Program för Eurogames 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
8_S
Gren 8, 100m Breaststroke Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1138 |
van Gorp Jan |
1963 |
Nat Utrech |
|
25 m |
58.00 |
|
2 |
1140 |
Correlje Rene |
1968 |
HHZV Plons |
|
25 m |
1:02.00 |
|
3 |
1141 |
Vago Gabor |
1984 |
FVV Frankf |
|
25 m |
1:05.00 |
|
4 |
1142 |
Babeanu Jean-Victor |
1985 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:05.01 |
|
5 |
1143 |
Jacobson Brian |
1973 |
IGLA Team: |
|
25 m |
1:07.35 |
|
6 |
1144 |
Fonua Amini |
1989 |
|
|
25 m |
1:08.00 |
|
7 |
1145 |
Scott William |
1991 |
TNYA |
|
25 m |
1:08.00 |
|
8 |
1146 |
Jordan Scott |
1986 |
Team New Y |
|
25 m |
1:08.99 |
|
9 |
1003 |
Unsworth Chris |
1991 |
University |
|
25 m |
1:12.05 |
|
10 |
1004 |
Williams Neill |
1968 |
DCAC |
|
25 m |
1:12.20 |
|
11 |
1147 |
Opaszowski Dominic |
1978 |
Düsseldorf |
|
25 m |
1:12.80 |
|
12 |
1148 |
de Oliveira Jean Paul |
1970 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:13.00 |
|
13 |
1149 |
Hovey David |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
1:13.00 |
|
14 |
1150 |
Keizman Shachar |
1983 |
Team New Y |
|
25 m |
1:14.00 |
|
15 |
1151 |
Ting Tommy |
1989 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:14.03 |
|
16 |
1152 |
Frampton Sean |
1966 |
Team Flori |
|
25 m |
1:14.06 |
|
17 |
1153 |
Corcho Rodrigo |
1997 |
|
|
25 m |
1:14.85 |
|
18 |
1154 |
Hadden Daniel |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:15.00 |
|
19 |
1155 |
Horsford Jonathan |
1972 |
District o |
|
25 m |
1:15.00 |
|
20 |
1156 |
Ljuslinder Daniel |
1978 |
Stockholm |
|
25 m |
1:15.50 |
|
21 |
1157 |
Mackenroth Jack |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
1:15.75 |
|
22 |
1158 |
Testagrossa Jean Alexandre |
1971 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
1:16.00 |
|
23 |
1159 |
Grondel Jerry |
1972 |
PLONS |
|
25 m |
1:16.20 |
|
24 |
1160 |
Isgrigg Peter |
1981 |
TNYA |
|
25 m |
1:16.26 |
|
25 |
1161 |
Godefroy Tom |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:17.80 |
|
26 |
1162 |
Weinberg Samuel |
1992 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:18.00 |
|
27 |
1163 |
Heacox Neil |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
1:18.09 |
|
28 |
1164 |
Marra Joseph |
1975 |
TNYA |
|
25 m |
1:18.32 |
|
29 |
1165 |
Rentsch Cristian |
1963 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:19.00 |
|
30 |
1166 |
Langridge James |
1985 |
Out to Swi |
|
25 m |
1:19.00 |
|
31 |
1167 |
van Wanrooy Rob |
1982 |
GaySwimAms |
|
25 m |
1:19.17 |
|
32 |
1168 |
Johansson Magnus |
1966 |
Stockholm |
|
25 m |
1:20.00 |
|
33 |
1169 |
Greene Brent |
1984 |
Glamourhea |
|
25 m |
1:20.00 |
|
34 |
1170 |
Bermudez Jonathan |
1986 |
Team of Ne |
|
25 m |
1:20.00 |
|
35 |
1171 |
Groisard Fabien |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:20.00 |
