Program för Citadellsim 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 6, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Berglund Olivia | 1998 | POSEIDON | AR9898 | 25 m | 1:12.58 | |
2 | 39 | Holm Johanna | 1996 | HS | AI7896 | 25 m | 1:13.78 | |
3 | 42 | Horvath Daniella | 2001 | HS | AO9601 | 25 m | 1:13.80 | |
4 | 343 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEBORG | AH0400 | 25 m | 1:14.39 | |
5 | 177 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LÖDDE | AM3299 | 25 m | 1:14.78 | |
6 | 191 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 1:15.10 | |
7 | 60 | Lundblad Alicia | 2001 | HS | AF6801 | 25 m | 1:15.20 | |
8 | 99 | Wiklund-Nilsson Paulina | 1997 | HS | AF6297 | 25 m | 1:15.93 | |
9 | 79 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 25 m | 1:16.54 | |
10 | 257 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 1:18.29 | |
11 | 38 | Hesslevik Rebecca | 2000 | HS | AZ0800 | 25 m | 1:19.13 | |
12 | 220 | Lindell Nicola | 2001 | MKK | BV2401 | 25 m | 1:19.33 | |
13 | 275 | Herlin Mathilda | 2001 | SK RAN | AK9201 | 25 m | 1:19.51 | |
14 | 25 | Ericsson Alva | 2000 | HS | AN8200 | 25 m | 1:19.81 | |
15 | 303 | Grewell My | 1998 | SK SYDSIM | BE2698 | 25 m | 1:19.81 | |
16 | 164 | Sandwång Ida | 2001 | LANDSKRONA | AM3601 | 25 m | 1:19.93 | |
17 | 21 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 25 m | 1:20.01 | |
18 | 253 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 25 m | 1:20.14 | |
19 | 215 | Kulcsar Kristina | 2001 | MKK | AY7801 | 25 m | 1:20.31 | |
20 | 300 | Flodfält Vilma | 1999 | SK SYDSIM | AF9499 | 25 m | 1:21.39 | |
21 | 347 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 25 m | 1:21.57 | |
22 | 160 | Rydgren My | 1999 | LANDSKRONA | AT5699 | 25 m | 1:22.11 | |
23 | 388 | Berg Vickie | 2000 | SK RAN | AS2800 | 25 m | 1:22.50 | |
24 | 340 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEBORG | AJ8800 | 25 m | 1:22.88 | |
25 | 75 | Persson Hanna | 1999 | HS | AU8299 | 25 m | 1:23.24 | |
26 | 188 | Olsson Vivianne | 2000 | SK LÖDDE | AV5600 | 25 m | 1:23.56 | |
27 | 147 | Moreau Isabelle | 2001 | LANDSKRONA | AM0201 | 25 m | 1:23.63 | |
28 | 372 | Krarup Silje | 1998 | HERLEV | 9858AB | 25 m | 1:23.84 | |
29 | 377 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 1:25.43 | |
30 | 157 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 1:26.40 | |
31 | 50 | Jönsson Maja | 2001 | HS | BL1201 | 50 m | 1:26.77 | |
32 | 258 | Lindberg Cajsa | 2000 | POSEIDON | AD6200 | 25 m | 1:27.12 | |
33 | 312 | Lagnerup Isabella | 2000 | SK SYDSIM | AS7800 | 25 m | 1:27.41 | |
34 | 185 | Miderbäck Saga | 2000 | SK LÖDDE | AR9400 | 25 m | 1:28.14 | |
35 | 361 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:28.19 | |
36 | 7 | Wilhelmsson Sara | 2001 | ESLÖVS SS | AO6201 | 25 m | 1:28.69 | |
37 | 359 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:28.82 | |
38 | 245 | Borgqvist Klara | 2001 | POSEIDON | AI0401 | 25 m | 1:28.97 | |
39 | 341 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEBORG | AD4801 | 25 m | 1:29.10 | |
40 | 113 | Persson Kajsa | 2000 | SS IDEN | AN0800 | 25 m | 1:29.86 | |
41 | 49 | Johnson Nicole | 2000 | HS | AV9200 | 25 m | 1:30.15 | |
42 | 294 | Boos Sonja | 2001 | SK SYDSIM | AP3401 | 25 m | 1:30.39 | |
43 | 260 | Moberg Elin | 1999 | POSEIDON | AU2699 | 25 m | 1:30.44 | |
44 | 203 | Bursan Friderika | 1998 | MKK | BF8698 | 25 m | 1:32.20 | |
45 | 374 | Laigaard Natascha | 2002 | HERLEV | 0246AR | 25 m | 1:32.38 | |
46 | 311 | Khalidy Denise | 2002 | SK SYDSIM | AN2202 | 25 m | 1:32.46 | |
47 | 24 | Edman Sara | 2001 | HS | BL6401 | 25 m | 1:33.04 | |
48 | 202 | Björkdahl Ida | 2002 | MKK | AJ4202 | 25 m | 1:33.21 | |
49 | 351 | Tunheim-Glad Frida | 2001 | TRELLEBORG | BU5201 | 25 m | 1:33.84 | |
50 | 295 | Cerutti Emma | 2002 | SK SYDSIM | AI9402 | 25 m | 1:34.87 | |
51 | 282 | Lundqvist Elvira | 2000 | SK RAN | BH2600 | 25 m | 1:35.20 | |
52 | 298 | Eek Emilia | 2001 | SK SYDSIM | AP0401 | 25 m | 1:35.26 | |
53 | 95 | Trägårdh Amanda | 2001 | HS | BL3201 | 25 m | 1:35.66 | |
54 | 287 | Revstedt Isabella | 2001 | SK RAN | AN2801 | 25 m | 1:38.50 | |
55 | 393 | Lapadatovic Anna | 2001 | HS | BP3401 | 50 m | 1:40.17 | |
56 | 281 | Luani Embla | 2002 | SK RAN | AQ8402 | 25 m | 1:41.36 | |
57 | 317 | Ostreus Lina | 2002 | SK SYDSIM | AV4202 | 25 m | 1:41.36 | |
58 | 119 | Andersson Melinda | 2000 | LANDSKRONA | AI1600 | 50 m | 1:42.87 | |
59 | 56 | Leo Esmeralda | 2001 | HS | BN6201 | 25 m | 1:43.27 | |
60 | 246 | Carlberg Matilda | 2002 | POSEIDON | AX6402 | 25 m | 1:43.77 | |
61 | 110 | Israelsson Natalie | 2001 | SS IDEN | BG8401 | 25 m | 2:02.04 | |
62 | 322 | Sørensen Rebecca | 2001 | SK SYDSIM | BN7401 | 25 m | 2:02.96 | |
63 | 187 | Olsson Victoria | 2002 | SK LÖDDE | BP5402 | 25 m | 2:05.32 | |
64 | 376 | Madsen Maria | 1995 | HERLEV | 9524AC | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 21 maj 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 22:49 |