Program för Eurogames 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
17_S
Gren 17, 50m Freestyle Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1857 |
Ildebenov Nikolay |
1985 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
20.64 |
|
2 |
1143 |
Jacobson Brian |
1973 |
IGLA Team: |
|
25 m |
23.31 |
|
3 |
1350 |
Thomson Neal |
1991 |
Out To Swi |
|
25 m |
24.45 |
|
4 |
1161 |
Godefroy Tom |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
24.90 |
|
5 |
1849 |
van der Bijl Ioannis Mantzaris |
1981 |
London Orc |
|
25 m |
25.00 |
|
6 |
1465 |
Sigward Dustin |
1987 |
DCAC |
|
25 m |
25.35 |
|
7 |
1464 |
Mahoney Dan |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
25.43 |
|
8 |
1010 |
Damron James |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
25.74 |
|
9 |
1144 |
Fonua Amini |
1989 |
|
|
25 m |
26.00 |
|
10 |
1145 |
Scott William |
1991 |
TNYA |
|
25 m |
26.00 |
|
11 |
1147 |
Opaszowski Dominic |
1978 |
Düsseldorf |
|
25 m |
26.00 |
|
12 |
1463 |
Rothenbaum Isaac |
1989 |
Team New Y |
|
25 m |
26.00 |
|
13 |
1467 |
Haglund Anders |
1961 |
Simklubben |
|
25 m |
26.00 |
|
14 |
1827 |
Lue Stephen |
1984 |
Out To Swi |
|
25 m |
26.00 |
|
15 |
1360 |
Schassberger Michael |
1972 |
SG Stuttga |
|
25 m |
26.05 |
|
16 |
1025 |
Siegloch Roger |
1972 |
Abseitz St |
|
25 m |
26.09 |
|
17 |
1001 |
Dekker Stan |
1979 |
HHZV Plons |
|
25 m |
26.19 |
|
18 |
1006 |
Jadestig Stefan |
1984 |
Stockholm |
|
25 m |
26.30 |
|
19 |
1372 |
Dohner Brian |
1962 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
26.59 |
|
20 |
1466 |
Andersson Rickard |
1982 |
Stockholm |
|
25 m |
26.60 |
|
21 |
1476 |
van der Meulen Edwin |
1981 |
Upstream A |
|
25 m |
26.60 |
|
22 |
1471 |
Verdugo Julio Cesar Leon |
1986 |
Styrmir |
|
25 m |
26.80 |
|
23 |
1469 |
Bockius Edward |
1997 |
Gold |
|
25 m |
26.89 |
|
24 |
1470 |
Roelofs Joost |
1976 |
Upstream A |
|
25 m |
26.95 |
|
25 |
998 |
Barrett Patrick |
1981 |
District o |
|
25 m |
27.00 |
|
26 |
1178 |
Krispin Sagi |
1976 |
TLV Nemos |
|
25 m |
27.00 |
|
27 |
1354 |
Salomaa Jari |
1978 |
SF Tsunami |
|
25 m |
27.00 |
|
28 |
1375 |
Moret Guido |
1985 |
Ketelbinki |
|
25 m |
27.00 |
|
29 |
1387 |
Suarez Diego |
1983 |
Team Flori |
|
25 m |
27.00 |
|
30 |
1478 |
Lefevre Bruno |
1972 |
Paris Aqua |
|
25 m |
27.00 |
|
31 |
1858 |
Franqueville Jean-philippe |
1979 |
Paris Aqua |
|
25 m |
27.00 |
|
32 |
1859 |
Clares Iban |
1985 |
PANTERES G |
|
25 m |
27.00 |
|
33 |
1012 |
Vaucher James |
1983 |
Team Flori |
|
25 m |
27.03 |
|
34 |
1468 |
Keemers Michel |
1969 |
Vorspiel S |
|
25 m |
27.12 |
|
35 |
1489 |
Fitzgerald Sean |
1963 |
FGG |
|
25 m |
27.12 |
|
36 |
1748 |
Machado Julio |
1969 |
Stockholm |
|
25 m |
27.18 |
|
37 |
1014 |
Jeong Young |
1992 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
27.20 |
|
38 |
1358 |
Mclellan Bastidas Laurence |
1996 |
UYSWC |
|
25 m |
27.20 |
|
39 |
1364 |
Friel Daniel |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
27.25 |
|
40 |
1385 |
Tynan Michael |
1981 |
Team NY aq |
|
25 m |
27.38 |
|
41 |
1157 |
Mackenroth Jack |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
27.44 |
|
42 |
1365 |
Lourenzo Quatra Pablo |
1990 |
BRUSSELS G |
|
25 m |
27.50 |
|
43 |
1371 |
