Program för Eurogames 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
38_S
Gren 38, 200m Freestyle Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1461 |
Clausen Jens |
1979 |
Pan Idraet |
|
25 m |
1:30.00 |
|
2 |
1166 |
Langridge James |
1985 |
Out to Swi |
|
25 m |
1:42.00 |
|
3 |
1462 |
Genet David |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:57.00 |
|
4 |
1145 |
Scott William |
1991 |
TNYA |
|
25 m |
1:57.03 |
|
5 |
1350 |
Thomson Neal |
1991 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:59.20 |
|
6 |
1463 |
Rothenbaum Isaac |
1989 |
Team New Y |
|
25 m |
2:00.00 |
|
7 |
1349 |
Chesson Win |
1983 |
TNYA |
|
25 m |
2:02.96 |
|
8 |
1467 |
Haglund Anders |
1961 |
Simklubben |
|
25 m |
2:07.00 |
|
9 |
999 |
Junefelt Linus |
1992 |
Jönköpings |
|
25 m |
2:07.84 |
|
10 |
998 |
Barrett Patrick |
1981 |
District o |
|
25 m |
2:08.00 |
|
11 |
1147 |
Opaszowski Dominic |
1978 |
Düsseldorf |
|
50 m |
2:08.00 |
|
12 |
1674 |
Goldsbrough Alex |
1980 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:08.00 |
|
13 |
1161 |
Godefroy Tom |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:09.00 |
|
14 |
1488 |
Quincy Paul |
1991 |
DCAC |
|
25 m |
2:09.14 |
|
15 |
1070 |
Figueiredo Paulo |
1946 |
West Holly |
|
25 m |
2:10.00 |
|
16 |
1352 |
Sendecky Mark |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
2:10.00 |
|
17 |
1694 |
Simbana Escobar David Napoleon |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:10.00 |
|
18 |
1464 |
Mahoney Dan |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
2:11.52 |
|
19 |
1353 |
Andersen Dag Audun |
1974 |
Lambertset |
|
25 m |
2:12.00 |
|
20 |
1468 |
Keemers Michel |
1969 |
Vorspiel S |
|
25 m |
2:12.12 |
|
21 |
1481 |
Hochstrasser James |
1984 |
QUAC (Quee |
|
25 m |
2:12.12 |
|
22 |
1007 |
Lindgren Claes |
1978 |
Stockholm |
|
25 m |
2:12.21 |
|
23 |
1387 |
Suarez Diego |
1983 |
Team Flori |
|
25 m |
2:14.00 |
|
24 |
1489 |
Fitzgerald Sean |
1963 |
FGG |
|
25 m |
2:14.00 |
|
25 |
1378 |
Murphy Aaron |
1963 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:15.00 |
|
26 |
1456 |
Hildebrand David |
1981 |
Team New Y |
|
50 m |
2:15.00 |
|
27 |
1647 |
Daporta-Mendez David |
1977 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:15.00 |
|
28 |
1728 |
Frei Adrian |
1967 |
Gay Sport |
|
25 m |
2:15.00 |
|
29 |
1644 |
Moothart Alex |
1990 |
West Holly |
|
25 m |
2:15.11 |
|
30 |
1493 |
Jeter Robert |
1974 |
DC Aquatic |
|
25 m |
2:15.76 |
|
31 |
1716 |
Solarte Kevin |
1986 |
USS Master |
|
25 m |
2:18.00 |
|
32 |
1013 |
Malcolm Jamie |
1974 |
TNYA |
|
25 m |
2:18.16 |
|
33 |
1068 |
Leclair David |
1967 |
Team Flori |
|
25 m |
2:18.19 |
|
34 |
1368 |
di Lorenzo Gaetano |
1962 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
2:19.42 |
|
35 |
1028 |
