Program for Wadköpingsdoppet 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 11, 50m Frisim C+D Pojkar |
13 - 14 år: Isak Eliasson (1996) 25.51 2010-09-25 |
12 år och yngre: Johan Rydahl (2001) 25.96 2013-09-21 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 118 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 25 m | 24.42 | |
2 | 123 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 26.06 | |
3 | 229 | Engström Max | 2001 | NKK | AC9301 | 25 m | 26.53 | |
4 | 40 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 27.16 | |
5 | 75 | Vallin Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AV0501 | 50 m | 27.66 | |
6 | 379 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 50 m | 27.67 | |
7 | 66 | Nislander Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AQ0301 | 25 m | 27.68 | |
8 | 399 | Brewitz Johan | 2001 | VÄSTERÅS | AH2101 | 25 m | 27.79 | |
9 | 126 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 28.12 | |
10 | 179 | Andersson Felix | 2002 | SK NEPTUN | AC4502 | 25 m | 28.16 | |
11 | 285 | Grahn Herbert | 2001 | SKÖVDE SS | AJ0901 | 50 m | 28.20 | |
12 | 105 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 28.37 | |
13 | 454 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 50 m | 28.61 | |
14 | 46 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 28.97 | |
15 | 169 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 25 m | 29.02 | |
16 | 125 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 29.30 | |
17 | 227 | Brolin John | 2002 | NKK | AB6302 | 25 m | 29.32 | |
18 | 113 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 50 m | 29.38 | |
19 | 499 | Thungren Andreas | 2002 | HK SIM | AL1502 | 25 m | 29.48 | |
20 | 184 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 50 m | 29.54 | |
21 | 129 | Rautiainen Filip | 2001 | KATRINEHOL | AO3501 | 50 m | 29.56 | |
22 | 340 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 50 m | 29.66 | |
23 | 321 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 29.80 | |
24 | 247 | Lundström Silke Eric | 2003 | NKK | AF8903 | 25 m | 29.84 | |
25 | 35 | Carlsson Adam | 2001 | GÄVLE SS | AK1901 | 25 m | 30.01 | |
26 | 151 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 30.02 | |
27 | 453 | Larsson Melvin | 2002 | ÖSA | AJ8302 | 25 m | 30.42 | |
28 | 307 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 30.44 | |
29 | 198 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 50 m | 30.71 | |
30 | 419 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 50 m | 31.69 | |
31 | 7 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 50 m | 32.10 | |
32 | 128 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 32.45 | |
33 | 373 | Almqvist Malte | 2004 | VARBERG | AB9904 | 25 m | 32.57 | |
34 | 38 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 32.72 | |
35 | 94 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 32.98 | |
36 | 517 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 33.10 | |
37 | 114 | Mathisen Ludvig | 2003 | KARLSTAD | AD7903 | 25 m | 33.38 | |
38 | 513 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 50 m | 33.62 | |
39 | 404 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 34.48 | |
40 | 298 | Edberg Jacob | 2003 | SÄFFLE SS | AB1903 | 25 m | 35.12 | |
41 | 391 | Mravac Teo | 2004 | VARBERG | AC8504 | 50 m | 35.22 | |
42 | 505 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 25 m | 35.24 | |
43 | 45 | Swanson Hugo | 2006 | GÄVLE SS | AA6106 | 25 m | 35.27 | |
44 | 25 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 50 m | 35.50 | |
45 | 209 | Salentin Jan | 2004 | SK NEPTUN | AT2104 | 50 m | 36.32 | |
46 | 130 | Rydergren Måns | 2003 | KATRINEHOL | AP8703 | 50 m | 36.86 | |
47 | 514 | Lord Max | 2004 | STRÄNGNÄS | AH1504 | 25 m | 39.12 | |
48 | 248 | Malm David | 2004 | NKK | AL0704 | 25 m | 41.45 | |
49 | 8 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 30.66 | RES |
50 | 205 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 50 m | 30.66 | RES |
51 | 469 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 50 m | 30.97 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 18 september 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 20:11 |