Startliste for Eurogames 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
65_S
Gren 65, 800m Freestyle Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1462 |
Genet David |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
8:32.00 |
|
2 |
1563 |
Campbell Malcolm |
1971 |
MELBOURNE |
|
25 m |
8:45.00 |
|
3 |
1694 |
Simbana Escobar David Napoleon |
1990 |
Paris Aqua |
|
50 m |
9:30.00 |
|
4 |
1642 |
Spires David |
1983 |
Team New Y |
|
25 m |
9:36.00 |
|
5 |
1717 |
Smith David |
1987 |
Team Color |
|
25 m |
9:40.00 |
|
6 |
1643 |
Nussbaumer André |
1971 |
Gay Sport |
|
25 m |
10:00.00 |
|
7 |
1650 |
Cardoso Álvaro |
1984 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
10:00.00 |
|
8 |
1647 |
Daporta-Mendez David |
1977 |
Out To Swi |
|
25 m |
10:05.00 |
|
9 |
1646 |
Splittgerber Gunnar |
1972 |
BSC Robben |
|
25 m |
10:14.08 |
|
10 |
1653 |
Clark Matt |
1956 |
TNYA |
|
25 m |
10:15.00 |
|
11 |
1490 |
Olsen Jonathan |
1963 |
Team Flori |
|
25 m |
10:15.52 |
|
12 |
1028 |
Jekkel Balázs |
1982 |
Atlasz Spo |
|
25 m |
10:20.00 |
|
13 |
1043 |
Korey Bill |
1963 |
Team Flori |
|
25 m |
10:20.08 |
|
14 |
1467 |
Haglund Anders |
1961 |
Simklubben |
|
25 m |
10:21.00 |
|
15 |
1346 |
Prins Steven |
1979 |
HHZV Plons |
|
25 m |
10:30.00 |
|
16 |
1648 |
Sturlaugsson Tomas |
1981 |
Styrmir. S |
|
25 m |
10:30.00 |
|
17 |
1365 |
Lourenzo Quatra Pablo |
1990 |
BRUSSELS G |
|
25 m |
10:38.00 |
|
18 |
1468 |
Keemers Michel |
1969 |
Vorspiel S |
|
25 m |
10:38.12 |
|
19 |
1362 |
Dever Frederick |
1965 |
District o |
|
25 m |
10:39.23 |
|
20 |
1651 |
Powers Richard |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
10:40.00 |
|
21 |
1649 |
Zrucky Dean |
1972 |
Long Beach |
|
25 m |
10:40.75 |
|
22 |
1641 |
Frampton Andrew |
1986 |
DC Aquatic |
|
25 m |
10:45.00 |
|
23 |
1044 |
Doyle Michael |
1959 |
ASV Wien |
|
25 m |
10:59.01 |
|
24 |
1388 |
Graebner Kai |
1973 |
SC Janus |
|
25 m |
11:00.00 |
|
25 |
1659 |
Papas Zachary |
1984 |
Team New Y |
|
25 m |
11:00.00 |
|
26 |
1695 |
Wharton Joshua |
1989 |
Northern W |
|
25 m |
11:00.00 |
|
27 |
1408 |
Yeves Millán Joaquín |
1964 |
Halegatos- |
|
25 m |
11:11.00 |
|
28 |
1506 |
Anzuinelli Giulio |
1968 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
11:15.00 |
|
29 |
1512 |
Franz Craig |
1953 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
11:15.00 |
|
30 |
1531 |
O´brien David |
1956 |
USMS / NEM |
|
25 m |
11:15.00 |
|
31 |
1208 |
Larson Mark |
1963 |
TNYA Team |
|
25 m |
11:18.04 |
|
32 |
1500 |
Diaz Crespo Nacho |
1970 |
ELAIOS |
|
25 m |
11:20.00 |
|
33 |
1386 |
Given Michael |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
11:22.00 |
|
34 |
1668 |
Mair Matthew |
