Program för Ungdoms Grand Prix 3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
Ungdoms Grand Prix 3 |
|
Utskriftsdatum |
31 maj 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
14:18 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Ran |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 maj 2015 |
|
|
|
|
Gren 22, 200m Medley Damer |
Finaler (7) |
Beräknad start 15:04 |
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
179 |
3 |
Frida Johansson |
2001 |
BQ6601 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
116 |
4 |
Jennie Christiansen |
2004 |
AL3204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
157 |
5 |
Mathilda Kamper-Johnsson |
2002 |
AW9602 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
160 |
1 |
Ebba Löfgren |
2001 |
BU9601 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:16.89 |
164 |
2 |
Elin Svensson |
2002 |
AW3802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:14.68 |
56 |
3 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
25m |
2:54.11 |
223 |
4 |
Amalia Degler |
2001 |
AG2601 |
SK TRITON |
|
25m |
2:50.66 |
139 |
5 |
Karin Björkman |
2001 |
AD9401 |
SK TRITON |
|
25m |
2:51.50 |
151 |
6 |
Kajsa Berglind |
2001 |
BV2201 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:04.99 |
155 |
7 |
Cornelia Hökmark |
2002 |
BD6802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
3:15.18 |
32 |
8 |
Bachira El-Laham |
2002 |
BF9402 |
MKK |
|
25m |
3:23.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
188 |
1 |
Anna Melgar |
2004 |
AD6204 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:38.57 |
173 |
2 |
Ronja Gingsjö |
2002 |
AS1802 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:30.22 |
4 |
3 |
Amanda Lindahl Andersson |
2002 |
BC9202 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
3:25.15 |
162 |
4 |
Klara Rödin |
2003 |
AE2603 |
VELLINGE-N |
|
50m |
3:23.04 |
216 |
5 |
My Palm |
2001 |
AV2601 |
SJÖBO SS |
|
50m |
3:23.89 |
85 |
6 |
Madeleine Olsson |
2000 |
AT0200 |
SK RAN |
|
50m |
3:26.10 |
183 |
7 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:34.14 |
198 |
8 |
Nora Persson |
1999 |
BD4899 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:57.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
147 |
1 |
Emilia Ohlsson |
2001 |
BH7201 |
SK TRITON |
|
50m |
3:19.55 |
82 |
2 |
Embla Luani |
2002 |
AQ8402 |
SK RAN |
|
50m |
3:19.02 |
118 |
3 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:10.08 |
29 |
4 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
50m |
3:07.36 |
185 |
5 |
Matilda Liljekvist |
2004 |
AD7204 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:08.21 |
182 |
6 |
Olga Kertzscher Erlandsson |
2004 |
AD8204 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:10.47 |
221 |
7 |
Ulrika von Buxhoeveden |
2001 |
AQ4601 |
SJÖBO SS |
|
50m |
3:19.19 |
74 |
8 |
Isabella Frykholm |
2001 |
BD9201 |
SK RAN |
|
50m |
3:19.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
137 |
1 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:06.50 |
207 |
2 |
Ellen Åkesson |
1999 |
AI8699 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:04.84 |
91 |
3 |
Lovisa Sjögren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
50m |
3:03.17 |
220 |
4 |
Sofia Stålnacke |
2001 |
AT7801 |
SJÖBO SS |
|
50m |
3:01.67 |
87 |
5 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
50m |
3:02.67 |
192 |
6 |
Karolina Nilsson |
1999 |
AI7699 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:03.51 |
166 |
7 |
Hanna Björnsdotter |
2002 |
AW7402 |
YSTADS SS |
|
50m |
3:05.88 |
22 |
8 |
Moa Törneman |
2001 |
AN6401 |
SS IDEN |
|
50m |
3:07.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
8 |
1 |
Sara Wilhelmsson |
2001 |
AO6201 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
2:56.72 |
127 |
2 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:53.75 |
69 |
3 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
50m |
2:48.95 |
195 |
4 |
Julia Olsson |
1997 |
AH7297 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:45.71 |
5 |
5 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
2:48.58 |
77 |
6 |
Mathilda Herlin |
2001 |
AK9201 |
SK RAN |
|
50m |
2:49.90 |
215 |
7 |
Hedda Nilsson |
2001 |
AQ3601 |
SJÖBO SS |
|
50m |
2:54.78 |
47 |
8 |
Kristina Kulcsar |
2001 |
AY7801 |
MKK |
|
50m |
2:58.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
184 |
1 |
Tilde Larsson |
2001 |
AT5801 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:41.80 |
26 |
2 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
50m |
2:39.72 |
209 |
3 |
Matilda Åkesson |
1999 |
AL9699 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:38.49 |
180 |
4 |
Dinah Jönsson |
1998 |
AN6498 |
YSTADS SS |
|
50m |
2:32.15 |
80 |
5 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
50m |
2:33.24 |
55 |
6 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
50m |
2:38.75 |
24 |
7 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSHAMN |
|
50m |
2:40.78 |
98 |
8 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
|
50m |
2:45.43 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
31 maj 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ran |
Utskriftstid |
14:18 |
|