Program for Eurogames 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
23_S
Gren 23, 100m Butterfly Men |
|
|
|
# |
ID |
Namn |
Fdd |
Frening |
Licens |
Bassng |
Anmtid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1349 |
Chesson Win |
1983 |
TNYA |
|
25 m |
58.92 |
|
2 |
1144 |
Fonua Amini |
1989 |
|
|
25 m |
1:00.00 |
|
3 |
1350 |
Thomson Neal |
1991 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:00.10 |
|
4 |
1351 |
Mortimer Steve |
1970 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
1:00.88 |
|
5 |
1143 |
Jacobson Brian |
1973 |
IGLA Team: |
|
25 m |
1:02.78 |
|
6 |
1352 |
Sendecky Mark |
1982 |
Glamourhea |
|
25 m |
1:03.31 |
|
7 |
999 |
Junefelt Linus |
1992 |
Jnkpings |
|
25 m |
1:03.64 |
|
8 |
1353 |
Andersen Dag Audun |
1974 |
Lambertset |
|
25 m |
1:04.50 |
|
9 |
1157 |
Mackenroth Jack |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
1:04.55 |
|
10 |
1002 |
Ludeke Charles |
1988 |
Team New Y |
|
25 m |
1:04.99 |
|
11 |
1008 |
Niiro Nicholas |
1986 |
SF Tsunami |
|
25 m |
1:05.00 |
|
12 |
1354 |
Salomaa Jari |
1978 |
SF Tsunami |
|
25 m |
1:05.00 |
|
13 |
1355 |
Bjrnstad Tor Gunnar |
1984 |
Lambertset |
|
25 m |
1:05.00 |
|
14 |
1356 |
Slowikowski Jacek |
1985 |
TNYA |
|
25 m |
1:05.00 |
|
15 |
1357 |
Hermanet Rj |
1970 |
Team New Y |
|
25 m |
1:05.10 |
|
16 |
1358 |
Mclellan Bastidas Laurence |
1995 |
UYSWC |
|
25 m |
1:06.00 |
|
17 |
1152 |
Frampton Sean |
1966 |
Team Flori |
|
25 m |
1:06.43 |
|
18 |
1007 |
Lindgren Claes |
1978 |
Stockholm |
|
25 m |
1:06.52 |
|
19 |
1360 |
Schassberger Michael |
1972 |
SG Stuttga |
|
25 m |
1:07.00 |
|
20 |
1361 |
Mohr Christoph |
1973 |
H2O Geneva |
|
25 m |
1:07.00 |
|
21 |
1362 |
Dever Frederick |
1965 |
District o |
|
25 m |
1:07.86 |
|
22 |
1363 |
Garcia Oscar |
1978 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:07.92 |
|
23 |
1364 |
Friel Daniel |
1987 |
San Franci |
|
25 m |
1:07.99 |
|
24 |
1365 |
Lourenzo Quatra Pablo |
1990 |
BRUSSELS G |
|
25 m |
1:08.00 |
|
25 |
1366 |
Odonnell John |
1965 |
Team New Y |
|
25 m |
1:09.00 |
|
26 |
1367 |
Judge Joshua |
1976 |
Team New Y |
|
25 m |
1:09.51 |
|
27 |
1368 |
di Lorenzo Gaetano |
1962 |
GRUPPO PES |
|
25 m |
1:09.88 |
|
28 |
1021 |
Ferris Michael |
1977 |
Team New Y |
|
25 m |
1:10.00 |
|
29 |
1369 |
Ainslie Donald |
1966 |
Toronto Do |
|
25 m |
1:10.00 |
|
30 |
1370 |
Follmann Markus |
1964 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:10.04 |
|
31 |
1371 |
Cobb Evan |
1979 |
TNYA |
|
25 m |
1:10.05 |
|
32 |
1372 |
Dohner Brian |
1962 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
1:10.07 |
|
33 |
1032 |
Smedinghoff Sam |
1984 |
DC Aquatic |
|
25 m |
1:10.69 |
|
34 |
1373 |
Jeanneret Herv |
1983 |
Gay Sport |
|
25 m |
1:11.00 |
|
35 |
1374 |
Kannegieser Robert |
1957 |
PHILADELPH |
|
25 m |
1:11.50 |
|
36 |
1375 |
Moret Guido |
1985 |
Ketelbinki |
|
25 m |
1:12.00 |
|
37 |
1376 |
Hooper Stephen |
1984 |
TNYA |
|
25 m |
1:13.83 |
|
38 |
1377 |
Lainen Timo |
1967 |
Stockholm |
|
25 m |
1:14.50 |
|
39 |
1049 |
Fuhriman Sterling |
1975 |
QUAC |
|
25 m |
1:15.00 |
|
40 |
1378 |
Murphy Aaron |
1963 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:15.00 |
|
41 |
1379 |
Cheung Casey |
1973 |
San Franci |
|
25 m |
1:15.00 |
|
42 |
1380 |
Welch Steven |
1976 |
San Franci |
|
25 m |
1:15.00 |
|
43 |
1381 |
Chandeclair Arnaud |
1981 |
Paris Aqua |
|
25 m |
1:15.00 |
|
44 |
1382 |
Hall Chad |
1982 |
West Holly |
|
25 m |
1:15.00 |
|
45 |
1383 |
Stearns Brian |
1983 |
Making Wav |
|
25 m |
1:15.00 |
|
46 |
1384 |
Rigoni Stefano |
1986 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:15.00 |
|
