Ohjelma JDM/DM Skåne-Blekinge
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Gren 7, 100m Ryggsim Damer Senior |
Sponsor: Sparbanken Syd |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Kuras Magdalena | 1988 | SK TRITON | AR9288 | 25 m | 59.58 | |
2 | 102 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 1:01.14 | |
3 | 84 | Vater Clara | 1997 | LANDSKRONA | AH7497 | 25 m | 1:02.08 | |
4 | 286 | Jönsson Dinah | 1998 | YSTADS SS | AN6498 | 25 m | 1:03.70 | |
5 | 235 | Granborg Amanda | 1999 | SK TRITON | AE7699 | 25 m | 1:04.36 | |
6 | 45 | Liljeqvist Ida | 1999 | HÖGANÄS SS | AR4499 | 25 m | 1:05.71 | |
7 | 258 | Lareva Davilda | 2000 | TRELLEBORG | AE4400 | 25 m | 1:06.07 | |
8 | 34 | Stenhård Julia | 2000 | HS | AN1200 | 25 m | 1:06.44 | |
9 | 35 | Söderberg Johanna | 1999 | HS | AE6899 | 25 m | 1:07.14 | |
10 | 232 | Borg Ida | 1997 | SK TRITON | AB8897 | 25 m | 1:07.24 | |
11 | 103 | Lindborg Nathalie | 1991 | MKK | BN5691 | 50 m | 1:07.30 | |
12 | 54 | Karlsson Sofie | 2000 | KARLSKRONA | AV8200 | 25 m | 1:07.36 | |
13 | 203 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 1:07.84 | |
14 | 133 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | AB3802 | 25 m | 1:08.05 | |
15 | 110 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 50 m | 1:08.65 | |
16 | 78 | Rundblad Elin | 1999 | LANDSKRONA | AN3299 | 25 m | 1:08.73 | |
17 | 47 | Widén Elin | 1998 | HÖGANÄS SS | AI4498 | 25 m | 1:09.22 | |
18 | 265 | Sering Isabelle | 2002 | TRELLEBORG | AI2602 | 25 m | 1:09.25 | |
19 | 122 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 50 m | 1:09.26 | |
20 | 220 | Johansson Malin | 1997 | SK SYDSIM | AL0497 | 50 m | 1:09.53 | |
21 | 48 | Widén Ida | 2001 | HÖGANÄS SS | AB3801 | 25 m | 1:09.69 | |
22 | 249 | Volkova Alexandra | 1996 | SK TRITON | AK4896 | 25 m | 1:10.40 | |
23 | 155 | Lövdahl Michelle | 1995 | SK LÖDDE | AH8895 | 25 m | 1:11.39 | |
24 | 140 | Björner Oh Li | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 25 m | 1:11.63 | |
25 | 152 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LÖDDE | AM3299 | 25 m | 1:11.95 | |
26 | 14 | Lennberger Emmie | 2000 | HS | AN7200 | 25 m | 1:12.11 | |
27 | 287 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 25 m | 1:12.12 | |
28 | 99 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 1:12.31 | |
29 | 59 | Westerberg Sanna | 1998 | KARLSKRONA | AP9898 | 25 m | 1:12.34 | |
30 | 66 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 1:12.41 | |
31 | 131 | Jonsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | AT6801 | 25 m | 1:12.46 | |
32 | 100 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 50 m | 1:12.51 | |
33 | 51 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 50 m | 1:12.71 | |
34 | 2 | Dittlau Amanda | 2000 | HS | AN5200 | 50 m | 1:13.28 | |
35 | 214 | Flodfält Vilma | 1999 | SK SYDSIM | AF9499 | 50 m | 1:13.33 | |
36 | 215 | Grewell My | 1998 | SK SYDSIM | BE2698 | 50 m | 1:13.34 | |
37 | 180 | Jendbro Sara | 2000 | POSEIDON | BA7800 | 25 m | 1:13.46 | |
38 | 182 | Le Jenny | 2000 | POSEIDON | AP2800 | 25 m | 1:13.84 | |
39 | 262 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEBORG | AE3400 | 50 m | 1:13.97 | |
40 | 278 | Vileus Emma | 2001 | VELLINGE-N | AW1401 | 50 m | 1:14.03 | |
41 | 156 | Persson Emma | 1999 | SK LÖDDE | AM7299 | 50 m | 1:14.18 | |
42 | 159 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 1:14.40 | RES |
43 | 116 | Cato Agnes | 2001 | OSBY SS | AB8201 | 25 m | 1:14.44 | RES |
44 | 209 | Almasi Natalie | 2001 | SK SYDSIM | AS9601 | 50 m | 1:14.55 | RES |
45 | 256 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEBORG | AJ8800 | 25 m | 1:14.70 | RES |
46 | 92 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 50 m | 1:15.45 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 05 juni 2015 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap | Utskriftstid | 14:27 |