Ohjelma Eurogames 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
26_S
Gren 26, 200m Breaststroke Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1461 |
Clausen Jens |
1979 |
Pan Idraet |
|
25 m |
1:30.00 |
|
2 |
1144 |
Fonua Amini |
1989 |
|
|
25 m |
2:30.00 |
|
3 |
1146 |
Jordan Scott |
1986 |
Team New Y |
|
25 m |
2:30.66 |
|
4 |
1149 |
Hovey David |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
2:35.00 |
|
5 |
1150 |
Keizman Shachar |
1983 |
Team New Y |
|
25 m |
2:36.00 |
|
6 |
1148 |
de Oliveira Jean Paul |
1970 |
Paris Aqua |
|
25 m |
2:38.00 |
|
7 |
1141 |
Vago Gabor |
1984 |
|
|
25 m |
2:40.00 |
|
8 |
1003 |
Unsworth Chris |
1991 |
University |
|
25 m |
2:45.00 |
|
9 |
1384 |
Rigoni Stefano |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:45.00 |
|
10 |
1645 |
Notenbomer Jan Gert |
1966 |
Upstream A |
|
25 m |
2:45.00 |
|
11 |
1159 |
Grondel Jerry |
1972 |
PLONS |
|
25 m |
2:49.35 |
|
12 |
1151 |
Ting Tommy |
1989 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:49.80 |
|
13 |
1153 |
Corcho Rodrigo |
1979 |
West Holly |
|
25 m |
2:50.00 |
|
14 |
1158 |
Testagrossa Jean Alexandre |
1971 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
2:50.00 |
|
15 |
1163 |
Heacox Neil |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
2:51.07 |
|
16 |
1152 |
Frampton Sean |
1966 |
Team Flori |
|
25 m |
2:51.17 |
|
17 |
1156 |
Ljuslinder Daniel |
1978 |
Stockholm |
|
25 m |
2:55.00 |
|
18 |
1165 |
Rentsch Cristian |
1963 |
Gay Sport |
|
25 m |
2:55.00 |
|
19 |
1179 |
Flynn Dermot |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
2:55.00 |
|
20 |
1187 |
Gestsson Jón Örvar |
1984 |
Styrmir Ic |
|
25 m |
2:55.00 |
|
21 |
1176 |
Webb Kodie |
1978 |
Glamourhea |
|
25 m |
2:56.25 |
|
22 |
1046 |
Dorsemagen Dirk |
1971 |
Vorspiel S |
|
25 m |
2:57.09 |
|
23 |
1183 |
Bricker Jason |
1978 |
DCAC - Dis |
|
25 m |
2:57.15 |
|
24 |
1173 |
Moon Wonkee |
1974 |
DC Aquatic |
|
25 m |
2:59.59 |
|
25 |
1073 |
Baumann Christian |
1976 |
FVV Frankf |
|
25 m |
3:00.00 |
|
26 |
1162 |
Weinberg Samuel |
1992 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:00.00 |
|
27 |
1178 |
Krispin Sagi |
1976 |
TLV Nemos |
|
25 m |
3:00.00 |
|
28 |
1180 |
Borgstedt Marc |
1980 |
SC JANUS C |
|
25 m |
3:00.00 |
|
29 |
1182 |
Chou Juin-Kai |
1987 |
Vorspiel S |
|
25 m |
3:00.00 |
|
30 |
1186 |
Karlsson Mattias |
1973 |
Stockholm |
|
25 m |
3:00.00 |
|
31 |
1188 |
Forrest David |
1961 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:00.00 |
|
32 |
1038 |
Cinalli Carlos |
1970 |
PANTERES G |
|
25 m |
3:02.57 |
|
33 |
1185 |
Brunt Garth |
1966 |
Making Wav |
|
25 m |
3:02.60 |
|
34 |
1175 |
Santell Nathan |
1977 |
WH2O |
|
25 m |
3:05.00 |
|
35 |
1181 |
Druckman Ariel |
1982 |
TLV Nemos |
|
25 m |
3:05.00 |
|
36 |
1192 |
Czander Eric |
1965 |
DCAC |
|
25 m |
3:05.00 |
|
37 |
1704 |
Krüger Michel |
1978 |
Düsseldorf |
|
25 m |
3:05.00 |
|
38 |
1208 |
Larson Mark |
1963 |
TNYA Team |
|
25 m |
3:06.51 |
|
39 |
1160 |
Isgrigg Peter |
1981 |
TNYA |
|
25 m |
3:06.68 |
|
40 |
1191 |
Shields Justin |
1984 |
Making Wav |
|
25 m |
3:07.00 |
|
41 |
1184 |
Tel Gerard |
1967 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
3:07.85 |