Jekkel Balázs |
1982 |
Atlasz Spo |
|
25 m |
2:19.50 |
|
36 |
1490 |
Olsen Jonathan |
1963 |
Team Flori |
|
25 m |
2:19.88 |
|
37 |
1011 |
Williams Rhys |
1973 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:20.00 |
|
38 |
1371 |
Cobb Evan |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
2:20.00 |
|
39 |
1375 |
Moret Guido |
1985 |
Ketelbinki |
|
25 m |
2:20.00 |
|
40 |
1485 |
Hayes Lawrence |
1963 |
Team New Y |
|
25 m |
2:20.00 |
|
41 |
1497 |
Kenny Adam |
1990 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:20.00 |
|
42 |
1648 |
Sturlaugsson Tomas |
1981 |
Styrmir. S |
|
25 m |
2:20.00 |
|
43 |
1477 |
Mongey Vivian |
1960 |
Aer Lingus |
|
25 m |
2:20.27 |
|
44 |
1176 |
Webb Kodie |
1978 |
Glamourhea |
|
25 m |
2:20.43 |
|
45 |
1159 |
Grondel Jerry |
1972 |
PLONS |
|
25 m |
2:20.47 |
|
46 |
1362 |
Dever Frederick |
1965 |
District o |
|
25 m |
2:20.85 |
|
47 |
1470 |
Roelofs Joost |
1976 |
Upstream A |
|
25 m |
2:21.15 |
|
48 |
1480 |
Mcrae Audie |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
2:22.00 |
|
49 |
1706 |
Cruells I Pagès Pere |
1964 |
Club Espor |
|
25 m |
2:22.22 |
|
50 |
1377 |
Lainen Timo |
1967 |
Stockholm |
|
25 m |
2:22.31 |
|
51 |
1185 |
Brunt Garth |
1966 |
Making Wav |
|
25 m |
2:22.88 |
|
52 |
1029 |
Steinmetz Markus |
1987 |
Düsseldorf |
|
25 m |
2:24.00 |
|
53 |
1487 |
Caicedo Juan |
1971 |
"H2O Genev |
|
25 m |
2:24.35 |
|
54 |
1022 |
Thompson James |
1983 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:25.00 |
|
55 |
1393 |
Wilson Grant |
1966 |
DSST San D |
|
25 m |
2:25.00 |
|
56 |
1483 |
Calhoun Jay |
1959 |
DCAC. dist |
|
25 m |
2:25.00 |
|
57 |
1491 |
Fichman Jonathan |
1986 |
Vorspiel S |
|
25 m |
2:25.00 |
|
58 |
1651 |
Powers Richard |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
2:25.00 |
|
59 |
1376 |
Hooper Stephen |
1984 |
TNYA |
|
25 m |
2:26.44 |
|
60 |
1729 |
Decanter Matthias |
1977 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:27.00 |
|
61 |
1668 |
Mair Matthew |
1966 |
WH2O |
|
25 m |
2:27.45 |
|
62 |
1052 |
Bray Tristan |
1985 |
Wett Ones |
|
25 m |
2:28.00 |
|
63 |
1204 |
Fabre Jean |
1986 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:29.00 |
|
64 |
1506 |
Anzuinelli Giulio |
1968 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
2:29.00 |
|
65 |
1026 |
Belt Michel |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:29.20 |
|
66 |
1234 |
Stansberry Mike |
1978 |
Making Wav |
|
25 m |
2:30.00 |
|
67 |
1519 |
Ladiszlai Gabor Mark |
1978 |
Atlasz - B |
|
25 m |
2:30.00 |
|
68 |
1531 |
O´brien David |
1956 |
USMS / NEM |
|
25 m |
2:30.00 |
|
69 |
1730 |
Crowe John |
1978 |
IGLA. DCAC |
|
25 m |
2:30.00 |
|
70 |
1044 |
Doyle Michael |
1959 |
ASV Wien |
|
25 m |
2:30.02 |
|
71 |
1499 |
Prince Daniel |
1966 |
Team New Y |
|
25 m |
