Program för TYR Challenger Meet 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Gren 1, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 61 | Nystrand Stefan | 1981 | SPÅRVÄGEN | AB1181 | 25 m | 23.49 | |
2 | 40 | Magnusson Linus | 1990 | SK NEPTUN | AB4790 | 25 m | 24.05 | |
3 | 250 | Strand Ludvig | 1994 | TÄBY SIM | AE5794 | 25 m | 25.25 | |
4 | 103 | Ny Hampus | 1990 | SÖDERTÄLJE | AP1190 | 25 m | 25.58 | |
5 | 158 | Stridfäldt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AY9195 | 25 m | 26.14 | |
6 | 118 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 25 m | 27.50 | |
7 | 204 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 25 m | 27.55 | |
8 | 1 | Aabel Nordkvist Jens Jacob | 1995 | DANDERYD | BB2995 | 25 m | 27.64 | |
9 | 292 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 27.80 | |
10 | 11 | Ekesten Fredrik | 1995 | SK ENA | AX5395 | 25 m | 27.93 | |
11 | 261 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 50 m | 28.37 | |
12 | 262 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 25 m | 28.50 | |
13 | 120 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 25 m | 28.60 | |
14 | 178 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 50 m | 28.76 | |
15 | 9 | Willberg Carl-Åke | 1998 | DANDERYD | AG1398 | 50 m | 29.01 | |
16 | 318 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 29.02 | |
17 | 145 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 29.15 | |
18 | 136 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 25 m | 29.68 | |
19 | 74 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SKK | AQ0399 | 25 m | 30.21 | |
20 | 126 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | 30.49 | |
21 | 129 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 25 m | 31.00 | |
22 | 14 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 31.05 | |
23 | 295 | Hörlin Tobias | 2000 | VÄSBY SS | AN3300 | 25 m | 31.18 | |
24 | 289 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 31.32 | |
25 | 79 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 31.83 | |
26 | 144 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 25 m | 31.91 | |
27 | 246 | Simic Oliver | 1998 | TÄBY SIM | AY0198 | 50 m | 31.92 | |
28 | 310 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 33.41 | |
29 | 206 | Gunnarsson Olle | 2000 | TÄBY SIM | AR3500 | 25 m | 34.94 | |
30 | 137 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 35.18 | |
31 | 239 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 36.39 | |
32 | 297 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 36.50 | |
33 | 174 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 36.65 | |
34 | 235 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 36.90 | |
35 | 281 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 38.52 | |
36 | 185 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 38.56 | |
37 | 124 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 39.42 | |
38 | 313 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 46.35 | |
39 | 210 | Hogg John | 2005 | TÄBY SIM | AC5705 | 50 m | ||
40 | 237 | Ribberheim Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AT2902 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 2, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 134 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 25 m | 30.47 | |
2 | 160 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 25 m | 31.02 | |
3 | 334 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 31.39 | |
4 | 68 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 31.48 | |
5 | 81 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 31.67 | |
6 | 243 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 25 m | 31.95 | |
7 | 84 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 32.32 | |
8 | 303 | Nordling Vanessa | 1998 | VÄSBY SS | AI1498 | 25 m | 32.42 | |
9 | 92 | Wallenborg Caroline | 2000 | SKK | AL3800 | 25 m | 32.72 | |
10 | 344 | Engsoo Alexandra | 1998 | SK NEPTUN | AF3898 | 50 m | 32.84 | |
11 | 191 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 25 m | 33.09 | |
12 | 252 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 33.37 | |
13 | 192 | Edlund Sofia | 1998 | TÄBY SIM | AI0498 | 25 m | 33.63 | |
14 | 12 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 33.64 | |
15 | 258 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 33.86 | |
16 | 336 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 34.26 | |
17 | 338 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 34.34 | |
18 | 46 | Öberg Elise | 2002 | SOLLEFTEÅ | AE8402 | 25 m | 34.44 | |
19 | 342 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 34.57 | |
20 | 73 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 34.84 | |
21 | 315 | Tsirona Dimitra | 2002 | VÄSBY SS | AP3602 | 25 m | 34.95 | |
22 | 218 | Korssell Pauline | 1997 | TÄBY SIM | AI8897 | 25 m | 35.06 | |
23 | 299 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 35.52 | |
24 | 148 | Reinholdz Anna | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ6499 | 25 m | 35.56 | |
25 | 155 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 35.78 | |
26 | 47 | Öberg Victoria | 1999 | SOLLEFTEÅ | AY0899 | 25 m | 36.15 | |
27 | 77 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SKK | AB5203 | 25 m | 36.29 | |
28 | 291 | Frisk-Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 36.29 | |
