2019-05-20   04:43:08
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Danske Open Masters

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag formiddag

13_S
Løb 13, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
209  Tietze Linda Lund  1984  KØGE  8442AA  50 m  27.48   
100  Farving Anne Dalgaard  1979  SILKEBORG  7904AA  50 m  27.58   
177  Falck-Schmith Amalie H.  1989  HOVEDSTAD  8924AD  50 m  28.28   
33  Jensen Kirsten  1971  OSK  7132AA  50 m  29.10   
28  Svensson Malin  1985  MKK  AG4485  50 m  29.21   
216  Leth-Espensen Katrine  1990  U.S.G  9036AF  50 m  29.50   
36  Metzsch Susanne  1968  OSLF  6832AA  50 m  30.01   
43  Kousgard Katja  1974  TRITON B  7402AA  50 m  30.15   
10  Nilsson Britt-Marie  1971  SK SYDSIM    50 m  30.33   
10  60  Poulsen Julie Lee  1979  AALBORG  7908AA  50 m  30.72   
11  153  Carstensen Tine  1962  NÆSTVED  6212AA  50 m  30.90   
12  32  Christiansen Cecilie  1990  OSK  9088AI  50 m  30.91   
13  175  Christiansen Anna-Marie  1990  HOVEDSTAD    50 m  31.49   
14  187  Roslyng Anne  1983  HOVEDSTAD    50 m  31.70   
15  233  Yang Sylvia  1986  U.S.G  8634AC  50 m  32.00   
16  186  Pedersen Carola  1989  HOVEDSTAD    50 m  32.40   
17  31  Pii Anne-Sofie  1970  OSK  7014AA  50 m  32.75   
18  75  Lindgaard Ann Syrach  1976  GENTOFTE    50 m  33.25   
19  52  Duedahl Mia  1988  AALBORG  8804AA  50 m  33.46   
20  200  Hartmann Helle  1985  KØGE  8516AB  50 m  33.60   
21  34  Mikkelsen Karen  1986  OSK  8642AC  50 m  34.28   
22  194  Smidt Lotte Bay  1974  HOVEDSTAD    50 m  35.00   
23  114  Ottosen Tine  1965  HELSINGØR  6592AA  50 m  36.00   
24  130  Skytte Elene  1966  BIRKERØD    50 m  36.00   
25  250  Johansson Helén  1968  KUNGSBACKA  AA5468  50 m  36.13   
26  208  Stevnsborg Hanne  1957  KØGE  5752AA  50 m  36.15   
27  30  Linné Jannike  1967  MKK  AA6667  50 m  36.44   
28  167  Ketelsen Elisabeth  1943  STT  4322AA  50 m  36.54   
29  163  Damberg Inge-Lise  1957  STT  5762AA  50 m  36.60   
30  92  Klausen Hanne  1960  KORSØR  6042AA  50 m  37.14   
31  51  Bjørnbak Tinna  1971  AALBORG  7174AA  50 m  37.75   
32  63  Møller Kirsten  1952  AALBORG  5272AA  50 m  37.91   
33  239  Biering-Sørensen Maja  1952  U.S.G  5202AA  50 m  38.50   
34  90  Sørensen Bente  1947  KORSØR  4702AA  50 m  40.05   
35  204  Larsen Liselotte  1958  KØGE  5844AA  50 m  44.19   
36  91  Haugaard Kirsten  1965  KORSØR  6524AA  50 m  47.29   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  13 juni 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  07:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark