Program för Spektrum Odder Swim Cup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 23, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 2:08.29 | |
2 | 359 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 25 m | 2:15.09 | |
3 | 329 | Dalgas Cecilie | 2000 | ODDER | 0014AI | 25 m | 2:19.00 | |
4 | 128 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 2:21.86 | |
5 | 21 | Tange Lærke Bjerre | 2002 | NORD | 0284AS | 25 m | 2:23.01 | |
6 | 381 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 25 m | 2:24.93 | |
7 | 79 | Furman Melissa | 1999 | Djursland | 9932BE | 25 m | 2:25.88 | |
8 | 15 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:26.03 | |
9 | 82 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 2:26.19 | |
10 | 347 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 2:26.60 | |
11 | 354 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 25 m | 2:26.66 | |
12 | 313 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:27.14 | |
13 | 338 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 2:28.66 | |
14 | 124 | Nielsen Laura Davidsen | 2000 | VIBORG | 0064BA | 25 m | 2:29.00 | |
15 | 18 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 2:30.03 | |
16 | 122 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 2:30.25 | |
17 | 345 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 25 m | 2:30.37 | |
18 | 241 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 2:30.50 | |
19 | 62 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 2:30.61 | |
20 | 378 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 25 m | 2:33.73 | |
21 | 242 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 2:34.91 | |
22 | 12 | Vegener Sofie S. | 2002 | AUNING | 0268AK | 25 m | 2:36.15 | |
23 | 10 | Petersen Sofie | 2001 | AUNING | 0102AR | 25 m | 2:36.58 | |
24 | 11 | Svenstrup Rikke | 1999 | AUNING | 9972AZ | 25 m | 2:38.00 | |
25 | 335 | Gregersen Cecilie | 2002 | ODDER | 0204AF | 25 m | 2:38.25 | |
26 | 22 | Væver Cecilie | 2002 | NORD | 0288AD | 25 m | 2:38.37 | |
27 | 375 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 2:43.65 | |
28 | 154 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 2:44.60 | |
29 | 264 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 2:44.93 | |
30 | 23 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 25 m | 2:46.28 | |
31 | 44 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 2:48.27 | |
32 | 173 | Bladtkramer Lærke | 2001 | HSK | 0138AT | 25 m | 2:48.64 | |
33 | 209 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 25 m | 2:49.99 | |
34 | 221 | Jensen Carla | 2002 | BJERRE HER | 0216AT | 25 m | 2:53.04 | |
35 | 341 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 2:53.14 | |
36 | 301 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 2:53.30 | |
37 | 307 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:54.73 | |
38 | 211 | Borgensgaard Mia | 2003 | TST | 25 m | 2:55.33 | ||
39 | 132 | Sunesen Anne | 2001 | VIBORG | 0114AZ | 25 m | 2:56.02 | |
40 | 139 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 25 m | 2:56.43 | |
41 | 67 | Dochedahl Emma | 2000 | SKANDERBOR | 0024BG | 25 m | 2:56.81 | |
42 | 150 | Lund Solvej Kofoed | 2003 | SKOVBAKKEN | 0384AF | 25 m | 3:00.36 | |
43 | 2 | Ginnerup Liva | 2004 | AUNING | 0484AM | 25 m | 3:01.99 | |
44 | 144 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 3:05.95 | |
45 | 170 | Munk Lykke | 2002 | BRÆDSTRUP | 0266AC | 25 m | 3:05.95 | |
46 | 165 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 3:08.86 | |
47 | 167 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 3:10.00 | |
48 | 281 | Mols Katrine | 2003 | LYSENG | 0326AP | 50 m | 3:16.65 | |
49 | 243 | Bæk Thea Linneberg | 2002 | IHF | 0242AW | 25 m | 3:16.72 | |
50 | 174 | Bladtkramer Lykke | 2003 | HSK | 0336AI | 25 m | 3:18.59 | |
51 | 171 | Zachariassen Iben K. | 2002 | BRÆDSTRUP | 0216AS | 25 m | 3:20.00 | |
52 | 299 | Baun Ida Fink | 2000 | THISTED | 0034BF | 25 m | 3:23.07 | |
53 | 145 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | SKOVBAKKEN | 0214AT | 25 m | 3:23.72 | |
54 | 312 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 3:26.67 | |
55 | 140 | Cordtz Maja | 2003 | SKOVBAKKEN | 0304AN | 25 m | 3:27.12 | |
56 | 14 | Christensen Marie M | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 3:28.32 | |
57 | 239 | Laursen Iben Maj | 2002 | IHF | 0214AZ | 25 m | 3:31.12 | |
58 | 77 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 3:35.22 | |
59 | 360 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 3:35.76 | |
60 | 322 | Thinggaard Emma | 2002 | THISTED | 25 m | 3:38.45 | ||
61 | 234 | Sørensen Cecilie | 2003 | BJERRE HER | 0338AW | 25 m | 3:39.59 | |
62 | 213 | Reitan Marlene | 2003 | TST | 25 m | 3:49.13 | ||
63 | 9 | Mogensen Freja Plannthin | 1999 | AUNING | 9968BD | 25 m | 3:52.59 | |
64 | 78 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 50 m | 3:58.02 | |
65 | 47 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 25 m | 4:06.02 | |
66 | 50 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 25 m | ||
67 | 141 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | ||
68 | 287 | Ryhammer Anne Katrine | 2003 | LYSENG | 0382AQ | 25 m | ||
69 | 320 | Sørensen Kamilla | 2005 | THISTED | 0556AG | 25 m | ||
70 | 383 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 23 april 2015 |
Licens til Odder IGF | Udskriftstidspunkt | 07:13 |