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:09.25 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
300 |
1 |
Rebecca Diaz-Nilsson |
1996 |
AD8296 |
NKK |
|
25m |
2:06.29 |
79 |
2 |
Matilda Weiler |
1998 |
AF0898 |
HS |
|
25m |
2:05.94 |
119 |
3 |
Hanna Eriksson |
1999 |
AD2499 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:05.26 |
269 |
4 |
Jessica Eriksson |
1995 |
AH0895 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:04.54 |
339 |
5 |
Erica Dahlgren |
1997 |
AE3497 |
S 02 |
|
25m |
2:04.75 |
365 |
6 |
Emma Sundstedt |
1998 |
BE7498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:05.84 |
106 |
7 |
Emma Rotstam |
1998 |
AF7498 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:06.14 |
568 |
8 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:06.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
483 |
1 |
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:04.09 |
404 |
2 |
Alida Ramdén |
1997 |
AP0297 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:03.29 |
440 |
3 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
SK TRITON |
|
25m |
2:00.64 |
51 |
4 |
Louise Hansson |
1996 |
AO1896 |
HS |
|
25m |
1:56.18 |
274 |
5 |
Jaqueline Hippi |
1996 |
AJ8496 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:00.54 |
447 |
6 |
Moa Ståhl |
1995 |
AV4695 |
SK TRITON |
|
25m |
2:02.96 |
101 |
7 |
Ida Eriksen |
1997 |
AD4497 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:04.05 |
494 |
8 |
Louise Halldén |
1998 |
AW2498 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:04.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
286 |
1 |
Henriette Stenkvist |
1994 |
AC4894 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:02.78 |
25 |
2 |
Linnéa Bielicz |
1994 |
BJ3294 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:01.96 |
495 |
3 |
Josefin Lindkvist |
1993 |
AK4493 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:00.13 |
444 |
4 |
Ida Marko-Varga |
1985 |
AB2285 |
SK TRITON |
|
25m |
1:58.64 |
506 |
5 |
Frida Berggren |
1994 |
AE1894 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:59.09 |
276 |
6 |
Laura Lajunen |
1992 |
CG2692 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:00.84 |
361 |
7 |
Stina Gardell |
1990 |
AG9690 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:02.20 |
268 |
8 |
Christine Ekman |
1994 |
AE8294 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:08.00 |
Skapad av WinGrodan 1.24.05 |
Utskriftsdatum |
06 november 2015 |
Licensierad till: IC Control |
Utskriftstid |
20:51 |
|