Startliste for Eurogames 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
50_S
Gren 50, 50m Breaststroke Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1146 |
Jordan Scott |
1986 |
Team New Y |
|
25 m |
29.50 |
|
2 |
1143 |
Jacobson Brian |
1973 |
IGLA Team: |
|
25 m |
30.18 |
|
3 |
1147 |
Opaszowski Dominic |
1978 |
Düsseldorf |
|
25 m |
32.00 |
|
4 |
1164 |
Marra Joseph |
1975 |
TNYA |
|
25 m |
32.29 |
|
5 |
1004 |
Williams Neill |
1968 |
DCAC |
|
25 m |
32.60 |
|
6 |
1152 |
Frampton Sean |
1966 |
Team Flori |
|
25 m |
32.68 |
|
7 |
1153 |
Corcho Rodrigo |
1979 |
West Holly |
|
25 m |
32.84 |
|
8 |
1141 |
Vago Gabor |
1984 |
|
|
25 m |
33.00 |
|
9 |
1148 |
de Oliveira Jean Paul |
1970 |
Paris Aqua |
|
25 m |
33.00 |
|
10 |
1149 |
Hovey David |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
33.00 |
|
11 |
1262 |
Thorbjörnsson Hjörtur |
1979 |
Styrmir |
|
25 m |
33.48 |
|
12 |
1003 |
Unsworth Chris |
1991 |
University |
|
25 m |
33.50 |
|
13 |
1156 |
Ljuslinder Daniel |
1978 |
Stockholm |
|
25 m |
33.50 |
|
14 |
1174 |
Torp Peter Rude |
1989 |
Pan Idræt |
|
25 m |
33.95 |
|
15 |
1150 |
Keizman Shachar |
1983 |
Team New Y |
|
25 m |
34.00 |
|
16 |
1158 |
Testagrossa Jean Alexandre |
1971 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
34.00 |
|
17 |
1151 |
Ting Tommy |
1989 |
Out To Swi |
|
25 m |
34.06 |
|
18 |
1167 |
van Wanrooy Rob |
1982 |
GaySwimAms |
|
25 m |
34.17 |
|
19 |
1159 |
Grondel Jerry |
1972 |
PLONS |
|
25 m |
34.26 |
|
20 |
1827 |
Lue Stephen |
1984 |
Out To Swi |
|
25 m |
34.50 |
|
21 |
1466 |
Andersson Rickard |
1982 |
Stockholm |
|
25 m |
34.90 |
|
22 |
1181 |
Druckman Ariel |
1982 |
TLV Nemos |
|
25 m |
35.00 |
|
23 |
1399 |
Casado Osuna Carlos |
1978 |
GMADRIDSPO |
|
25 m |
35.00 |
|
24 |
1501 |
Julien Badre |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
35.00 |
|
25 |
1704 |
Krüger Michel |
1978 |
Düsseldorf |
|
25 m |
35.00 |
|
26 |
1768 |
Brandin Juan |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
35.00 |
|
27 |
1177 |
Ølberg Ståle |
1972 |
Lambertset |
|
25 m |
35.22 |
|
28 |
1364 |
Friel Daniel |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
35.50 |
|
29 |
1154 |
Hadden Daniel |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
36.00 |
|
30 |
1162 |
Weinberg Samuel |
1992 |
Out To Swi |
|
25 m |
36.00 |
|
31 |
1186 |
Karlsson Mattias |
1973 |
Stockholm |
|
25 m |
36.00 |
|
32 |
1188 |
Forrest David |
1961 |
Out To Swi |
|
25 m |
36.00 |
|
33 |
1384 |
Rigoni Stefano |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
36.00 |