Cobb Evan |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
27.50 |
|
44 |
1484 |
Ronen Gilad |
1983 |
TLV Nemos |
|
25 m |
27.50 |
|
45 |
1482 |
Clifford Michael |
1994 |
University |
|
25 m |
27.66 |
|
46 |
1474 |
Wiederkehr Daniel |
1982 |
Team New Y |
|
25 m |
27.68 |
|
47 |
1493 |
Jeter Robert |
1974 |
DC Aquatic |
|
25 m |
27.76 |
|
48 |
1367 |
Judge Joshua |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
27.82 |
|
49 |
1477 |
Mongey Vivian |
1960 |
Aer Lingus |
|
25 m |
27.92 |
|
50 |
1140 |
Correlje Rene |
1968 |
HHZV Plons |
|
25 m |
28.00 |
|
51 |
1154 |
Hadden Daniel |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
28.00 |
|
52 |
1203 |
Benda Lukas |
1977 |
Vorspiel S |
|
25 m |
28.00 |
|
53 |
1361 |
Mohr Christoph |
1973 |
H2O Geneva |
|
25 m |
28.00 |
|
54 |
1382 |
Hall Chad |
1982 |
|
|
25 m |
28.00 |
|
55 |
1384 |
Rigoni Stefano |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
28.00 |
|
56 |
1491 |
Fichman Jonathan |
1986 |
Vorspiel S |
|
25 m |
28.00 |
|
57 |
1496 |
Guy Mike |
1981 |
Out to Swi |
|
25 m |
28.00 |
|
58 |
1530 |
Tindall Jonathan Daniel |
1988 |
Out To Swi |
|
25 m |
28.00 |
|
59 |
1029 |
Steinmetz Markus |
1987 |
Düsseldorf |
|
25 m |
28.01 |
|
60 |
1026 |
Belt Michel |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
28.07 |
|
61 |
1370 |
Follmann Markus |
1964 |
Vorspiel S |
|
25 m |
28.09 |
|
62 |
1177 |
Ølberg Ståle |
1972 |
Lambertset |
|
25 m |
28.12 |
|
63 |
1805 |
Edinger Jakob |
1985 |
Pan Idræt |
|
25 m |
28.20 |
|
64 |
1848 |
Nolen Patrick |
1978 |
Out to Swi |
|
25 m |
28.31 |
|
65 |
1167 |
van Wanrooy Rob |
1982 |
GaySwimAms |
|
25 m |
28.34 |
|
66 |
1518 |
Arends Freddy |
1967 |
Gold Coast |
|
25 m |
28.42 |
|
67 |
1393 |
Wilson Grant |
1966 |
DSST San D |
|
25 m |
28.50 |
|
68 |
1495 |
Laudillay Julien |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
28.50 |
|
69 |
1532 |
Grzeszczak John |
1958 |
Gold coast |
|
25 m |
28.50 |
|
70 |
1494 |
Greene Bob |
1968 |
united sta |
|
25 m |
28.62 |
|
71 |
1196 |
Koizumi Kei |
1968 |
DCAC |
|
25 m |
28.67 |
|
72 |
1487 |
Caicedo Juan |
1971 |
"H2O Genev |
|
25 m |
28.67 |
|
73 |
1174 |
Torp Peter Rude |
1989 |
Pan Idræt |
|
25 m |
28.74 |
|
74 |
1490 |
Olsen Jonathan |
1963 |
Team Flori |
|
25 m |
28.79 |
|
75 |
1027 |
Bolopion Ulysse |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
29.00 |
|
76 |
1033 |
Mead Jeffrey |
1956 |
DCAC |
|
25 m |
29.00 |
|
77 |
1034 |
Sartor Arnd |
1973 |
SC Janus |
|
25 m |
29.00 |
|
78 |
1129 |
Canni Emanuele |
1973 |
Düsseldorf |
|
25 m |
29.00 |
|
79 |
1219 |
Martini Paolo |
1967 |
USMS |
|
25 m |
29.00 |
|
80 |
1392 |
Cantrell Aaron |
1985 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
29.00 |
|
81 |
1479 |
Dorfzaun Josh |
1972 |
TPIT. USMS |
|
25 m |
29.00 |
|
82 |
1483 |
Calhoun Jay |
1959 |
DCAC. dist |
|
25 m |
29.00 |
|
83 |
1500 |
Diaz Crespo Nacho |
1970 |
ELAIOS |
|
25 m |
29.00 |
|
84 |
1502 |
Hansen Ingo |
1982 |
Düsseldorf |
|
25 m |
29.00 |
|
85 |
1508 |
Reichel John |
1961 |
SLSV Start |
|
25 m |
29.00 |
|
86 |
1169 |
Greene Brent |
1984 |
Glamourhea |
|
25 m |
29.07 |
|
87 |
1503 |
Bruns Henrik |
1982 |
Wärmer Bre |
|
25 m |
29.14 |
|
88 |
1171 |
Groisard Fabien |
1990 |
Paris Aqua |
|
25 m |
29.15 |
|
89 |
1173 |
Moon Wonkee |
1974 |