29 | 341 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 36.56 | |
30 | 307 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 36.57 | |
31 | 309 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 36.59 | |
32 | 140 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 25 m | 36.61 | |
33 | 304 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 36.95 | |
34 | 6 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 25 m | 37.22 | |
35 | 176 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 37.22 | |
36 | 123 | Bothe Karlsson Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 25 m | 37.29 | |
37 | 308 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 37.56 | |
38 | 43 | Forsberg Isa | 2002 | SOLLEFTEÅ | BB5202 | 25 m | 37.73 | |
39 | 197 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 37.88 | |
40 | 296 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 37.94 | |
41 | 200 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 38.25 | |
42 | 33 | Granström Emma | 2002 | LEKSAND | AY6402 | 25 m | 38.59 | |
43 | 298 | Lindeblad Lo | 2000 | VÄSBY SS | AN5300 | 25 m | 38.60 | |
44 | 317 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 38.81 | |
45 | 89 | Starrost Elma | 2002 | SKK | AN4202 | 25 m | 39.00 | |
46 | 189 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 39.26 | |
47 | 339 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 39.30 | |
48 | 179 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 39.32 | |
49 | 285 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 39.41 | |
50 | 251 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 39.58 | |
51 | 223 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | AN1804 | 25 m | 39.75 | |
52 | 346 | Eriksson Matilda | 1999 | TÄBY SIM | BE8899 | 25 m | 39.79 | |
53 | 121 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | 40.30 | |
54 | 119 | Adamsson Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AH2600 | 25 m | 40.36 | |
55 | 254 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 25 m | 40.75 | |
56 | 290 | Farkhapour Rojin | 2001 | VÄSBY SS | BD4401 | 25 m | 41.10 | |
57 | 225 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 41.20 | |
58 | 202 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 25 m | 41.26 | |
59 | 214 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 41.59 | |
60 | 42 | Carlsson Tilde | 2001 | SOLLEFTEÅ | AU2601 | 25 m | 41.90 | |
61 | 256 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 41.91 | |
62 | 194 | Ellbrant Engla | 2004 | TÄBY SIM | AK2204 | 25 m | 43.18 | |
63 | 182 | Barnå Jennifer | 2002 | TÄBY SIM | BC7602 | 25 m | 45.03 | |
64 | 301 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 45.62 | |
65 | 212 | Hälleberg Katie | 2003 | TÄBY SIM | AT3603 | 25 m | 45.74 | |
66 | 347 | Bergström Sofia | 2003 | TÄBY SIM | AX8603 | 25 m | 46.27 | |
67 | 337 | Haglund Louise | 2003 | STRÄNGNÄS | AY6803 | 25 m | 46.78 | |
68 | 187 | Borgstedt Shahnazarian Emma | 2002 | TÄBY SIM | BH2802 | 25 m | 47.35 | |
69 | 186 | Bergwall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 47.73 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 3, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 196 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 25 m | 3:54.87 | |
2 | 241 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 4:08.45 | |
3 | 3 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 25 m | 4:18.67 | |
4 | 219 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 4:19.00 | |
5 | 312 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 4:24.31 | |
6 | 70 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 4:25.19 | |
7 | 125 | Chong Kevin | 1998 | SÖDERTÖRN | AE9798 | 25 m | 4:25.23 | |
8 | 181 | Barnå Gustav | 1999 | TÄBY SIM | AS6199 | 25 m | 4:26.11 | |
9 | 242 | Sandberg Anton | 1999 | TÄBY SIM | AR0199 | 50 m | 4:26.76 | |
10 | 209 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 25 m | 4:35.78 | |
11 | 75 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 4:36.51 | |
12 | 207 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 25 m | 4:42.89 | |
13 | 76 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 25 m | 4:47.02 | |
14 | 136 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 25 m | 4:48.72 | |
15 | 238 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 4:51.06 | |
16 | 19 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 4:51.32 | |
17 | 236 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 4:51.89 | |
18 | 199 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 4:54.70 | |
19 | 297 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 4:55.78 | |
20 | 24 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 4:59.88 | |
21 | 173 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 5:01.75 | |
22 | 177 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 5:05.32 | |
23 | 5 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | DANDERYD | AM1302 | 25 m | 5:08.78 | |
24 | 29 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 25 m | 5:12.03 | |
25 | 310 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 5:21.43 | |
26 | 15 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 5:24.64 | |
27 | 27 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 5:36.67 | |
28 | 28 | Parsa Arian | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD3302 | 25 m | 5:45.24 | |
