Program for Ungdoms Grand Prix 3
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 2, 100m Fjrilsim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 86 | Olsson Primus | 2000 | SK RAN | AV7100 | 50 m | 1:04.79 | |
2 | 12 | Henriksson Marcus | 1997 | SK HAJEN | AQ1797 | 50 m | 1:06.67 | |
3 | 89 | Shahsavar Artin | 1999 | SK RAN | AV8399 | 50 m | 1:07.21 | |
4 | 197 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 50 m | 1:07.89 | |
5 | 62 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 50 m | 1:08.09 | |
6 | 84 | Nilsson Leonardo | 2000 | SK RAN | AS6900 | 50 m | 1:09.65 | |
7 | 2 | Andrn Erik | 1998 | ESLVS SS | AJ0798 | 50 m | 1:09.94 | |
8 | 3 | Jnsson Anton | 2001 | ESLVS SS | AL4501 | 50 m | 1:11.09 | |
9 | 200 | Ridderman Gustav | 1998 | YSTADS SS | AP1398 | 50 m | 1:11.67 | |
10 | 54 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 1:11.76 | |
11 | 35 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 50 m | 1:13.00 | |
12 | 211 | Lundgren Sebastian | 1999 | STERLEN | AH8199 | 50 m | 1:13.65 | |
13 | 59 | Patzer Lukas | 2002 | MKK | AG5902 | 50 m | 1:15.03 | |
14 | 14 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 50 m | 1:15.22 | |
15 | 206 | Tufvesson Simon | 1999 | YSTADS SS | AN3599 | 50 m | 1:15.39 | |
16 | 117 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 50 m | 1:17.97 | |
17 | 40 | Hagerstrm Tim | 1999 | MKK | AH8799 | 50 m | 1:18.56 | |
18 | 36 | Gerstenfeld Carl | 2002 | MKK | AI5902 | 50 m | 1:18.90 | |
19 | 138 | af Klinteberg Erik | 2000 | SK TRITON | AB2700 | 50 m | 1:19.86 | |
20 | 178 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 50 m | 1:20.30 | |
21 | 34 | Falk David | 2003 | MKK | AD3103 | 50 m | 1:20.41 | |
22 | 6 | Salbrink Filip | 2002 | ESLVS SS | AH6502 | 50 m | 1:20.68 | |
23 | 81 | Luani Behar | 2001 | SK RAN | AN4501 | 50 m | 1:22.25 | |
24 | 213 | Brjesson Jakob | 2001 | SJBO SS | AG9901 | 50 m | 1:24.08 | |
25 | 70 | Bergman Emil | 2001 | SK RAN | AE7501 | 50 m | 1:26.64 | |
26 | 79 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 50 m | 1:30.09 | |
27 | 64 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 50 m | 1:32.32 | |
28 | 133 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 50 m | 1:32.70 | |
29 | 218 | Rosberg Alfred | 2003 | SJBO SS | AJ4103 | 50 m | 1:36.09 | |
30 | 122 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 50 m | 1:37.45 | |
31 | 258 | Hansson Viktor | 2003 | VELLINGE-N | AM7103 | 50 m | 1:50.63 | EFT |
32 | 255 | Said Mohammad Al | 1998 | HS | AY8198 | 25 m | 1:03.68 | EFT |
33 | 75 | Gudermanis Albert | 2000 | SK RAN | AY6100 | 25 m | 1:32.60 | |
34 | 145 | Mickelsson Sebastian | 2001 | SK TRITON | AM0501 | 25 m | 1:35.38 | |
35 | 153 | Hiltonsson Linus | 2002 | VELLINGE-N | AD3902 | 25 m | 1:42.90 | |
36 | 76 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 29 maj 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ran | Utskriftstid | 13:54 |