Startliste for Handelsbanken Aarhus Open
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Fredag
Løb 1, 400m Medley Damer |
Sponsor: Handelsbanken |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 4:58.94 | |
2 | 109 | Rasmussen Sofie Thunø | 2000 | HOVEDSTAD | 0074AF | 50 m | 5:08.52 | |
3 | 345 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 5:09.23 | |
4 | 253 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 5:10.70 | |
5 | 104 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 5:11.75 | |
6 | 336 | Dufour Camilla | 1996 | TRITON B | 9662AN | 50 m | 5:11.83 | |
7 | 61 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 50 m | 5:17.19 | |
8 | 318 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 50 m | 5:18.56 | |
9 | 288 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 5:20.06 | |
10 | 101 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 5:24.75 | |
11 | 457 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 50 m | 5:25.74 | |
12 | 26 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 50 m | 5:28.42 | |
13 | 97 | Bertelsen Nina Leisted | 2000 | HOVEDSTAD | 0076AD | 50 m | 5:29.00 | |
14 | 338 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 5:31.38 | |
15 | 310 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 5:33.32 | |
16 | 449 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 50 m | 5:35.74 | |
17 | 81 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 50 m | 5:35.79 | |
18 | 291 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 5:38.04 | |
19 | 417 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 5:38.11 | |
20 | 342 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 5:42.83 | |
21 | 347 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 5:43.65 | |
22 | 371 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 50 m | 5:43.72 | |
23 | 24 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | SKOVBAKKEN | 9924AU | 50 m | 5:49.81 | |
24 | 395 | Logadottir Silja Ösp | 2001 | OSLF | 0192AG | 50 m | 5:54.05 | |
25 | 370 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 50 m | 5:59.65 | |
26 | 236 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 50 m | 6:02.40 | |
27 | 294 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 50 m | 6:02.51 | |
28 | 118 | Jespersen Victoria K. | 2001 | IHF | 0184AN | 50 m | 6:04.16 | |
29 | 133 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 50 m | 6:05.57 | |
30 | 132 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 50 m | 6:09.00 | |
31 | 233 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 6:30.14 | |
32 | 16 | Jervidalo Vera Veronica | 2001 | ÅRHUS 1900 | 0184AR | 50 m | 6:32.29 | |
33 | 17 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 50 m | 6:59.00 | |
34 | 224 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 50 m | ||
35 | 230 | Thomsen Mathilde Skak | 2003 | ST-NEPTUN | 0394AJ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 04 juni 2015 |
Licens til AGFs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 12:52 |