Program för UGP2 och Lödde Öppna
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
U Gp 2 Lödde Öppna |
|
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
14:02 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 mars 2015 |
|
|
|
|
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (11) |
Sponsor: Kävlinge Zoo AB |
|
Heat 1 (11) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
251 |
2 |
Love Offrell |
2004 |
AG1104 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:51.66 |
389 |
3 |
Adam Olsson-Lindhé |
2004 |
AA2304 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:41.90 |
235 |
4 |
Jonathan Fröjd |
2004 |
AC8704 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:45.54 |
164 |
5 |
Hugo Lennartsson |
2004 |
AE0904 |
MKK |
|
25m |
1:55.76 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
122 |
1 |
Jasin Bajram |
2003 |
AI2103 |
MKK |
|
25m |
1:38.06 |
209 |
2 |
Mohamad Hariri |
2002 |
AK1502 |
SK RAN |
|
25m |
1:35.73 |
90 |
3 |
Elliot Jönsson |
2001 |
AO9701 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:35.05 |
142 |
4 |
Joakim Granath |
2001 |
AT9301 |
MKK |
|
50m |
1:35.55 |
317 |
5 |
Philip Primetta |
2002 |
AF8502 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:36.60 |
9 |
6 |
Ludwig Saurow |
2004 |
AC9704 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:38.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
39 |
1 |
Joel Wall |
2001 |
AH4501 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:33.08 |
233 |
2 |
Jesper Franzén |
2002 |
AG3902 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:31.24 |
76 |
3 |
Casper Svärd |
2001 |
AC0101 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:26.84 |
189 |
4 |
Arvid Scott |
2001 |
AO0901 |
MKK |
|
25m |
1:26.89 |
387 |
5 |
Gabriel Olsson |
2004 |
AA3704 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:32.82 |
305 |
6 |
Linus Hiltonsson |
2002 |
AD3902 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:33.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
213 |
1 |
Behar Luani |
2001 |
AN4501 |
SK RAN |
|
25m |
1:25.26 |
254 |
2 |
Jonathan Seanderdahl |
2002 |
AJ0702 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:24.62 |
167 |
3 |
Cesar Lindberg |
2002 |
AL1702 |
MKK |
|
25m |
1:24.18 |
182 |
4 |
Elias Persson |
2002 |
AI7902 |
MKK |
|
25m |
1:24.40 |
188 |
5 |
Samuel Schildt |
2000 |
AP3100 |
MKK |
|
25m |
1:24.75 |
58 |
6 |
Dzevad Celikovic |
2001 |
AH8901 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:25.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
253 |
1 |
Felix Rosenkvist |
2004 |
AD0704 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:20.72 |
101 |
2 |
Isak Paulsson |
2002 |
AG1502 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:20.62 |
47 |
3 |
Gustav Lidbäck |
2002 |
AB7302 |
SS IDEN |
|
25m |
1:17.80 |
113 |
4 |
Nils Wergeland |
2002 |
AE4902 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:18.15 |
271 |
5 |
Linus Forsgren |
2003 |
AA1103 |
SK TRITON |
|
25m |
1:20.72 |
84 |
6 |
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:21.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Tim Brinkhagen |
2001 |
AC9901 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:17.61 |
180 |
2 |
Lukas Patzer |
2002 |
AG5902 |
MKK |
|
25m |
1:16.82 |
166 |
3 |
Karl Liljegren |
2001 |
AE7901 |
MKK |
|
50m |
1:16.20 |
274 |
4 |
Thor Grandin |
2002 |
AG4502 |
SK TRITON |
|
25m |
1:16.73 |
243 |
5 |
Julian Kasapov Alexis |
1999 |
AQ4399 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:17.43 |
31 |
6 |
Joar Modigh |
2001 |
AO1101 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:17.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
216 |
1 |
Leonardo Nilsson |
2000 |
AS6900 |
SK RAN |
|
25m |
1:15.48 |
66 |
2 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:14.90 |
211 |
3 |
Philip Karlin-Reteike |
1999 |
AS2599 |
SK RAN |
|
25m |
1:14.78 |
139 |
4 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
25m |
1:14.87 |
123 |
5 |
Bo Beckman |
2002 |
AI4902 |
MKK |
|
25m |
1:15.20 |
95 |
6 |
Elias Mårtensson |
1997 |
AV6997 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:16.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
377 |
1 |
Oscar Klittbo |
2002 |
AA2702 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:14.60 |
184 |
2 |
Dragomir Petrov |
1996 |
AX9596 |
MKK |
|
25m |
1:13.87 |
3 |
3 |
Anton Jönsson |
2001 |
AL4501 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:13.23 |
383 |
4 |
Axel Lloyd |
1999 |
AE4599 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:13.68 |
240 |
5 |
Jonathan Hiltonsson |
2000 |
AH1300 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:14.07 |
137 |
6 |
David Falk |
2003 |
AD3103 |
MKK |
|
25m |
1:14.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
8 |
1 |
Filip Salbrink |
2002 |
AH6502 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:11.85 |
153 |
2 |
Dennis Jarnberg |
1999 |
AC5999 |
MKK |
|
25m |
1:11.08 |
69 |
3 |
Tim Petersson |
1999 |
AB9799 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:10.45 |
238 |
4 |
Eddie Halilovic |
1999 |
AQ8399 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:11.04 |
171 |
5 |
Anders Ludvigsson |
2000 |
AV8500 |
MKK |
|
25m |
1:11.65 |
91 |
6 |
Elliot Larsson |
2000 |
AF3300 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:11.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
210 |
1 |
Marcus Karlin-Reteike |
1999 |
AS3599 |
SK RAN |
|
25m |
1:09.32 |
149 |
2 |
Filip Hinderup |
2001 |
AH5101 |
MKK |
|
25m |
1:06.35 |
43 |
3 |
Christoffer Dellhede |
2001 |
AD0501 |
SS IDEN |
|
25m |
1:06.30 |
220 |
4 |
Artin Shahsavar |
1999 |
AV8399 |
SK RAN |
|
25m |
1:06.34 |
138 |
5 |
Robin Falk |
2001 |
AJ9101 |
MKK |
|
25m |
1:09.31 |
321 |
6 |
Johannes Strömberg |
2002 |
AI3102 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:09.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
172 |
1 |
Sten Ludvigsson |
1998 |
AO9998 |
MKK |
|
25m |
1:04.31 |
384 |
2 |
Victor Lloyd |
1996 |
AH8796 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:02.87 |
60 |
3 |
Alfred Christensson |
1998 |
AH0398 |
LANDSKRONA |
|
25m |
59.67 |
64 |
4 |
Oskar Hoff |
1998 |
AH0198 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:02.14 |
63 |
5 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:03.64 |
15 |
6 |
Andreas Aminoff |
2000 |
AB7900 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:05.91 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
07 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
14:02 |
|