DC Aquatic |
|
25 m |
29.29 |
|
90 |
1499 |
Prince Daniel |
1966 |
Team New Y |
|
25 m |
29.30 |
|
91 |
1505 |
Moreau Vincent |
1975 |
cercle du |
|
25 m |
29.30 |
|
92 |
1729 |
Decanter Matthias |
1977 |
Paris Aqua |
|
25 m |
29.31 |
|
93 |
1488 |
Quincy Paul |
1991 |
DCAC |
|
25 m |
29.35 |
|
94 |
1175 |
Santell Nathan |
1977 |
WH2O |
|
25 m |
29.36 |
|
95 |
1520 |
Protocil Thomas |
1988 |
Abseitz St |
|
25 m |
29.43 |
|
96 |
1542 |
Germain Dorian |
1985 |
Marseille |
|
25 m |
29.50 |
|
97 |
1009 |
di Silvio Lorenzo |
1983 |
TNYA |
|
25 m |
29.58 |
|
98 |
1201 |
Delibie Jacques |
1965 |
Paris Aqua |
|
25 m |
29.60 |
|
99 |
1678 |
Varga Tibor |
1974 |
Düsseldorf |
|
25 m |
29.60 |
|
100 |
1197 |
Knappschneider Arno |
1981 |
FVV Frankf |
|
25 m |
29.74 |
|
101 |
1504 |
Engel Jockel |
1974 |
Düsseldorf |
|
25 m |
29.80 |
|
102 |
1069 |
Kirvan David |
1964 |
West Holly |
|
25 m |
29.90 |
|
103 |
1521 |
Suarez Ed |
1954 |
USMS. Flor |
|
25 m |
29.90 |
|
104 |
1398 |
Thodey Adam |
1974 |
SQUID - Co |
|
25 m |
29.96 |
|
105 |
1539 |
Majoros Kevin |
1960 |
District o |
|
25 m |
29.98 |
|
106 |
1037 |
Valencia Paulo |
1970 |
DSC - Down |
|
25 m |
30.00 |
|
107 |
1042 |
Faas Huub |
1959 |
Gaysport Z |
|
25 m |
30.00 |
|
108 |
1190 |
Mathieu Paganini |
1982 |
MUST |
|
25 m |
30.00 |
|
109 |
1198 |
Sturm Martin |
1979 |
FVV Frankf |
|
25 m |
30.00 |
|
110 |
1212 |
Mcmanus Dane |
1974 |
Glamourhea |
|
25 m |
30.00 |
|
111 |
1213 |
Caceres Castro Alberto |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
30.00 |
|
112 |
1222 |
Visser Marco |
1974 |
Upstream A |
|
25 m |
30.00 |
|
113 |
1396 |
Chuang Mason |
1979 |
SF Tsunami |
|
25 m |
30.00 |
|
114 |
1402 |
Griffiths Ken |
1969 |
DSST. San |
|
25 m |
30.00 |
|
115 |
1475 |
Reynisson Hólmgeir |
1986 |
Styrmir |
|
25 m |
30.00 |
|
116 |
1513 |
Wicke Christian |
1969 |
Upstream A |
|
25 m |
30.00 |
|
117 |
1522 |
Ibañez Alberto |
1972 |
Halegatos |
|
25 m |
30.00 |
|
118 |
1523 |
Blot Vincent |
1975 |
San Diego |
|
25 m |
30.00 |
|
119 |
1528 |
Manley Michael |
1983 |
san diego |
|
25 m |
30.00 |
|
120 |
1531 |
O'brien David |
1997 |
USMS / NEM |
|
25 m |
30.00 |
|
121 |
1679 |
Gnjatovic Branimir |
1984 |
Stockholm |
|
25 m |
30.00 |
|
122 |
1804 |
Bigom Christian |
1987 |
Pan Idræt. |
|
25 m |
30.00 |
|
123 |
1860 |
Winkelmann Bill |
1952 |
LA Frontru |
|
25 m |
30.00 |
|
124 |
1706 |
Cruells I Pagès Pere |
1964 |
Club Espor |
|
25 m |
30.30 |
|
125 |
1452 |
Gill Matthew |
1956 |
Hammerhead |
|
25 m |
30.41 |
|
126 |
1514 |
Davidson Jeremy |
1974 |
San Franci |
|
25 m |
30.46 |
|
127 |
1191 |
Shields Justin |
1984 |
Making Wav |
|
25 m |
30.50 |
|
128 |
1492 |
Shepherd Samuel |
1987 |
Out To Swi |
|
25 m |
30.50 |
|
129 |
1511 |
Teed Mike |
1980 |
EBSC |
|
25 m |
30.50 |
|
130 |
1195 |
Lingenfelter Mark |
1973 |
TNYA |
|
25 m |
30.51 |
|
131 |
1733 |
Bellotti Toma |
1979 |
Stockholm |
|
25 m |
30.55 |
|
132 |
1164 |
Marra Joseph |
1975 |
TNYA |
|
25 m |
30.64 |
|
133 |
1235 |
Musschenga Peter |
1969 |
Zwem Goud |
|
25 m |
30.83 |
|
134 |
1015 |
Brandt Frédéric |
1982 |
Paris Aqua |
|
25 m |
31.00 |
|
135 |
1054 |
Cole Brad |
1958 |
TNYA. METR |
|
25 m |
31.00 |
|
136 |
1172 |
Gaubert James |
1982 |
Out To Swi |
|
25 m |
31.00 |
|
137 |
1221 |
Berkvens Jan |
