Startliste for Nordea Sigma Swim Birkerød Årgangscup 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
NordeaCup Sigma Swim Birkerød |
|
Udskriftsdato |
13 marts 2015 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
15:44 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
|
|
|
|
|
|
Stævne dato |
13 marts 2015 |
|
|
|
|
Løb 5, 400m Medley Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
184 |
1 |
Sarah Caroline Vibskov |
2002 |
0228AQ |
VÆRLØSE |
|
25m |
|
296 |
2 |
Laura Nellemann |
2004 |
0464AO |
SØLLERØD |
|
25m |
7:30.00 |
217 |
3 |
Laura Boutrup |
2003 |
0302AB |
BIRKERØD |
|
50m |
7:28.34 |
154 |
4 |
Emma Stoltz |
2004 |
0448AE |
ALLERØD |
|
25m |
7:30.00 |
266 |
5 |
Lærke Blond |
2003 |
0362AW |
VI39 |
|
25m |
7:40.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
216 |
1 |
Katrine Bonefeld |
2004 |
0456AA |
BIRKERØD |
|
25m |
7:20.00 |
304 |
2 |
Carla Lyhne Weiner |
2003 |
0318AU |
SØLLERØD |
|
25m |
7:00.00 |
228 |
3 |
Camille Nørby |
2004 |
0498AE |
BIRKERØD |
|
25m |
6:59.00 |
291 |
4 |
Amalie Harplod Hansen |
2001 |
0104BC |
SØLLERØD |
|
25m |
7:00.00 |
295 |
5 |
Zofia Kulon |
2001 |
0132BC |
SØLLERØD |
|
25m |
7:15.00 |
147 |
6 |
Asta Rygaard Jonas |
2003 |
0378AV |
ALLERØD |
|
25m |
7:26.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
293 |
1 |
Mathilde Kehlet |
2003 |
0346AO |
SØLLERØD |
|
25m |
6:57.61 |
149 |
2 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
0398AD |
ALLERØD |
|
25m |
6:57.11 |
9 |
3 |
Sofie Slotved |
2002 |
0282AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
6:50.54 |
226 |
4 |
Ingrid Lindemann |
2003 |
0312AE |
BIRKERØD |
|
25m |
6:51.86 |
301 |
5 |
Rebecca Sangild |
2003 |
0344AL |
SØLLERØD |
|
25m |
6:57.57 |
218 |
6 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
25m |
6:59.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
297 |
1 |
Emilie Nepper-Christensen |
2003 |
0372AU |
SØLLERØD |
|
25m |
6:44.69 |
145 |
2 |
Therese Sand Frederiksen |
2003 |
0374AT |
ALLERØD |
|
25m |
6:30.00 |
5 |
3 |
Julie Frisch Hoff |
2002 |
0288AH |
HØRSHOLM |
|
25m |
6:23.49 |
153 |
4 |
Caroline Buhl Schrøder |
2003 |
0314AB |
ALLERØD |
|
25m |
6:24.28 |
152 |
5 |
Julie K Rose |
2003 |
0324AL |
ALLERØD |
|
25m |
6:40.36 |
8 |
6 |
Caroline Meyer |
2002 |
0238AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
6:45.98 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
395 |
1 |
Liva B. Johansen |
2003 |
0306AA |
A6 |
|
25m |
6:02.81 |
128 |
2 |
Katharina N Møller |
2001 |
0122AI |
HERLEV |
|
25m |
5:59.93 |
402 |
3 |
Katja Petersson |
2001 |
0134AA |
A6 |
|
25m |
5:51.12 |
2 |
4 |
Anna Fiedler |
2001 |
0198AN |
HØRSHOLM |
|
25m |
5:56.88 |
111 |
5 |
Thea F. Johansen |
2003 |
0324AA |
HERLEV |
|
25m |
6:00.00 |
289 |
6 |
Sophie Gjelstrup |
2002 |
0244AQ |
SØLLERØD |
|
25m |
6:20.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.23.02 |
Udskriftsdato |
13 marts 2015 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
15:44 |
|