Program for Citadellsim 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Citadellsim 2015 |
|
Utskriftsdatum |
23 maj 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
12:53 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 maj 2015 |
|
|
|
|
Gren 17, 200m Frisim Damer |
Finaler (10) |
Sponsor: La Perla Restaurang |
|
Beräknad start 17:56 |
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
339 |
2 |
Frida Eilertsson |
2000 |
AM7600 |
TRELLEBORG |
|
50m |
|
187 |
3 |
Victoria Olsson |
2002 |
BP5402 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:09.83 |
351 |
4 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:44.41 |
49 |
5 |
Nicole Johnson |
2000 |
AV9200 |
HS |
|
25m |
2:46.25 |
118 |
6 |
Filippa Andersson |
2002 |
AM2602 |
LANDSKRONA |
|
25m |
4:00.99 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
312 |
1 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:38.64 |
202 |
2 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
25m |
2:36.22 |
4 |
3 |
Amanda Lindahl Andersson |
2002 |
BC9202 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:35.22 |
388 |
4 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
50m |
2:31.04 |
341 |
5 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:34.80 |
275 |
6 |
Mathilda Herlin |
2001 |
AK9201 |
SK RAN |
|
50m |
2:35.48 |
377 |
7 |
Katharina N Møller |
2001 |
0122AI |
HERLEV |
|
25m |
2:37.98 |
120 |
8 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:39.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
324 |
1 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:28.94 |
306 |
2 |
Wilma Heij-Lindholm |
1999 |
AG1299 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:28.52 |
157 |
3 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:28.01 |
259 |
4 |
Elin Melin |
2000 |
AB4800 |
POSEIDON |
|
50m |
2:27.48 |
232 |
5 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
25m |
2:27.74 |
250 |
6 |
Serena Gravrogk-Linde |
2000 |
AM8600 |
POSEIDON |
|
25m |
2:28.18 |
332 |
7 |
Maja Karlsson |
1999 |
AV4899 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:28.66 |
95 |
8 |
Amanda Trägårdh |
2001 |
BL3201 |
HS |
|
25m |
2:30.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
374 |
1 |
Natascha Laigaard |
2002 |
0246AR |
HERLEV |
|
25m |
2:26.70 |
257 |
2 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
25m |
2:25.38 |
331 |
3 |
Julia Karlsson |
1997 |
AT3697 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:24.74 |
300 |
4 |
Vilma Flodfält |
1999 |
AF9499 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:24.06 |
147 |
5 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:24.55 |
268 |
6 |
Linn Tufvesson |
2001 |
AT5201 |
POSEIDON |
|
25m |
2:25.25 |
241 |
7 |
Amanda Björkman |
2001 |
AF3101 |
POSEIDON |
|
25m |
2:25.94 |
340 |
8 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
TRELLEBORG |
|
50m |
2:27.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
50 |
1 |
Maja Jönsson |
2001 |
BL1201 |
HS |
|
25m |
2:24.03 |
5 |
2 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:22.71 |
244 |
3 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
25m |
2:22.16 |
55 |
4 |
Emmie Lennberger |
2000 |
AN7200 |
HS |
|
25m |
2:20.69 |
256 |
5 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
2:21.48 |
354 |
6 |
Karina Garne Larsen |
2000 |
0068AH |
ALLERØD |
|
50m |
2:22.57 |
358 |
7 |
Katrine Stampe |
2000 |
0068AM |
ALLERØD |
|
50m |
2:23.36 |
217 |
8 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
25m |
2:24.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
106 |
1 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
2:19.89 |
90 |
2 |
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
HS |
|
25m |
2:18.83 |
57 |
3 |
Hanna Lindahl |
2000 |
AN6200 |
HS |
|
25m |
2:18.38 |
337 |
4 |
Emma Taylor |
1998 |
AZ8498 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:17.75 |
81 |
5 |
Tekla Rosell |
1998 |
AM7298 |
HS |
|
25m |
2:18.35 |
25 |
6 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
2:18.56 |
355 |
7 |
Amanda Egerod Lund |
2000 |
0046AA |
ALLERØD |
|
50m |
2:19.17 |
253 |
8 |
Sara Jendbro |
2000 |
BA7800 |
POSEIDON |
|
25m |
2:20.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
336 |
1 |
Frida Rödin |
2000 |
AI3800 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:16.87 |
182 |
2 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:16.21 |
368 |
3 |
Iben Helstrup Jensen |
1996 |
9674AA |
HERLEV |
|
50m |
2:15.12 |
260 |
4 |
Elin Moberg |
1999 |
AU2699 |
POSEIDON |
|
25m |
2:13.35 |
181 |
5 |
Johanna Holmberg |
1993 |
BH9693 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:13.51 |
343 |
6 |
Sandra Lendt |
2000 |
AH0400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:15.73 |
316 |
7 |
Frida Nordefell |
2000 |
AF1800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:16.52 |
347 |
8 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:17.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
112 |
1 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
2:13.17 |
34 |
2 |
Ebba Hallbäck |
2000 |
AL0600 |
HS |
|
25m |
2:11.92 |
160 |
3 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:11.30 |
303 |
4 |
My Grewell |
1998 |
BE2698 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:10.76 |
238 |
5 |
Olivia Berglund |
1998 |
AR9898 |
POSEIDON |
|
25m |
2:10.77 |
353 |
6 |
Anne Huse Gaarde-Hansen |
1999 |
9998AB |
ALLERØD |
|
50m |
2:11.78 |
362 |
7 |
Thit Bondo |
2000 |
0068AE |
BIRKERØD |
|
25m |
2:12.68 |
91 |
8 |
Johanna Söderberg |
1999 |
AE6899 |
HS |
|
25m |
2:13.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
176 |
1 |
Clara Vater |
1997 |
AH7497 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:09.90 |
73 |
2 |
Johanna Palmkvist |
1999 |
AN2899 |
HS |
|
25m |
2:08.42 |
352 |
3 |
Ebba Rosenquist |
1989 |
|
VAT CPH |
|
50m |
2:07.82 |
376 |
4 |
Maria Madsen |
1995 |
9524AC |
HERLEV |
|
25m |
2:05.08 |
97 |
5 |
Matilda Weiler |
1998 |
AF0898 |
HS |
|
25m |
2:05.81 |
307 |
6 |
Sofia Heimsten |
1997 |
AT8697 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:08.34 |
8 |
7 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
2:09.25 |
310 |
8 |
Malin Johansson |
1997 |
AL0497 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:09.91 |
|
|
Heat 10 (10) (13 - 14 år) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
14 |
1 |
Josefine Arvidsson |
2001 |
AN7801 |
HS |
|
25m |
2:19.28 |
309 |
2 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:18.33 |
239 |
3 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
2:14.00 |
393 |
4 |
Anna Lapadatovic |
2001 |
BP3401 |
HS |
|
50m |
2.00 |
164 |
5 |
Ida Sandwång |
2001 |
AM3601 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:12.77 |
220 |
6 |
Nicola Lindell |
2001 |
BV2401 |
MKK |
|
25m |
2:17.63 |
32 |
7 |
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
HS |
|
25m |
2:18.55 |
79 |
8 |
Nelly Rasmusson |
2001 |
AO7201 |
HS |
|
25m |
2:19.41 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
23 maj 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
12:53 |
|