|
34 |
1508 |
Reichel John |
1961 |
SLSV Start |
|
25 m |
36.00 |
|
35 |
1160 |
Isgrigg Peter |
1981 |
TNYA |
|
25 m |
36.01 |
|
36 |
1178 |
Krispin Sagi |
1976 |
TLV Nemos |
|
25 m |
36.06 |
|
37 |
1131 |
Garcia Ruben |
1976 |
R(h)einspr |
|
25 m |
36.82 |
|
38 |
1372 |
Dohner Brian |
1962 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
36.92 |
|
39 |
1039 |
Menchaca Abe |
1957 |
San Diego |
|
25 m |
37.00 |
|
40 |
1179 |
Flynn Dermot |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
37.00 |
|
41 |
1211 |
Hibbeler Joerg |
1967 |
Waermer Br |
|
25 m |
37.00 |
|
42 |
1224 |
Bazeley Matthew |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
37.00 |
|
43 |
1185 |
Brunt Garth |
1966 |
Making Wav |
|
25 m |
37.01 |
|
44 |
1198 |
Sturm Martin |
1979 |
FVV Frankf |
|
25 m |
37.02 |
|
45 |
1494 |
Greene Bob |
1968 |
united sta |
|
25 m |
37.02 |
|
46 |
1173 |
Moon Wonkee |
1974 |
DC Aquatic |
|
25 m |
37.07 |
|
47 |
1183 |
Bricker Jason |
1978 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
37.20 |
|
48 |
1171 |
Groisard Fabien |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
37.21 |
|
49 |
1805 |
Edinger Jakob |
1985 |
Pan Idræt |
|
25 m |
37.40 |
|
50 |
1193 |
Centella Rodriguez Jose Luis |
1967 |
Out To Swi |
|
25 m |
37.50 |
|
51 |
1219 |
Martini Paolo |
1967 |
USMS |
|
25 m |
37.50 |
|
52 |
1207 |
Ryan Robert |
1965 |
Philadelph |
|
25 m |
37.55 |
|
53 |
1206 |
Baekelandt Koen |
1980 |
C.D. Haleg |
|
25 m |
37.79 |
|
54 |
1201 |
Delibie Jacques |
1965 |
Paris Aqua |
|
25 m |
37.92 |
|
55 |
1020 |
Florez Carlos |
1975 |
West Holly |
|
25 m |
38.00 |
|
56 |
1055 |
Collins Philip |
1962 |
Out To Swi |
|
25 m |
38.00 |
|
57 |
1067 |
Nguyen Johnny |
1986 |
Copenhagen |
|
25 m |
38.00 |
|
58 |
1129 |
Canni Emanuele |
1973 |
Düsseldorf |
|
25 m |
38.00 |
|
59 |
1187 |
Gestsson Jón Örvar |
1984 |
Styrmir Ic |
|
25 m |
38.00 |
|
60 |
1189 |
Storry Joel |
1979 |
South Beds |
|
25 m |
38.00 |
|
61 |
1204 |
Fabre Jean |
1986 |
Paris Aqua |
|
25 m |
38.00 |
|
62 |
1213 |
Caceres Castro Alberto |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
38.00 |
|
63 |
1221 |
Berkvens Jan |
1972 |
Upstream A |
|
25 m |
38.00 |
|
64 |
1225 |
Escoffier Franck |
1978 |
Paris Aqua |
|
25 m |
38.00 |
|
65 |
1483 |
Calhoun Jay |
1959 |
DCAC. dist |
|
25 m |
38.00 |
|
66 |
1510 |
Wagner Karl |
1966 |
USMS. DCAC |
|
25 m |
38.00 |
|
67 |
1522 |
Ibañez Alberto |
1972 |
Halegatos |
|
25 m |
38.00 |
|
68 |
1549 |
Zandee Robert |
1977 |
Ketelbinki |
|
25 m |
38.00 |
|
69 |
1203 |
Benda Lukas |
1977 |