2:30.30 |
|
72 |
1527 |
Livingstone Mark |
1982 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:31.00 |
|
73 |
1507 |
Connors Dana |
1980 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
2:32.06 |
|
74 |
1479 |
Dorfzaun Josh |
1972 |
TPIT. USMS |
|
25 m |
2:33.00 |
|
75 |
1537 |
Broker Buck |
1956 |
Vorspiel S |
|
25 m |
2:33.50 |
|
76 |
1048 |
Masurel Evertjan |
1956 |
HHZV Plons |
|
25 m |
2:33.54 |
|
77 |
1027 |
Bolopion Ulysse |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:35.00 |
|
78 |
1066 |
Rödiger Mark |
1985 |
Halegatos |
|
25 m |
2:35.00 |
|
79 |
1155 |
Horsford Jonathan |
1972 |
District o |
|
25 m |
2:35.00 |
|
80 |
1227 |
Lafaye Vincent |
1985 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:35.00 |
|
81 |
1402 |
Griffiths Ken |
1969 |
DSST. San |
|
25 m |
2:35.00 |
|
82 |
1505 |
Moreau Vincent |
1975 |
cercle du |
|
25 m |
2:35.00 |
|
83 |
1656 |
Gonzalez George |
1970 |
Orca Swim |
|
25 m |
2:36.30 |
|
84 |
1649 |
Zrucky Dean |
1972 |
Long Beach |
|
25 m |
2:38.04 |
|
85 |
1215 |
Walley David |
1965 |
Team Flori |
|
25 m |
2:38.17 |
|
86 |
1535 |
Hills Stuart |
1966 |
San Franci |
|
25 m |
2:38.38 |
|
87 |
1232 |
Poste Rob |
1966 |
KC Wave |
|
25 m |
2:38.70 |
|
88 |
1731 |
Kas Mark |
1961 |
HHZV Plons |
|
25 m |
2:39.59 |
|
89 |
1191 |
Shields Justin |
1984 |
Making Wav |
|
25 m |
2:40.00 |
|
90 |
1394 |
Suzuki Kozo |
1963 |
Team New Y |
|
25 m |
2:40.00 |
|
91 |
1510 |
Wagner Karl |
1966 |
USMS. DCAC |
|
25 m |
2:40.00 |
|
92 |
1543 |
Anglesio Fabien |
1971 |
les dauphi |
|
25 m |
2:40.00 |
|
93 |
1665 |
Williams Charles |
1959 |
GLAMOURHEA |
|
25 m |
2:40.00 |
|
94 |
1732 |
Schmid Andreas |
1973 |
Isarhechte |
|
25 m |
2:40.00 |
|
95 |
1756 |
Virgin Garth |
1965 |
Swiss Swim |
|
50 m |
2:40.00 |
|
96 |
1051 |
Vogel Christian |
1968 |
Abseitz St |
|
25 m |
2:45.00 |
|
97 |
1236 |
Halperin Ernst |
1964 |
San Franci |
|
25 m |
2:45.00 |
|
98 |
1273 |
Gierveld Henk |
1960 |
Nat Utrech |
|
25 m |
2:45.00 |
|
99 |
1381 |
Chandeclair Arnaud |
1981 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:45.00 |
|
100 |
1401 |
Massinen Juho |
1960 |
HSS |
|
25 m |
2:45.00 |
|
101 |
1512 |
Franz Craig |
1953 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
2:45.00 |
|
102 |
1540 |
Porzer David |
1974 |
SLS Leineb |
|
25 m |
2:45.00 |
|
103 |
1667 |
Honders Michel |
1969 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
2:45.00 |
|
104 |
1705 |
Lozano Hector Javier |
1965 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
2:45.00 |
|
105 |
1733 |
Bellotti Toma |
1979 |
Stockholm |
|
25 m |
2:45.00 |
|
106 |
1734 |
Henrik Petersen Morten Henrik |
1989 |
Pan Idræt |
|
25 m |
2:47.00 |
|
107 |
1545 |
Brown Terrell |
1953 |
Minnesota |
|
25 m |
2:48.55 |
|
108 |
1558 |
Begg Andrew |
1975 |