|
42 |
1209 |
Harden Jimmy |
1963 |
san diego |
|
25 m |
3:08.87 |
|
43 |
1198 |
Sturm Martin |
1979 |
FVV Frankf |
|
25 m |
3:09.60 |
|
44 |
1193 |
Centella Rodriguez Jose Luis |
1967 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:10.00 |
|
45 |
1213 |
Caceres Castro Alberto |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
3:10.00 |
|
46 |
1222 |
Visser Marco |
1974 |
Upstream A |
|
25 m |
3:10.00 |
|
47 |
1246 |
Barahona Fernando Martin |
1975 |
HALEGATOS |
|
25 m |
3:10.00 |
|
48 |
1206 |
Baekelandt Koen |
1980 |
C.D. Haleg |
|
25 m |
3:10.33 |
|
49 |
1517 |
Schorn Reinhard |
1967 |
sc aufruhr |
|
25 m |
3:10.50 |
|
50 |
1696 |
Pryor Keith |
1970 |
SQUID Swim |
|
25 m |
3:12.40 |
|
51 |
1215 |
Walley David |
1965 |
Team Flori |
|
25 m |
3:12.71 |
|
52 |
1040 |
Espinosa Leo |
1960 |
ORCA |
|
25 m |
3:15.00 |
|
53 |
1055 |
Collins Philip |
1962 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:15.00 |
|
54 |
1155 |
Horsford Jonathan |
1972 |
District o |
|
25 m |
3:15.00 |
|
55 |
1229 |
Miller Nicholas |
1989 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:15.00 |
|
56 |
1231 |
Finkbeiner Kieran |
1980 |
Halegatos |
|
25 m |
3:15.00 |
|
57 |
1413 |
Diaz Salazar Jonathan Andres |
1987 |
Halegatos |
|
25 m |
3:15.00 |
|
58 |
1662 |
van de Steeg Richard |
1962 |
Upstream A |
|
25 m |
3:15.00 |
|
59 |
1705 |
Lozano Hector Javier |
1965 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
3:15.24 |
|
60 |
1210 |
Grote Manuel |
1984 |
Frankfurte |
|
25 m |
3:16.27 |
|
61 |
1051 |
Vogel Christian |
1968 |
Abseitz St |
|
25 m |
3:17.00 |
|
62 |
1207 |
Ryan Robert |
1965 |
Philadelph |
|
25 m |
3:17.00 |
|
63 |
1235 |
Musschenga Peter |
1969 |
Zwem Goud |
|
25 m |
3:17.84 |
|
64 |
1695 |
Wharton Joshua |
1989 |
Northern W |
|
25 m |
3:18.00 |
|
65 |
1236 |
Halperin Ernst |
1964 |
San Franci |
|
25 m |
3:19.00 |
|
66 |
1706 |
Cruells I Pagès Pere |
1964 |
Club Espor |
|
25 m |
3:19.00 |
|
67 |
1234 |
Stansberry Mike |
1978 |
Making Wav |
|
25 m |
3:19.62 |
|
68 |
1216 |
Kopp Lindsey |
1957 |
Minnesota |
|
25 m |
3:20.00 |
|
69 |
1217 |
Lace Edwin |
1959 |
Northern W |
|
25 m |
3:20.00 |
|
70 |
1220 |
Kardaras George |
1971 |
olke athen |
|
25 m |
3:20.00 |
|
71 |
1276 |
Migette Olivier |
1978 |
Paris Asua |
|
25 m |
3:20.00 |
|
72 |
1282 |
van Hauwermeiren Tim |
1978 |
Bgs |
|
25 m |
3:20.00 |
|
73 |
1244 |
Imedio Perez Alberto |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
3:22.33 |
|
74 |
1279 |
Napoli John |
1970 |
TNYA |
|
25 m |
3:22.43 |
|
75 |
1379 |
Cheung Casey |
1973 |
San Franci |
|
25 m |
3:23.00 |
|
76 |
1247 |
Johnson Robb |
1962 |
Liquid Ass |
|
25 m |
3:25.35 |
|
77 |
1245 |
Baumann Axel |
1984 |
SC Janus e |
|
25 m |
3:27.35 |
|
78 |
1061 |
Zanders Stefan |
1961 |
Duesseldor |
|
25 m |
3:28.00 |
|
79 |
1233 |
Saxvik Michael |
1981 |
DC Aquatic |
|
25 m |
3:29.66 |
|
80 |
1056 |
Furger Roger |
1967 |
Gay Sport |
|
25 m |
3:30.00 |
|
81 |
1189 |
Storry Joel |
1979 |
South Beds |
|
25 m |
3:30.00 |
|
82 |
1218 |
Jacobson Adam |
1966 |
Team NY aq |
|
25 m |
3:30.00 |
|
83 |
1226 |
Wagner Paul-Jürgen |
1979 |
SC Diana |
|
25 m |
3:30.00 |
|
84 |
1238 |
Kassing Volker |