|
36 |
1172 |
Gaubert James |
1982 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:20.00 |
|
37 |
1173 |
Moon Wonkee |
1974 |
DC Aquatic |
|
25 m |
1:20.20 |
|
38 |
1174 |
Torp Peter Rude |
1989 |
Pan Idræt |
|
25 m |
1:20.34 |
|
39 |
1175 |
Santell Nathan |
1977 |
WH2O |
|
25 m |
1:20.38 |
|
40 |
1046 |
Dorsemagen Dirk |
1971 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:20.97 |
|
41 |
1176 |
Webb Kodie |
1978 |
Glamourhea |
|
25 m |
1:21.53 |
|
42 |
1177 |
Ølberg Ståle |
1972 |
Lambertset |
|
25 m |
1:21.72 |
|
43 |
1178 |
Krispin Sagi |
1976 |
TLV Nemos |
|
25 m |
1:22.00 |
|
44 |
1179 |
Flynn Dermot |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:22.00 |
|
45 |
1180 |
Borgstedt Marc |
1980 |
SC JANUS C |
|
25 m |
1:22.00 |
|
46 |
1181 |
Druckman Ariel |
1982 |
TLV Nemos |
|
25 m |
1:22.00 |
|
47 |
1182 |
Chou Juin-Kai |
1987 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:22.00 |
|
48 |
1038 |
Cinalli Carlos |
1970 |
PANTERES G |
|
25 m |
1:22.32 |
|
49 |
1183 |
Bricker Jason |
1978 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
1:22.80 |
|
50 |
1184 |
Tel Gerard |
1967 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
1:22.85 |
|
51 |
1185 |
Brunt Garth |
1966 |
Making Wav |
|
25 m |
1:23.50 |
|
52 |
1186 |
Karlsson Mattias |
1973 |
Stockholm |
|
25 m |
1:24.00 |
|
53 |
1187 |
Gestsson Jón Örvar |
1984 |
Styrmir Ic |
|
25 m |
1:24.00 |
|
54 |
1067 |
Nguyen Johnny |
1986 |
Copenhagen |
|
25 m |
1:25.00 |
|
55 |
1188 |
Forrest David |
1961 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:25.00 |
|
56 |
1189 |
Storry Joel |
1979 |
South Beds |
|
25 m |
1:25.00 |
|
57 |
1190 |
Mathieu Paganini |
1982 |
MUST |
|
25 m |
1:25.00 |
|
58 |
1191 |
Shields Justin |
1984 |
Making Wav |
|
25 m |
1:25.00 |
|
59 |
1192 |
Czander Eric |
1965 |
DCAC |
|
25 m |
1:25.00 |
|
60 |
1193 |
Centella Rodriguez Jose Luis |
1967 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:25.30 |
|
61 |
1194 |
Grainge Mark |
1978 |
Goslings. |
|
25 m |
1:25.30 |
|
62 |
1195 |
Lingenfelter Mark |
1973 |
TNYA |
|
25 m |
1:25.33 |
|
63 |
1196 |
Koizumi Kei |
1968 |
DCAC |
|
25 m |
1:25.45 |
|
64 |
1197 |
Knappschneider Arno |
1981 |
FVV Frankf |
|
25 m |
1:25.48 |
|
65 |
1198 |
Sturm Martin |
1979 |
FVV Frankf |
|
25 m |
1:25.55 |
|
66 |
1199 |
Vlasblom Jan |
1961 |
HHZV Plons |
|
25 m |
1:26.00 |
|
67 |
1200 |
Benoit Tiberghien |
1963 |
cercle du |
|
25 m |
1:26.00 |
|
68 |
1201 |
Delibie Jacques |
1965 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:26.00 |
|
69 |
1202 |
Trimbour Nicolas |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:26.00 |
|
70 |
1203 |
Benda Lukas |
1977 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:26.00 |
|
71 |
1204 |
Fabre Jean |
1986 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:26.12 |
|
72 |
1205 |