1972 |
Upstream A |
|
25 m |
31.00 |
|
138 |
1225 |
Escoffier Franck |
1978 |
Paris Aqua |
|
25 m |
31.00 |
|
139 |
1227 |
Lafaye Vincent |
1985 |
Paris Aqua |
|
25 m |
31.00 |
|
140 |
1230 |
van der Geest Bas |
1967 |
Upstream |
|
25 m |
31.00 |
|
141 |
1529 |
Legros Antoine |
1984 |
Paris Aqua |
|
25 m |
31.00 |
|
142 |
1548 |
Olislaeger Bruno |
1973 |
Brussels G |
|
25 m |
31.00 |
|
143 |
1555 |
Pompen Pim |
1972 |
Ketelbinki |
|
25 m |
31.00 |
|
144 |
1700 |
Riboulet Jérémie |
1983 |
cargo |
|
25 m |
31.00 |
|
145 |
1728 |
Frei Adrian |
1967 |
Gay Sport |
|
25 m |
31.00 |
|
146 |
1807 |
Fay John |
1958 |
Paris Aqua |
|
25 m |
31.00 |
|
147 |
1816 |
Ståhl Joachim |
1973 |
Stockholm |
|
25 m |
31.00 |
|
148 |
1833 |
Degerman Niklas |
1974 |
Stockholm |
|
25 m |
31.00 |
|
149 |
1047 |
Carson Charles |
1954 |
Team New Y |
|
25 m |
31.05 |
|
150 |
1526 |
Pietiläinen Samuli |
1982 |
BRUSSELS G |
|
25 m |
31.05 |
|
151 |
1540 |
Porzer David |
1974 |
SLS Leineb |
|
25 m |
31.09 |
|
152 |
1207 |
Ryan Robert |
1965 |
Philadelph |
|
25 m |
31.22 |
|
153 |
1163 |
Heacox Neil |
1990 |
Team New Y |
|
25 m |
31.24 |
|
154 |
1076 |
Hellwig Christian |
1949 |
San Franci |
|
25 m |
31.42 |
|
155 |
1808 |
Thiescheffer Alfred |
1959 |
Zwemgoud G |
|
25 m |
31.44 |
|
156 |
1510 |
Wagner Karl |
1966 |
USMS. DCAC |
|
25 m |
31.50 |
|
157 |
1752 |
Poirot Laurent |
1973 |
Paris Aqua |
|
25 m |
31.50 |
|
158 |
1243 |
Cox Raymond |
1975 |
|
|
25 m |
31.56 |
|
159 |
1590 |
Ancher Martin |
1985 |
Copenhagen |
|
25 m |
31.70 |
|
160 |
1535 |
Hills Stuart |
1966 |
San Franci |
|
25 m |
31.79 |
|
161 |
1067 |
Nguyen Johnny |
1986 |
Copenhagen |
|
25 m |
32.00 |
|
162 |
1141 |
Vago Gabor |
1984 |
FVV Frankf |
|
25 m |
32.00 |
|
163 |
1168 |
Johansson Magnus |
1966 |
Stockholm |
|
25 m |
32.00 |
|
164 |
1189 |
Storry Joel |
1979 |
South Beds |
|
25 m |
32.00 |
|
165 |
1273 |
Gierveld Henk |
1960 |
Nat Utrech |
|
25 m |
32.00 |
|
166 |
1515 |
Ritter Steffan |
1982 |
Copenhagen |
|
25 m |
32.00 |
|
167 |
1541 |
Reisinger Jürgen |
1977 |
Kraulquapp |
|
25 m |
32.00 |
|
168 |
1543 |
Anglesio Fabien |
1971 |
les dauphi |
|
25 m |
32.00 |
|
169 |
1544 |
Kobe Carsten |
1973 |
SC JANUS C |
|
25 m |
32.00 |
|
170 |
1663 |
Snow Richard |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
32.00 |
|
171 |
1674 |
Goldsbrough Alex |
1980 |
Out To Swi |
|
25 m |
32.00 |
|
172 |
1828 |
Mikkelsen Jan |
1969 |
Copenhagen |
|
25 m |
32.00 |
|
173 |
1558 |
Begg Andrew |
1975 |
Nat Utrech |
|
25 m |
32.02 |
|
174 |
1559 |
Duguine Mathieu |
1983 |
Paris Aqua |
|
25 m |
32.34 |
|
175 |
1245 |
Baumann Axel |
1984 |
SC Janus e |
|
25 m |
32.44 |
|
176 |
1071 |
Axling Fredrik |
1963 |
Stockholm |
|
25 m |
32.66 |
|
177 |
1199 |
Vlasblom Jan |
1961 |
HHZV Plons |
|
25 m |
33.00 |
|
178 |
1200 |
Benoit Tiberghien |
1963 |
cercle du |
|
25 m |
33.00 |
|
179 |
1211 |
Hibbeler Joerg |
1967 |
Waermer Br |
|
25 m |
33.00 |
|
180 |
1240 |
Hughes Daniel |
1978 |
Team New Y |
|
25 m |
33.00 |
|
181 |
1270 |
Webster Michael |
1948 |
Out To Swi |
|
25 m |
33.00 |
|
182 |
1306 |
Nolen Timothy |
1985 |
Team New Y |
|
25 m |
33.00 |
|
183 |
1524 |
Bordreuil Damien |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
33.00 |
|
184 |
1551 |
