Program for Vestdanske årgangsmesterskaber Grp 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 12, 200m Rygsvmning Herrer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 264 | Andersen Nicolaj Lth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 2:20.92 | |
2 | 62 | Nrgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 2:21.84 | |
3 | 95 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 2:25.26 | |
4 | 241 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 2:25.36 | |
5 | 14 | Jegesi Artr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 2:25.84 | |
6 | 153 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 2:25.86 | |
7 | 238 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:26.31 | |
8 | 73 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:26.93 | |
9 | 16 | Kjrgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:27.51 | |
10 | 182 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:28.15 | |
11 | 196 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 2:28.35 | |
12 | 212 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:28.49 | |
13 | 154 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 2:29.36 | |
14 | 213 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 2:29.98 | |
15 | 208 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 2:30.03 | |
16 | 204 | Mller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 2:30.90 | |
17 | 172 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SNDERBORG | 0165AI | 25 m | 2:31.51 | |
18 | 180 | Rohde Benjamin | 2001 | TEMPO | 0191AJ | 25 m | 2:32.10 | |
19 | 28 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 2:32.41 | |
20 | 56 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 2:33.93 | |
21 | 155 | Tramm Emil Jhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 25 m | 2:34.51 | |
22 | 235 | Rasmussen Sren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 2:34.71 | |
23 | 12 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 2:34.79 | |
24 | 86 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 2:35.96 | |
25 | 59 | Dixen Alfred Tang | 2002 | HEI | 0213AE | 25 m | 2:36.02 | |
26 | 40 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 2:36.14 | |
27 | 114 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 2:36.34 | |
28 | 201 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 2:36.71 | |
29 | 34 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 2:36.89 | |
30 | 29 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 2:37.04 | |
31 | 6 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 2:37.48 | |
32 | 9 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:38.70 | |
33 | 45 | Kjr Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:39.11 | |
34 | 107 | Bentsen Lukas Sthr | 2003 | NYBORG | 0351AC | 25 m | 2:40.39 | |
35 | 126 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 2:41.44 | |
36 | 176 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 2:41.56 | |
37 | 188 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 2:41.62 | |
38 | 54 | Strmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 2:43.27 | |
39 | 177 | Elkjr Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 2:45.06 | |
40 | 248 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 25 m | 2:45.19 | |
41 | 243 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 2:45.89 | |
42 | 17 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 2:46.93 | |
43 | 21 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 2:47.12 | |
44 | 271 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 2:47.33 | |
45 | 161 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 25 m | 2:47.97 | |
46 | 254 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 2:48.19 | |
47 | 79 | Bjrn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:51.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 maj 2015 |
Licens til Dansk Svmmeunion | Udskriftstidspunkt | 16:27 |