Seyde Paul |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:26.30 |
|
73 |
1206 |
Baekelandt Koen |
1980 |
C.D. Haleg |
|
25 m |
1:26.54 |
|
74 |
1207 |
Ryan Robert |
1965 |
Philadelph |
|
25 m |
1:26.60 |
|
75 |
1208 |
Larson Mark |
1963 |
TNYA Team |
|
25 m |
1:26.88 |
|
76 |
1209 |
Harden Jimmy |
1963 |
san diego |
|
25 m |
1:26.98 |
|
77 |
1210 |
Grote Manuel |
1997 |
Frankfurte |
|
25 m |
1:27.44 |
|
78 |
1211 |
Hibbeler Joerg |
1967 |
Waermer Br |
|
25 m |
1:28.00 |
|
79 |
1212 |
Mcmanus Dane |
1974 |
Glamourhea |
|
25 m |
1:28.00 |
|
80 |
1213 |
Caceres Castro Alberto |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
1:28.00 |
|
81 |
1214 |
Gnass Robert |
1997 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:28.00 |
|
82 |
1215 |
Walley David |
1965 |
USMS - GOL |
|
25 m |
1:29.96 |
|
83 |
1039 |
Menchaca Abe |
1957 |
San Diego |
|
25 m |
1:30.00 |
|
84 |
1040 |
Espinosa Leo |
1960 |
ORCA |
|
25 m |
1:30.00 |
|
85 |
1216 |
Kopp Lindsey |
1957 |
Minnesota |
|
25 m |
1:30.00 |
|
86 |
1217 |
Lace Edwin |
1959 |
Northern W |
|
25 m |
1:30.00 |
|
87 |
1218 |
Jacobson Adam |
1966 |
Team NY aq |
|
25 m |
1:30.00 |
|
88 |
1219 |
Martini Paolo |
1967 |
USMS |
|
25 m |
1:30.00 |
|
89 |
1220 |
Kardaras George |
1971 |
olke athen |
|
25 m |
1:30.00 |
|
90 |
1221 |
Berkvens Jan |
1972 |
Upstream A |
|
25 m |
1:30.00 |
|
91 |
1222 |
Visser Marco |
1974 |
Upstream A |
|
25 m |
1:30.00 |
|
92 |
1223 |
van Walt van Praag Marcel |
1975 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
1:30.00 |
|
93 |
1224 |
Bazeley Matthew |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:30.00 |
|
94 |
1225 |
Escoffier Franck |
1978 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:30.00 |
|
95 |
1226 |
Wagner Paul-Jürgen |
1979 |
SC Diana |
|
25 m |
1:30.00 |
|
96 |
1227 |
Lafaye Vincent |
1985 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:30.00 |
|
97 |
1228 |
Weidt Martin |
1985 |
Rosa Panth |
|
25 m |
1:30.00 |
|
98 |
1229 |
Miller Nicholas |
1989 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:30.00 |
|
99 |
1230 |
van der Geest Bas |
1967 |
Upstream |
|
25 m |
1:30.00 |
|
100 |
1231 |
Finkbeiner Kieran |
1980 |
Halegatos |
|
25 m |
1:30.00 |
|
101 |
1232 |
Poste Rob |
1966 |
KC Wave |
|
25 m |
1:30.24 |
|
102 |
1233 |
Saxvik Michael |
1981 |
DC Aquatic |
|
25 m |
1:30.60 |
|
103 |
1234 |
Stansberry Mike |
1978 |
Making Wav |
|
25 m |
1:30.67 |
|
104 |
1235 |
Musschenga Peter |
1969 |
Zwem Goud |
|
25 m |
1:31.06 |
|
105 |
1061 |
Zanders Stefan |
1961 |
Duesseldor |
|
25 m |
1:31.37 |
|
106 |
1236 |
Halperin Ernst |
1964 |
San Franci |
|
25 m |
1:31.37 |
|
107 |
1237 |
Lafianza Bernard |
1962 |
West Holly |
|
25 m |
1:32.00 |
|
108 |
1238 |
Kassing Volker |
1968 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
1:32.00 |
|
109 |
1239 |
Schranckenmuller Frédéric |
1972 |