Vorspiel S |
|
25 m |
38.01 |
|
70 |
1200 |
Benoit Tiberghien |
1963 |
cercle du |
|
25 m |
38.10 |
|
71 |
1199 |
Vlasblom Jan |
1961 |
HHZV Plons |
|
25 m |
38.30 |
|
72 |
1276 |
Migette Olivier |
1978 |
Paris Asua |
|
25 m |
38.45 |
|
73 |
1532 |
Grzeszczak John |
1958 |
Team Flori |
|
25 m |
38.50 |
|
74 |
1205 |
Seyde Paul |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
38.60 |
|
75 |
1729 |
Decanter Matthias |
1977 |
Paris Aqua |
|
25 m |
38.70 |
|
76 |
1791 |
Schuitemaker Johan |
1958 |
R(h)einspr |
|
25 m |
38.85 |
|
77 |
1061 |
Zanders Stefan |
1961 |
Duesseldor |
|
25 m |
39.00 |
|
78 |
1138 |
van Gorp Jan |
1963 |
Nat Utrech |
|
25 m |
39.00 |
|
79 |
1166 |
Langridge James |
1985 |
Out to Swi |
|
25 m |
39.00 |
|
80 |
1816 |
Ståhl Joachim |
1973 |
Stockholm |
|
25 m |
39.00 |
|
81 |
1503 |
Bruns Henrik |
1982 |
Wärmer Bre |
|
25 m |
39.23 |
|
82 |
1168 |
Johansson Magnus |
1966 |
Stockholm |
|
25 m |
39.49 |
|
83 |
1209 |
Harden Jimmy |
1963 |
san diego |
|
25 m |
39.58 |
|
84 |
1243 |
Cox Raymond |
1975 |
|
|
25 m |
39.67 |
|
85 |
1520 |
Protocil Thomas |
1988 |
Abseitz St |
|
25 m |
39.73 |
|
86 |
1539 |
Majoros Kevin |
1960 |
District o |
|
25 m |
39.80 |
|
87 |
1533 |
Lamers Emiel |
1969 |
Upstream A |
|
25 m |
39.88 |
|
88 |
1062 |
Briffaerts Jan |
1971 |
BRUSSELS G |
|
25 m |
40.00 |
|
89 |
1075 |
Mansilla Frankin |
1960 |
Boston-LAN |
|
25 m |
40.00 |
|
90 |
1169 |
Greene Brent |
1984 |
Glamourhea |
|
25 m |
40.00 |
|
91 |
1180 |
Borgstedt Marc |
1980 |
SC JANUS C |
|
25 m |
40.00 |
|
92 |
1217 |
Lace Edwin |
1959 |
Northern W |
|
25 m |
40.00 |
|
93 |
1218 |
Jacobson Adam |
1966 |
Team NY aq |
|
25 m |
40.00 |
|
94 |
1223 |
van Walt van Praag Marcel |
1975 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
40.00 |
|
95 |
1238 |
Kassing Volker |
1968 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
40.00 |
|
96 |
1244 |
Imedio Perez Alberto |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
40.00 |
|
97 |
1255 |
Kirwin Darren |
1969 |
|
|
25 m |
40.00 |
|
98 |
1277 |
Escudier Sebastien |
1995 |
Paris Aqua |
|
25 m |
40.00 |
|
99 |
1281 |
Ruiz Raul Aragon |
1977 |
Halegatos |
|
25 m |
40.00 |
|
100 |
1775 |
Eichenberger Emil |
1955 |
|
|
25 m |
40.00 |
|
101 |
1806 |
Axelsson Björn |
1992 |
Stockholm |
|
25 m |
40.00 |
|
102 |
1828 |
Mikkelsen Jan |
1969 |
Copenhagen |
|
25 m |
40.00 |
|
103 |
1197 |
Knappschneider Arno |
1981 |
FVV Frankf |
|
25 m |
40.07 |
|
104 |
1216 |
Kopp Lindsey |
1957 |
Minnesota |
|
25 m |
40.10 |
|
105 |
1242 |
Helsted Jacob |
1972 |