Cottin Philippe |
1962 |
FRONT RUNN |
|
25 m |
33.00 |
|
185 |
1552 |
Strathdene Mark |
1976 |
Out to Swi |
|
25 m |
33.00 |
|
186 |
1562 |
Nielsen Henning Elkjær |
1960 |
Pan Idræt |
|
25 m |
33.00 |
|
187 |
1665 |
Williams Charles |
1959 |
GLAMOURHEA |
|
25 m |
33.00 |
|
188 |
1709 |
Phillips Gregory |
1973 |
Glamourhea |
|
25 m |
33.00 |
|
189 |
1735 |
Wieleman Rob |
1960 |
Nat Utrech |
|
25 m |
33.00 |
|
190 |
1773 |
Gariani Talal |
1972 |
Paris Aqua |
|
25 m |
33.00 |
|
191 |
1792 |
Henf Alexander |
1978 |
FVV e.V.. |
|
25 m |
33.00 |
|
192 |
1830 |
Volkerink Craig |
1986 |
Making Wav |
|
25 m |
33.00 |
|
193 |
1239 |
Schranckenmuller Frédéric |
1972 |
Le cerlce |
|
25 m |
33.10 |
|
194 |
1045 |
Groenheim Gary |
1968 |
Out To Swi |
|
25 m |
33.14 |
|
195 |
1769 |
Syri Juha |
1975 |
HOT ry. |
|
25 m |
33.22 |
|
196 |
1525 |
Fanelli Emanuele |
1982 |
Out to Swi |
|
25 m |
33.25 |
|
197 |
1561 |
Santner Christian |
1966 |
SC Diana W |
|
25 m |
33.32 |
|
198 |
1262 |
Thorbjörnsson Hjörtur |
1979 |
Styrmir |
|
25 m |
33.48 |
|
199 |
1861 |
Zukiwsky Greg |
1966 |
Making Wav |
|
25 m |
33.50 |
|
200 |
1412 |
Ortega Rodriguez Miguel |
1981 |
Vorspiel S |
|
25 m |
33.56 |
|
201 |
1545 |
Brown Terrell |
1953 |
Minnesota |
|
25 m |
33.62 |
|
202 |
1077 |
Nicolas Yohann |
1976 |
Paris Aqua |
|
25 m |
33.82 |
|
203 |
1082 |
Catala Alvaro |
1981 |
Gay Sport |
|
25 m |
34.00 |
|
204 |
1257 |
Jolly Robert |
1947 |
Paris Aqua |
|
25 m |
34.00 |
|
205 |
1282 |
van Hauwermeiren Tim |
1978 |
Bgs |
|
25 m |
34.00 |
|
206 |
1285 |
Agapit Yannick |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
34.00 |
|
207 |
1453 |
Heuer Eckhard |
1961 |
Vorspiel S |
|
25 m |
34.00 |
|
208 |
1553 |
Kim Yong Ih |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
34.00 |
|
209 |
1696 |
Pryor Keith |
1970 |
SQUID Swim |
|
25 m |
34.00 |
|
210 |
1811 |
Nesbitt Brett |
1980 |
Out To Swi |
|
25 m |
34.00 |
|
211 |
1862 |
Tomassetti Xavier |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
34.00 |
|
212 |
1575 |
de Keizer Leonardus |
1956 |
PLONS |
|
25 m |
34.04 |
|
213 |
1565 |
Lahti Sergei |
1980 |
HOT RY |
|
25 m |
34.15 |
|
214 |
1166 |
Langridge James |
1985 |
Out to Swi |
|
25 m |
34.60 |
|
215 |
1269 |
Dutton Jeffrey |
1972 |
DC Aquatic |
|
25 m |
34.71 |
|
216 |
1564 |
Ramirez Leonardo |
1987 |
Out To Swi |
|
25 m |
34.78 |
|
217 |
1271 |
Apanaev Murat |
1978 |
RUSSIAN LG |
|
25 m |
34.81 |
|
218 |
1073 |
Baumann Christian |
1976 |
FVV Frankf |
|
25 m |
35.00 |
|
219 |
1202 |
Trimbour Nicolas |
1980 |
Paris Aqua |
|
25 m |
35.00 |
|
220 |
1210 |
Grote Manuel |
1997 |
Frankfurte |
|
25 m |
35.00 |
|
221 |
1214 |
Gnass Robert |
1997 |
Isarhechte |
|
25 m |
35.00 |
|
222 |
1229 |
Miller Nicholas |
1989 |
Out To Swi |
|
25 m |
35.00 |
|
223 |
1291 |
Thunnissen Michiel |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
35.00 |
|
224 |
1292 |
Johansson Kenneth |
1969 |
West Holly |
|
25 m |
35.00 |
|
225 |
1295 |
Doster Steve |
1970 |
DSST San D |
|
25 m |
35.00 |
|
226 |
1300 |
Mcmanus Charlie |
1961 |
DC Aquatic |
|
25 m |
35.00 |
|
227 |
1308 |
Tonti Marc |
1967 |
Positive S |
|
25 m |
35.00 |
|
228 |
1321 |
Oakes Donald |
1968 |
Cleveland |
|
25 m |
35.00 |
|
229 |
1406 |
Agö Bengt |
1953 |
Stockholm |
|
25 m |
