Program for Nordea Sigma Swim Birkerød Årgangscup 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Fredag: Indledende
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1999-2000 |
1 | 406 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 35.09 | |
2 | 208 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | 35.94 | |
3 | 194 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 25 m | 37.16 | |
4 | 178 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 40.95 | |
5 | 119 | Lange Markus | 2000 | HERLEV | 0017AJ | 25 m | 43.33 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 92 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 35.10 | |
2 | 189 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 35.90 | |
3 | 231 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 37.48 | |
4 | 230 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 38.10 | |
5 | 148 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 38.45 | |
6 | 398 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 25 m | 38.49 | |
7 | 123 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 39.17 | |
8 | 303 | Toft Karl Gustav B. | 2002 | SØLLERØD | 0299AP | 25 m | 39.52 | |
9 | 233 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 39.64 | |
10 | 49 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 50 m | 40.71 | |
11 | 139 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 40.95 | |
12 | 34 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 50 m | 43.53 | |
13 | 172 | Jøns Lucas | 2002 | VÆRLØSE | 0205AO | 25 m | 46.48 | |
14 | 93 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 46.97 | |
15 | 170 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VÆRLØSE | 0235AO | 25 m | 48.94 | |
16 | 48 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 50 m | 50.33 | |
17 | 101 | Folkmann Tobias | 2002 | HERLEV | 25 m | 54.03 | ||
18 | 175 | Lund Niels Peter | 2002 | VÆRLØSE | 0213AO | 25 m | 54.45 | |
19 | 126 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 58.20 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 271 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 41.43 | |
2 | 261 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 42.45 | |
3 | 274 | Hansen Mikkel | 2003 | VI39 | 0301AJ | 25 m | 43.79 | |
4 | 287 | Albertsen Max | 2003 | SØLLERØD | 0333AJ | 25 m | 43.81 | |
5 | 262 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 48.00 | |
6 | 444 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 48.50 | |
7 | 240 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 50.00 | |
8 | 242 | Boyer Oscar | 2004 | BIRKERØD | 0429AD | 25 m | 50.00 | |
9 | 256 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 55.00 | |
10 | 327 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 55.00 | |
11 | 337 | Fahrenholtz Malthe Zacho | 2003 | GLADSAXE | 0397AD | 50 m | 55.20 | |
12 | 345 | Ladefoged Andreas I. | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 55.31 | |
13 | 334 | Christiansen Oscar F. | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 50 m | 56.37 | |
14 | 245 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 56.40 | |
15 | 331 | Christensen Jonas Reimer | 2003 | GLADSAXE | 0319AD | 25 m | 56.80 | |
16 | 275 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 57.39 | |
17 | 355 | Stricker William S. de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 1:00.92 | |
18 | 352 | Roepstorff Christoffer | 2003 | GLADSAXE | 0379AK | 25 m | 1:02.64 | |
19 | 180 | Noording-Grooss Nikolaj | 2004 | VÆRLØSE | 0405AK | 25 m | 1:03.11 | |
20 | 326 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:03.18 | |
21 | 308 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:04.22 | |
22 | 344 | Jensen Lucas Møller | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 1:05.46 | ||
23 | 338 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:12.22 | |
24 | 341 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:25.55 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 413 | Christofferse Joakim Krog | 2005 | BIRKERØD | 0561AD | 25 m | 52.12 | |
2 | 314 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 58.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 13 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 15:09 |