Ohjelma Ungdoms Grand Prix 3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 24
|
Tävling |
Ungdoms Grand Prix 3 |
|
Utskriftsdatum |
31 maj 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
14:18 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Ran |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 maj 2015 |
|
|
|
|
Gren 24, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (7) |
Beräknad start 16:36 |
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
177 |
1 |
Frida Jansson |
2006 |
AE7206 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:45.63 |
164 |
2 |
Elin Svensson |
2002 |
AW3802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:36.58 |
201 |
3 |
Emma Stanciu |
2000 |
BP0800 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:21.21 |
253 |
4 |
Josefine Arvidsson |
2001 |
AN7801 |
HS |
|
25m |
1:09.58 |
52 |
5 |
Nicola Lindell |
2001 |
BV2401 |
MKK |
|
25m |
1:16.98 |
100 |
6 |
Michaela Ruzic |
2003 |
AG8203 |
S 71 |
|
25m |
1:31.74 |
116 |
7 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:37.23 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
160 |
1 |
Ebba Löfgren |
2001 |
BU9601 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:49.90 |
157 |
2 |
Mathilda Kamper-Johnsson |
2002 |
AW9602 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:45.83 |
82 |
3 |
Embla Luani |
2002 |
AQ8402 |
SK RAN |
|
50m |
1:38.79 |
90 |
4 |
Erika Sjögren |
2002 |
AY2202 |
SK RAN |
|
50m |
1:37.90 |
151 |
5 |
Kajsa Berglind |
2001 |
BV2201 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:38.17 |
150 |
6 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:43.09 |
155 |
7 |
Cornelia Hökmark |
2002 |
BD6802 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:48.84 |
252 |
8 |
Johanna Söderberg |
1999 |
AE6899 |
HS |
|
25m |
1:07.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
173 |
1 |
Ronja Gingsjö |
2002 |
AS1802 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:36.55 |
208 |
2 |
Maja Åkesson |
2002 |
AJ6402 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:36.01 |
223 |
3 |
Amalia Degler |
2001 |
AG2601 |
SK TRITON |
|
50m |
1:35.65 |
199 |
4 |
Sonja Persson |
2001 |
BD7801 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:33.18 |
46 |
5 |
Alice Kron Larsson |
2001 |
BF6601 |
MKK |
|
50m |
1:33.58 |
139 |
6 |
Karin Björkman |
2001 |
AD9401 |
SK TRITON |
|
50m |
1:35.81 |
32 |
7 |
Bachira El-Laham |
2002 |
BF9402 |
MKK |
|
50m |
1:36.29 |
162 |
8 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:36.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Isabella Frykholm |
2001 |
BD9201 |
SK RAN |
|
50m |
1:31.39 |
18 |
2 |
Elin Hansen |
2000 |
AV6600 |
SS IDEN |
|
50m |
1:30.99 |
137 |
3 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:30.02 |
129 |
4 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:29.01 |
29 |
5 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
50m |
1:29.09 |
207 |
6 |
Ellen Åkesson |
1999 |
AI8699 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:30.22 |
118 |
7 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:31.30 |
147 |
8 |
Emilia Ohlsson |
2001 |
BH7201 |
SK TRITON |
|
50m |
1:31.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
114 |
1 |
Sonja Boos |
2001 |
AP3401 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:26.89 |
56 |
2 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
50m |
1:26.12 |
136 |
3 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:22.39 |
87 |
4 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
50m |
1:20.48 |
99 |
5 |
Fanny Lindfors |
2002 |
AV6202 |
S 71 |
|
50m |
1:20.51 |
174 |
6 |
Sara Göransson |
1998 |
BE5898 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:23.27 |
43 |
7 |
Augusta Jansson |
2000 |
BA9400 |
MKK |
|
50m |
1:26.64 |
185 |
8 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:27.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
1 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:19.28 |
256 |
2 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
50m |
1:19.27 |
128 |
3 |
Kajsa-Elsa Lindestam |
2000 |
AF3800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:18.69 |
98 |
4 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
50m |
1:17.32 |
135 |
5 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:18.10 |
141 |
6 |
Filippa Fridh |
1999 |
AX3299 |
SK TRITON |
|
50m |
1:19.00 |
69 |
7 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
50m |
1:19.28 |
53 |
8 |
Nathalie Lindh |
1998 |
BF5498 |
MKK |
|
50m |
1:19.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
11 |
1 |
Li Björner Oh |
1998 |
AO6298 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:14.90 |
184 |
2 |
Tilde Larsson |
2001 |
AT5801 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:14.26 |
144 |
3 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK TRITON |
|
50m |
1:13.60 |
180 |
4 |
Dinah Jönsson |
1998 |
AN6498 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:06.51 |
214 |
5 |
Minna Larsson |
2002 |
AB3802 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:13.07 |
205 |
6 |
Amanda Strömberg |
1998 |
AR7698 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:13.92 |
113 |
7 |
Natalie Almasi |
2001 |
AS9601 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:14.55 |
49 |
8 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
50m |
1:16.49 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
31 maj 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ran |
Utskriftstid |
14:18 |
|