35.00 |
|
230 |
1563 |
Campbell Malcolm |
1971 |
MELBOURNE |
|
25 m |
35.00 |
|
231 |
1567 |
Oestreich Thorsten |
1966 |
Frankfurte |
|
25 m |
35.00 |
|
232 |
1570 |
Funnell Tim |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
35.00 |
|
233 |
1589 |
Felgueroso Miguel |
1977 |
Halegatos |
|
25 m |
35.00 |
|
234 |
1684 |
Gentry Greg |
1960 |
DCAC |
|
25 m |
35.00 |
|
235 |
1697 |
Romaguera Bosch Jordi |
1968 |
Bgs |
|
25 m |
35.00 |
|
236 |
1768 |
Brandin Juan |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
35.00 |
|
237 |
1771 |
Hahne Matthias |
1975 |
Leinebagge |
|
25 m |
35.00 |
|
238 |
1572 |
Ólafsson Ólafur Högni |
1961 |
St.Styrmir |
|
25 m |
35.05 |
|
239 |
1738 |
Lowell Vincent |
1961 |
West Holly |
|
25 m |
35.09 |
|
240 |
1266 |
van der Elst Menno |
1974 |
GLS Ketelb |
|
25 m |
35.24 |
|
241 |
1574 |
Dively Michael |
1938 |
IGLA |
|
25 m |
35.36 |
|
242 |
1297 |
Hufschmid Stephan Jón |
1969 |
Styrmir Sp |
|
25 m |
35.40 |
|
243 |
1736 |
Ceci Louis |
1950 |
San Franci |
|
25 m |
35.52 |
|
244 |
1251 |
Skoog Karl |
1983 |
Stockholm |
|
25 m |
35.60 |
|
245 |
1566 |
Aarts Pieter |
1953 |
Upstream A |
|
25 m |
36.00 |
|
246 |
1577 |
Balaguer James |
1977 |
Philadelph |
|
25 m |
36.00 |
|
247 |
1579 |
Barillas-Mcentee Ian |
1989 |
Ketelbinki |
|
25 m |
36.00 |
|
248 |
1582 |
Lonzynski Jürgen |
1959 |
SC Aufruhr |
|
25 m |
36.00 |
|
249 |
1583 |
Gegenschatz Erich |
1963 |
GSZ - Gays |
|
25 m |
36.00 |
|
250 |
1585 |
Säker Robert |
1981 |
Stockholm |
|
25 m |
36.00 |
|
251 |
1690 |
Yung Damien |
1986 |
Aquahomo |
|
25 m |
36.00 |
|
252 |
1732 |
Schmid Andreas |
1973 |
Isarhechte |
|
25 m |
36.00 |
|
253 |
1834 |
Shaul Shlomo |
1957 |
Tel Aviv N |
|
25 m |
36.00 |
|
254 |
1851 |
Palacios Monllor |
1982 |
Upstream |
|
25 m |
36.00 |
|
255 |
1288 |
Halkjær Lars |
1965 |
Pan Idræt |
|
25 m |
36.14 |
|
256 |
1809 |
Rinaldini Antonio |
1962 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
36.20 |
|
257 |
1259 |
Evenhuis Jaap |
1976 |
Upstream |
|
25 m |
37.00 |
|
258 |
1275 |
Fandino Anselmo |
1971 |
Gay Sport |
|
25 m |
37.00 |
|
259 |
1281 |
Ruiz Raul Aragon |
1977 |
Halegatos |
|
25 m |
37.00 |
|
260 |
1569 |
Bell Alastair |
1976 |
Out To Swi |
|
25 m |
37.00 |
|
261 |
1812 |
Reynolds Glenn |
1969 |
Out To Swi |
|
25 m |
37.00 |
|
262 |
1272 |
Kwakernaak Bert |
1955 |
Nat Utrech |
|
25 m |
37.19 |
|
263 |
1586 |
Heller Eric |
1974 |
Team New Y |
|
25 m |
37.39 |
|
264 |
1307 |
Carlton William |
1954 |
Colorado M |
|
25 m |
37.51 |
|
265 |
1289 |
Wintemute Robert |
1957 |
Out To Swi |
|
25 m |
37.64 |
|
266 |
1137 |
Iivari Esa |
1981 |
HOT RY |
|
25 m |
38.00 |
|
267 |
1284 |
Venturi Bastien |
1978 |
Gay Sport |
|
25 m |
38.00 |
|
268 |
1556 |
Brennan Ryan |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
38.00 |
|
269 |
1578 |
Whitley Michael |
1980 |
West Holly |
|
25 m |
38.00 |
|
270 |
1588 |
Stroh Martin |
1967 |
FVV Frankf |
|
25 m |
38.00 |
|
271 |
1598 |
Rostagnol Andrea |
1970 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
38.00 |
|
272 |
1774 |
Tarcy Sylvio |
1972 |
Paris Aqua |
|
25 m |
38.00 |
|
273 |
1806 |
Axelsson Björn |
1992 |
Stockholm |
|
25 m |
38.00 |
|
274 |
1814 |
Hu Ben |
1966 |
SF Tsunami |
|
25 m |
38.00 |
|
275 |
1817 |
Feller Marko |
