Program for Ungdoms Grand Prix 3
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 3, 100m Brstsim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 80 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 1:15.30 | |
2 | 194 | Norberg Randowo Alicia | 1999 | YSTADS SS | AS4499 | 50 m | 1:17.96 | |
3 | 97 | Huynh Felicia | 2000 | S 71 | AW8400 | 50 m | 1:18.71 | |
4 | 77 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 50 m | 1:22.34 | |
5 | 101 | Rnningdal Emilia | 2002 | S 71 | AC6202 | 50 m | 1:22.44 | |
6 | 180 | Jnsson Dinah | 1998 | YSTADS SS | AN6498 | 50 m | 1:23.22 | |
7 | 47 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 50 m | 1:24.23 | |
8 | 219 | Schubert Olga | 2000 | SJBO SS | AK2800 | 50 m | 1:25.61 | |
9 | 69 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 50 m | 1:26.55 | |
10 | 137 | Wivstter Gabriella | 2003 | SK SYDSIM | AE4603 | 50 m | 1:28.69 | |
11 | 144 | Lindstrm Thea | 2000 | SK TRITON | AF9600 | 50 m | 1:30.09 | |
12 | 171 | Ghanem Lucie | 2002 | YSTADS SS | AS0802 | 50 m | 1:30.46 | |
13 | 183 | Kjellberg Elin | 2003 | YSTADS SS | AJ7803 | 50 m | 1:31.17 | |
14 | 127 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 50 m | 1:32.56 | |
15 | 8 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLVS SS | AO6201 | 50 m | 1:33.49 | |
16 | 185 | Liljekvist Matilda | 2004 | YSTADS SS | AD7204 | 50 m | 1:34.23 | |
17 | 99 | Lindfors Fanny | 2002 | S 71 | AV6202 | 50 m | 1:34.59 | |
18 | 30 | Bursan Friderika | 1998 | MKK | BF8698 | 50 m | 1:34.74 | |
19 | 142 | Jartelius Felicia | 2001 | SK TRITON | AS6601 | 50 m | 1:35.42 | |
20 | 114 | Boos Sonja | 2001 | SK SYDSIM | AP3401 | 50 m | 1:35.64 | |
21 | 20 | Persson Kajsa | 2000 | SS IDEN | AN0800 | 50 m | 1:36.57 | |
22 | 85 | Olsson Madeleine | 2000 | SK RAN | AT0200 | 50 m | 1:37.03 | |
23 | 151 | Berglind Kajsa | 2001 | VELLINGE-N | BV2201 | 50 m | 1:37.43 | |
24 | 192 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 50 m | 1:39.99 | |
25 | 32 | El-Laham Bachira | 2002 | MKK | BF9402 | 50 m | 1:40.17 | |
26 | 128 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 50 m | 1:41.78 | |
27 | 162 | Rdin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 50 m | 1:42.40 | |
28 | 29 | Bjrkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 50 m | 1:44.59 | |
29 | 126 | Khalidy Denise | 2002 | SK SYDSIM | AN2202 | 50 m | 1:46.15 | |
30 | 155 | Hkmark Cornelia | 2002 | VELLINGE-N | BD6802 | 50 m | 1:46.16 | |
31 | 18 | Hansen Elin | 2000 | SS IDEN | AV6600 | 50 m | 1:47.36 | |
32 | 129 | Melin Johanna | 2003 | SK SYDSIM | AL7403 | 50 m | 1:47.47 | |
33 | 188 | Melgar Anna | 2004 | YSTADS SS | AD6204 | 50 m | 1:51.36 | |
34 | 74 | Frykholm Isabella | 2001 | SK RAN | BD9201 | 50 m | 1:51.44 | |
35 | 90 | Sjgren Erika | 2002 | SK RAN | AY2202 | 50 m | 1:53.81 | |
36 | 147 | Ohlsson Emilia | 2001 | SK TRITON | BH7201 | 50 m | 1:56.15 | |
37 | 124 | Johansson Hanna | 2004 | SK SYDSIM | AQ3604 | 50 m | 1:59.44 | |
38 | 116 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 50 m | 1:59.63 | |
39 | 198 | Persson Nora | 1999 | YSTADS SS | BD4899 | 50 m | 2:05.56 | |
40 | 52 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 25 m | 1:19.33 | |
41 | 245 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 25 m | 1:19.81 | EFT |
42 | 83 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 25 m | 1:35.20 | |
43 | 156 | Johansson Ellen | 2002 | VELLINGE-N | AQ6202 | 25 m | 1:42.91 | |
44 | 238 | Hansen Sofia | 2002 | SK RAN | BK1602 | 25 m | 1:43.19 | EFT |
45 | 179 | Johansson Frida | 2001 | YSTADS SS | BQ6601 | 25 m | 1:45.29 | |
46 | 158 | Korunovska Skyttma Nellie | 2004 | VELLINGE-N | AT3804 | 25 m | 1:45.53 | |
47 | 177 | Jansson Frida | 2006 | YSTADS SS | AE7206 | 25 m | 1:47.34 | |
48 | 235 | Dzudovic Sofia | 2003 | SK RAN | BE1203 | 25 m | 1:48.54 | EFT |
49 | 239 | Nimander Linnea | 2002 | SK RAN | BQ8802 | 25 m | 1:48.83 | EFT |
50 | 186 | Martinsson Linn | 2004 | YSTADS SS | BB8604 | 25 m | 1:49.02 | |
51 | 231 | Berro Selma | 2003 | SK RAN | BE0203 | 25 m | 1:51.00 | EFT |
52 | 187 | Martinsson Liv | 2004 | YSTADS SS | BB7604 | 25 m | 1:52.00 | |
53 | 236 | Edlund Elin | 2003 | SK RAN | AS5203 | 25 m | 1:53.94 | EFT |
54 | 229 | Andrn Sophia | 2004 | SK RAN | AO1804 | 25 m | 1:55.42 | EFT |
55 | 233 | Dzudovic Ivana | 2004 | SK RAN | AO2804 | 25 m | 1:57.66 | EFT |
56 | 232 | Bjrkman Angelica | 2002 | SK RAN | BK0602 | 25 m | 2:04.87 | EFT |
57 | 234 | Dzudovic Nina | 2001 | SK RAN | BR6201 | 25 m | 2:11.95 | EFT |
58 | 244 | Skogberg Alexandra | 2003 | SK RAN | BE4203 | 25 m | 2:18.80 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 29 maj 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ran | Utskriftstid | 13:54 |