Le cerlce |
|
25 m |
1:32.00 |
|
110 |
1240 |
Hughes Daniel |
1978 |
Team New Y |
|
25 m |
1:32.00 |
|
111 |
1241 |
Merelo Rueda Fernando J. |
1972 |
G MADRID S |
|
25 m |
1:32.10 |
|
112 |
1242 |
Helsted Jacob |
1972 |
Copenhagen |
|
25 m |
1:32.25 |
|
113 |
1243 |
Cox Raymond |
1975 |
|
|
25 m |
1:32.36 |
|
114 |
1244 |
Imedio Perez Alberto |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
1:32.63 |
|
115 |
1245 |
Baumann Axel |
1984 |
SC Janus e |
|
25 m |
1:32.80 |
|
116 |
1246 |
Barahona Fernando Martin |
1975 |
HALEGATOS |
|
25 m |
1:33.00 |
|
117 |
1247 |
Johnson Robb |
1997 |
Liquid Ass |
|
25 m |
1:33.24 |
|
118 |
1248 |
Kim David |
1975 |
San Franci |
|
25 m |
1:33.28 |
|
119 |
1249 |
Silva Antonio |
1973 |
R(h)einspr |
|
25 m |
1:34.00 |
|
120 |
1250 |
Pritchard Kristopher |
1982 |
Washington |
|
25 m |
1:34.00 |
|
121 |
1251 |
Skoog Karl |
1983 |
Stockholm |
|
25 m |
1:35.00 |
|
122 |
1252 |
Mooij Gert |
1958 |
Nat Utrech |
|
25 m |
1:35.00 |
|
123 |
1253 |
Daubenmerkl Joachim |
1969 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:35.00 |
|
124 |
1254 |
Horn Ruediger |
1975 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:35.11 |
|
125 |
1255 |
Kirwin Darren |
1969 |
|
|
25 m |
1:35.36 |
|
126 |
1256 |
Hanou Rob |
1943 |
PSV - Eind |
|
25 m |
1:36.00 |
|
127 |
1257 |
Jolly Robert |
1947 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:36.00 |
|
128 |
1258 |
Pierre Olivier |
1967 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:36.00 |
|
129 |
1259 |
Evenhuis Jaap |
1976 |
Upstream |
|
25 m |
1:36.00 |
|
130 |
1260 |
Vrdoljak Boris |
1969 |
qSPORT |
|
25 m |
1:36.18 |
|
131 |
1261 |
Twede Peter |
1957 |
Stockholm |
|
25 m |
1:37.50 |
|
132 |
1262 |
Thorbjörnsson Hjörtur |
1979 |
Styrmir |
|
25 m |
1:37.57 |
|
133 |
1263 |
Hold Joachim |
1969 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:38.00 |
|
134 |
1264 |
Bergman David |
1985 |
Stockholm |
|
25 m |
1:38.00 |
|
135 |
1265 |
Ruiz Martín Pablo |
1988 |
CD Halegat |
|
25 m |
1:38.00 |
|
136 |
1266 |
van der Elst Menno |
1974 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
1:38.07 |
|
137 |
1267 |
Myers Charles |
1953 |
West Holly |
|
25 m |
1:38.08 |
|
138 |
1268 |
Collados Arturo |
1984 |
Halegatos |
|
25 m |
1:38.30 |
|
139 |
1269 |
Dutton Jeffrey |
1972 |
DC Aquatic |
|
25 m |
1:38.56 |
|
140 |
1270 |
Webster Michael |
1948 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:39.00 |
|
141 |
1271 |
Apanaev Murat |
1978 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
1:39.38 |
|
142 |
1272 |
Kwakernaak Bert |
1955 |
Nat Utrech |
|
25 m |
1:39.92 |
|
143 |
1075 |
Mansilla Frankin |
1960 |
Boston-LAN |
|
25 m |
1:40.00 |
|
144 |
1273 |
Gierveld Henk |
1960 |
Nat Utrech |
|
25 m |
1:40.00 |
|
145 |
1274 |
Dingeman de Wijk Ronald |
1969 |
Ketelbinki |
|
25 m |
1:40.00 |
|
146 |
1275 |
