Program för UGP2 och Lödde Öppna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Start 15.30
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
U Gp 2 Lödde Öppna |
|
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
14:43 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 12, 400m Frisim Damer |
Finaler (8) |
Sponsor: Furulunds Måleri |
|
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
301 |
1 |
Kajsa Berglind |
2001 |
BV2201 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
318 |
2 |
Annie Runesson |
2001 |
BT3601 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
315 |
3 |
Hanna Paulsson |
2002 |
AL7202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
16 |
4 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
33 |
5 |
Sara Nobrell |
2002 |
BM1402 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
28 |
6 |
Ella Laurén |
2001 |
AO1201 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
20 |
1 |
Linnea Dolmark |
2002 |
AO0602 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
77 |
2 |
Milla Andersson |
2003 |
AX4203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
8:14.81 |
293 |
3 |
Julia Stenström |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
25m |
6:42.65 |
87 |
4 |
Hanne Husby |
2004 |
AF5804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
7:46.22 |
19 |
5 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
312 |
6 |
Mathilda Leidersdorff |
2002 |
AK9602 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
176 |
1 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
25m |
5:59.57 |
214 |
2 |
Embla Luani |
2002 |
AQ8402 |
SK RAN |
|
25m |
5:57.55 |
132 |
3 |
Bachira El-Laham |
2002 |
BF9402 |
MKK |
|
25m |
5:48.69 |
4 |
4 |
Amanda Lindahl Andersson |
2002 |
BC9202 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
5:54.85 |
108 |
5 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
5:58.17 |
81 |
6 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
6:20.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
5:39.49 |
26 |
2 |
Elin Lackegård |
2000 |
AR9600 |
SK HAJEN |
|
25m |
5:33.19 |
114 |
3 |
Carolina Åsberg |
2002 |
BD1802 |
SK LÖDDE |
|
25m |
5:23.06 |
151 |
4 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
5:25.02 |
32 |
5 |
Hanna Nilsson |
2000 |
AR1800 |
SK HAJEN |
|
25m |
5:38.87 |
128 |
6 |
Ida Björkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
25m |
5:42.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
222 |
1 |
Lovisa Sjögren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
25m |
5:18.98 |
373 |
2 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
TRELLEBORG |
|
25m |
5:11.02 |
279 |
3 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
5:05.02 |
72 |
4 |
Ida Sandwång |
2001 |
AM3601 |
LANDSKRONA |
|
25m |
5:06.50 |
18 |
5 |
Lovisa Christerson |
2002 |
AM3402 |
SK HAJEN |
|
25m |
5:17.89 |
374 |
6 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
TRELLEBORG |
|
25m |
5:22.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
119 |
1 |
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
MKK |
|
25m |
5:04.31 |
391 |
2 |
Nicola Parfitt |
2000 |
AE3400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
4:58.80 |
79 |
3 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
4:51.45 |
7 |
4 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
4:58.77 |
311 |
5 |
Ida Larsson |
2002 |
AL8202 |
VELLINGE-N |
|
25m |
5:00.03 |
45 |
6 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
5:04.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
71 |
1 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
4:47.52 |
29 |
2 |
Elin Lundgren |
1995 |
BB1295 |
SK HAJEN |
|
25m |
4:45.63 |
175 |
3 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
|
25m |
4:41.66 |
49 |
4 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
4:43.44 |
88 |
5 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
4:47.07 |
379 |
6 |
Davilda Lareva |
2000 |
AE4400 |
TRELLEBORG |
|
25m |
4:48.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
275 |
1 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
25m |
4:36.43 |
13 |
2 |
Olivia Ülger |
2000 |
AK3800 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
4:35.31 |
294 |
3 |
Moa Ståhl |
1995 |
AV4695 |
SK TRITON |
|
25m |
4:31.39 |
292 |
4 |
Sara Stenberg |
2001 |
AB1801 |
SK TRITON |
|
25m |
4:32.88 |
273 |
5 |
Amanda Granborg |
1999 |
AE7699 |
SK TRITON |
|
25m |
4:35.81 |
197 |
6 |
Jenny Thalin |
1997 |
BC8697 |
MKK |
|
25m |
4:37.89 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
08 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
14:43 |
|