47 |
1385 |
Tynan Michael |
1981 |
Team NY aq |
|
25 m |
1:15.20 |
|
48 |
1386 |
Given Michael |
1964 |
San Diego |
|
25 m |
1:16.00 |
|
49 |
1387 |
Suarez Diego |
1983 |
Team Flori |
|
25 m |
1:16.30 |
|
50 |
1388 |
Graebner Kai |
1973 |
SC Janus |
|
25 m |
1:17.00 |
|
51 |
1389 |
Richards Chris |
1985 |
Out To Swi |
|
25 m |
1:17.68 |
|
52 |
1140 |
Correlje Rene |
1968 |
HHZV Plons |
|
25 m |
1:18.00 |
|
53 |
1390 |
Alonso Ruben |
1977 |
Brussels G |
|
25 m |
1:18.00 |
|
54 |
1391 |
van Vuuren Peter |
1960 |
Upstream A |
|
25 m |
1:18.00 |
|
55 |
1392 |
Cantrell Aaron |
1985 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
1:18.00 |
|
56 |
1393 |
Wilson Grant |
1966 |
DSST San D |
|
25 m |
1:19.00 |
|
57 |
1394 |
Suzuki Kozo |
1963 |
Team New Y |
|
25 m |
1:20.00 |
|
58 |
1395 |
Bonavia Aurelio |
1970 |
DCAC |
|
25 m |
1:20.00 |
|
59 |
1396 |
Chuang Mason |
1979 |
SF Tsunami |
|
25 m |
1:20.00 |
|
60 |
1397 |
Abalhadj Kaddouri Mohamed |
1981 |
Halegatos |
|
25 m |
1:20.00 |
|
61 |
1398 |
Thodey Adam |
1974 |
SQUID - Co |
|
25 m |
1:20.58 |
|
62 |
1399 |
Casado Osuna Carlos |
1978 |
GMADRIDSPO |
|
25 m |
1:21.14 |
|
63 |
1400 |
Traus Marius |
1968 |
Abseitz St |
|
25 m |
1:22.00 |
|
64 |
1401 |
Massinen Juho |
1960 |
HSS |
|
25 m |
1:24.00 |
|
65 |
1881 |
Kazmierczak Timothee |
1984 |
Paris Aqua |
|
50 m |
1:24.00 |
|
66 |
1212 |
Mcmanus Dane |
1974 |
Glamourhea |
|
25 m |
1:25.00 |
|
67 |
1402 |
Griffiths Ken |
1969 |
DSST. San |
|
25 m |
1:25.00 |
|
68 |
1403 |
Chamberlain Randall |
1969 |
Team New Y |
|
25 m |
1:25.21 |
|
69 |
1404 |
Molecz Paul |
1957 |
|
|
25 m |
1:29.00 |
|
70 |
1064 |
Kranjcevic Batalic Tonci |
1974 |
qSPORT |
|
25 m |
1:30.00 |
|
71 |
1226 |
Wagner Paul-Jrgen |
1979 |
SC Diana |
|
25 m |
1:30.00 |
|
72 |
1405 |
Young Julius |
1946 |
united sta |
|
25 m |
1:30.00 |
|
73 |
1406 |
Ag Bengt |
1953 |
Stockholm |
|
25 m |
1:30.00 |
|
74 |
1407 |
Varga Ernst |
1966 |
SC Diana |
|
25 m |
1:30.00 |
|
75 |
1408 |
Yeves Milln Joaqun |
1964 |
Halegatos- |
|
25 m |
1:30.00 |
|
76 |
1409 |
Larson Charles |
1952 |
West Holly |
|
25 m |
1:31.00 |
|
77 |
1410 |
Dickens Steven |
1965 |
District o |
|
25 m |
1:33.00 |
|
78 |
1411 |
Rotaeche Mikel |
1969 |
Downtown S |
|
25 m |
1:35.00 |
|
79 |
1412 |
Ortega Rodriguez Miguel |
1981 |
Vorspiel S |
|
25 m |
1:35.00 |
|
80 |
1413 |
Diaz Salazar Jonathan Andres |
1987 |
Halegatos |
|
25 m |
1:35.00 |
|
81 |
1414 |
Martin Baptiste |
1989 |
MUST |
|
25 m |
1:35.00 |
|
82 |
1074 |
Nash Dawson |
1953 |
District o |
|
25 m |
1:40.00 |
|
83 |
1253 |
Daubenmerkl Joachim |
1969 |
Isarhechte |
|
25 m |
1:45.00 |
|
84 |
1278 |
Persson Andreas |
1972 |
Frontrunne |
|
25 m |
1:45.00 |
|
85 |
1415 |
Chevalier Hugues |
1964 |
H2O Geneva |
|
25 m |
1:45.49 |
|
86 |
1416 |
Wiener Neal |
1944 |
West Holly |
|
25 m |
1:55.16 |
|
87 |
1417 |
Philbrick William |
1961 |
Atlanta Ra |
|
25 m |
2:00.00 |
|
88 |
1418 |
Bortman Henry |
1950 |
USF Master |
|
25 m |
2:00.00 |
|
89 |
1328 |
Aponte Julio |
1945 |
Cleveland |
|
25 m |
2:20.00 |
|
90 |
991 |
Yvon Pierrick |
1986 |
Aquahomo a |
|
50 m |
|
|
91 |
994 |
Quinn Brent |
1983 |
DCAC |
|
50 m |
|
|
92 |
1344 |
Bouquet Arnaud |
1976 |
Paris Aqua |
|
50 m |
|
|
93 |
1345 |
Johnson Edward |
1950 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
94 |
1346 |
Prins Steven |
1979 |
HHZV Plons |
|
25 m |
|
|
95 |
1347 |
Magorien Robert |
1983 |
TNYA Swimm |
|
50 m |
|
|
96 |
1348 |
Fitch Nicholas |
1981 |
Team New Y |
|
50 m |
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 August 2015 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
Utskriftstid |
19:18 |
|