29 | 226 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 5:54.48 | |
30 | 174 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 50 m | ||
31 | 260 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 50 m | ||
32 | 263 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 4, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 195 | Ericsson Elsa | 1995 | TÄBY SIM | AI0895 | 25 m | 57.11 | |
2 | 68 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 58.41 | |
3 | 127 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 58.67 | |
4 | 335 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | AI0499 | 25 m | 59.39 | |
5 | 131 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 25 m | 59.66 | |
6 | 138 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 25 m | 59.78 | |
7 | 215 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | AN2496 | 25 m | 59.78 | |
8 | 50 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 25 m | 59.83 | |
9 | 160 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 25 m | 59.86 | |
10 | 54 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 1:00.02 | |
11 | 184 | Berglund Frida | 1998 | TÄBY SIM | AW7298 | 25 m | 1:00.45 | |
12 | 259 | Uusaro Alexandra | 1995 | TÄBY SIM | AN0295 | 25 m | 1:00.50 | |
13 | 334 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 1:00.67 | |
14 | 218 | Korssell Pauline | 1997 | TÄBY SIM | AI8897 | 25 m | 1:01.53 | |
15 | 336 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 1:01.60 | |
16 | 84 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 1:02.04 | |
17 | 311 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 1:02.08 | |
18 | 253 | Sundberg Alice | 1999 | TÄBY SIM | AS1299 | 25 m | 1:02.09 | |
19 | 51 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 1:02.19 | |
20 | 243 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 25 m | 1:02.19 | |
21 | 224 | Lennerthson Sofia | 1999 | TÄBY SIM | BE4899 | 25 m | 1:02.55 | |
22 | 6 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 25 m | 1:02.61 | |
23 | 83 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 1:02.67 | |
24 | 151 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 1:02.77 | |
25 | 92 | Wallenborg Caroline | 2000 | SKK | AL3800 | 25 m | 1:02.78 | |
26 | 307 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 1:02.83 | |
27 | 188 | Brännlund Linda | 1998 | TÄBY SIM | AW6298 | 25 m | 1:02.97 | |
28 | 302 | Melin Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 1:03.20 | |
29 | 191 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 25 m | 1:03.28 | |
30 | 162 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 1:03.33 | |
31 | 88 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 1:03.34 | |
32 | 16 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 1:03.39 | |
33 | 221 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 25 m | 1:03.40 | |
34 | 80 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 1:03.46 | |
35 | 344 | Engsoo Alexandra | 1998 | SK NEPTUN | AF3898 | 50 m | 1:03.49 | |
36 | 86 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:03.66 | |
37 | 284 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 1:03.66 | |
38 | 81 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 1:04.04 | |
39 | 220 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 1:04.39 | |
40 | 227 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:04.46 | |
41 | 306 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 1:04.91 | |
42 | 60 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 1:05.09 | |
43 | 258 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 1:05.13 | |
44 | 2 | Brandt Helena | 1999 | DANDERYD | AU8699 | 25 m | 1:05.18 | |
45 | 155 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 1:05.26 | |
46 | 342 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 1:05.29 | |
47 | 150 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 25 m | 1:05.35 | |
48 | 139 | Lamb Emily | 2000 | SÖDERTÖRN | BL0600 | 50 m | 1:05.40 | |
49 | 46 | Öberg Elise | 2002 | SOLLEFTEÅ | AE8402 | 25 m | 1:05.42 | |
50 | 213 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 1:05.46 | |
51 | 4 | Malm Smilla | 2003 | DANDERYD | AQ4203 | 25 m | 1:05.55 | |
52 | 117 | Abdelkareem Ayten | 2000 | SÖDERTÖRN | BR5400 | 25 m | 1:05.56 | |
53 | 72 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 1:05.72 | |
54 | 214 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 50 m | 1:05.94 | |
55 | 192 | Edlund Sofia | 1998 | TÄBY SIM | AI0498 | 25 m | 1:05.95 | |
56 | 234 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 25 m | 1:05.98 | |
57 | 122 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 50 m | 1:06.13 | |
58 | 17 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 1:06.22 | |
59 | 62 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 1:06.22 | |
60 | 7 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 1:06.49 | |
61 | 244 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 1:06.62 | |
62 | 233 | Nöu Frida | 2001 | TÄBY SIM | AC2801 | 25 m | 1:06.63 | |
63 | 299 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 1:06.63 | |
64 | 156 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5601 | 25 m | 1:06.65 | |
65 | 222 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 1:07.03 | |
66 | 18 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 25 m | 1:07.05 | |
67 | 317 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 1:07.16 | |
