Program for Täby Sim KM
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Täby Sim Klubbmästerskap 2015 |
|
Utskriftsdatum |
13 december 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
09:15 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 december 2015 |
|
|
|
|
Gren 5, 100m Fjäril Dam (A, B, C) |
Finaler (5) |
Rekord: |
Klass A Cecilia Rasmusson -89 1:02.40 (2007) |
Klass B Lovisa Ericsson -93 58.91 (2009) |
Klass C Lovisa Ericsson -93 1:02.48 (2007) |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
205 |
2 |
Julia Wernros Olofsson |
2002 |
AQ4802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
13 |
3 |
Alice Sundberg |
1999 |
|
TÄBY SIM |
|
25m |
|
9 |
4 |
Linda Brännlund |
1998 |
AW6298 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
197 |
1 |
Ida Svensson |
2002 |
BR3402 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:35.08 |
114 |
2 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:32.57 |
174 |
3 |
Frida Nöu |
2001 |
AC2801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:26.71 |
183 |
4 |
Esther Rydbeck Nordén |
2001 |
BN8801 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:27.40 |
152 |
5 |
Anna Ladis |
2001 |
BH7801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:34.08 |
12 |
6 |
Marianne Dellwik |
1997 |
BQ7697 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
1 |
Malin Sangfelt |
2001 |
AC3801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:25.31 |
148 |
2 |
Josephine Junehed |
2002 |
AN1202 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:22.93 |
107 |
3 |
Mikaela Bergh |
1999 |
AK5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:19.48 |
173 |
4 |
Viktoria Nylund |
2001 |
BD1801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:21.52 |
191 |
5 |
Gunnel Sköld |
2000 |
BB9600 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:23.14 |
150 |
6 |
Fanny Kruthammar |
1999 |
BB5299 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:26.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
140 |
1 |
Smilla Hedlund |
2001 |
BH5801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:19.11 |
145 |
2 |
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:14.78 |
105 |
3 |
Ellen Banestig |
2002 |
BT1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:13.72 |
11 |
4 |
Karin Thorén |
1999 |
BI4499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:14.06 |
128 |
5 |
Julia Franks |
2000 |
AR5400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:16.12 |
155 |
6 |
Sofia Lennerthson |
1999 |
BE4899 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:19.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
175 |
1 |
Johanna Persson |
2001 |
AY6601 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:12.03 |
162 |
2 |
Sigrid Loid |
1999 |
AF0499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:10.87 |
7 |
3 |
Alexandra Uusaro |
1995 |
AN0295 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:04.52 |
10 |
4 |
Hanna Sangfelt |
1997 |
AC4497 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:07.53 |
8 |
5 |
Amanda Strömdahl |
2000 |
AL7400 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:11.63 |
146 |
6 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:12.42 |
Skapad av WinGrodan 1.24.04 |
Utskriftsdatum |
13 december 2015 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
09:15 |
|