Ohjelma Vestdanske årgangsmesterskaber Grp 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Seedede heat Løb 4
|
Stævne navn |
Vest Årgang Grp 2, maj 2015 |
|
Udskriftsdato |
29 maj 2015 |
|
|
Stævne by |
Aabybro |
|
Udskriftstidspunkt |
17:48 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Aabybro IF |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 maj 2015 |
|
|
|
|
Løb 4, 200m Brystsvømning Damer |
Finaler (8) |
Vejledende starttid 18:43 |
Heat 1 (8) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
13 |
1 |
Lærke Hemmer-Hansen |
2004 |
0488AH |
AGF |
|
25m |
3:42.26 |
53 |
2 |
Jenny Cao |
2003 |
|
FREM |
|
25m |
3:41.97 |
207 |
3 |
Laura Nørgaard Priess |
2004 |
0442AD |
TRITON V |
|
25m |
3:40.09 |
160 |
4 |
Aurelia Pedersen |
2004 |
0414AA |
OSK |
|
25m |
3:41.85 |
259 |
5 |
Nicoline Dyrman |
2004 |
0446AM |
AARS |
|
25m |
3:42.17 |
247 |
6 |
Eva Hjort |
2004 |
0452AE |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
3:42.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
131 |
1 |
Anne Lundorff Larsen |
2004 |
0466AB |
SILKEBORG |
|
25m |
3:38.65 |
7 |
2 |
Cathrine Birkebæk |
2004 |
0478AG |
AGF |
|
25m |
3:33.73 |
124 |
3 |
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
0538AI |
S 68 |
|
25m |
3:33.17 |
198 |
4 |
Cecilie Hingebjerg |
2004 |
0414AD |
TRITON V |
|
25m |
3:33.54 |
245 |
5 |
Laura Marie Dige |
2004 |
0404AE |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
3:37.82 |
22 |
6 |
Thilde S. B. Pedersen |
2004 |
0492AO |
AGF |
|
25m |
3:39.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
44 |
1 |
Maria Guldager Jensen |
2004 |
0422AA |
ESBJERG |
|
25m |
3:30.60 |
149 |
2 |
Mia T. Klüver-Kristensen |
2004 |
0496AH |
OSLF |
|
25m |
3:30.21 |
38 |
3 |
Søs Freund |
2004 |
0454AG |
ESBJERG |
|
25m |
3:28.20 |
223 |
4 |
Ida Troldborg |
2003 |
0372AS |
AABYBRO |
|
25m |
3:28.83 |
128 |
5 |
Emilie Egerup |
2003 |
0316AW |
SILKEBORG |
|
25m |
3:30.50 |
10 |
6 |
Ane Kirstine Granild |
2004 |
0412AP |
AGF |
|
25m |
3:31.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
98 |
1 |
Emma Varrisboel |
2003 |
0348AP |
LYSENG |
|
25m |
3:27.14 |
97 |
2 |
Caroline Sørensen |
2003 |
0318AP |
LYSENG |
|
25m |
3:26.30 |
96 |
3 |
Anne Katrine Ryhammer |
2003 |
0382AQ |
LYSENG |
|
25m |
3:25.47 |
205 |
4 |
Mille Trier Pedersen |
2003 |
0386AI |
TRITON V |
|
25m |
3:26.21 |
249 |
5 |
Solvej Kofoed Lund |
2003 |
0384AF |
SKOVBAKKEN |
|
25m |
3:26.38 |
190 |
6 |
Emilie Johanna Bülow |
2003 |
0386AK |
TRITON V |
|
25m |
3:27.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
165 |
1 |
Camilla S Mortensen |
2003 |
0358AL |
STRUER |
|
25m |
3:23.82 |
81 |
2 |
Cecilie Batz |
2003 |
0386AT |
KOLDING |
|
25m |
3:22.09 |
202 |
3 |
Andrea Schulz Mikkelsen |
2003 |
0382AH |
TRITON V |
|
25m |
3:21.32 |
220 |
4 |
Josefine Heuer |
2003 |
0386AM |
VIBORG |
|
25m |
3:21.60 |
105 |
5 |
Barbara Ammentorp |
2003 |
0354AW |
NYBORG |
|
25m |
3:23.31 |
237 |
6 |
Freja Romanski |
2003 |
0308AI |
AALBORG |
|
25m |
3:25.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
52 |
1 |
Johanne A Andersson |
2003 |
0302AD |
FREM |
|
25m |
3:18.79 |
269 |
2 |
Karoline Lagoni |
2003 |
0324AE |
HORSENS |
|
25m |
3:17.19 |
206 |
3 |
Sofie Theophil Petersen |
2003 |
0312AH |
TRITON V |
|
25m |
3:10.71 |
218 |
4 |
Amalie Schade Kanstrup |
2003 |
0326AM |
VIBORG |
|
25m |
3:17.14 |
150 |
5 |
Christine Krogh |
2003 |
0376AH |
OSLF |
|
25m |
3:18.36 |
268 |
6 |
Anna Bull Kramer |
2003 |
0382AE |
HORSENS |
|
25m |
3:20.35 |
|
|
Heat 7 (8) (Årg. 2004-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
242 |
1 |
Frida Hagstrup Vesterlund |
2004 |
0464AI |
AALBORG |
|
25m |
3:24.32 |
109 |
2 |
Maria Bebe Hansen |
2004 |
0482AG |
NYBORG |
|
25m |
3:20.29 |
88 |
3 |
Elma Gabela |
2004 |
0472AE |
KOLDING |
|
25m |
3:11.69 |
15 |
4 |
Mille Kjær Jensen |
2004 |
0418AF |
AGF |
|
25m |
3:20.00 |
82 |
5 |
Cille Christensen |
2004 |
0434AE |
KOLDING |
|
25m |
3:24.16 |
100 |
6 |
Mathilde Møller |
2004 |
0438AD |
ST-NEPTUN |
|
25m |
3:24.46 |
|
|
Heat 8 (8) (Årg. 2003-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
219 |
1 |
Rebecca E. Jakobsen |
2003 |
0318AO |
VIBORG |
|
25m |
3:06.23 |
60 |
2 |
Laura Fogh |
2003 |
0352AI |
HEI |
|
25m |
3:05.79 |
230 |
3 |
Ida S Olesen |
2003 |
0356AA |
AALBORG |
|
25m |
2:57.03 |
199 |
4 |
Louise Sjørup Jensen |
2003 |
0322AG |
TRITON V |
|
25m |
3:05.24 |
144 |
5 |
Kirstine Mørk Rasmussen |
2003 |
0352AQ |
HERNING |
|
25m |
3:05.93 |
66 |
6 |
Annika Hausgaard Godt |
2003 |
0306AE |
HOLSTEBRO |
|
25m |
3:08.11 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
29 maj 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
17:48 |
|