1966 |
WH2O |
|
25 m |
11:23.12 |
|
35 |
1537 |
Broker Buck |
1956 |
Vorspiel S |
|
25 m |
11:25.50 |
|
36 |
1657 |
Oosters Martin |
1972 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
11:29.00 |
|
37 |
1155 |
Horsford Jonathan |
1972 |
District o |
|
25 m |
11:30.00 |
|
38 |
1485 |
Hayes Lawrence |
1963 |
Team New Y |
|
25 m |
11:30.00 |
|
39 |
1670 |
Gifford Ben |
1964 |
Out To Swi |
|
25 m |
11:30.00 |
|
40 |
1655 |
Iff Thomas |
1978 |
Gay Sport |
|
25 m |
11:34.00 |
|
41 |
1172 |
Gaubert James |
1982 |
Out To Swi |
|
25 m |
11:50.00 |
|
42 |
1051 |
Vogel Christian |
1968 |
Abseitz St |
|
25 m |
12:00.00 |
|
43 |
1063 |
Kohanowski Scott K. |
1972 |
Team New Y |
|
25 m |
12:00.00 |
|
44 |
1065 |
Breiler Scott |
1982 |
Orca Swim |
|
25 m |
12:00.00 |
|
45 |
1170 |
Bermudez Jonathan |
1986 |
Team of Ne |
|
25 m |
12:00.00 |
|
46 |
1383 |
Stearns Brian |
1983 |
Making Wav |
|
25 m |
12:00.00 |
|
47 |
1536 |
Christie Charles |
1974 |
Squids |
|
25 m |
12:00.00 |
|
48 |
1667 |
Honders Michel |
1969 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
12:00.00 |
|
49 |
1054 |
Cole Brad |
1958 |
TNYA. METR |
|
25 m |
12:10.00 |
|
50 |
1661 |
Niemansverdriet Henk |
1967 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
12:20.00 |
|
51 |
1059 |
Martins Jack |
1975 |
Team New Y |
|
25 m |
12:30.00 |
|
52 |
1409 |
Larson Charles |
1952 |
West Holly |
|
25 m |
12:30.00 |
|
53 |
1519 |
Ladiszlai Gabor Mark |
1978 |
Atlasz - B |
|
25 m |
12:30.00 |
|
54 |
1662 |
van de Steeg Richard |
1962 |
Upstream A |
|
25 m |
12:30.00 |
|
55 |
1664 |
Dehouck Bertrand |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
12:30.00 |
|
56 |
1666 |
van Heijst Ad |
1966 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
12:30.00 |
|
57 |
1794 |
Escobar Carlos |
1969 |
dsc |
|
25 m |
12:30.00 |
|
58 |
1546 |
Schulte Ralf |
1967 |
Isarhechte |
|
25 m |
12:35.99 |
|
59 |
1279 |
Napoli John |
1970 |
TNYA |
|
25 m |
12:41.56 |
|
60 |
1545 |
Brown Terrell |
1953 |
Minnesota |
|
25 m |
12:42.21 |
|
61 |
1299 |
Olson Jay |
1949 |
West Holly |
|
25 m |
12:45.00 |
|
62 |
1793 |
Nouwen Franklin |
1960 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
13:00.00 |
|
63 |
1247 |
Johnson Robb |
1962 |
Liquid Ass |
|
25 m |
13:10.50 |
|
64 |
1560 |
Kuan Bing-hua |
1970 |
Northern W |
|
25 m |
13:15.12 |
|
65 |
1058 |
Petersen Morten Henrik |
1989 |
Pan Idræt |
|
25 m |
13:30.00 |
|
66 |
1407 |
Varga Ernst |
1966 |
SC Diana |
|
50 m |
13:30.00 |
|
67 |
1698 |
Kuehl Martin |
1964 |
SLSV Start |
|
25 m |
13:30.00 |
|
68 |
1866 |
Petersen Ingo |
1965 |
Team Münch |
|
25 m |
13:30.00 |
|
69 |
1675 |
Smits Ferdi |
1980 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