1981 |
Stockholm |
|
25 m |
38.66 |
|
276 |
1090 |
Stevens Hans |
1963 |
Nat Utrech |
|
25 m |
38.80 |
|
277 |
1597 |
Douglass David |
1954 |
Cleveland |
|
25 m |
38.80 |
|
278 |
1246 |
Barahona Fernando Martin |
1975 |
HALEGATOS |
|
25 m |
39.00 |
|
279 |
1591 |
Testa Noe |
1989 |
Paris Aqua |
|
25 m |
39.00 |
|
280 |
1607 |
Nottenkämper Jörg |
1973 |
SC AufRuhr |
|
25 m |
39.00 |
|
281 |
1839 |
Kool Pim |
1976 |
Nat Utrech |
|
25 m |
39.00 |
|
282 |
1261 |
Twede Peter |
1957 |
Stockholm |
|
25 m |
39.60 |
|
283 |
1228 |
Weidt Martin |
1985 |
Rosa Panth |
|
25 m |
40.00 |
|
284 |
1255 |
Kirwin Darren |
1969 |
|
|
25 m |
40.00 |
|
285 |
1265 |
Ruiz Martín Pablo |
1988 |
CD Halegat |
|
25 m |
40.00 |
|
286 |
1322 |
Patel Mitesh |
1981 |
Downtown S |
|
25 m |
40.00 |
|
287 |
1417 |
Philbrick William |
1961 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
40.00 |
|
288 |
1459 |
Mccullar Dan |
1997 |
San Diego |
|
25 m |
40.00 |
|
289 |
1772 |
Pearson Jasper |
1980 |
Out To Swi |
|
25 m |
40.00 |
|
290 |
1813 |
Muscat Terry |
1965 |
Out To Swi |
|
25 m |
40.00 |
|
291 |
1841 |
Go Ariel |
1979 |
|
|
25 m |
40.00 |
|
292 |
1602 |
Goll Gerhard |
1966 |
Leinebagge |
|
25 m |
41.00 |
|
293 |
1287 |
Heylen Jan |
1955 |
Active Com |
|
25 m |
41.76 |
|
294 |
1863 |
D´arcangelo Dario |
1971 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
42.00 |
|
295 |
1268 |
Collados Arturo |
1984 |
Halegatos |
|
25 m |
42.06 |
|
296 |
1604 |
Cahill James |
1942 |
glamourhea |
|
25 m |
42.10 |
|
297 |
1831 |
Hanner Hans |
1958 |
|
|
25 m |
42.28 |
|
298 |
1131 |
Garcia Ruben |
1976 |
R(h)einspr |
|
25 m |
42.65 |
|
299 |
1325 |
Osmond Scott |
1967 |
Long Beach |
|
25 m |
43.14 |
|
300 |
1296 |
Chambard Xavier |
1979 |
Paris Aqua |
|
25 m |
43.68 |
|
301 |
1303 |
Hunnego Paul |
1977 |
Frankfurt |
|
25 m |
44.00 |
|
302 |
1472 |
Berg Lars Johan |
1943 |
Stockholm |
|
25 m |
45.00 |
|
303 |
1601 |
Rosemarin Daniel |
1955 |
TNYA |
|
25 m |
45.00 |
|
304 |
1610 |
Kyndt Tim |
1960 |
Y-Swim |
|
25 m |
45.00 |
|
305 |
1613 |
Tu Ryan |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
45.00 |
|
306 |
1742 |
Landberg Reed |
1969 |
Out To Swi |
|
25 m |
45.00 |
|
307 |
1864 |
Skytt-Hansen Troels |
1974 |
Copenhagen |
|
25 m |
45.00 |
|
308 |
1865 |
Neumann Stefan |
1976 |
Startschus |
|
25 m |
45.00 |
|
309 |
1836 |
Mayer Thomas |
1969 |
SC Janus |
|
25 m |
45.01 |
|
310 |
1324 |
John Robert |
1955 |
Out To Swi |
|
25 m |
45.13 |
|
311 |
1290 |
Cornelissen Peter |
1955 |
HHZV Plons |
|
25 m |
46.00 |
|
312 |
1599 |
Fleming Neville |
1967 |
Out To Swi |
|
25 m |
46.00 |
|
313 |
1592 |
Toet Rob |
1942 |
Nat Utrech |
|
25 m |
46.31 |
|
314 |
1301 |
Rieser Armin |
1967 |
Gaysport Z |
|
25 m |
47.00 |
|
315 |
1304 |
Delaunay Davis |
1979 |
VIKINGS DE |
|
25 m |
47.00 |
|
316 |
1712 |
Harmes David |
1980 |
Northern W |
|
25 m |
47.00 |
|
317 |
1416 |
Wiener Neal |
1944 |
West Holly |
|
25 m |
47.40 |
|
318 |
1302 |
Chicon Pierre |
1973 |
Paris Aqua |
|
25 m |
48.00 |
|
319 |
1568 |
Merari Boaz |
1971 |
NEMO TEL A |
|
25 m |
48.00 |
|
320 |
1609 |
Howard Daniel |
1954 |
Different |
|
25 m |
48.00 |
|
321 |
1770 |
Volkert Harald |
1966 |
Isarhechte |
|
25 m |
48.00 |
|
322 |
1294 |
Heide Morten |
1979 |
Stockholm |