Fandino Anselmo |
1971 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:40.00 |
|
147 |
1276 |
Migette Olivier |
1978 |
Paris Asua |
|
25 m |
1:40.00 |
|
148 |
1277 |
Escudier Sebastien |
1997 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:40.00 |
|
149 |
1278 |
Persson Andreas |
1972 |
Frontrunne |
|
25 m |
1:40.00 |
|
150 |
1610 |
Kyndt Tim |
1960 |
Y-Swim |
|
25 m |
1:40.00 |
|
151 |
1279 |
Napoli John |
1970 |
TNYA |
|
25 m |
1:40.19 |
|
152 |
1280 |
Martin Uwe |
1985 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:40.45 |
|
153 |
1281 |
Ruiz Raul Aragon |
1977 |
Halegatos |
|
25 m |
1:41.00 |
|
154 |
1282 |
van Hauwermeiren Tim |
1978 |
Bgs |
|
25 m |
1:41.00 |
|
155 |
1283 |
Mlaker Glenn |
1967 |
District o |
|
25 m |
1:42.00 |
|
156 |
1284 |
Venturi Bastien |
1978 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:42.00 |
|
157 |
1285 |
Agapit Yannick |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:42.00 |
|
158 |
1286 |
Labonté Arno |
1961 |
Düsseldorf |
|
25 m |
1:42.00 |
|
159 |
1287 |
Heylen Jan |
1955 |
Active Com |
|
25 m |
1:43.04 |
|
160 |
1288 |
Halkjær Lars |
1965 |
Pan Idræt |
|
25 m |
1:43.56 |
|
161 |
1289 |
Wintemute Robert |
1957 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:43.74 |
|
162 |
1290 |
Cornelissen Peter |
1955 |
HHZV Plons |
|
25 m |
1:44.00 |
|
163 |
1080 |
Wilson Donald |
1957 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:45.00 |
|
164 |
1081 |
Melgosa Borja |
1977 |
Halegatos |
|
25 m |
1:45.00 |
|
165 |
1083 |
Malcolm Tom |
1954 |
Team New Y |
|
25 m |
1:45.00 |
|
166 |
1291 |
Thunnissen Michiel |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
1:45.00 |
|
167 |
1292 |
Johansson Kenneth |
1969 |
West Holly |
|
25 m |
1:45.00 |
|
168 |
1294 |
Heide Morten |
1979 |
Stockholm |
|
25 m |
1:45.00 |
|
169 |
1295 |
Doster Steve |
1970 |
DSST San D |
|
25 m |
1:45.00 |
|
170 |
1296 |
Chambard Xavier |
1979 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:45.57 |
|
171 |
1297 |
Hufschmid Stephan Jón |
1969 |
Styrmir Sp |
|
25 m |
1:46.30 |
|
172 |
1298 |
Hoogland Jan |
1949 |
Swimmingcl |
|
25 m |
1:47.00 |
|
173 |
1086 |
Naegele Roger |
1960 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:48.00 |
|
174 |
1299 |
Olson Jay |
1949 |
West Holly |
|
25 m |
1:50.00 |
|
175 |
1300 |
Mcmanus Charlie |
1961 |
DC Aquatic |
|
25 m |
1:50.00 |
|
176 |
1301 |
Rieser Armin |
1967 |
Gaysport Z |
|
25 m |
1:50.00 |
|
177 |
1302 |
Chicon Pierre |
1973 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:50.00 |
|
178 |
1303 |
Hunnego Paul |
1977 |
Frankfurt |
|
25 m |
1:50.00 |
|
179 |
1304 |
Delaunay Davis |
1979 |
VIKINGS DE |
|
25 m |
1:50.00 |
|
180 |
1305 |
Briand Nguyen |
1982 |
Front Runn |
|
25 m |
1:50.00 |
|
181 |
1306 |
Nolen Timothy |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
1:50.00 |
|
182 |
