Program för Arena Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Arena Cup |
|
Utskriftsdatum |
11 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Enköping |
|
Utskriftstid |
08:39 |
|
|
Arrangör |
SK ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 2, 25m Fjärilsim Herrar |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
108 |
1 |
Rasmus Bjuresten |
1999 |
AO7999 |
WISBY SS |
|
25m |
|
2 |
2 |
Marcus Ardanius |
2003 |
AD6303 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
91 |
3 |
Stefan Lajsic |
2000 |
AN3500 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
109 |
4 |
Axel Björkqvist Andersson |
2000 |
AU0700 |
WISBY SS |
|
25m |
|
123 |
5 |
Dennis Bädicker |
1999 |
AP5999 |
HK SIM |
|
25m |
|
93 |
6 |
Karl Johan Rasmuson |
2001 |
AT0901 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
86 |
1 |
Philip Granado Persson |
2002 |
AP1702 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
134 |
2 |
Daniel Thungren |
1999 |
AV9599 |
HK SIM |
|
25m |
|
84 |
3 |
Felix Adler |
2002 |
AT6902 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
142 |
4 |
Elias Fahlstedt |
2003 |
AR9103 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
107 |
5 |
Anton Appelqvist |
2001 |
AL7301 |
WISBY SS |
|
25m |
|
117 |
6 |
Cosmos Sharman |
2000 |
AL4700 |
WISBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
85 |
1 |
Adrian Brinnen |
2001 |
AX8101 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
113 |
2 |
Oliver Höglund |
2003 |
AC8103 |
WISBY SS |
|
25m |
|
83 |
3 |
Olle Thorsén |
2006 |
AA6706 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
24.50 |
38 |
4 |
Gustav Jäderblom |
2006 |
AA5706 |
SK ENA |
|
25m |
25.24 |
88 |
5 |
Olof Jardfelt |
2001 |
AS3701 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
92 |
6 |
Jakob Rasmuson |
2003 |
AP9103 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
112 |
1 |
Anton Höglund |
2004 |
AG7704 |
WISBY SS |
|
25m |
23.97 |
59 |
2 |
Daniel Engman |
2001 |
AD8501 |
GIMO SS |
|
25m |
23.69 |
96 |
3 |
Lucas Wendborg |
2004 |
AH1104 |
NYKÖPING |
|
25m |
23.03 |
111 |
4 |
Jesper Granath |
2002 |
AM5902 |
WISBY SS |
|
25m |
23.36 |
8 |
5 |
Hampus Frykman |
2002 |
AC5502 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
23.77 |
7 |
6 |
Joachim Carlsson |
2003 |
AD7303 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
24.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Lukas Jakobsson |
2005 |
AA1705 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
22.23 |
126 |
2 |
Vilmer Jansson |
2000 |
AI2100 |
HK SIM |
|
25m |
21.12 |
162 |
3 |
Gustav Walldén |
2003 |
AE8503 |
SK ENA |
|
25m |
20.89 |
80 |
4 |
Axel Thorsén |
2003 |
AH6503 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
21.11 |
148 |
5 |
William Lahto |
2002 |
AU8702 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
21.14 |
81 |
6 |
Gustav Thorsén |
2004 |
AI4104 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
22.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
13 |
1 |
Eskil Jonsson |
2003 |
AA5303 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
20.33 |
137 |
2 |
Erik Ankarling |
2004 |
AG4104 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
19.48 |
11 |
3 |
Leo Jakobsson |
2002 |
AG4302 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
18.21 |
42 |
4 |
Joel Marin |
1999 |
AN2399 |
SK ENA |
|
25m |
18.97 |
14 |
5 |
Evert Jonsson |
2003 |
AA0303 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
19.84 |
105 |
6 |
Anton Wällstedt |
2003 |
AG5103 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
20.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
133 |
1 |
Andreas Thungren |
2002 |
AL1502 |
HK SIM |
|
25m |
17.18 |
32 |
2 |
Gustav Ekesten |
1998 |
AJ4398 |
SK ENA |
|
25m |
15.21 |
163 |
3 |
Johannes Ålander |
1995 |
AC7995 |
SK ENA |
|
25m |
13.20 |
31 |
4 |
Fredrik Ekesten |
1995 |
AX5395 |
SK ENA |
|
25m |
13.25 |
114 |
5 |
Linus Kahl |
2001 |
AE1501 |
WISBY SS |
|
25m |
16.31 |
151 |
6 |
Eric Malmquist |
2003 |
AC1703 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
17.68 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
11 april 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
Utskriftstid |
08:39 |
|