Copenhagen |
|
25 m |
40.10 |
|
106 |
1233 |
Saxvik Michael |
1981 |
DC Aquatic |
|
25 m |
40.15 |
|
107 |
1235 |
Musschenga Peter |
1969 |
Zwem Goud |
|
25 m |
40.16 |
|
108 |
1210 |
Grote Manuel |
1984 |
Frankfurte |
|
25 m |
40.43 |
|
109 |
1245 |
Baumann Axel |
1984 |
SC Janus e |
|
25 m |
40.51 |
|
110 |
1559 |
Duguine Mathieu |
1983 |
Paris Aqua |
|
25 m |
40.66 |
|
111 |
1222 |
Visser Marco |
1974 |
Upstream A |
|
25 m |
41.00 |
|
112 |
1263 |
Hold Joachim |
1969 |
Isarhechte |
|
25 m |
41.00 |
|
113 |
1282 |
van Hauwermeiren Tim |
1978 |
Bgs |
|
25 m |
41.00 |
|
114 |
1404 |
Molecz Paul |
1957 |
|
|
25 m |
41.00 |
|
115 |
1705 |
Lozano Hector Javier |
1965 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
41.00 |
|
116 |
1247 |
Johnson Robb |
1962 |
Liquid Ass |
|
25 m |
41.08 |
|
117 |
1234 |
Stansberry Mike |
1978 |
Making Wav |
|
25 m |
41.20 |
|
118 |
1492 |
Shepherd Samuel |
1987 |
Out To Swi |
|
25 m |
41.24 |
|
119 |
1236 |
Halperin Ernst |
1964 |
San Franci |
|
25 m |
41.97 |
|
120 |
1051 |
Vogel Christian |
1968 |
Abseitz St |
|
25 m |
42.00 |
|
121 |
1081 |
Melgosa Borja |
1977 |
Halegatos |
|
25 m |
42.00 |
|
122 |
1214 |
Gnass Robert |
1964 |
Isarhechte |
|
25 m |
42.00 |
|
123 |
1229 |
Miller Nicholas |
1989 |
Out To Swi |
|
25 m |
42.00 |
|
124 |
1237 |
Lafianza Bernard |
1962 |
West Holly |
|
25 m |
42.00 |
|
125 |
1257 |
Jolly Robert |
1947 |
Paris Aqua |
|
25 m |
42.00 |
|
126 |
1829 |
William Sinnou |
1983 |
Les anneau |
|
25 m |
42.00 |
|
127 |
1830 |
Volkerink Craig |
1986 |
Making Wav |
|
25 m |
42.00 |
|
128 |
1241 |
Merelo Rueda Fernando J. |
1972 |
G MADRID S |
|
25 m |
42.01 |
|
129 |
1540 |
Porzer David |
1974 |
SLS Leineb |
|
25 m |
42.03 |
|
130 |
1239 |
Schranckenmuller Frédéric |
1972 |
Le cerlce |
|
25 m |
42.30 |
|
131 |
1195 |
Lingenfelter Mark |
1973 |
TNYA |
|
25 m |
42.44 |
|
132 |
1267 |
Myers Charles |
1953 |
West Holly |
|
25 m |
42.45 |
|
133 |
1226 |
Wagner Paul-Jürgen |
1979 |
SC Diana |
|
25 m |
43.00 |
|
134 |
1251 |
Skoog Karl |
1983 |
Stockholm |
|
25 m |
43.00 |
|
135 |
1389 |
Richards Chris |
1985 |
Out To Swi |
|
25 m |
43.00 |
|
136 |
1414 |
Martin Baptiste |
1989 |
MUST |
|
25 m |
43.00 |
|
137 |
1554 |
Kunst Frederik |
1969 |
Upstream A |
|
25 m |
43.00 |
|
138 |
1078 |
Vinken Wouter |
1964 |
Upstream |
|
25 m |
43.07 |
|
139 |
1708 |
Hayden John |
1972 |
SQUID Swim |
|
25 m |
43.11 |
|
140 |
1769 |
Syri Juha |
1975 |
HOT ry. |
|
25 m |
43.25 |
|
141 |
1564 |
Ramirez Leonardo |
1987 |
Out To Swi |
|
25 m |
43.61 |
|
142 |
1280 |
Martin Uwe |
