Program för ENA-cupen 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 25
|
Tävling |
ENA-Cupen 2015 |
|
Utskriftsdatum |
05 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
13:56 |
|
|
Arrangör |
Simklubben ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 25, 100m Frisim Damer |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
170 |
2 |
Alma Norgren |
2004 |
AR6404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
104 |
3 |
Elin Eriksson |
2004 |
AY5404 |
LINDESBERG |
|
25m |
|
79 |
4 |
Stella Verner |
2003 |
AF6403 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
109 |
5 |
Lilly Tuominiemi |
2005 |
AQ8205 |
LINDESBERG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
62 |
1 |
Lovisa Laine |
2005 |
AB9405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:37.33 |
129 |
2 |
Carla Rye |
2004 |
BC7604 |
HK SIM |
|
25m |
1:33.97 |
76 |
3 |
Eva Shahverdyan |
2004 |
AQ6204 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:30.22 |
160 |
4 |
Ronja Arthursdóttir |
2002 |
AM2802 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:31.29 |
34 |
5 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
25m |
1:35.85 |
165 |
6 |
Tara Klarbo Egan |
2005 |
AQ6605 |
SK ENA |
|
25m |
1:38.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
167 |
1 |
Karolina Kruus |
2003 |
BN6403 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:29.01 |
59 |
2 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:26.69 |
24 |
3 |
Alice Johansson |
2003 |
AJ0603 |
SK ENA |
|
50m |
1:24.85 |
17 |
4 |
Emilia Boberg |
2002 |
AV9602 |
SK ENA |
|
25m |
1:24.89 |
171 |
5 |
Agnes Strömberg |
2003 |
BR0403 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:28.60 |
4 |
6 |
Sofia Ingemansson |
2004 |
AC9204 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:30.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
51 |
1 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:23.50 |
118 |
2 |
Majja Brattström |
2004 |
AR8804 |
HK SIM |
|
25m |
1:21.20 |
108 |
3 |
Elise Tegin |
2004 |
AL2804 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:19.32 |
77 |
4 |
Runa Sivertsen |
2002 |
AZ4402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.83 |
44 |
5 |
Emma Björk |
2002 |
AZ0402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:21.75 |
61 |
6 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:24.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
143 |
1 |
Maja Andersson |
2000 |
AH8600 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:18.76 |
72 |
2 |
Isabelle Persson |
2003 |
AQ1203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:18.49 |
46 |
3 |
Laura Chan |
2000 |
BC5200 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:17.42 |
41 |
4 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:17.50 |
146 |
5 |
Tilda Granlund |
2001 |
AF0201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:18.66 |
113 |
6 |
Ellinor Hermann |
2003 |
AN9403 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:18.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
18 |
1 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
SK ENA |
|
25m |
1:16.49 |
80 |
2 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:15.52 |
163 |
3 |
Ella Vogel |
2001 |
AY4801 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:14.69 |
29 |
4 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
1:15.33 |
135 |
5 |
Mikaela Thungren |
2000 |
BN4400 |
HK SIM |
|
25m |
1:15.88 |
58 |
6 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:17.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
2 |
1 |
Matilda Ardanius |
2001 |
AC9401 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:13.09 |
53 |
2 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:12.42 |
127 |
3 |
Ellen Olsson |
2002 |
AV3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:11.77 |
47 |
4 |
Donya Dam |
1999 |
AO2299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:11.85 |
131 |
5 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
1:12.71 |
74 |
6 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:13.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
1:11.58 |
121 |
2 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
1:09.77 |
151 |
3 |
My Lord |
1999 |
AQ1699 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:08.91 |
126 |
4 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
25m |
1:09.34 |
154 |
5 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:11.41 |
52 |
6 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:11.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
149 |
1 |
Ellinor Larsson |
1999 |
BG2299 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:08.46 |
11 |
2 |
Anna Viinapuu |
2000 |
AH8400 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:07.36 |
66 |
3 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:07.11 |
22 |
4 |
Clara Eklund |
2000 |
AV5800 |
SK ENA |
|
25m |
1:07.29 |
132 |
5 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:08.24 |
67 |
6 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:08.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
1 |
Lovisa Sved |
2000 |
AH5800 |
SK ENA |
|
25m |
1:04.92 |
115 |
2 |
Emma Widen |
1999 |
AL1499 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:04.68 |
145 |
3 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
57.58 |
147 |
4 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
58.14 |
68 |
5 |
Rebecka Loikala |
2000 |
AS7700 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:04.71 |
32 |
6 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
1:05.20 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
Utskriftstid |
13:56 |
|