13:38.16 |
|
70 |
1256 |
Hanou Rob |
1943 |
PSV - Eind |
|
25 m |
13:45.00 |
|
71 |
1677 |
Rantzau Christian |
1960 |
Glamourhea |
|
25 m |
13:52.00 |
|
72 |
1238 |
Kassing Volker |
1968 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
14:00.00 |
|
73 |
1550 |
Garcia Apolinar |
1968 |
DSC Toront |
|
25 m |
14:00.00 |
|
74 |
1562 |
Nielsen Henning Elkjær |
1960 |
Pan Idræt |
|
25 m |
14:00.00 |
|
75 |
1571 |
Winnerlöv Jonas |
1964 |
Stockholm |
|
25 m |
14:00.00 |
|
76 |
1680 |
Turnbull Gordon |
1952 |
Glamourhea |
|
25 m |
14:00.00 |
|
77 |
1791 |
Schuitemaker Johan |
1958 |
R(h)einspr |
|
25 m |
14:00.00 |
|
78 |
1557 |
Woodburn Scott |
1943 |
Team Flori |
|
25 m |
14:02.09 |
|
79 |
1771 |
Hahne Matthias |
1975 |
Leinebagge |
|
25 m |
14:15.00 |
|
80 |
1739 |
Bowsher Robert |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
14:26.56 |
|
81 |
1072 |
Mietzner Brun |
1977 |
Vorspiel S |
|
25 m |
15:00.00 |
|
82 |
1230 |
van der Geest Bas |
1967 |
Upstream |
|
50 m |
15:00.00 |
|
83 |
1395 |
Bonavia Aurelio |
1970 |
DCAC |
|
25 m |
15:00.00 |
|
84 |
1561 |
Santner Christian |
1966 |
SC Diana W |
|
25 m |
15:00.00 |
|
85 |
1566 |
Aarts Pieter |
1953 |
Upstream A |
|
50 m |
15:00.00 |
|
86 |
1569 |
Bell Alastair |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
15:00.00 |
|
87 |
1684 |
Gentry Greg |
1960 |
DCAC |
|
25 m |
15:00.00 |
|
88 |
1741 |
White Alan |
1971 |
LANES |
|
25 m |
15:00.00 |
|
89 |
1241 |
Merelo Rueda Fernando J. |
1972 |
G MADRID S |
|
25 m |
15:25.12 |
|
90 |
1324 |
John Robert |
1955 |
Out To Swi |
|
50 m |
16:00.00 |
|
91 |
1574 |
Dively Michael |
1938 |
Team Flori |
|
25 m |
16:35.41 |
|
92 |
1089 |
Parnes Barton |
1956 |
Long Beach |
|
25 m |
16:40.00 |
|
93 |
1612 |
Derbyshire Donald |
1958 |
Long Beach |
|
25 m |
17:50.00 |
|
94 |
1699 |
Arnaud Christophe |
1976 |
cercle du |
|
25 m |
18:00.00 |
|
95 |
1330 |
Donovan William |
1943 |
West Holly |
|
25 m |
19:00.00 |
|
96 |
1590 |
Ancher Martin |
1985 |
Copenhagen |
|
25 m |
20:00.00 |
|
97 |
1688 |
Lim Joseph |
1982 |
Team New Y |
|
25 m |
20:00.00 |
|
98 |
1094 |
Heard Ken |
1938 |
ORSO |
|
25 m |
24:01.81 |
|
99 |
991 |
Yvon Pierrick |
1986 |
Aquahomo a |
|
50 m |
|
|
100 |
1134 |
Lämsä Janne |
1979 |
HOT RY |
|
50 m |
|
|
101 |
1139 |
Reichert Moritz |
1991 |
Rosa Panth |
|
50 m |
|
|
102 |
1417 |
Philbrick William |
1961 |
Atlanta Ra |
|
50 m |
|
|
103 |
1455 |
Cronin James |
1978 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
104 |
1747 |
Knightley Lee |
1970 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
105 |
2058 |
Tanko Jure |
1986 |
Bgs |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:57 |
|