2018-12-15   05:31:32
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Danske Open Masters

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 13
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Danish Open Masters    Udskriftsdato  13 juni 2015   
  Stævne by  Brønshøj    Udskriftstidspunkt  09:05   
  Arrangør  Dansk Svømmeunion & USG         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  13 juni 2015         
 
 
 
Løb 13, 50m Frisvømning Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
204  Liselotte Larsen  1958  5844AA  KØGE    50m  44.19 
239  Maja Biering-Sørensen  1952  5202AA  U.S.G    50m  38.50 
90  Bente Sørensen  1947  4702AA  KORSØR    50m  40.05 
91  Kirsten Haugaard  1965  6524AA  KORSØR    50m  47.29 
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
51  Tinna Bjørnbak  1971  7174AA  AALBORG    50m  37.75 
163  Inge-Lise Damberg  1957  5762AA  STT    50m  36.60 
30  Jannike Linné  1967  AA6667  MKK    50m  36.44 
250  Helén Johansson  1968  AA5468  KUNGSBACKA    50m  36.13 
208  Hanne Stevnsborg  1957  5752AA  KØGE    50m  36.15 
167  Elisabeth Ketelsen  1943  4322AA  STT    50m  36.54 
92  Hanne Klausen  1960  6042AA  KORSØR    50m  37.14 
63  Kirsten Møller  1952  5272AA  AALBORG    50m  37.91 

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
114  Tine Ottosen  1965  6592AA  HELSINGØR    50m  36.00 
34  Karen Mikkelsen  1986  8642AC  OSK    50m  34.28 
52  Mia Duedahl  1988  8804AA  AALBORG    50m  33.46 
31  Anne-Sofie Pii  1970  7014AA  OSK    50m  32.75 
75  Ann Syrach Lindgaard  1976    GENTOFTE    50m  33.25 
200  Helle Hartmann  1985  8516AB  KØGE    50m  33.60 
194  Lotte Bay Smidt  1974    HOVEDSTAD    50m  35.00 
130  Elene Skytte  1966    BIRKERØD    50m  36.00 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
233  Sylvia Yang  1986  8634AC  U.S.G    50m  32.00 
175  Anna-Marie Christiansen  1990    HOVEDSTAD    50m  31.49 
153  Tine Carstensen  1962  6212AA  NÆSTVED    50m  30.90 
10  Britt-Marie Nilsson  1971    SK SYDSIM    50m  30.33 
60  Julie Lee Poulsen  1979  7908AA  AALBORG    50m  30.72 
32  Cecilie Christiansen  1990  9088AI  OSK    50m  30.91 
187  Anne Roslyng  1983    HOVEDSTAD    50m  31.70 
186  Carola Pedersen  1989    HOVEDSTAD    50m  32.40 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
36  Susanne Metzsch  1968  6832AA  OSLF    50m  30.01 
28  Malin Svensson  1985  AG4485  MKK    50m  29.21 
177  Amalie H. Falck-Schmith  1989  8924AD  HOVEDSTAD    50m  28.28 
209  Linda Lund Tietze  1984  8442AA  KØGE    50m  27.48 
100  Anne Dalgaard Farving  1979  7904AA  SILKEBORG    50m  27.58 
33  Kirsten Jensen  1971  7132AA  OSK    50m  29.10 
216  Katrine Leth-Espensen  1990  9036AF  U.S.G    50m  29.50 
43  Katja Kousgard  1974  7402AA  TRITON B    50m  30.15 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  13 juni 2015 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  09:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark