Program för SM/JSM (25m) 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
SM/JSM (25m) 2015 |
|
Utskriftsdatum |
03 november 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Helsingborg |
|
Utskriftstid |
20:22 |
|
|
Arrangör |
SSF/Helsingborgs S |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 november 2015 |
|
|
|
|
Gren 12, 800m Frisim Damer |
Försök (4) |
Sponsor: HusmanHagberg |
SR: Gabriella Fagundez (1985) 8:19.28 2007-12-07 |
SJR: Louise Hansson (1996) 8:32.19 2015-01-26 |
MR: Gabriella Fagundez (1985) 8:25.72 2007-11-25 |
EM-kval: 8:21.40 FM: Sr: Laura Lajunen 8:36.95 / Jr: Erica Dahlgren 8:45.59 |
|
Beräknad start 11:32 |
Heat 1 (4) , Senior |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
532 |
2 |
Filippa Sundström |
2001 |
AG4201 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
9:33.10 |
392 |
3 |
Sofia Heimsten |
1997 |
AT8697 |
SK SYDSIM |
|
25m |
9:28.60 |
399 |
4 |
Petra Johansson |
1997 |
AF3897 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
9:21.61 |
26 |
5 |
Alfhild Kristensson |
1999 |
AI6699 |
GÖTEBORG |
|
25m |
9:25.55 |
568 |
6 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
9:31.80 |
105 |
7 |
Linda Lidström |
1997 |
AD7497 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:33.52 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
262 |
1 |
Ida Swegmark |
2000 |
AZ6600 |
MASS |
|
25m |
9:19.62 |
400 |
2 |
Elin Thörner |
1998 |
AI2298 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
9:18.52 |
515 |
3 |
Clara Wiman |
1996 |
AE8896 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
9:16.60 |
475 |
4 |
Alexandra Uusaro |
1995 |
AN0295 |
TÄBY SIM |
|
25m |
9:14.24 |
50 |
5 |
Ebba Hallbäck |
2000 |
AL0600 |
HS |
|
25m |
9:14.70 |
66 |
6 |
Johanna Palmkvist |
1999 |
AN2899 |
HS |
|
25m |
9:17.55 |
553 |
7 |
Tiffani Segerbrand |
1999 |
AI0699 |
SS04 |
|
25m |
9:18.61 |
242 |
8 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
25m |
9:20.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
407 |
1 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
9:11.11 |
365 |
2 |
Emma Sundstedt |
1998 |
BE7498 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
9:10.21 |
103 |
3 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:09.33 |
494 |
4 |
Louise Halldén |
1998 |
AW2498 |
VÄSBY SS |
|
25m |
9:06.57 |
350 |
5 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
|
25m |
9:09.30 |
101 |
6 |
Ida Eriksen |
1997 |
AD4497 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
9:09.71 |
20 |
7 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
9:10.89 |
346 |
8 |
Augusta Andersson |
1997 |
AM9297 |
SJÖBO SS |
|
25m |
9:11.64 |
Skapad av WinGrodan 1.24.05 |
Utskriftsdatum |
03 november 2015 |
Licensierad till: IC Control |
Utskriftstid |
20:22 |
|