Startliste for Gurrasimmet 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Gurrasimmet |
|
Utskriftsdatum |
24 maj 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Gustavsberg |
|
Utskriftstid |
09:09 |
|
|
Arrangör |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 maj 2015 |
|
|
|
|
Gren 7, 50m Frisim Damer |
Finaler (14) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
134 |
2 |
Louise Mårtensson |
2006 |
AL6606 |
SKURU IK |
|
25m |
|
97 |
3 |
Ella Frantzich |
2004 |
BD6204 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
186 |
4 |
Linn Lindmalm |
2007 |
|
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
41 |
5 |
Säva Höglund Lundeberg |
2005 |
AC1805 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Anna Olsson |
2002 |
BU7802 |
SKURU IK |
|
25m |
|
63 |
2 |
Emma Wendt |
2002 |
BU8602 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
33 |
3 |
Josefine Gylling |
2004 |
AI3604 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
53 |
4 |
Tilda Olofsson |
2004 |
AI9604 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
144 |
5 |
Thea Perrone |
2002 |
BV3202 |
SKURU IK |
|
25m |
|
47 |
6 |
Elvira Lannér |
2005 |
|
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
182 |
1 |
Lina Lindmalm |
2007 |
|
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
138 |
2 |
Olivia Nyberg Borgelin |
2003 |
BT5603 |
SKURU IK |
|
25m |
|
126 |
3 |
Tilda Hägbom |
2005 |
AI5205 |
SKURU IK |
|
25m |
56.72 |
100 |
4 |
Laura Midby |
2006 |
AG9806 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:14.67 |
178 |
5 |
Mira Ahmad |
2006 |
AE9606 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
163 |
6 |
Nora Östman |
2004 |
|
SKURU IK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
1 |
Ylva Aldrin |
2003 |
AZ0403 |
SKURU IK |
|
25m |
55.15 |
107 |
2 |
Elisia Berg |
2006 |
AL4606 |
SKURU IK |
|
25m |
53.92 |
67 |
3 |
Wilma Åhlen |
2005 |
AO8205 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
52.79 |
21 |
4 |
Ruth Andreasson |
2003 |
BQ0603 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
53.34 |
28 |
5 |
Ida Eriksson |
2006 |
AG6606 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
54.93 |
64 |
6 |
My Wiker |
2006 |
AA9406 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
55.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
149 |
1 |
Agnes Salmi |
2006 |
AL2606 |
SKURU IK |
|
25m |
50.57 |
40 |
2 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
49.15 |
52 |
3 |
Ellen Ohlsson |
2004 |
BA6604 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
47.32 |
147 |
4 |
Melody Read |
2005 |
AU8605 |
SKURU IK |
|
25m |
49.07 |
89 |
5 |
Viktoria Olsson |
2002 |
BB9402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
49.55 |
112 |
6 |
Linnea Bäckström |
2006 |
AH8806 |
SKURU IK |
|
25m |
51.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
117 |
1 |
Moa Eklund |
2003 |
BK1803 |
SKURU IK |
|
25m |
46.84 |
30 |
2 |
Malva Eriksson |
2006 |
AA8406 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
44.36 |
106 |
3 |
Mathilda Almgren |
2005 |
AD1805 |
SKURU IK |
|
25m |
43.65 |
46 |
4 |
Molly Kronberg |
2003 |
AN8603 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
44.35 |
54 |
5 |
Ella Pettersson |
2002 |
BR8202 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
46.07 |
24 |
6 |
Nika Björk |
2005 |
AN0405 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
47.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Vilma Dombos |
2004 |
BI5804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
43.31 |
110 |
2 |
Matilda Bergström |
2005 |
AU9605 |
SKURU IK |
|
25m |
42.40 |
4 |
3 |
Elina Bergenstein Fransson |
2004 |
BJ7604 |
DANDERYD |
|
25m |
41.28 |
120 |
4 |
Alva Furingsten |
2006 |
AH5806 |
SKURU IK |
|
25m |
41.34 |
83 |
5 |
Elin Glifberg |
2004 |
AW4804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
43.11 |
79 |
6 |
Alice Dombos |
2004 |
BI7804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