1985 |
Isarhechte |
|
25 m |
43.67 |
|
143 |
1215 |
Walley David |
1965 |
Team Flori |
|
25 m |
43.95 |
|
144 |
1283 |
Mlaker Glenn |
1967 |
District o |
|
25 m |
44.00 |
|
145 |
1302 |
Chicon Pierre |
1973 |
Paris Aqua |
|
25 m |
44.00 |
|
146 |
1580 |
Klaren Joost |
1994 |
Upstream A |
|
25 m |
44.00 |
|
147 |
1582 |
Lonzynski Jürgen |
1959 |
SC Aufruhr |
|
25 m |
44.00 |
|
148 |
1287 |
Heylen Jan |
1955 |
Active Com |
|
25 m |
44.20 |
|
149 |
1831 |
Hanner Hans |
1958 |
|
|
25 m |
44.67 |
|
150 |
1272 |
Kwakernaak Bert |
1955 |
Nat Utrech |
|
25 m |
44.72 |
|
151 |
1240 |
Hughes Daniel |
1978 |
Team New Y |
|
25 m |
45.00 |
|
152 |
1250 |
Pritchard Kristopher |
1982 |
DC Aquatic |
|
25 m |
45.00 |
|
153 |
1275 |
Fandino Anselmo |
1971 |
Gay Sport |
|
25 m |
45.00 |
|
154 |
1285 |
Agapit Yannick |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
45.00 |
|
155 |
1300 |
Mcmanus Charlie |
1961 |
DC Aquatic |
|
25 m |
45.00 |
|
156 |
1306 |
Nolen Timothy |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
45.00 |
|
157 |
1406 |
Agö Bengt |
1953 |
Stockholm |
|
25 m |
45.00 |
|
158 |
1556 |
Brennan Ryan |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
45.00 |
|
159 |
1579 |
Barillas-Mcentee Ian |
1989 |
Ketelbinki |
|
25 m |
45.00 |
|
160 |
1587 |
Breton Jerome |
1959 |
OUTTOSWIM |
|
25 m |
45.00 |
|
161 |
1603 |
Fitzsimon Mark |
1985 |
Out To Swi |
|
25 m |
45.00 |
|
162 |
1709 |
Phillips Gregory |
1973 |
Glamourhea |
|
25 m |
45.00 |
|
163 |
1813 |
Muscat Terry |
1965 |
Out To Swi |
|
25 m |
45.00 |
|
164 |
1833 |
Degerman Niklas |
1974 |
Stockholm |
|
25 m |
45.00 |
|
165 |
1736 |
Ceci Louis |
1950 |
San Franci |
|
25 m |
45.53 |
|
166 |
1264 |
Bergman David |
1985 |
Stockholm |
|
25 m |
46.00 |
|
167 |
1270 |
Webster Michael |
1948 |
Out To Swi |
|
25 m |
46.00 |
|
168 |
1310 |
Ryan John |
1974 |
Nat Utrech |
|
25 m |
46.00 |
|
169 |
1834 |
Shaul Shlomo |
1957 |
Tel Aviv N |
|
25 m |
46.00 |
|
170 |
1313 |
Oortwijn Martin |
1954 |
Nat Utrech |
|
25 m |
46.29 |
|
171 |
1835 |
Arfire-Schiefer Valentin |
1982 |
Abseitz St |
|
25 m |
46.33 |
|
172 |
1572 |
Ólafsson Ólafur Högni |
1961 |
St.Styrmir |
|
25 m |
46.43 |
|
173 |
1288 |
Halkjær Lars |
1965 |
Pan Idræt |
|
25 m |
46.56 |
|
174 |
1268 |
Collados Arturo |
1984 |
Halegatos |
|
25 m |
46.67 |
|
175 |
1088 |
Lorenz Gert |
1965 |
Vorspiel S |
|
25 m |
47.00 |
|
176 |
1289 |
Wintemute Robert |
1957 |
Out To Swi |
|
25 m |
47.00 |
|
177 |
1304 |
Delaunay Davis |
1979 |
VIKINGS DE |
|
25 m |
47.00 |
|
178 |
1322 |
Patel Mitesh |
1981 |