1307 |
Carlton William |
1954 |
Colorado M |
|
25 m |
1:52.28 |
|
183 |
1308 |
Tonti Marc |
1967 |
Positive S |
|
25 m |
1:53.64 |
|
184 |
1089 |
Parnes Barton |
1956 |
Long Beach |
|
25 m |
1:55.00 |
|
185 |
1309 |
Kaiser Thomas |
1968 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:55.00 |
|
186 |
1310 |
Ryan John |
1974 |
Nat Utrech |
|
25 m |
1:55.00 |
|
187 |
1311 |
Bauer Chris |
1961 |
Team New Y |
|
25 m |
1:55.03 |
|
188 |
1312 |
Villegas Baltazar |
1971 |
Team NY Aq |
|
25 m |
1:55.52 |
|
189 |
1313 |
Oortwijn Martin |
1954 |
Nat Utrech |
|
25 m |
1:55.82 |
|
190 |
1088 |
Lorenz Gert |
1965 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:57.00 |
|
191 |
1314 |
Björk Mikael |
1960 |
Dolphins S |
|
25 m |
1:57.00 |
|
192 |
1315 |
Elkjær Jonas |
1980 |
Copenhagen |
|
25 m |
1:57.92 |
|
193 |
1316 |
Grasland Jean-Pierre |
1963 |
Front Runn |
|
25 m |
1:59.00 |
|
194 |
1317 |
Doillon Hugo |
1981 |
Frontrunne |
|
25 m |
1:59.00 |
|
195 |
1318 |
Fernandez Herraiz Josetxu |
1972 |
HALEGATOS |
|
25 m |
1:59.59 |
|
196 |
1090 |
Stevens Hans |
1963 |
Nat Utrech |
|
25 m |
2:00.00 |
|
197 |
1319 |
Kaehler Charles |
1951 |
Different |
|
25 m |
2:00.00 |
|
198 |
1320 |
Jensen Leo Skytte |
1961 |
pan |
|
25 m |
2:00.00 |
|
199 |
1321 |
Oakes Donald |
1968 |
Cleveland |
|
25 m |
2:00.00 |
|
200 |
1322 |
Patel Mitesh |
1981 |
Downtown S |
|
25 m |
2:00.00 |
|
201 |
1323 |
Apfler Erwin |
1969 |
SC Diana K |
|
25 m |
2:00.00 |
|
202 |
1324 |
John Robert |
1955 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:03.07 |
|
203 |
1325 |
Osmond Scott |
1967 |
Long Beach |
|
25 m |
2:10.00 |
|
204 |
1326 |
Johnson David |
1941 |
Colordo Ma |
|
25 m |
2:11.31 |
|
205 |
1327 |
Godlieb Peter |
1950 |
Eemsrobben |
|
25 m |
2:14.74 |
|
206 |
1085 |
Hansen Stanley |
1997 |
TNYA |
|
25 m |
2:15.00 |
|
207 |
1328 |
Aponte Julio |
1945 |
Cleveland |
|
25 m |
2:15.00 |
|
208 |
1329 |
Richardson James B |
1945 |
Making Wav |
|
25 m |
2:25.50 |
|
209 |
1330 |
Donovan William |
1943 |
West Holly |
|
25 m |
2:26.00 |
|
210 |
1331 |
Staples Christopher |
1974 |
Team New Y |
|
25 m |
2:30.00 |
|
211 |
1332 |
Husgafvel Henrik |
1942 |
Stockholm |
|
25 m |
3:20.00 |
|
212 |
1333 |
Lopez Garcia Alfonso |
1971 |
GMADRIDSPO |
|
25 m |
3:59.00 |
|
213 |
1049 |
Fuhriman Sterling |
1975 |
QUAC |
|
50 m |
|
|
214 |
1125 |
Vugts Hans |
1957 |
Upstream A |
|
50 m |
|
|
215 |
1126 |
Schmelter Christian |
1971 |
|
|
50 m |
|
|
216 |
1129 |
Canni Emanuele |
1973 |
Düsseldorf |
|
50 m |
|
|
217 |
1130 |
Parrel Gijs |
1974 |
Upstream |
|
50 m |
|
|
218 |
1131 |
Garcia Ruben |
1976 |
R(h)einspr |
|
50 m |
|
|
219 |
1132 |
Rossi Mika |
1977 |
HOT RY |
|
50 m |
|
|
220 |
1134 |
Lämsä Janne |
1979 |
HOT RY |
|
50 m |
|
|
221 |
1137 |
Iivari Esa |
1981 |
HOT RY |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
22:55 |
|