Program för Nordea Sigma Swim Birkerød Årgangscup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 17, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2002 |
1 | 188 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:12.57 | |
2 | 198 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 1:13.75 | |
3 | 195 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | 1:14.66 | |
4 | 2 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 1:19.00 | |
5 | 190 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 1:20.05 | |
6 | 5 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:22.44 | |
7 | 165 | Deleuran Signe Salto | 2001 | VÆRLØSE | 0126AQ | 25 m | 1:23.52 | |
8 | 184 | Vibskov Sarah Caroline | 2002 | VÆRLØSE | 0228AQ | 25 m | 1:25.86 | |
9 | 8 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:26.90 | |
10 | 9 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 1:29.71 | |
11 | 181 | Nording-Grooss Sofie | 2001 | VÆRLØSE | 0138AP | 25 m | 1:32.91 | |
12 | 295 | Kulon Zofia | 2001 | SØLLERØD | 0132BC | 25 m | 1:33.80 | |
13 | 179 | Mundt Sille | 2002 | VÆRLØSE | 0294AP | 25 m | 1:34.29 | |
14 | 110 | Jensen Stine | 2001 | HERLEV | 0192AV | 25 m | 1:34.97 | |
15 | 291 | Hansen Amalie Harplod | 2001 | SØLLERØD | 0104BC | 25 m | 1:39.53 | |
16 | 321 | Xu Louisa | 2001 | SØLLERØD | 0138BB | 25 m | 2:15.00 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 43 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 1:14.88 | |
2 | 407 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:17.20 | |
3 | 393 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 1:19.79 | |
4 | 221 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:21.79 | |
5 | 227 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:25.68 | |
6 | 38 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:27.23 | |
7 | 39 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:27.32 | |
8 | 293 | Kehlet Mathilde | 2003 | SØLLERØD | 0346AO | 25 m | 1:31.00 | |
9 | 400 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:31.47 | |
10 | 225 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 1:32.44 | |
11 | 45 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 1:34.11 | |
12 | 154 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:35.25 | |
13 | 140 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:38.37 | |
14 | 268 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:38.45 | |
15 | 130 | Nygaard Emmanuella | 2003 | HERLEV | 0392AV | 25 m | 1:38.89 | |
16 | 90 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:40.31 | |
17 | 396 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:40.80 | |
18 | 387 | Christensen Isabell | 2003 | A6 | 0382AN | 25 m | 1:42.46 | |
19 | 216 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:42.75 | |
20 | 296 | Nellemann Laura | 2004 | SØLLERØD | 0464AO | 25 m | 1:43.78 | |
21 | 220 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 1:43.81 | |
22 | 131 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 25 m | 1:45.37 | |
23 | 164 | Borch Mikala Ravn | 2003 | VÆRLØSE | 0348AR | 25 m | 1:46.19 | |
24 | 94 | Bierre Olivia | 2004 | HERLEV | 0466AR | 25 m | 1:49.49 | |
25 | 174 | Lester Amalie | 2003 | VÆRLØSE | 0358AQ | 25 m | 1:54.51 | |
26 | 109 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 1:54.90 | |
27 | 243 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 1:56.31 | |
28 | 134 | Persson Sofie Sønderby | 2003 | HERLEV | 0332AQ | 25 m | 2:00.64 | |
29 | 319 | Ravn Anne Bagge | 2003 | SØLLERØD | 0354AV | 25 m | 2:09.35 | |
30 | 307 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 2:15.00 |
Årg. 2005-2010 |
1 | 267 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:36.30 | |
2 | 255 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 1:39.57 | |
3 | 124 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:44.39 | |
4 | 238 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:45.06 | |
5 | 136 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:45.66 | |
6 | 431 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:46.93 | |
7 | 239 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:50.43 | |
8 | 346 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:50.50 | |
9 | 359 | Ulrich-Jørgensen Ellen M. | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:50.68 | |
10 | 257 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 1:51.95 | |
11 | 249 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 1:57.04 | |
12 | 250 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:57.92 | |
13 | 332 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 2:01.91 | |
14 | 333 | Christiansen Andrea Elnif | 2005 | GLADSAXE | 0528AF | 25 m | 2:02.34 | |
15 | 356 | Truelsen Agnes Rygaard | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:05.00 | ||
16 | 343 | Jakobsen Frida Nue | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:05.52 | ||
17 | 247 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 2:08.00 | |
18 | 349 | Peters Silje Kristine V. | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:09.25 | ||
19 | 317 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 2:10.00 | |
20 | 433 | Mogensen Ida | 2006 | ALLERØD | 0676AC | 25 m | 2:16.19 | |
21 | 442 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:25.00 | |
22 | 426 | Heinicke Maya Louise | 2005 | ALLERØD | 25 m | 2:55.30 | ||
23 | 437 | Rask Caroline | 2005 | ALLERØD | 25 m | 2:55.30 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 | Udskriftsdato | 14 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:51 |