1968 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
3:30.00 |
|
85 |
1255 |
Kirwin Darren |
1969 |
|
|
25 m |
3:30.00 |
|
86 |
1265 |
Ruiz Martín Pablo |
1988 |
CD Halegat |
|
25 m |
3:30.00 |
|
87 |
1677 |
Rantzau Christian |
1960 |
Glamourhea |
|
25 m |
3:30.00 |
|
88 |
1707 |
Ouyang Zhan |
1988 |
Stockholm |
|
25 m |
3:30.00 |
|
89 |
1708 |
Hayden John |
1972 |
SQUID Swim |
|
25 m |
3:31.00 |
|
90 |
1254 |
Horn Ruediger |
1975 |
Vorspiel S |
|
25 m |
3:32.46 |
|
91 |
1266 |
van der Elst Menno |
1974 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
3:33.00 |
|
92 |
1252 |
Mooij Gert |
1958 |
Nat Utrech |
|
25 m |
3:34.00 |
|
93 |
1256 |
Hanou Rob |
1943 |
PSV - Eind |
|
25 m |
3:34.00 |
|
94 |
1258 |
Pierre Olivier |
1967 |
Isarhechte |
|
25 m |
3:35.00 |
|
95 |
1883 |
J. Knox Brendan |
1986 |
Melbourne |
|
50 m |
3:35.00 |
|
96 |
1257 |
Jolly Robert |
1947 |
Paris Aqua |
|
25 m |
3:37.00 |
|
97 |
1267 |
Myers Charles |
1953 |
West Holly |
|
25 m |
3:39.06 |
|
98 |
1414 |
Martin Baptiste |
1989 |
MUST |
|
25 m |
3:40.00 |
|
99 |
1709 |
Phillips Gregory |
1973 |
Glamourhea |
|
25 m |
3:40.00 |
|
100 |
1278 |
Persson Andreas |
1972 |
Frontrunne |
|
25 m |
3:45.00 |
|
101 |
1305 |
Briand Nguyen |
1982 |
Front Runn |
|
25 m |
3:45.00 |
|
102 |
1710 |
Dingeman Wijk Ronald |
1969 |
Ketelbinki |
|
25 m |
3:45.00 |
|
103 |
1290 |
Cornelissen Peter |
1955 |
HHZV Plons |
|
25 m |
3:48.00 |
|
104 |
1232 |
Poste Rob |
1966 |
KC Wave |
|
25 m |
3:49.42 |
|
105 |
1711 |
D'hondt Jean-louis |
1959 |
Bgs |
|
25 m |
3:50.00 |
|
106 |
1289 |
Wintemute Robert |
1957 |
Out To Swi |
|
25 m |
3:50.45 |
|
107 |
1271 |
Apanaev Murat |
1978 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
3:54.00 |
|
108 |
1314 |
Björk Mikael |
1960 |
Dolphins S |
|
25 m |
3:58.00 |
|
109 |
1295 |
Doster Steve |
1970 |
DSST San D |
|
25 m |
4:00.00 |
|
110 |
1712 |
Harmes David |
1980 |
Northern W |
|
25 m |
4:00.00 |
|
111 |
1713 |
Højfeldt Lars |
1959 |
Pan Idræt |
|
25 m |
4:00.00 |
|
112 |
1714 |
Probee Mark |
1964 |
London Roy |
|
25 m |
4:02.00 |
|
113 |
1308 |
Tonti Marc |
1967 |
Positive S |
|
25 m |
4:03.22 |
|
114 |
1310 |
Ryan John |
1974 |
Nat Utrech |
|
25 m |
4:10.00 |
|
115 |
1089 |
Parnes Barton |
1956 |
Long Beach |
|
25 m |
4:14.00 |
|
116 |
1325 |
Osmond Scott |
1967 |
Long Beach |
|
25 m |
4:20.00 |
|
117 |
1319 |
Kaehler Charles |
1951 |
Different |
|
25 m |
4:30.00 |
|
118 |
1615 |
Nogales Borrego Fidel |
1981 |
Northern W |
|
25 m |
5:00.00 |
|
119 |
1715 |
Jiménez Gómez Daniel |
1990 |
Madminton |
|
25 m |
5:00.00 |
|
120 |
1329 |
Richardson James B |
1945 |
Making Wav |
|
25 m |
5:35.45 |
|
121 |
1332 |
Husgafvel Henrik |
1942 |
Stockholm |
|
25 m |
6:50.00 |
|
122 |
1126 |
Schmelter Christian |
1971 |
|
|
50 m |
|
|
123 |
1136 |
Ballano Israel |
1984 |
C.D. HALEG |
|
50 m |
|
|
124 |
1154 |
Hadden Daniel |
1986 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
125 |
1280 |
Martin Uwe |
1985 |
Isarhechte |
|
50 m |
|
|
126 |
1304 |
Delaunay Davis |
1979 |
VIKINGS DE |
|
50 m |
|
|
127 |
1315 |
Elkjær Jonas |
1980 |
Copenhagen |
|
50 m |
|
|
128 |
1703 |
Mccabe Dermuid |
1994 |
Queensland |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|