Ohjelma Harboe Water Games 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 16
|
Stævne navn |
Harboe Water Games 2015 |
|
Udskriftsdato |
27 juni 2015 |
|
|
Stævne by |
Slagelse |
|
Udskriftstidspunkt |
08:46 |
|
|
Arrangør |
Slagelse Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 juni 2015 |
|
|
|
|
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer |
Finaler (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
185 |
2 |
Nicklas Stæcker |
2003 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
|
231 |
3 |
Emil Isaksen |
2005 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
|
270 |
4 |
Silas Lykke |
2003 |
|
RINGSTED |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
261 |
2 |
Adam Bugge Frandsen |
2005 |
|
RINGSTED |
|
25m |
|
521 |
3 |
Alexander E. Pedersen |
2002 |
0255AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
|
487 |
4 |
Joachim Mårtensen |
2004 |
0457AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
494 |
5 |
Malthe Lorin Rasmussen |
2005 |
0515AC |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
470 |
1 |
August Høy |
2005 |
0539AG |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
84 |
2 |
Gustav Jacobsen |
2005 |
|
HILLERØD |
|
25m |
2:45.15 |
506 |
3 |
Oliver Brixner |
2003 |
0383AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
2:15.47 |
323 |
4 |
Daniel Mir |
2003 |
0349AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
2:26.73 |
497 |
5 |
David Stoklund |
2008 |
|
KALUNDBORG |
|
25m |
|
313 |
6 |
Jannik Jørgensen |
2004 |
0403AM |
SLAGELSE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
74 |
1 |
Morten Lindblom Andersen |
2005 |
0563AD |
HILLERØD |
|
25m |
2:05.25 |
118 |
2 |
Carl-Johan Bødtker |
2003 |
0321AN |
HØRSHOLM |
|
50m |
2:04.18 |
263 |
3 |
Magnus Gravlund |
2002 |
|
RINGSTED |
|
25m |
2:01.09 |
289 |
4 |
Jakob Stærmose |
2005 |
0583AD |
RINGSTED |
|
25m |
2:03.28 |
228 |
5 |
Marc Gieseler |
2003 |
0303AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
2:04.95 |
73 |
6 |
Linus Albrektsen |
2006 |
|
HILLERØD |
|
25m |
2:10.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
405 |
1 |
Mathias Christensen |
2004 |
0489AE |
KVIK |
|
50m |
1:58.07 |
152 |
2 |
Matti Andersen |
2001 |
0197AR |
NÆSTVED |
|
50m |
1:54.01 |
236 |
3 |
Malte Hagbarth Jørgensen |
2005 |
0515AE |
ROSKILDE |
|
25m |
1:52.34 |
382 |
4 |
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
0361AL |
TRITON B |
|
25m |
1:53.10 |
234 |
5 |
Jonatan Hagbarth Jørgense |
2005 |
0595AE |
ROSKILDE |
|
25m |
1:56.00 |
240 |
6 |
Anton Larsen |
2005 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
2:00.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
223 |
1 |
Carl-Emil Echardt |
2005 |
0541AD |
ROSKILDE |
|
25m |
1:49.21 |
510 |
2 |
Simon Rytter Eliasen |
2003 |
0319AE |
HOLBÆK |
|
25m |
1:47.02 |
483 |
3 |
Alexander Lind-Ellefsen |
2004 |
0475AB |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:42.49 |
256 |
4 |
Emil Carstensen |
2002 |
0253AF |
RINGSTED |
|
25m |
1:44.35 |
114 |
5 |
Joachim Lanzky Otto |
2001 |
0117AL |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:47.79 |
407 |
6 |
Niklas Dobel |
2004 |
|
KVIK |
|
25m |
1:50.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
420 |
1 |
Andreas Zastrow Nygaard |
2003 |
0377AB |
KVIK |
|
50m |
1:41.66 |
271 |
2 |
Joakim Mortensen |
2002 |
0271AH |
RINGSTED |
|
25m |
1:37.02 |
50 |
3 |
Gustav Bendix Beiter |
2003 |
0321AB |
HERLEV |
|
25m |
1:34.42 |
77 |
4 |
Christoffer Daugbjerg |
2001 |
0183AC |
HILLERØD |
|
25m |
1:35.01 |
54 |
5 |
Peter Eskjær-Køppen |
2002 |
0203AD |
HERLEV |
|
25m |
1:38.86 |
52 |
6 |
Adar Benli |
2001 |
0143AR |
HERLEV |
|
25m |
1:41.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
165 |
1 |
Harald Franck |
2003 |
0345AK |
NÆSTVED |
|
25m |
1:33.29 |
509 |
2 |
Silas Bøjsen |
2002 |
0223AF |
HOLBÆK |
|
25m |
1:31.52 |
409 |
3 |
Arthur Hansen |
2002 |
0281AD |
KVIK |
|
25m |
1:29.27 |
113 |
4 |
Filip Bruhn |
2003 |
0391AM |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:31.27 |
431 |
5 |
Valentin Wahl |
2003 |
0355AC |
KVIK |
|
50m |
1:31.82 |
476 |
6 |
Alfred Nissen |
2002 |
0279AQ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:33.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
449 |
1 |
Elias Rought |
2003 |
0359AF |
KORSØR |
|
25m |
1:27.23 |
378 |
2 |
Daniel Johansen |
2000 |
0023AC |
TRITON B |
|
25m |
1:25.45 |
200 |
3 |
Carl M Gadegaard |
2001 |
0191AG |
NYBORG |
|
25m |
1:23.43 |
419 |
4 |
Jakob Strunge Nissen |
2002 |
0291AC |
KVIK |
|
25m |
1:24.27 |
399 |
5 |
Roar Andersen |
2001 |
0183AA |
KVIK |
|
25m |
1:25.58 |
526 |
6 |
Gorm Topp Tholle |
2001 |
0151AD |
HOLBÆK |
|
25m |
1:28.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
477 |
1 |
Gustav Nissen |
2001 |
0177AM |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:22.41 |
107 |
2 |
Tim Damsgaard |
1994 |
9495AR |
HORSENS |
|
25m |
1:15.03 |
171 |
3 |
Mads Ingeman Hansen |
1997 |
9719AC |
NÆSTVED |
|
25m |
1:06.67 |
51 |
4 |
Victor Bendix Beiter |
2001 |
0113AG |
HERLEV |
|
25m |
1:13.42 |
311 |
5 |
Rasmus Aavang Jensen |
1998 |
9843AH |
SLAGELSE |
|
25m |
1:16.29 |
16 |
6 |
Alexander Roe |
1997 |
9711AT |
KORAL |
|
25m |
1:22.79 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
27 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:46 |
|