Startliste for Farum Cup 2009
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Sefeld Rasmus | 1989 | FARUM | 8991AC | 50 m | 1:06.83 | |
2 | 85 | Westh Simon | 1990 | GLADSAXE | 9069AC | 50 m | 1:08.13 | |
3 | 90 | Andersen Mathias | 1991 | HELSINGØR | 9163AF | 50 m | 1:08.54 | |
4 | 124 | Blomsterberg Kasper | 1992 | HILLERØD | 9235AH | 50 m | 1:11.01 | |
5 | 97 | Kok Christopher | 1992 | HELSINGØR | 9213AI | 50 m | 1:11.15 | |
6 | 186 | Øst-Jacobsen Thomas | 1988 | HVIDOVRE | 50 m | 1:12.15 | ||
7 | 233 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 50 m | 1:12.97 | |
8 | 10 | Mouritsen Andreas | 1992 | GTI | 9201AC | 50 m | 1:13.76 | |
9 | 76 | Petersen Thomas Hindborg | 1991 | GLADSAXE | 9115AC | 50 m | 1:13.92 | |
10 | 164 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | HELSINGØR | 9423AE | 50 m | 1:16.33 | |
11 | 114 | Wagner Mikkel | 1991 | HERLEV | 9163AD | 50 m | 1:16.82 | |
12 | 182 | Schøffer Mads | 1994 | HVIDOVRE | 50 m | 1:17.91 | ||
13 | 219 | Ærenlund Rasmus | 1992 | VÆRLØSE | 9259AA | 50 m | 1:18.28 | |
14 | 193 | Gammelgaard Casper | 1993 | SØLLERØD | 9373AD | 50 m | 1:19.13 | |
15 | 126 | Dalegaard Magnus | 1994 | HILLERØD | 9429AK | 50 m | 1:19.22 | |
16 | 129 | Grønfeldt Alexander | 1994 | HILLERØD | 9439AK | 50 m | 1:20.16 | |
17 | 176 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 50 m | 1:22.82 | ||
18 | 128 | Gerlach Andreas | 1995 | HILLERØD | 9527AK | 50 m | 1:24.04 | |
19 | 184 | Svendsen Anders | 1993 | HVIDOVRE | 50 m | 1:27.28 | ||
20 | 301 | Damhus David | 1994 | HELSINGE | 9457AB | 50 m | 1:27.80 | |
21 | 220 | Elsborg Lars | 1994 | VÆRLØSE | 9419AC | 50 m | 1:32.77 | |
22 | 314 | Lund Søren | 1995 | HELSINGE | 9583AK | 50 m | 1:33.81 | |
23 | 113 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 50 m | 1:34.05 | |
24 | 173 | Lindecrona Gustav | 1995 | HVIDOVRE | 50 m | 1:36.07 | ||
25 | 303 | Hansen Lars Breum | 1997 | HELSINGE | 9713AA | 50 m | 1:37.87 | |
26 | 123 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 50 m | 1:38.91 | |
27 | 277 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 50 m | 1:45.91 | ||
28 | 279 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 50 m | 1:45.98 | ||
29 | 26 | Jacobsen Gustav | 1998 | SOLRØD | 50 m | 1:50.21 | ||
30 | 183 | Svendsen Rasmus | 1996 | HVIDOVRE | 50 m | 1:50.79 | ||
31 | 30 | Munch-Jensen Victor L. | 1996 | SOLRØD | 50 m | 1:54.75 | ||
32 | 207 | Simonsen Thor | 1997 | SØLLERØD | 50 m | 1:54.80 | ||
33 | 191 | Dyssegaard Mikkel Toft | 1997 | SØLLERØD | 9719AG | 50 m | 1:59.92 | |
34 | 208 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | SØLLERØD | 50 m | 2:00.00 | ||
35 | 319 | Røssel Christian | 1995 | HELSINGE | 9525AN | 50 m | 2:01.78 | |
36 | 285 | Kokholm Oscar | 1998 | FARUM | 9841AA | 50 m | 2:32.19 | |
37 | 306 | Hjort Alexander | 1996 | HELSINGE | 9647AI | 50 m | ||
38 | 321 | Westermann Morten Jung | 1993 | HELSINGE | 9381AM | 50 m | ||
39 | 28 | Lippert-Hansen Anders | 1996 | SOLRØD | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.12 |
Licens til Farum Svømmeklub |