43.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
101 |
1 |
Filippa Neuman |
2004 |
AP4204 |
SALTSJÖB |
|
25m |
40.99 |
142 |
2 |
Emma Orrung |
2003 |
BK7803 |
SKURU IK |
|
25m |
40.78 |
152 |
3 |
Moa Scharin |
2003 |
BP4603 |
SKURU IK |
|
25m |
40.59 |
6 |
4 |
Louise Blomqvist |
2004 |
BD2204 |
DANDERYD |
|
25m |
40.75 |
60 |
5 |
Vera Steen |
2005 |
AD4405 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
40.93 |
81 |
6 |
Alicia Flygare |
2002 |
BF7202 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
41.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
109 |
1 |
Matilda Bergström |
2002 |
BU0202 |
SKURU IK |
|
25m |
40.10 |
131 |
2 |
Emma Lundgren |
2001 |
AO6801 |
SKURU IK |
|
25m |
39.70 |
125 |
3 |
Hedvig Heise |
2000 |
BQ8200 |
SKURU IK |
|
25m |
39.62 |
136 |
4 |
Lovisa Niska Söderqvist |
2004 |
AX2804 |
SKURU IK |
|
25m |
39.69 |
29 |
5 |
Lisa Eriksson |
2003 |
AO9403 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
39.93 |
78 |
6 |
Dominika Auxtova |
2004 |
BI4804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
40.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
1 |
Lisa Johnsson |
2000 |
BQ8800 |
SKURU IK |
|
25m |
39.35 |
13 |
2 |
Jenny Tunell |
2003 |
BK2603 |
DANDERYD |
|
25m |
39.09 |
45 |
3 |
Alexandra Kocsis |
2004 |
AI9404 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
38.68 |
157 |
4 |
Annie Thylin |
2002 |
BQ9402 |
SKURU IK |
|
25m |
38.68 |
48 |
5 |
Linéa Lejerkrans |
2002 |
BJ2202 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
39.11 |
96 |
6 |
Delilia Dazdarevic |
2001 |
BS1601 |
SALTSJÖB |
|
25m |
39.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
77 |
1 |
Amanda Andersson |
2003 |
AS6603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
38.60 |
118 |
2 |
Anna Eriksson |
2002 |
BQ7402 |
SKURU IK |
|
25m |
38.05 |
148 |
3 |
Tilde Rydström |
2003 |
AX3603 |
SKURU IK |
|
25m |
38.01 |
44 |
4 |
Emelie Karlsson |
2002 |
BE0402 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
38.03 |
140 |
5 |
Ida Olsson |
2000 |
BR9200 |
SKURU IK |
|
25m |
38.29 |
162 |
6 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
38.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
122 |
1 |
Ebba Gustafsson |
2001 |
BP1401 |
SKURU IK |
|
25m |
37.62 |
9 |
2 |
Sofia Montan |
2004 |
BJ2804 |
DANDERYD |
|
25m |
37.55 |
175 |
3 |
Leona Sköld |
2001 |
BO4801 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
37.24 |
129 |
4 |
Matilda Lesse |
2002 |
BQ3602 |
SKURU IK |
|
25m |
37.49 |
26 |
5 |
Ida Edvinsson |
2004 |
AE0804 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
37.59 |
161 |
6 |
Sofia Österberg |
2001 |
AY6201 |
SKURU IK |
|
25m |
37.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
111 |
1 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
25m |
36.90 |
42 |
2 |
Emmelie Jansson |
1999 |
BQ5499 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
36.54 |
130 |
3 |
Filippa Lindskog |
2004 |
AL6404 |
SKURU IK |
|
25m |
35.73 |
16 |
4 |
Mirella Vranjes |
2001 |
BT5401 |
DANDERYD |
|
25m |
36.37 |
124 |
5 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
36.69 |
38 |
6 |
Emma Hellsten |
2001 |
BL9801 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
37.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
32 |
1 |
Alva Gustafsson |
2004 |
AR7204 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
34.97 |
5 |
2 |
Malin Berglund |
2002 |
BC8602 |
DANDERYD |
|
25m |
34.50 |
37 |
3 |
Tora Hansson |
2002 |
AW6802 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
30.42 |
92 |
4 |
Rebecca Sandström |
2003 |
AS4803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
32.36 |
94 |
5 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
34.65 |
23 |
6 |
Emelie Bendiksen Holmberg |
2002 |
AU9202 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
35.14 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
24 maj 2015 |
Licensierad till: Gustavsbergs Simsällskap |
Utskriftstid |
09:09 |
|