Program for Vårsimiaden Distrikt, Strängnäs
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 10, 100m Frisim P 11-13 |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 9 | Jakobsson Leo | 2002 | BLSTA SK | AG4302 | 25 m | 1:04.26 | |
2 | 85 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 1:05.83 | |
3 | 83 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 1:09.75 | |
4 | 135 | Sterling Lucas | 2004 | VSTERS | AC6704 | 25 m | 1:12.67 | |
5 | 92 | Khabarov Peter | 2002 | KPINGS SS | AM6302 | 25 m | 1:13.46 | |
6 | 93 | Thorsn Axel | 2003 | KPINGS SS | AH6503 | 25 m | 1:14.51 | |
7 | 171 | Malmquist Eric | 2003 | STRNGNS | AC1703 | 25 m | 1:14.77 | |
8 | 11 | Jonsson Eskil | 2003 | BLSTA SK | AA5303 | 25 m | 1:14.86 | |
9 | 88 | Rautiainen Anton | 2003 | KATRINEHOL | AH7503 | 25 m | 1:15.11 | |
10 | 106 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VSTERS | AH5703 | 25 m | 1:15.39 | |
11 | 137 | Sderqvist Erik | 2002 | VSTERS | AS0302 | 25 m | 1:15.45 | |
12 | 57 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:15.68 | |
13 | 63 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 1:16.28 | |
14 | 25 | Walldn Gustav | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:16.44 | |
15 | 165 | Karlsson Fredrik | 2004 | STRNGNS | AK4904 | 25 m | 1:16.50 | |
16 | 36 | Dumanyan Arman | 2002 | ESKILSTUNA | AR1702 | 25 m | 1:18.61 | |
17 | 100 | Berglund Vilgot | 2003 | VSTERS | AH6703 | 25 m | 1:18.76 | |
18 | 157 | Ankarling Erik | 2004 | STRNGNS | AG4104 | 25 m | 1:19.13 | |
19 | 101 | Bjrk Linus | 2002 | VSTERS | AB6902 | 25 m | 1:19.82 | |
20 | 111 | Granlund Per | 2002 | VSTERS | AH9502 | 25 m | 1:21.46 | |
21 | 12 | Jonsson Evert | 2003 | BLSTA SK | AA0303 | 25 m | 1:22.45 | |
22 | 169 | Lahto William | 2002 | STRNGNS | AU8702 | 25 m | 1:22.82 | |
23 | 6 | Frykman Hampus | 2002 | BLSTA SK | AC5502 | 25 m | 1:23.55 | |
24 | 86 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 1:24.34 | |
25 | 173 | Runemar-Ham Vigor | 2004 | STRNGNS | AI8704 | 25 m | 1:24.72 | |
26 | 161 | Edebrink Samuel | 2002 | STRNGNS | AF9902 | 25 m | 1:25.08 | |
27 | 43 | Heikinniemi Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AH0503 | 25 m | 1:25.37 | |
28 | 69 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:25.70 | |
29 | 131 | Rundgren Samuel | 2004 | VSTERS | AK4304 | 25 m | 1:25.84 | |
30 | 163 | Fahlstedt Elias | 2003 | STRNGNS | AR9103 | 25 m | 1:26.96 | |
31 | 127 | Rehnman Isak | 2004 | VSTERS | AI5304 | 25 m | 1:28.34 | |
32 | 170 | Lord Max | 2004 | STRNGNS | AH1504 | 25 m | 1:28.84 | |
33 | 28 | Ahnlund Martin | 2003 | ESKILSTUNA | AP1703 | 25 m | 1:30.00 | |
34 | 89 | Rydergren Mns | 2003 | KATRINEHOL | AP8703 | 25 m | 1:30.00 | |
35 | 96 | Andersson Emil | 2002 | NYKPING | AV9302 | 25 m | 1:31.37 | |
36 | 133 | Skytt Felix | 2004 | VSTERS | AK7704 | 25 m | 1:32.09 | |
37 | 1 | Ardanius Marcus | 2003 | BLSTA SK | AD6303 | 25 m | 1:32.29 | |
38 | 99 | Persson Ludvig | 2004 | NYKPING | AD9304 | 25 m | 1:32.62 | |
39 | 5 | Carlsson Joachim | 2003 | BLSTA SK | AD7303 | 25 m | 1:34.02 | |
40 | 34 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 1:36.34 | |
41 | 80 | Aldrin Erik | 2003 | KATRINEHOL | AH8503 | 25 m | 1:36.82 | |
42 | 94 | Thorsn Gustav | 2004 | KPINGS SS | AI4104 | 25 m | 1:37.48 | |
43 | 136 | Svahn Johan | 2002 | VSTERS | AM4502 | 25 m | 1:38.85 | |
44 | 155 | Andersson Pierre | 2004 | STRNGNS | AG3104 | 25 m | 1:39.50 | |
45 | 56 | Lindoff Gustav | 2002 | ESKILSTUNA | AM6902 | 25 m | 1:48.53 | |
46 | 29 | Al-Ubaidi Edward | 2003 | ESKILSTUNA | AU1503 | 25 m | 1:55.00 | |
47 | 139 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VSTERS | AT4103 | 25 m | 1:55.03 | |
48 | 60 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 1:55.16 | |
49 | 138 | Thorvaldsson Oskar | 2004 | VSTERS | AS0304 | 25 m | 2:00.00 | |
50 | 37 | Eriksson Johannes | 2002 | ESKILSTUNA | AM4902 | 25 m | 2:03.55 | |
51 | 87 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | AJ1304 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 17 april 2015 |
Licensierad till: Strngns Simklubb | Utskriftstid | 20:52 |