68 | 47 | Öberg Victoria | 1999 | SOLLEFTEÅ | AY0899 | 25 m | 1:07.19 | |
69 | 119 | Adamsson Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AH2600 | 25 m | 1:07.25 | |
70 | 31 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 1:07.27 | |
71 | 22 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 25 m | 1:07.34 | |
72 | 283 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 1:07.43 | |
73 | 148 | Reinholdz Anna | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ6499 | 25 m | 1:07.88 | |
74 | 26 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 1:08.05 | |
75 | 140 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 25 m | 1:08.06 | |
76 | 287 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 50 m | 1:08.07 | |
77 | 339 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 1:08.46 | |
78 | 315 | Tsirona Dimitra | 2002 | VÄSBY SS | AP3602 | 25 m | 1:08.61 | |
79 | 286 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 50 m | 1:08.73 | |
80 | 240 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 50 m | 1:08.75 | |
81 | 217 | Kjeldsen Tilda | 2001 | TÄBY SIM | BK6401 | 25 m | 1:08.85 | |
82 | 341 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 50 m | 1:08.91 | |
83 | 23 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 1:08.99 | |
84 | 25 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 1:09.12 | |
85 | 319 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 25 m | 1:09.12 | |
86 | 282 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 25 m | 1:09.31 | |
87 | 30 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 1:09.49 | |
88 | 245 | Schubert Lisa | 2001 | TÄBY SIM | BA6601 | 25 m | 1:09.51 | |
89 | 20 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 1:09.70 | |
90 | 197 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 1:10.14 | |
91 | 87 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 50 m | 1:10.24 | |
92 | 43 | Forsberg Isa | 2002 | SOLLEFTEÅ | BB5202 | 25 m | 1:10.40 | |
93 | 314 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 1:11.37 | |
94 | 13 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 1:11.47 | |
95 | 285 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 1:11.56 | |
96 | 123 | Bothe Karlsson Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 25 m | 1:11.68 | |
97 | 294 | Hübinette Vanessa | 2001 | VÄSBY SS | AY1201 | 50 m | 1:11.94 | |
98 | 232 | Nylund Viktoria | 2001 | TÄBY SIM | BD1801 | 25 m | 1:12.02 | |
99 | 183 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 1:12.17 | |
100 | 152 | Rönn Signe | 2001 | SÖDERTÖRN | BS9201 | 25 m | 1:12.68 | |
101 | 130 | Grönberg Saga | 2000 | SÖDERTÖRN | BO7800 | 25 m | 1:12.69 | |
102 | 189 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 1:12.77 | |
103 | 251 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 1:12.77 | |
104 | 200 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 1:13.30 | |
105 | 180 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 1:13.72 | |
106 | 308 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 1:14.01 | |
107 | 291 | Frisk-Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 1:14.09 | |
108 | 298 | Lindeblad Lo | 2000 | VÄSBY SS | AN5300 | 25 m | 1:14.11 | |
109 | 296 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 1:14.15 | |
110 | 121 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | 1:14.85 | |
111 | 176 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 1:14.93 | |
112 | 288 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:14.93 | |
113 | 35 | Wrembicki Stefanie | 2001 | LIDINGÖ SK | AT1201 | 25 m | 1:15.31 | |
114 | 249 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 25 m | 1:15.64 | |
115 | 32 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 25 m | 1:15.74 | |
116 | 212 | Hälleberg Katie | 2003 | TÄBY SIM | AT3603 | 25 m | 1:16.26 | |
117 | 255 | Taberman Ebba | 1998 | TÄBY SIM | BL6698 | 50 m | 1:17.09 | |
118 | 274 | Östlund Beatrice | 2003 | TÄBY SIM | BA5803 | 25 m | 1:17.67 | |
119 | 42 | Carlsson Tilde | 2001 | SOLLEFTEÅ | AU2601 | 25 m | 1:18.88 | |
120 | 193 | Elhouar Chloe | 2002 | TÄBY SIM | BC8402 | 25 m | 1:19.80 | |
121 | 347 | Bergström Sofia | 2003 | TÄBY SIM | AX8603 | 25 m | 1:20.95 | |
122 | 290 | Farkhapour Rojin | 2001 | VÄSBY SS | BD4401 | 25 m | 1:21.26 | |
123 | 182 | Barnå Jennifer | 2002 | TÄBY SIM | BC7602 | 25 m | 1:21.45 | |
124 | 34 | Lundgren Julia | 2002 | LIDINGÖ SK | BB1602 | 25 m | 1:21.63 | |
125 | 301 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 1:22.98 | |
126 | 337 | Haglund Louise | 2003 | STRÄNGNÄS | AY6803 | 25 m | 1:25.58 | |
127 | 194 | Ellbrant Engla | 2004 | TÄBY SIM | AK2204 | 25 m | 1:28.49 | |
128 | 187 | Borgstedt Shahnazarian Emma | 2002 | TÄBY SIM | BH2802 | 25 m | 1:29.23 | |
129 | 202 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 5, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 171 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 25 m | 1:02.53 | |
2 | 241 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 1:03.73 | |
3 | 103 | Ny Hampus | 1990 | SÖDERTÄLJE | AP1190 | 25 m | 1:06.39 | |
4 | 196 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 25 m | 1:07.05 | |
5 | 98 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 1:07.23 | |
6 | 292 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 1:07.49 | |
7 | 175 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 25 m | 1:07.62 | |
