Program för Scandic Swania Trollsim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 31
|
Tävling |
Scandic Swania Trollsim 2015 |
|
Utskriftsdatum |
27 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Trollhättan |
|
Utskriftstid |
12:44 |
|
|
Arrangör |
Trollhättans Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 31, 200m Frisim Damer |
Finaler (10) |
Beräknad start 15:00 |
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
275 |
3 |
Alva Andreasson |
2002 |
BJ3802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
303 |
4 |
Isabell Holmgren |
2004 |
AO7404 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
270 |
5 |
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
239 |
2 |
Lisa Lenhoff |
2003 |
BN3403 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
|
43 |
3 |
Elinor Gardiner |
2004 |
AZ7604 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
290 |
4 |
Alma Drapkin |
2002 |
BG7402 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
316 |
5 |
Alicia Nestorin |
2002 |
BP3602 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
143 |
6 |
Madelene Bergqvist |
2005 |
AE5605 |
LYSEKIL SS |
|
25m |
|
307 |
7 |
Linnea Karlsson |
2001 |
AW5601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
338 |
1 |
Matilda Östblom |
2004 |
AO4204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
289 |
2 |
My Linh Dao |
2003 |
BT0403 |
UDDEVALLA |
|
25m |
3:36.71 |
293 |
3 |
Hilda Eriksson |
2004 |
AO5204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
3:18.66 |
32 |
4 |
Viola Berlin |
2002 |
BO9602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
3:08.85 |
221 |
5 |
Julia Eklund |
2002 |
BG0402 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
3:12.31 |
318 |
6 |
Lina Nielsen |
2005 |
AD5605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
3:18.84 |
142 |
7 |
Johanna Alsop |
2004 |
AG3404 |
LYSEKIL SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
304 |
1 |
Natalie Izad Mousa |
2003 |
BM5403 |
UDDEVALLA |
|
50m |
3:05.20 |
354 |
2 |
Ulrikke Blix-Svendsen |
2003 |
|
Eidsvoll |
|
25m |
3:00.90 |
320 |
3 |
Tilde Nordström |
2004 |
AG0204 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:55.47 |
237 |
4 |
Chloé Laatikainen-Potts |
2002 |
AN9402 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:52.53 |
36 |
5 |
Johanna Edgren |
2004 |
AZ5604 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:53.45 |
74 |
6 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:58.68 |
367 |
7 |
Izabella Thompson |
2003 |
AG0203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:02.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
85 |
1 |
Felicia Rundström |
2002 |
BI2402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:51.88 |
331 |
2 |
Emilia Simonsson |
2002 |
AL3802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:51.67 |
4 |
3 |
Maja Edvardsson |
2003 |
BH2603 |
ALINGSÅS |
|
25m |
2:48.57 |
245 |
4 |
Sara Metcalfe |
2002 |
AL8602 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:42.18 |
277 |
5 |
Emelie Apelryd |
2002 |
BK0202 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:44.26 |
76 |
6 |
Ellinor Olesen |
2002 |
AS8202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:48.66 |
219 |
7 |
Wilma Dahlberg |
2001 |
AL1401 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:51.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
227 |
1 |
Tilda Hellström |
2002 |
AX9402 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:41.68 |
194 |
2 |
Amanda Löfdahl |
2001 |
AQ0201 |
S 77 |
|
50m |
2:40.48 |
319 |
3 |
Tilda Nilsson |
2001 |
AW2601 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:38.56 |
252 |
4 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
2:37.85 |
52 |
5 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AZ4602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:37.93 |
173 |
6 |
Ella Söderberg |
2001 |
BH0601 |
MASS |
|
25m |
2:40.37 |
141 |
7 |
Sofia Abrahamsson |
2005 |
AB8605 |
LYSEKIL SS |
|
50m |
2:41.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
88 |
1 |
Ella Simonsson |
2002 |
BK2202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:37.56 |
64 |
2 |
Wilma Johansson |
2002 |
AN0602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:36.75 |
152 |
3 |
Alma Ericsson |
2000 |
AZ1800 |
MASS |
|
25m |
2:34.52 |
210 |
4 |
Matilda Stenberg |
2001 |
AS5401 |
SK 1970 |
|
25m |
2:33.65 |
156 |
5 |
Wilma Gunnarsson |
2002 |
AW9402 |
MASS |
|
25m |
2:33.88 |
376 |
6 |
Marit Cuperus |
2002 |
BD0202 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:36.66 |
157 |
7 |
Elin Gustafsson |
2000 |
AQ1400 |
MASS |
|
25m |
2:37.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
35 |
1 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:33.04 |
144 |
2 |
Matilda Eni |
2002 |
AF0402 |
MARIESTAD |
|
25m |
2:31.32 |
225 |
3 |
Klara Hasslin |
2001 |
AF3201 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
2:29.37 |
248 |
4 |
Melina Robertson |
2001 |
AO9401 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:28.15 |
172 |
5 |
Elvira Skogsberg |
2001 |
AI2801 |
MASS |
|
50m |
2:28.59 |
145 |
6 |
Alice Nordkvist |
2000 |
AV8400 |
MARIESTAD |
|
25m |
2:29.87 |
127 |
7 |
Sofia Henningsson |
2004 |
AH8204 |
KARLSBORG |
|
25m |
2:32.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
160 |
1 |
Saga Janzén |
2002 |
AB9802 |
MASS |
|
25m |
2:28.05 |
334 |
2 |
Annie Strömberg |
2001 |
AL9401 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:25.57 |
147 |
3 |
Amanda Alvekrans |
2001 |
AI7401 |
MASS |
|
25m |
2:21.44 |
313 |
4 |
Thilda Larsson |
1999 |
AA8299 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:20.14 |
325 |
5 |
Linnea Persson |
2002 |
AL1802 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:20.78 |
139 |
6 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
LIDKÖPING |
|
25m |
2:22.26 |
184 |
7 |
Alva Back |
2002 |
AQ8802 |
S 77 |
|
25m |
2:26.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
146 |
1 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
2:19.98 |
161 |
2 |
Elsa Jörstam |
2001 |
AR4601 |
MASS |
|
25m |
2:19.08 |
249 |
3 |
Olivia Rudqvist |
2000 |
AA2600 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:16.11 |
311 |
4 |
Matilda Larsson |
1998 |
AD1698 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:13.39 |
273 |
5 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:15.07 |
279 |
6 |
Fanny Aronsson |
2000 |
BE5400 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:17.61 |
297 |
7 |
Elin Gustafson |
1999 |
AM5699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:19.90 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
27 september 2015 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap |
Utskriftstid |
12:44 |
|