Program for Vårsimiaden Distrikt, Strängnäs
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 6, 100m Bröstsim P 11-13 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 86 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 1:31.82 | |
2 | 135 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:32.19 | |
3 | 171 | Malmquist Eric | 2003 | STRÄNGNÄS | AC1703 | 25 m | 1:32.60 | |
4 | 106 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:35.79 | |
5 | 92 | Khabarov Peter | 2002 | KÖPINGS SS | AM6302 | 25 m | 1:36.56 | |
6 | 57 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:36.64 | |
7 | 111 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:37.83 | |
8 | 101 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 1:37.90 | |
9 | 36 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 1:38.04 | |
10 | 100 | Berglund Vilgot | 2003 | VÄSTERÅS | AH6703 | 25 m | 1:39.63 | |
11 | 93 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 1:40.60 | |
12 | 25 | Walldén Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:41.35 | |
13 | 11 | Jonsson Eskil | 2003 | BÅLSTA SK | AA5303 | 25 m | 1:42.98 | |
14 | 169 | Lahto William | 2002 | STRÄNGNÄS | AU8702 | 25 m | 1:44.83 | |
15 | 29 | Al-Ubaidi Edward | 2003 | ESKILSTUNA | AU1503 | 25 m | 1:45.00 | |
16 | 165 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRÄNGNÄS | AK4904 | 25 m | 1:46.12 | |
17 | 63 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 1:46.36 | |
18 | 12 | Jonsson Evert | 2003 | BÅLSTA SK | AA0303 | 25 m | 1:49.16 | |
19 | 136 | Svahn Johan | 2002 | VÄSTERÅS | AM4502 | 25 m | 1:49.56 | |
20 | 69 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:49.78 | |
21 | 89 | Rydergren Måns | 2003 | KATRINEHOL | AP8703 | 25 m | 1:50.13 | |
22 | 127 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 1:51.27 | |
23 | 161 | Edebrink Samuel | 2002 | STRÄNGNÄS | AF9902 | 25 m | 1:52.60 | |
24 | 60 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 50 m | 1:53.81 | |
25 | 163 | Fahlstedt Elias | 2003 | STRÄNGNÄS | AR9103 | 25 m | 1:54.96 | |
26 | 43 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 25 m | 1:55.42 | |
27 | 170 | Lord Max | 2004 | STRÄNGNÄS | AH1504 | 25 m | 1:56.63 | |
28 | 155 | Andersson Pierre | 2004 | STRÄNGNÄS | AG3104 | 25 m | 1:58.01 | |
29 | 56 | Lindoff Gustav | 2002 | ESKILSTUNA | AM6902 | 25 m | 1:58.96 | |
30 | 157 | Ankarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 25 m | 1:59.98 | |
31 | 34 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 2:00.31 | |
32 | 5 | Carlsson Joachim | 2003 | BÅLSTA SK | AD7303 | 25 m | 2:00.41 | |
33 | 131 | Rundgren Samuel | 2004 | VÄSTERÅS | AK4304 | 25 m | 2:01.29 | |
34 | 173 | Runemar-Ham Vigor | 2004 | STRÄNGNÄS | AI8704 | 25 m | 2:03.96 | |
35 | 139 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 2:05.00 | |
36 | 96 | Andersson Emil | 2002 | NYKÖPING | AV9302 | 25 m | 2:05.49 | |
37 | 28 | Ahnlund Martin | 2003 | ESKILSTUNA | AP1703 | 25 m | 2:12.11 | |
38 | 138 | Thorvaldsson Oskar | 2004 | VÄSTERÅS | AS0304 | 25 m | 2:15.00 | |
39 | 37 | Eriksson Johannes | 2002 | ESKILSTUNA | AM4902 | 25 m | 2:20.69 | |
40 | 94 | Thorsén Gustav | 2004 | KÖPINGS SS | AI4104 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 april 2015 |
Licensierad till: Strängnäs Simklubb | Utskriftstid | 20:52 |