Program for Eurogames 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
35_S
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1462 |
Genet David |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
4:43.99 |
|
2 |
1642 |
Spires David |
1983 |
Team New Y |
|
25 m |
5:14.00 |
|
3 |
1357 |
Hermanet Rj |
1970 |
Team New Y |
|
25 m |
5:16.60 |
|
4 |
1149 |
Hovey David |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
5:20.00 |
|
5 |
1717 |
Smith David |
1987 |
Team Color |
|
25 m |
5:20.00 |
|
6 |
1363 |
Garcia Oscar |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
5:27.52 |
|
7 |
1148 |
de Oliveira Jean Paul |
1970 |
Paris Aqua |
|
25 m |
5:30.00 |
|
8 |
1373 |
Jeanneret Hervé |
1983 |
Gay Sport |
|
25 m |
5:30.00 |
|
9 |
1456 |
Hildebrand David |
1981 |
Team New Y |
|
50 m |
5:30.00 |
|
10 |
1643 |
Nussbaumer André |
1971 |
Gay Sport |
|
25 m |
5:30.00 |
|
11 |
1005 |
Tennebø Kristian |
1975 |
Lambertset |
|
25 m |
5:30.05 |
|
12 |
1021 |
Ferris Michael |
1977 |
Team New Y |
|
25 m |
5:45.00 |
|
13 |
1165 |
Rentsch Cristian |
1963 |
Gay Sport |
|
25 m |
5:45.00 |
|
14 |
1360 |
Schassberger Michael |
1972 |
SG Stuttga |
|
25 m |
5:45.00 |
|
15 |
1183 |
Bricker Jason |
1978 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
5:45.23 |
|
16 |
1158 |
Testagrossa Jean Alexandre |
1971 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
5:48.00 |
|
17 |
1361 |
Mohr Christoph |
1973 |
H2O Geneva |
|
25 m |
5:50.00 |
|
18 |
1668 |
Mair Matthew |
1966 |
WH2O |
|
25 m |
5:59.43 |
|
19 |
1180 |
Borgstedt Marc |
1980 |
SC JANUS C |
|
25 m |
6:00.00 |
|
20 |
1188 |
Forrest David |
1961 |
Out To Swi |
|
25 m |
6:00.00 |
|
21 |
1192 |
Czander Eric |
1965 |
DCAC |
|
25 m |
6:00.00 |
|
22 |
1411 |
Rotaeche Mikel |
1969 |
Downtown S |
|
25 m |
6:00.00 |
|
23 |
1651 |
Powers Richard |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
6:00.00 |
|
24 |
1670 |
Gifford Ben |
1964 |
Out To Swi |
|
25 m |
6:00.00 |
|
25 |
1387 |
Suarez Diego |
1983 |
Team Flori |
|
25 m |
6:08.00 |
|
26 |
1386 |
Given Michael |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
6:09.05 |
|
27 |
1193 |
Centella Rodriguez Jose Luis |
1967 |
Out To Swi |
|
25 m |
6:10.00 |
|
28 |
1032 |
Smedinghoff Sam |
1984 |
DC Aquatic |
|
25 m |
6:12.87 |
|
29 |
1506 |
Anzuinelli Giulio |
1968 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
6:15.00 |
|
30 |
1704 |
Krüger Michel |
1978 |
Düsseldorf |
|
25 m |
6:15.00 |
|
31 |
1379 |
Cheung Casey |
1973 |
San Franci |
|
25 m |
6:16.00 |
|
32 |
1507 |
Connors Dana |
1980 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
6:21.00 |
|
33 |
1209 |
Harden Jimmy |
1963 |
san diego |
|
25 m |
6:27.10 |
|
34 |
1399 |
Casado Osuna Carlos |
1978 |
GMADRIDSPO |
|
25 m |
6:30.00 |
|
35 |
1055 |
Collins Philip |
1962 |
Out To Swi |
|
25 m |
6:40.00 |
|
36 |
1397 |
Abalhadj Kaddouri Mohamed |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
6:40.00 |
|
37 |
1664 |
Dehouck Bertrand |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
6:40.00 |
|
38 |
1405 |
Young Julius |
1946 |
united sta |
|
25 m |
6:44.00 |
|
39 |
1403 |
Chamberlain Randall |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
6:47.06 |
|
40 |
1404 |
Molecz Paul |
1957 |
|
|
25 m |
6:50.00 |
|
41 |
1252 |
Mooij Gert |
1958 |
Nat Utrech |
|
25 m |
6:55.00 |
|
42 |
1400 |
Traus Marius |
1968 |
Abseitz St |
|
25 m |
6:59.00 |
|
43 |
1080 |
Wilson Donald |
1957 |
Out To Swi |
|
25 m |
7:00.00 |
|
44 |
1248 |
Kim David |
1975 |
San Franci |
|
25 m |
7:01.34 |
|
45 |
1279 |
Napoli John |
1970 |
TNYA |
|
25 m |
7:17.10 |
|
46 |
1271 |
Apanaev Murat |
1978 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
7:27.57 |
|
47 |
1256 |
Hanou Rob |
1943 |
PSV - Eind |
|
25 m |
7:35.00 |
|
48 |
1074 |
Nash Dawson |
1953 |
District o |
|
25 m |
7:45.00 |
|
49 |
1736 |
Ceci Louis |
1950 |
San Franci |
|
25 m |
7:49.77 |
|
50 |
1267 |
Myers Charles |
1953 |
West Holly |
|
25 m |
7:50.00 |
|
51 |
1223 |
van Walt van Praag Marcel |
1975 |
GAY SWIM A |
|
25 m |
8:00.00 |
|
52 |
1698 |
Kuehl Martin |
1964 |
SLSV Start |
|
25 m |
8:00.00 |
|
53 |
1751 |
Casazza Fabrizio |
1978 |
Lodnon Orc |
|
25 m |
8:00.00 |
|
54 |
1415 |
Chevalier Hugues |
1964 |
H2O Geneva |
|
25 m |
8:30.00 |
|
55 |
1418 |
Bortman Henry |
1950 |
USF Master |
|
25 m |
9:30.00 |
|
56 |
991 |
Yvon Pierrick |
1986 |
Aquahomo a |
|
50 m |
|
|
57 |
994 |
Quinn Brent |
1983 |
DCAC |
|
50 m |
|
|
58 |
1136 |
Ballano Israel |
1984 |
C.D. HALEG |
|
50 m |
|
|
59 |
1692 |
Ruusunen Mika |
1970 |
Helsingfor |
|
50 m |
|
|
60 |
1694 |
Simbana Escobar David Napoleon |
1990 |
Paris Aqua |
|
50 m |
|
|
61 |
1703 |
Mccabe Dermuid |
1994 |
Queensland |
|
50 m |
|
|
62 |
1781 |
Paul Daniel |
1982 |
London Orc |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|