8 | 128 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 1:07.68 | |
9 | 333 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:07.96 | |
10 | 135 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 25 m | 1:08.07 | |
11 | 318 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 1:08.56 | |
12 | 100 | Kesenci Alexander | 1995 | SÖDERTÄLJE | AK7195 | 25 m | 1:09.84 | |
13 | 91 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 1:11.47 | |
14 | 209 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 25 m | 1:12.51 | |
15 | 247 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 1:13.64 | |
16 | 190 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 1:14.48 | |
17 | 129 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 25 m | 1:15.96 | |
18 | 145 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 1:15.97 | |
19 | 316 | Unevik Dag | 2001 | VÄSBY SS | AI5501 | 50 m | 1:17.92 | |
20 | 246 | Simic Oliver | 1998 | TÄBY SIM | AY0198 | 25 m | 1:18.03 | |
21 | 14 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 1:18.39 | |
22 | 231 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 1:18.44 | |
23 | 297 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 1:19.50 | |
24 | 15 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 1:20.88 | |
25 | 19 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 1:21.95 | |
26 | 230 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 1:22.47 | |
27 | 126 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | 1:22.98 | |
28 | 229 | Lörinc Wille | 2000 | TÄBY SIM | AU7900 | 25 m | 1:23.19 | |
29 | 28 | Parsa Arian | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD3302 | 25 m | 1:28.61 | |
30 | 133 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | 1:29.34 | |
31 | 144 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 25 m | 1:30.12 | |
32 | 235 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 1:30.26 | |
33 | 137 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 1:31.02 | |
34 | 24 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 1:31.65 | |
35 | 185 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 1:31.65 | |
36 | 281 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 1:33.43 | |
37 | 27 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:35.10 | |
38 | 226 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 1:38.29 | |
39 | 313 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 1:48.65 | |
40 | 237 | Ribberheim Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AT2902 | 25 m | 1:55.80 | |
41 | 300 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 1:55.85 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 6, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 134 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 25 m | 2:18.70 | |
2 | 50 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 25 m | 2:22.03 | |
3 | 215 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | AN2496 | 25 m | 2:22.43 | |
4 | 110 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 2:23.84 | |
5 | 131 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 25 m | 2:24.97 | |
6 | 160 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 25 m | 2:25.30 | |
7 | 259 | Uusaro Alexandra | 1995 | TÄBY SIM | AN0295 | 25 m | 2:27.63 | |
8 | 184 | Berglund Frida | 1998 | TÄBY SIM | AW7298 | 25 m | 2:27.96 | |
9 | 253 | Sundberg Alice | 1999 | TÄBY SIM | AS1299 | 25 m | 2:29.20 | |
10 | 36 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 2:29.74 | |
11 | 71 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 2:29.89 | |
12 | 82 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 2:31.89 | |
13 | 198 | Ewerbring Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI8298 | 25 m | 2:32.14 | |
14 | 338 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 2:34.40 | |
15 | 336 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 2:35.84 | |
16 | 60 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 2:36.35 | |
17 | 78 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 2:36.93 | |
18 | 7 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 2:37.43 | |
19 | 227 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 2:37.66 | |
20 | 201 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 2:37.71 | |
21 | 4 | Malm Smilla | 2003 | DANDERYD | AQ4203 | 25 m | 2:38.07 | |
22 | 12 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 2:38.36 | |
23 | 16 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 2:39.33 | |
24 | 49 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 2:39.55 | |
25 | 213 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 2:39.76 | |
26 | 73 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 2:40.09 | |
27 | 6 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 25 m | 2:41.72 | |
28 | 252 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 2:41.86 | |
29 | 17 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 2:42.22 | |
30 | 62 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 2:42.38 | |
31 | 216 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 2:43.11 | |
32 | 2 | Brandt Helena | 1999 | DANDERYD | AU8699 | 25 m | 2:43.16 | |
33 | 319 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 25 m | 2:44.12 | |
34 | 220 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 2:44.37 | |
35 | 23 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 2:44.72 | |
