Program for ENA-cupen 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
ENA-Cupen 2015 |
|
Utskriftsdatum |
05 september 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
08:35 |
|
|
Arrangör |
Simklubben ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 september 2015 |
|
|
|
|
Gren 13, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
170 |
1 |
Alma Norgren |
2004 |
AR6404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
34 |
2 |
Malvina Walldén |
2005 |
AB1205 |
SK ENA |
|
50m |
1:51.37 |
59 |
3 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:47.66 |
15 |
4 |
Emma Spångberg |
2005 |
AO7205 |
DEJE SS |
|
25m |
1:48.03 |
79 |
5 |
Stella Verner |
2003 |
AF6403 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:57.68 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Alice Johansson |
2003 |
AJ0603 |
SK ENA |
|
25m |
1:40.77 |
44 |
2 |
Emma Björk |
2002 |
AZ0402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:38.56 |
76 |
3 |
Eva Shahverdyan |
2004 |
AQ6204 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:36.05 |
17 |
4 |
Emilia Boberg |
2002 |
AV9602 |
SK ENA |
|
25m |
1:37.85 |
72 |
5 |
Isabelle Persson |
2003 |
AQ1203 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:38.67 |
46 |
6 |
Laura Chan |
2000 |
BC5200 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:47.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
51 |
1 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:34.29 |
58 |
2 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:34.03 |
77 |
3 |
Runa Sivertsen |
2002 |
AZ4402 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:31.30 |
127 |
4 |
Ellen Olsson |
2002 |
AV3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:31.51 |
18 |
5 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
SK ENA |
|
25m |
1:34.25 |
154 |
6 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:34.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
143 |
1 |
Maja Andersson |
2000 |
AH8600 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:28.95 |
67 |
2 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:26.29 |
74 |
3 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:24.12 |
30 |
4 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
50m |
1:24.75 |
61 |
5 |
Izabella Kullman |
2002 |
AG9202 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:26.62 |
64 |
6 |
Wendy Lam |
2001 |
BR5601 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:29.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
149 |
1 |
Ellinor Larsson |
1999 |
BG2299 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:23.65 |
80 |
2 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:22.32 |
41 |
3 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.70 |
121 |
4 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
1:21.79 |
29 |
5 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
1:22.91 |
151 |
6 |
My Lord |
1999 |
AQ1699 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:23.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
68 |
1 |
Rebecka Loikala |
2000 |
AS7700 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:19.68 |
32 |
2 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
1:19.21 |
66 |
3 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:17.06 |
22 |
4 |
Clara Eklund |
2000 |
AV5800 |
SK ENA |
|
25m |
1:17.79 |
131 |
5 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
1:19.52 |
178 |
6 |
Stella Donning |
2002 |
02A983 |
IFÅ |
|
25m |
1:20.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
176 |
1 |
Fanny Ek |
1999 |
99A442 |
IFÅ |
|
25m |
1:13.59 |
31 |
2 |
Lovisa Sved |
2000 |
AH5800 |
SK ENA |
|
25m |
1:10.89 |
147 |
3 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:08.00 |
111 |
4 |
Klara Eriksson |
2000 |
BE6200 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:10.79 |
124 |
5 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
1:12.20 |
126 |
6 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
25m |
1:15.22 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
05 september 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
Utskriftstid |
08:35 |
|