|
25 m |
50.00 |
|
323 |
1309 |
Kaiser Thomas |
1968 |
Isarhechte |
|
25 m |
50.00 |
|
324 |
1843 |
Koch Teddy Østerlin |
1959 |
Copenhagen |
|
25 m |
50.00 |
|
325 |
1840 |
Rodenburg Diederik |
1954 |
Homozwenve |
|
25 m |
50.30 |
|
326 |
1766 |
Bopp Christophe |
1966 |
H2O |
|
25 m |
51.00 |
|
327 |
1315 |
Elkjær Jonas |
1980 |
Copenhagen |
|
25 m |
52.17 |
|
328 |
1088 |
Lorenz Gert |
1965 |
Vorspiel S |
|
25 m |
52.50 |
|
329 |
1084 |
Hernandez Marcus |
1976 |
West Holly |
|
25 m |
55.00 |
|
330 |
1091 |
Davila-Jijon Pablo |
1970 |
Positive S |
|
25 m |
55.83 |
|
331 |
1605 |
Villegas Ruben |
1963 |
san diego |
|
25 m |
57.47 |
|
332 |
1138 |
van Gorp Jan |
1963 |
Nat Utrech |
|
25 m |
58.00 |
|
333 |
1316 |
Grasland Jean-Pierre |
1963 |
Front Runn |
|
25 m |
58.00 |
|
334 |
1331 |
Staples Christopher |
1974 |
Team New Y |
|
25 m |
1:00.00 |
|
335 |
1606 |
Pereira Joao |
1960 |
Lisboa Poo |
|
25 m |
1:00.00 |
|
336 |
1611 |
Vera Martín Juan José |
1968 |
GMadrid Sp |
|
25 m |
1:00.00 |
|
337 |
1614 |
Klausen Palle |
1976 |
Copenhagen |
|
25 m |
1:00.00 |
|
338 |
1818 |
Levacher Julien |
1981 |
|
|
25 m |
1:00.00 |
|
339 |
1852 |
Jakobsen Mads |
1979 |
Pan Idraet |
|
25 m |
1:00.00 |
|
340 |
1844 |
Lind Carsten |
1966 |
Frontrunne |
|
25 m |
1:05.00 |
|
341 |
1619 |
Foraker Ian |
1963 |
Tsunami Sa |
|
25 m |
1:10.00 |
|
342 |
1620 |
Ingistov Nikolai |
1975 |
West Holly |
|
25 m |
1:10.00 |
|
343 |
1820 |
Blohm Sune |
1987 |
Pan Idræt. |
|
25 m |
1:10.00 |
|
344 |
1332 |
Husgafvel Henrik |
1942 |
Stockholm |
|
25 m |
1:20.00 |
|
345 |
1621 |
Jassan Ariel |
1981 |
TLV Nemos |
|
25 m |
1:20.00 |
|
346 |
1622 |
Mazur Dominique |
1967 |
Front Runn |
|
25 m |
1:30.00 |
|
347 |
1755 |
Mansfield Val |
1956 |
QUAC |
|
25 m |
1:36.00 |
|
348 |
990 |
Haeusler Peter |
1965 |
FVV Frankf |
|
50 m |
|
|
349 |
992 |
Voorhaar Berend |
1961 |
SC AufRuhr |
|
50 m |
|
|
350 |
993 |
Frye Neil |
1979 |
San Franci |
|
50 m |
|
|
351 |
1125 |
Vugts Hans |
1957 |
Upstream A |
|
50 m |
|
|
352 |
1126 |
Schmelter Christian |
1971 |
|
|
50 m |
|
|
353 |
1128 |
Claivaz Marc-Antoine |
1970 |
H2O Geneva |
|
50 m |
|
|
354 |
1130 |
Parrel Gijs |
1974 |
Upstream |
|
50 m |
|
|
355 |
1132 |
Rossi Mika |
1977 |
HOT RY |
|
50 m |
|
|
356 |
1345 |
Johnson Edward |
1950 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
357 |
1450 |
Wegmann Joachim |
1957 |
Frankfurte |
|
50 m |
|
|
358 |
1451 |
Harris Thomas |
1974 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
359 |
1454 |
Bell Tyson |
1972 |
133-TSUN |
|
50 m |
|
|
360 |
1455 |
Cronin James |
1978 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
361 |
1456 |
Hildebrand David |
1981 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
362 |
1473 |
Naafs Ronald |
1960 |
GSA |
|
50 m |
|
|
363 |
1638 |
Hull Anthony |
1981 |
Out To Swi |
|
50 m |
|
|
364 |
1765 |
Herve Buffiere |
1959 |
FRONT RUNN |
|
50 m |
|
|
365 |
1784 |
Kaufmann Markus |
1978 |
R(h)einspr |
|
50 m |
|
|
366 |
1802 |
Lovel Darcy |
1958 |
Positive S |
|
50 m |
|
|
367 |
1846 |
Keren Lior |
1976 |
IGLA |
|
50 m |
|
|
368 |
1847 |
Äng Martin |
1982 |
Stockholm |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
04 augusti 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
22:52 |
|