36 | 248 | Sköld Gunnel | 2000 | TÄBY SIM | BB9600 | 25 m | 2:46.83 | |
37 | 22 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 25 m | 2:46.96 | |
38 | 89 | Starrost Elma | 2002 | SKK | AN4202 | 25 m | 2:47.01 | |
39 | 26 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 2:47.62 | |
40 | 208 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 2:47.94 | |
41 | 217 | Kjeldsen Tilda | 2001 | TÄBY SIM | BK6401 | 25 m | 2:49.17 | |
42 | 18 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 25 m | 2:51.67 | |
43 | 304 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 2:52.46 | |
44 | 257 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 2:52.80 | |
45 | 25 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 2:53.23 | |
46 | 200 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 2:53.28 | |
47 | 20 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 2:54.75 | |
48 | 13 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 2:55.81 | |
49 | 294 | Hübinette Vanessa | 2001 | VÄSBY SS | AY1201 | 25 m | 2:56.98 | |
50 | 31 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 2:57.06 | |
51 | 291 | Frisk-Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 2:57.78 | |
52 | 339 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 50 m | 2:58.19 | |
53 | 285 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 2:58.33 | |
54 | 30 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 2:59.20 | |
55 | 156 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5601 | 50 m | 2:59.46 | |
56 | 130 | Grönberg Saga | 2000 | SÖDERTÖRN | BO7800 | 25 m | 2:59.98 | |
57 | 341 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 50 m | 3:00.52 | |
58 | 176 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 3:00.57 | |
59 | 314 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 3:00.62 | |
60 | 189 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 3:00.96 | |
61 | 180 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 3:01.41 | |
62 | 251 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 3:01.89 | |
63 | 249 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 25 m | 3:03.73 | |
64 | 32 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 25 m | 3:05.49 | |
65 | 121 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | 3:05.56 | |
66 | 35 | Wrembicki Stefanie | 2001 | LIDINGÖ SK | AT1201 | 25 m | 3:07.66 | |
67 | 179 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 3:09.07 | |
68 | 296 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 3:09.21 | |
69 | 212 | Hälleberg Katie | 2003 | TÄBY SIM | AT3603 | 25 m | 3:09.43 | |
70 | 225 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 3:15.33 | |
71 | 205 | Grindberg Saga | 2003 | TÄBY SIM | AX5603 | 25 m | 3:16.53 | |
72 | 197 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 3:21.91 | |
73 | 186 | Bergwall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 3:22.73 | |
74 | 301 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 3:24.44 | |
75 | 193 | Elhouar Chloe | 2002 | TÄBY SIM | BC8402 | 25 m | 3:24.59 | |
76 | 254 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 25 m | 3:25.35 | |
77 | 256 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 3:25.72 | |
78 | 347 | Bergström Sofia | 2003 | TÄBY SIM | AX8603 | 25 m | 3:30.94 | |
79 | 290 | Farkhapour Rojin | 2001 | VÄSBY SS | BD4401 | 25 m | 3:48.35 | |
80 | 223 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | AN1804 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 7, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 241 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 2:08.69 | |
2 | 11 | Ekesten Fredrik | 1995 | SK ENA | AX5395 | 25 m | 2:09.86 | |
3 | 39 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 25 m | 2:11.60 | |
4 | 169 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 50 m | 2:14.38 | |
5 | 120 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 25 m | 2:17.95 | |
6 | 159 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 2:18.09 | |
7 | 85 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 2:18.29 | |
8 | 261 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 25 m | 2:19.56 | |
9 | 70 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 2:21.66 | |
10 | 118 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 25 m | 2:22.20 | |
11 | 305 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:23.01 | |
12 | 181 | Barnå Gustav | 1999 | TÄBY SIM | AS6199 | 25 m | 2:28.29 | |
13 | 190 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 2:36.92 | |
14 | 79 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 2:37.70 | |
15 | 29 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 25 m | 2:42.55 | |
16 | 239 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 8, 4X200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 164 | Södertörn Damer [1994] | 1994 | SÖDERTÖRN | 25 m | 8:26.67 | ||
2 | 275 | Täby Sim Damer 1 | 95 | TÄBY SIM | 25 m | 8:31.53 | ||
3 | 343 | Strängnäs Damer | 1998 | STRÄNGNÄS | 25 m | 8:58.10 | ||
4 | 276 | Täby Sim Damer 1 [1998] | 1998 | TÄBY SIM | 50 m | 9:19.00 | ||
5 | 93 | Skk Damer (jun) | 0 | SKK | 50 m | 9:22.05 | ||
6 | 323 | Väsby SS Damer Lag 1 | 1998 | VÄSBY SS | 25 m | 9:23.55 | ||
7 | 324 | Väsby SS Damer Lag 2 | 2001 | VÄSBY SS | 25 m | 9:27.94 | ||
8 | 278 | Täby Sim Damer Lag 1 | 2000 | TÄBY SIM | 25 m | 9:29.36 | ||
