Startliste for Lödde Cup 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 53, 100m Bröstsim Fl 12-13 |
Sponsor: Katarinas Hus, Elvireborg |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 12 | Larsson Julia | 2002 | SK HAJEN | AI6602 | 25 m | 1:30.91 | |
2 | 363 | Röiseth Tilde | 2003 | LANDSKRONA | AF5603 | 25 m | 1:30.98 | |
3 | 5 | Dahlqvist Thea | 2003 | SK HAJEN | AR4603 | 25 m | 1:31.98 | |
4 | 190 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 25 m | 1:32.38 | |
5 | 362 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 1:34.45 | |
6 | 30 | Thorsson Tilde | 2003 | SK HAJEN | AL6203 | 25 m | 1:34.53 | |
7 | 87 | Twedberg Anna | 2003 | SS IDEN | AR4203 | 25 m | 1:35.25 | |
8 | 6 | Dolmark Linnea | 2002 | SK HAJEN | AO0602 | 25 m | 1:35.44 | |
9 | 180 | Bjurnemark Lovisa | 2003 | MKK | BG9603 | 25 m | 1:37.18 | |
10 | 161 | Åsberg Carolina | 2002 | SK LÖDDE | AJ1802 | 25 m | 1:37.97 | |
11 | 288 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 25 m | 1:40.25 | |
12 | 296 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 1:41.36 | |
13 | 235 | Szekely Julia | 2002 | MKK | BA1802 | 25 m | 1:41.98 | |
14 | 253 | Schönbäck Anja | 2003 | SPIGGARNA | BB6203 | 25 m | 1:45.15 | |
15 | 343 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | AR6203 | 25 m | 1:45.44 | |
16 | 252 | Olsson Matilda | 2003 | SPIGGARNA | AF7403 | 25 m | 1:45.48 | |
17 | 212 | Mattsson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 25 m | 1:46.17 | |
18 | 133 | Bensby Alva | 2003 | SK LÖDDE | AX6203 | 25 m | 1:46.20 | |
19 | 181 | Bredberg Jakstrand Sanna | 2003 | MKK | BG1803 | 25 m | 1:47.05 | |
20 | 31 | Tretinjak Isabell | 2003 | SK HAJEN | AH1203 | 25 m | 1:47.07 | |
21 | 244 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 25 m | 1:48.06 | |
22 | 112 | Moreau Fanny | 2003 | LANDSKRONA | AF3603 | 25 m | 1:48.61 | |
23 | 85 | Rosén Sundström Tuva | 2002 | SS IDEN | AT7802 | 25 m | 1:49.46 | |
24 | 294 | Nölev Mila | 2002 | SK SYDSIM | BH0402 | 25 m | 1:55.83 | |
25 | 227 | Sabriu Besa | 2003 | MKK | BW8203 | 25 m | 1:56.79 | |
26 | 361 | Hoff Matilda | 2003 | LANDSKRONA | AG6803 | 25 m | 1:58.34 | |
27 | 34 | Vikman Siri | 2003 | SK HAJEN | BL7803 | 25 m | 1:59.01 | |
28 | 231 | Skarp Kay | 2002 | MKK | BO9402 | 50 m | 1:59.27 | |
29 | 70 | Pålsson Elina | 2002 | HÖÖRS SS | BN9202 | 50 m | 2:02.74 | |
30 | 186 | Elwanni Israa | 2003 | MKK | BT1603 | 25 m | 2:07.50 | |
31 | 75 | Feldman Ellen | 2002 | SS IDEN | BS9402 | 25 m | ||
32 | 185 | Ekström Sofi | 2003 | MKK | BT6803 | 25 m | ||
33 | 215 | Nelleman Aasholm Emilia | 2003 | MKK | BW5803 | 25 m | ||
34 | 230 | Sjöström Felicia | 2002 | MKK | BU9402 | 25 m | ||
35 | 263 | Dahlin Linnea | 2003 | SK SYDSIM | BB3203 | 25 m | ||
36 | 280 | Jannati Fard Desiree | 2003 | SK SYDSIM | BT1803 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 25 oktober 2015 |
Licensierad till: Simklubben Lödde | Utskriftstid | 14:30 |