Downtown S |
|
25 m |
47.00 |
|
179 |
1593 |
Bouche David |
1981 |
Paris Aqua |
|
25 m |
47.00 |
|
180 |
1598 |
Rostagnol Andrea |
1970 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
47.00 |
|
181 |
1815 |
Meyer Nils |
1965 |
Isarhechte |
|
25 m |
47.00 |
|
182 |
1090 |
Stevens Hans |
1963 |
Nat Utrech |
|
25 m |
48.00 |
|
183 |
1298 |
Hoogland Jan |
1949 |
Swimmingcl |
|
25 m |
48.00 |
|
184 |
1299 |
Olson Jay |
1949 |
West Holly |
|
25 m |
48.00 |
|
185 |
1319 |
Kaehler Charles |
1951 |
Different |
|
25 m |
48.00 |
|
186 |
1836 |
Mayer Thomas |
1969 |
SC Janus |
|
25 m |
48.01 |
|
187 |
1314 |
Björk Mikael |
1960 |
Dolphins S |
|
25 m |
48.17 |
|
188 |
1307 |
Carlton William |
1954 |
Colorado M |
|
25 m |
48.56 |
|
189 |
1599 |
Fleming Neville |
1967 |
Out To Swi |
|
25 m |
49.00 |
|
190 |
1296 |
Chambard Xavier |
1979 |
Paris Aqua |
|
25 m |
49.54 |
|
191 |
1284 |
Venturi Bastien |
1978 |
Gay Sport |
|
25 m |
50.00 |
|
192 |
1290 |
Cornelissen Peter |
1955 |
HHZV Plons |
|
25 m |
50.00 |
|
193 |
1294 |
Heide Morten |
1979 |
Stockholm |
|
25 m |
50.00 |
|
194 |
1309 |
Kaiser Thomas |
1968 |
Isarhechte |
|
25 m |
50.00 |
|
195 |
1617 |
Veer Peter |
1956 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
50.00 |
|
196 |
1766 |
Bopp Christophe |
1966 |
H2O |
|
25 m |
50.00 |
|
197 |
1837 |
Egghe Jan |
1975 |
BRUSSELS G |
|
25 m |
50.00 |
|
198 |
1586 |
Heller Eric |
1974 |
Team New Y |
|
25 m |
50.17 |
|
199 |
1838 |
Johannsen Peter |
1965 |
Pan Idræt |
|
25 m |
51.00 |
|
200 |
1839 |
Kool Pim |
1976 |
Nat Utrech |
|
25 m |
52.00 |
|
201 |
1308 |
Tonti Marc |
1967 |
Positive S |
|
25 m |
52.02 |
|
202 |
1315 |
Elkjær Jonas |
1980 |
Copenhagen |
|
25 m |
52.30 |
|
203 |
1134 |
Lämsä Janne |
1979 |
HOT RY |
|
25 m |
52.56 |
|
204 |
1840 |
Rodenburg Diederik |
1954 |
Homozwenve |
|
25 m |
54.26 |
|
205 |
1324 |
John Robert |
1955 |
Out To Swi |
|
25 m |
54.61 |
|
206 |
1320 |
Jensen Leo Skytte |
1961 |
pan |
|
25 m |
55.00 |
|
207 |
1472 |
Berg Lars Johan |
1943 |
Stockholm |
|
25 m |
55.00 |
|
208 |
1608 |
Cotton Spencer |
1965 |
Orca Swim |
|
25 m |
55.00 |
|
209 |
1770 |
Volkert Harald |
1966 |
Isarhechte |
|
25 m |
55.00 |
|
210 |
1841 |
Go Ariel |
1979 |
|
|
25 m |
55.00 |
|
211 |
1842 |
Montagne Louis |
1984 |
Frontrunne |
|
25 m |
55.00 |
|
212 |
1592 |
Toet Rob |
1942 |
Nat Utrech |
|
25 m |
56.00 |
|
213 |
1534 |
Minvielle Frederic |
1971 |
Upstream A |
|
25 m |
58.00 |
|
214 |
1326 |
Johnson David |
1941 |
Colordo Ma |
|
25 m |
59.09 |
|
215 |
1795 |
Reid Peter |
1952 |
Glamourhea |