9 | 165 | Södertörn Damer [2000] | 2000 | SÖDERTÖRN | 50 m | 9:32.89 | ||
10 | 166 | Södertörn Damer2 [2000] | 2000 | SÖDERTÖRN | 50 m | 9:35.00 | ||
11 | 265 | Täby Sim Damer Lag 2 | 2001 | TÄBY SIM | 25 m | 9:44.57 | ||
12 | 277 | Täby Sim Damer 2 [1998] | 1998 | TÄBY SIM | 50 m | 9:50.00 | ||
13 | 266 | Täby Sim Damer Lag 3 | 2000 | TÄBY SIM | 25 m | 9:53.20 | ||
14 | 321 | Väsby SS Damer Lag 3 | 2001 | VÄSBY SS | 25 m | 9:57.02 | ||
15 | 325 | Väsby SS Damer Lag 4 | 0 | VÄSBY SS | 25 m | 10:16.68 | ||
16 | 326 | Väsby SS Damer Lag 5 | 0 | VÄSBY SS | 25 m | 10:48.21 | ||
17 | 327 | Väsby SS Damer Lag 6 | 0 | VÄSBY SS | 25 m | 10:59.74 | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 9, 4X200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 268 | Täby Sim Herrar 1 | 97 | TÄBY SIM | 25 m | 7:50.59 | ||
2 | 330 | Väsby SS Herrar Lag 1 | 1998 | VÄSBY SS | 25 m | 8:37.75 | ||
3 | 270 | Täby Sim Herrar Lag 1 | 2000 | TÄBY SIM | 25 m | 9:09.72 | ||
4 | 331 | Väsby SS Herrar Lag 2 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 9:26.80 | ||
5 | 273 | Täby Sim Herrar Lag 2 | 2001 | TÄBY SIM | 25 m | 9:29.89 | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 10, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 50 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 25 m | 28.46 | |
2 | 335 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | AI0499 | 25 m | 28.77 | |
3 | 127 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 29.28 | |
4 | 71 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 50 m | 29.61 | |
5 | 138 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 25 m | 29.89 | |
6 | 52 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 30.13 | |
7 | 92 | Wallenborg Caroline | 2000 | SKK | AL3800 | 25 m | 30.19 | |
8 | 215 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | AN2496 | 50 m | 30.33 | |
9 | 97 | Christensen Erica | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO5897 | 25 m | 30.46 | |
10 | 338 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 50 m | 30.94 | |
11 | 195 | Ericsson Elsa | 1995 | TÄBY SIM | AI0895 | 50 m | 31.01 | |
12 | 82 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 31.09 | |
13 | 86 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 31.10 | |
14 | 198 | Ewerbring Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI8298 | 50 m | 31.14 | |
15 | 243 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 25 m | 31.37 | |
16 | 60 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 31.48 | |
17 | 336 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 31.53 | |
18 | 95 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 31.59 | |
19 | 184 | Berglund Frida | 1998 | TÄBY SIM | AW7298 | 25 m | 31.74 | |
20 | 12 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 31.95 | |
21 | 80 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 32.00 | |
22 | 311 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 32.06 | |
23 | 73 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 32.22 | |
24 | 252 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 32.30 | |
25 | 188 | Brännlund Linda | 1998 | TÄBY SIM | AW6298 | 50 m | 32.33 | |
26 | 319 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 25 m | 32.35 | |
27 | 192 | Edlund Sofia | 1998 | TÄBY SIM | AI0498 | 25 m | 32.51 | |
28 | 47 | Öberg Victoria | 1999 | SOLLEFTEÅ | AY0899 | 25 m | 32.65 | |
29 | 191 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 50 m | 32.71 | |
30 | 72 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 32.72 | |
31 | 46 | Öberg Elise | 2002 | SOLLEFTEÅ | AE8402 | 25 m | 32.78 | |
32 | 284 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 32.80 | |
33 | 303 | Nordling Vanessa | 1998 | VÄSBY SS | AI1498 | 25 m | 32.82 | |
34 | 213 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 50 m | 32.91 | |
35 | 315 | Tsirona Dimitra | 2002 | VÄSBY SS | AP3602 | 25 m | 33.04 | |
36 | 307 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 33.64 | |
37 | 18 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 25 m | 33.82 | |
38 | 342 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 50 m | 33.84 | |
39 | 197 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 34.13 | |
40 | 282 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 25 m | 34.29 | |
41 | 339 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 34.48 | |
42 | 140 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 25 m | 34.51 | |
43 | 317 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 34.61 | |
44 | 31 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 34.77 | |
45 | 286 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 35.06 | |
46 | 200 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 35.14 | |
47 | 180 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 35.18 | |
48 | 251 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 35.19 | |
49 | 299 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 35.37 | |
50 | 341 | Lord My | 1999 | STRÄNGNÄS | AQ1699 | 25 m | 35.40 | |
51 | 123 | Bothe Karlsson Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 25 m | 35.67 | |
52 | 20 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 35.78 | |
53 | 304 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 36.30 | |
54 | 296 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 36.45 | |
55 | 176 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 36.61 | |