Nat Utrech |
|
25 m |
2:49.59 |
|
109 |
1544 |
Kobe Carsten |
1973 |
SC JANUS C |
|
25 m |
2:50.00 |
|
110 |
1549 |
Zandee Robert |
1977 |
Ketelbinki |
|
25 m |
2:50.00 |
|
111 |
1553 |
Kim Yong Ih |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
2:50.00 |
|
112 |
1571 |
Winnerlöv Jonas |
1964 |
Stockholm |
|
25 m |
2:50.00 |
|
113 |
1658 |
Stone Jason |
1975 |
Orca Swim |
|
50 m |
2:50.00 |
|
114 |
1735 |
Wieleman Rob |
1960 |
Nat Utrech |
|
25 m |
2:51.00 |
|
115 |
1560 |
Kuan Bing-hua |
1970 |
Northern W |
|
25 m |
2:53.29 |
|
116 |
1412 |
Ortega Rodriguez Miguel |
1981 |
Vorspiel S |
|
25 m |
2:53.31 |
|
117 |
1136 |
Ballano Israel |
1984 |
C.D. HALEG |
|
25 m |
2:55.00 |
|
118 |
1550 |
Garcia Apolinar |
1968 |
DSC Toront |
|
25 m |
2:55.00 |
|
119 |
1552 |
Strathdene Mark |
1976 |
Out to Swi |
|
25 m |
2:55.00 |
|
120 |
1698 |
Kuehl Martin |
1964 |
SLSV Start |
|
25 m |
2:55.00 |
|
121 |
1736 |
Ceci Louis |
1950 |
San Franci |
|
25 m |
2:55.30 |
|
122 |
1557 |
Woodburn Scott |
1943 |
Team Flori |
|
25 m |
2:56.00 |
|
123 |
1254 |
Horn Ruediger |
1975 |
Vorspiel S |
|
25 m |
2:56.92 |
|
124 |
1737 |
Dahl Jørgen |
1966 |
Copenhagen |
|
25 m |
2:58.00 |
|
125 |
1224 |
Bazeley Matthew |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:00.00 |
|
126 |
1276 |
Migette Olivier |
1978 |
Paris Asua |
|
25 m |
3:00.00 |
|
127 |
1278 |
Persson Andreas |
1972 |
Frontrunne |
|
25 m |
3:00.00 |
|
128 |
1295 |
Doster Steve |
1970 |
DSST San D |
|
25 m |
3:00.00 |
|
129 |
1305 |
Briand Nguyen |
1982 |
Front Runn |
|
25 m |
3:00.00 |
|
130 |
1569 |
Bell Alastair |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:00.00 |
|
131 |
1581 |
Gelinne Thomas |
1957 |
Team New Y |
|
25 m |
3:00.00 |
|
132 |
1738 |
Lowell Vincent |
1961 |
West Holly |
|
25 m |
3:00.00 |
|
133 |
1257 |
Jolly Robert |
1947 |
Paris Aqua |
|
25 m |
3:02.00 |
|
134 |
1416 |
Wiener Neal |
1944 |
West Holly |
|
25 m |
3:03.09 |
|
135 |
1206 |
Baekelandt Koen |
1980 |
C.D. Haleg |
|
25 m |
3:04.78 |
|
136 |
1270 |
Webster Michael |
1948 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:05.00 |
|
137 |
1541 |
Reisinger Jürgen |
1977 |
Kraulquapp |
|
25 m |
3:05.00 |
|
138 |
1575 |
de Keizer Leonardus |
1956 |
PLONS |
|
25 m |
3:07.43 |
|
139 |
1260 |
Vrdoljak Boris |
1969 |
qSPORT |
|
25 m |
3:09.94 |
|
140 |
1664 |
Dehouck Bertrand |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
3:10.00 |
|
141 |
1711 |
D'hondt Jean-louis |
1959 |
Bgs |
|
25 m |
3:10.00 |
|
142 |
1576 |
Collins Mark |
1971 |
Glamourhea |
|
25 m |
3:12.19 |
|
143 |
1739 |
Bowsher Robert |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
3:13.12 |
|
144 |
1601 |
Rosemarin Daniel |
1955 |
TNYA |
|
25 m |
3:15.00 |
|
145 |
1740 |
Bahamon Luis Eduardo |
1961 |
West Holly |
|
25 m |
