Program for SM/NSM (50 m)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 35, 200m Sekauinti Miehet Nuori |
ME: Ryan LOCHTE (1984) 1:54.00 2011-07-28 |
EE: Laszlo CSEH (1985) 1:55.18 2009-07-29 |
SE: Jani Sievinen (1974) 1:58.16 1994-09-11 |
Nuorten SE: Jani Sievinen (1974) 2:01.18 1992-07-31 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Jms Kasper | 1997 | LaUS | 50 m | 2:11.28 | 2:11.28 | ||
2 | Mkel Niko | 1998 | RiUS | 50 m | 2:12.44 | 2:12.44 | ||
3 | Suominen Wilhelm | 1999 | SK | 25 m | 2:09.76 | 2:14.76 | ||
4 | Pesso Mikko | 1997 | SGR | 50 m | 2:14.92 | 2:14.92 | ||
5 | Horst Santeri | 1997 | AUi | 50 m | 2:15.64 | 2:15.64 | ||
6 | Hltt Santeri | 2000 | HSS | 25 m | 2:11.12 | 2:16.12 | ||
7 | Kuusisto Elias | 1999 | AUi | 50 m | 2:16.94 | 2:16.94 | ||
8 | Alitalo Eetu | 1999 | Cetus | 25 m | 2:13.54 | 2:18.54 | ||
9 | Rantala Joel | 1999 | RaisU | 50 m | 2:18.82 | 2:18.82 | ||
10 | Kallinen Konsta | 1999 | OuLo | 50 m | 2:20.23 | 2:20.23 | ||
11 | Hkkinen Henrik | 1998 | HyUS | 25 m | 2:15.66 | 2:20.66 | ||
12 | Kuosmanen Jami | 1998 | LaUS | 25 m | 2:15.95 | 2:20.95 | ||
13 | Karlsson Niki | 2000 | HSS | 25 m | 2:16.73 | 2:21.73 | ||
14 | Zimmermann Daniel | 1997 | LaUS | 50 m | 2:22.42 | 2:22.42 | ||
15 | Rinkinen Henrik | 1997 | TuUS | 25 m | 2:18.18 | 2:23.18 | ||
16 | Eiserbeck Roope | 1999 | JoUS | 25 m | 2:18.30 | 2:23.30 | ||
17 | Aaltonen Joni | 1999 | SK | 25 m | 2:18.53 | 2:23.53 | ||
18 | Koskinen Walentin | 2000 | UiTa | 25 m | 2:18.72 | 2:23.72 | ||
19 | Hukka Eelis | 1999 | SCR | 50 m | 2:24.40 | 2:24.40 | ||
20 | Willman Miikka | 1998 | OuLo | 50 m | 2:24.65 | 2:24.65 | ||
21 | Herpola Oskari | 2001 | SK | 50 m | 2:24.86 | 2:24.86 | ||
22 | Ruohtula Veeti | 2001 | JoUS | 25 m | 2:19.87 | 2:24.87 | ||
23 | Pakarinen Alari | 1998 | HSS | 50 m | 2:25.04 | 2:25.04 | ||
Tekij: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspivmr | 17 huhtikuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:02 |