|
25 m |
60.00 |
|
216 |
1321 |
Oakes Donald |
1968 |
Cleveland |
|
25 m |
1:00.00 |
|
217 |
1614 |
Klausen Palle |
1976 |
Copenhagen |
|
25 m |
1:00.00 |
|
218 |
1616 |
Sellers Sergio |
1982 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
1:00.00 |
|
219 |
1819 |
Basoco Fernandez Juan Carlos |
1986 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
1:00.00 |
|
220 |
1843 |
Koch Teddy Østerlin |
1959 |
Copenhagen |
|
25 m |
1:00.00 |
|
221 |
1329 |
Richardson James B |
1945 |
Making Wav |
|
25 m |
1:01.48 |
|
222 |
1327 |
Godlieb Peter |
1950 |
Eemsrobben |
|
25 m |
1:02.53 |
|
223 |
1312 |
Villegas Baltazar |
1971 |
Team NY Aq |
|
25 m |
1:03.44 |
|
224 |
1740 |
Bahamon Luis Eduardo |
1961 |
West Holly |
|
25 m |
1:05.00 |
|
225 |
1127 |
Friis Jørgensen Sven |
1936 |
Pan Idræt. |
|
50 m |
1:09.00 |
|
226 |
1844 |
Lind Carsten |
1966 |
Frontrunne |
|
25 m |
1:10.00 |
|
227 |
1845 |
Bonnet Sébastien |
1984 |
Fronts Run |
|
25 m |
1:10.00 |
|
228 |
1615 |
Nogales Borrego Fidel |
1981 |
Northern W |
|
25 m |
1:20.00 |
|
229 |
1331 |
Staples Christopher |
1974 |
Team New Y |
|
25 m |
1:30.00 |
|
230 |
1332 |
Husgafvel Henrik |
1942 |
Stockholm |
|
25 m |
1:30.00 |
|
231 |
1184 |
Tel Gerard |
1967 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
1:37.65 |
|
232 |
1604 |
Cahill James |
1942 |
glamourhea |
|
25 m |
1:40.05 |
|
233 |
1621 |
Jassan Ariel |
1981 |
TLV Nemos |
|
25 m |
1:45.00 |
|
234 |
991 |
Yvon Pierrick |
1986 |
Aquahomo a |
|
50 m |
|
|
235 |
1125 |
Vugts Hans |
1957 |
Upstream A |
|
50 m |
|
|
236 |
1126 |
Schmelter Christian |
1971 |
|
|
50 m |
|
|
237 |
1130 |
Parrel Gijs |
1974 |
Upstream |
|
50 m |
|
|
238 |
1132 |
Rossi Mika |
1977 |
HOT RY |
|
50 m |
|
|
239 |
1135 |
López Pidre Rafael |
1980 |
Club Depor |
|
50 m |
|
|
240 |
1139 |
Reichert Moritz |
1991 |
Rosa Panth |
|
50 m |
|
|
241 |
1589 |
Felgueroso Miguel |
1977 |
Halegatos |
|
50 m |
|
|
242 |
1607 |
Nottenkämper Jörg |
1973 |
SC AufRuhr |
|
50 m |
|
|
243 |
1692 |
Ruusunen Mika |
1970 |
Helsingfor |
|
50 m |
|
|
244 |
1747 |
Knightley Lee |
1970 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
245 |
1767 |
Bueler Andre |
1965 |
H2O Geneva |
|
50 m |
|
|
246 |
1784 |
Kaufmann Markus |
1978 |
R(h)einspr |
|
50 m |
|
|
247 |
1817 |
Feller Marko |
1981 |
Stockholm |
|
50 m |
|
|
248 |
1825 |
Pisón Chacon Juan Antonio |
1969 |
|
|
50 m |
|
|
249 |
1826 |
Tausen Marteinn |
1995 |
Styrmir |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
06 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
16:57 |
|