3:15.00 |
|
146 |
1593 |
Bouche David |
1981 |
Paris Aqua |
|
25 m |
3:17.00 |
|
147 |
1053 |
Burt Chris |
1955 |
Team Flori |
|
25 m |
3:20.00 |
|
148 |
1297 |
Hufschmid Stephan Jón |
1969 |
Styrmir Sp |
|
25 m |
3:20.00 |
|
149 |
1606 |
Pereira Joao |
1960 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
3:20.00 |
|
150 |
1579 |
Barillas-Mcentee Ian |
1989 |
Ketelbinki |
|
25 m |
3:21.00 |
|
151 |
1289 |
Wintemute Robert |
1957 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:23.52 |
|
152 |
1072 |
Mietzner Brun |
1977 |
Vorspiel S |
|
25 m |
3:23.60 |
|
153 |
1079 |
Randerson Simon |
1957 |
Positive S |
|
25 m |
3:26.08 |
|
154 |
1574 |
Dively Michael |
1938 |
Team Flori |
|
25 m |
3:26.21 |
|
155 |
1741 |
White Alan |
1971 |
LANES |
|
25 m |
3:30.00 |
|
156 |
1605 |
Villegas Ruben |
1963 |
san diego |
|
25 m |
3:38.14 |
|
157 |
1325 |
Osmond Scott |
1967 |
Long Beach |
|
25 m |
3:40.00 |
|
158 |
1620 |
Ingistov Nikolai |
1975 |
West Holly |
|
25 m |
3:40.00 |
|
159 |
1085 |
Hansen Stanley |
1947 |
TNYA |
|
25 m |
3:45.00 |
|
160 |
1089 |
Parnes Barton |
1956 |
Long Beach |
|
25 m |
3:48.00 |
|
161 |
1683 |
Degenaar Rudolf |
1939 |
PSV Master |
|
25 m |
3:50.00 |
|
162 |
1742 |
Landberg Reed |
1969 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:50.00 |
|
163 |
1677 |
Rantzau Christian |
1960 |
Glamourhea |
|
25 m |
3:55.00 |
|
164 |
1330 |
Donovan William |
1943 |
West Holly |
|
25 m |
4:00.00 |
|
165 |
1613 |
Tu Ryan |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
4:00.00 |
|
166 |
1609 |
Howard Daniel |
1954 |
Different |
|
25 m |
4:05.00 |
|
167 |
1309 |
Kaiser Thomas |
1968 |
Isarhechte |
|
25 m |
4:10.00 |
|
168 |
1612 |
Derbyshire Donald |
1958 |
Long Beach |
|
25 m |
4:13.00 |
|
169 |
1615 |
Nogales Borrego Fidel |
1981 |
Northern W |
|
25 m |
4:20.00 |
|
170 |
1619 |
Foraker Ian |
1963 |
Tsunami Sa |
|
25 m |
4:50.00 |
|
171 |
991 |
Yvon Pierrick |
1986 |
Aquahomo a |
|
50 m |
|
|
172 |
996 |
Muehleman Kevin |
1993 |
District o |
|
50 m |
|
|
173 |
1014 |
Jeong Young |
1992 |
Atlanta Ra |
|
50 m |
|
|
174 |
1049 |
Fuhriman Sterling |
1975 |
QUAC |
|
50 m |
|
|
175 |
1125 |
Vugts Hans |
1957 |
Upstream A |
|
50 m |
|
|
176 |
1262 |
Thorbjörnsson Hjörtur |
1979 |
Styrmir |
|
25 m |
|
|
177 |
1345 |
Johnson Edward |
1950 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
178 |
1455 |
Cronin James |
1978 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
179 |
1457 |
Mota Porta Francisco |
1982 |
Halegatos |
|
50 m |
|
|
180 |
1459 |
Mccullar Dan |
1994 |
San Diego |
|
50 m |
|
|
181 |
1460 |
Bransz Paul |
1979 |
Upstream A |
|
50 m |
|
|
182 |
1727 |
Gjorgjievski Jordan |
1981 |
none |
|
50 m |
|
|
183 |
2058 |
Tanko Jure |
1986 |
Bgs |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|