Program for SM/NSM (50 m)
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 29, 200m Selkäuinti Naiset Nuori |
ME: Missy FRANKLIN (1995) 2:04.06 2012-08-03 |
EE: Anastasia ZUEVA (1990) 2:04.94 2009-08-01 |
SE: Anu Koivisto (1980) 2:14.92 1998-02-01 |
Nuorten SE: Anu Koivisto (1980) 2:17.40 1997-07-11 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Upanne Lotta | 1998 | HSS | 25 m | 2:10.44 | 2:14.44 | ||
2 | Koiranen Iida | 2000 | HSS | 25 m | 2:16.93 | 2:20.93 | ||
3 | Kilpeläinen Viola | 1998 | HSS | 25 m | 2:18.42 | 2:22.42 | ||
4 | Kallio Eveliina | 1999 | RaisU | 25 m | 2:19.24 | 2:23.24 | ||
5 | Soininen Selma | 1999 | SWIM | 25 m | 2:19.26 | 2:23.26 | ||
6 | Alamattila Sanni | 1999 | HSS | 25 m | 2:19.61 | 2:23.61 | ||
7 | Parviainen Meri | 1998 | SiHy | 50 m | 2:24.10 | 2:24.10 | ||
8 | Hurskainen Katri | 2000 | OuLo | 25 m | 2:21.07 | 2:25.07 | ||
9 | Ayarci Melek | 1999 | LaUS | 25 m | 2:21.26 | 2:25.26 | ||
10 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 25 m | 2:22.47 | 2:26.47 | ||
11 | Huhtanen Suvi | 1999 | UiTa | 25 m | 2:22.77 | 2:26.77 | ||
12 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 50 m | 2:27.58 | 2:27.58 | ||
13 | Bärlund Raakel | 2001 | LaUS | 25 m | 2:24.08 | 2:28.08 | ||
14 | Portin Sonja | 1998 | OuLo | 25 m | 2:24.09 | 2:28.09 | ||
15 | Peippo Pinja | 1999 | Vanders | 25 m | 2:24.62 | 2:28.62 | ||
16 | Koivuluoma Milla | 1999 | SeUi | 25 m | 2:25.39 | 2:29.39 | ||
17 | Oura Vilma | 2001 | HSS | 25 m | 2:25.75 | 2:29.75 | ||
18 | Äkkinen Petra | 2000 | VUS-VSS | 25 m | 2:27.20 | 2:31.20 | ||
19 | Grönvall Fanny | 2000 | UiTa | 50 m | 2:31.65 | 2:31.65 | ||
20 | Pärnänen Emilie | 2002 | ÅSK | 50 m | 2:32.07 | 2:32.07 | ||
21 | Mehtonen Ronja | 1999 | SalU | 25 m | 2:28.07 | 2:32.07 | ||
22 | Mauranen Kiira | 1999 | HSS | 25 m | 2:28.66 | 2:32.66 | ||
23 | Vilenius Amanda | 1999 | LaUS | 25 m | 2:28.71 | 2:32.71 | ||
24 | Luokkanen Saana | 1999 | KemPy | 25 m | 2:29.12 | 2:33.12 | ||
25 | Kukkonen Noora | 1999 | TaTU | 25 m | 2:29.12 | 2:33.12 | ||
26 | Kainulainen Henna | 1998 | HäUS | 25 m | 2:29.31 | 2:33.31 | ||
27 | Heikkala Carita | 1998 | OuLo | 25 m | 2:29.35 | 2:33.35 | ||
28 | Niemelä Venla | 1999 | SCR | 25 m | 2:29.37 | 2:33.37 | ||
29 | Päiviö Peppi | 1999 | Cetus | 25 m | 2:29.62 | 2:33.62 | ||
30 | Iisalo Vilma | 2001 | RaisU | 25 m | 2:30.15 | 2:34.15 | ||
31 | Pentti Mia | 2002 | SWIM | 25 m | 2:30.90 | 2:34.90 | ||
32 | Hällfors Emma | 1998 | TaTU | 25 m | 2:30.93 | 2:34.93 | ||
33 | Kivi Meea | 1999 | LaUS | 25 m | 2:31.67 | 2:35.67 | ||
34 | Hämäläinen Vilma | 1998 | SeUi | 50 m | 2:35.80 | 2:35.80 | ||
35 | Perätalo Reetta-Maija | 2000 | OuLo | 50 m | 2:36.25 | 2:36.25 | ||
36 | Laine Iida-Maria | 2001 | OuLo | 50 m | 2:36.70 | 2:36.70 | ||
37 | Parhiala Marilla | 2000 | Gladius | 25 m | 2:33.09 | 2:37.09 | ||
38 | Ockenström Aleksandra | 1998 | SalU | 25 m | 2:33.13 | 2:37.13 | ||
39 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 25 m | 2:33.15 | 2:37.15 | ||
40 | Kalliomäki Sanni | 2000 | RaisU | 25 m | 2:33.15 | 2:37.15 | ||
41 | Rekola Roosa | 2000 | ÅSK | 25 m | 2:33.41 | 2:37.41 | ||
42 | Tynkkynen Emma-Lotta | 1999 | TaTU | 25 m | 2:33.59 | 2:37.59 | ||
43 | Syrjälä Henna | 1999 | PUS | 50 m | 2:37.90 | 2:37.90 | ||
44 | Laukkanen Jonna | 1998 | SCV | 25 m | 2:34.17 | 2:38.17 | ||
45 | Rautiainen Hanna | 1999 | UiTa | 50 m | 2:38.33 | 2:38.33 | ||
46 | Kazi Sara | 1999 | RaisU | 25 m | 2:34.70 | 2:38.70 | ||
47 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 50 m | 2:39.07 | 2:39.07 | ||
48 | Nyberg Netta | 2001 | UiTa | 25 m | 2:35.29 | 2:39.29 | ||
49 | Poutanen Noora | 1999 | TaTU | 25 m | 2:35.36 | 2:39.36 | ||
50 | Aaltonen Inka | 1999 | UiTa | 25 m | 2:35.40 | 2:39.40 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspäivämäärä | 17 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:02 |