Startliste for Harboe Water Games 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 36
|
Stævne navn |
Harboe Water Games 2015 |
|
Udskriftsdato |
28 juni 2015 |
|
|
Stævne by |
Slagelse |
|
Udskriftstidspunkt |
08:26 |
|
|
Arrangør |
Slagelse Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 juni 2015 |
|
|
|
|
Løb 36, 400m Frisvømning Herrer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
246 |
1 |
Bertram Nyegaard |
2004 |
0471AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
|
170 |
2 |
Jacob Meisner Hansen |
2003 |
0323AK |
NÆSTVED |
|
25m |
|
152 |
3 |
Matti Andersen |
2001 |
0197AR |
NÆSTVED |
|
25m |
|
429 |
4 |
Carl Heyn Stage |
2003 |
0331AD |
KVIK |
|
25m |
|
223 |
5 |
Carl-Emil Echardt |
2005 |
0541AD |
ROSKILDE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
89 |
1 |
Gustav Larsen |
2003 |
0333AH |
HILLERØD |
|
25m |
6:17.48 |
256 |
2 |
Emil Carstensen |
2002 |
0253AF |
RINGSTED |
|
25m |
6:01.23 |
255 |
3 |
Benjamin Bodal |
2003 |
0385AF |
RINGSTED |
|
25m |
5:46.50 |
137 |
4 |
Magnus Windahl |
2000 |
0061AH |
HVIDOVRE |
|
25m |
5:48.44 |
198 |
5 |
Lukas Stæhr Bentsen |
2003 |
0351AC |
NYBORG |
|
25m |
6:07.56 |
209 |
6 |
Andreas Pedersen |
2003 |
0331AH |
NYBORG |
|
25m |
6:55.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
182 |
1 |
Lucas Jul Pedersen |
2003 |
0387AJ |
NÆSTVED |
|
50m |
5:33.44 |
112 |
2 |
Sebastian Hviid Larsen |
2004 |
0465AB |
HØRSHOLM |
|
50m |
5:29.08 |
208 |
3 |
Nikolai Hynkemejer Maaløe |
1999 |
9957AM |
NYBORG |
|
25m |
5:25.64 |
13 |
4 |
Emil B. Nielsen |
1999 |
9907AT |
KORAL |
|
25m |
5:28.12 |
509 |
5 |
Silas Bøjsen |
2002 |
0223AF |
HOLBÆK |
|
25m |
5:33.21 |
522 |
6 |
Frederik Pedersen |
2002 |
0261AO |
HOLBÆK |
|
25m |
5:39.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
472 |
1 |
Rasmus Løwenstein |
2001 |
0169AO |
HERLUFSHOL |
|
50m |
5:21.93 |
203 |
2 |
Jonas Nibe Klit |
1994 |
9461AQ |
NYBORG |
|
25m |
5:14.31 |
78 |
3 |
Jakob Bjerre Eriksen |
2000 |
0077AN |
HILLERØD |
|
25m |
4:50.01 |
311 |
4 |
Rasmus Aavang Jensen |
1998 |
9843AH |
SLAGELSE |
|
50m |
4:55.54 |
322 |
5 |
Frederik Madsen |
2002 |
0251AH |
SLAGELSE |
|
25m |
5:18.94 |
204 |
6 |
Thomas Kristensen |
2000 |
0037AG |
NYBORG |
|
25m |
5:24.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
307 |
1 |
Jonathan Kock Jensen |
2001 |
0193AE |
SLAGELSE |
|
25m |
4:43.41 |
272 |
2 |
Frederik Møller |
2002 |
0263AL |
RINGSTED |
|
25m |
4:40.02 |
274 |
3 |
Anders Nielsen |
2001 |
0123AF |
RINGSTED |
|
25m |
4:29.03 |
441 |
4 |
Matthias Hansen |
2001 |
0191AH |
KORSØR |
|
25m |
4:32.37 |
286 |
5 |
Daniel Schytte |
2000 |
0067AM |
RINGSTED |
|
25m |
4:42.65 |
6 |
6 |
Christian Koch |
1998 |
9841AU |
KORAL |
|
25m |
4:43.56 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
28 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:26 |
|