56 | 274 | Östlund Beatrice | 2003 | TÄBY SIM | BA5803 | 25 m | 36.65 | |
57 | 43 | Forsberg Isa | 2002 | SOLLEFTEÅ | BB5202 | 25 m | 37.26 | |
58 | 189 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 37.42 | |
59 | 285 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 37.52 | |
60 | 308 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 37.56 | |
61 | 294 | Hübinette Vanessa | 2001 | VÄSBY SS | AY1201 | 25 m | 37.66 | |
62 | 222 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 37.78 | |
63 | 130 | Grönberg Saga | 2000 | SÖDERTÖRN | BO7800 | 25 m | 37.93 | |
64 | 13 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 38.30 | |
65 | 121 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | 38.61 | |
66 | 298 | Lindeblad Lo | 2000 | VÄSBY SS | AN5300 | 25 m | 38.80 | |
67 | 223 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | AN1804 | 25 m | 39.31 | |
68 | 212 | Hälleberg Katie | 2003 | TÄBY SIM | AT3603 | 25 m | 39.71 | |
69 | 314 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 40.02 | |
70 | 249 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 25 m | 40.67 | |
71 | 301 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 42.02 | |
72 | 42 | Carlsson Tilde | 2001 | SOLLEFTEÅ | AU2601 | 25 m | 42.43 | |
73 | 193 | Elhouar Chloe | 2002 | TÄBY SIM | BC8402 | 25 m | 42.62 | |
74 | 186 | Bergwall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 42.63 | |
75 | 34 | Lundgren Julia | 2002 | LIDINGÖ SK | BB1602 | 25 m | 42.78 | |
76 | 290 | Farkhapour Rojin | 2001 | VÄSBY SS | BD4401 | 25 m | 42.86 | |
77 | 205 | Grindberg Saga | 2003 | TÄBY SIM | AX5603 | 25 m | 43.35 | |
78 | 202 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 25 m | 43.73 | |
79 | 347 | Bergström Sofia | 2003 | TÄBY SIM | AX8603 | 25 m | 45.30 | |
80 | 256 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 46.06 | |
81 | 194 | Ellbrant Engla | 2004 | TÄBY SIM | AK2204 | 25 m | 46.34 | |
82 | 211 | Hydén Josefin | 2002 | TÄBY SIM | BF2802 | 25 m | 48.71 | |
83 | 187 | Borgstedt Shahnazarian Emma | 2002 | TÄBY SIM | BH2802 | 50 m | ||
84 | 254 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 11, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 196 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 25 m | 26.48 | |
2 | 172 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 27.15 | |
3 | 108 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 27.39 | |
4 | 143 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 28.03 | |
5 | 9 | Willberg Carl-Åke | 1998 | DANDERYD | AG1398 | 25 m | 28.05 | |
6 | 100 | Kesenci Alexander | 1995 | SÖDERTÄLJE | AK7195 | 25 m | 28.16 | |
7 | 112 | Ydenius Axel | 1997 | SÖDERTÄLJE | AD3997 | 25 m | 28.69 | |
8 | 111 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 28.81 | |
9 | 149 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 25 m | 28.90 | |
10 | 107 | Rantanen Rasmus | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI7397 | 25 m | 29.33 | |
11 | 132 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 25 m | 29.39 | |
12 | 175 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 25 m | 30.09 | |
13 | 242 | Sandberg Anton | 1999 | TÄBY SIM | AR0199 | 25 m | 30.62 | |
14 | 289 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 30.77 | |
15 | 318 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 30.99 | |
16 | 247 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 31.02 | |
17 | 145 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 31.03 | |
18 | 64 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 25 m | 31.30 | |
19 | 178 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 50 m | 31.43 | |
20 | 76 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 25 m | 31.92 | |
21 | 101 | Mackin Timothy | 1995 | SÖDERTÄLJE | AO0995 | 50 m | 32.31 | |
22 | 219 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 33.01 | |
23 | 297 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 33.52 | |
24 | 241 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 33.80 | |
25 | 137 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 36.43 | |
26 | 144 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 25 m | 37.08 | |
27 | 154 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 25 m | 37.39 | |
28 | 190 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 37.39 | |
29 | 226 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 37.48 | |
30 | 124 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 37.51 | |
31 | 5 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | DANDERYD | AM1302 | 25 m | 37.95 | |
32 | 133 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | 37.96 | |
33 | 210 | Hogg John | 2005 | TÄBY SIM | AC5705 | 25 m | 38.42 | |
34 | 174 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 38.46 | |
35 | 263 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 38.94 | |
36 | 293 | Frylmark Oscar | 2001 | VÄSBY SS | AI3501 | 25 m | 39.10 | |
37 | 235 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 40.31 | |
38 | 281 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 41.14 | |
39 | 185 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 41.27 | |
40 | 239 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 42.47 | |
41 | 260 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 25 m | 43.27 | |
42 | 340 | Lord Max | 2004 | STRÄNGNÄS | AH1504 | 25 m | 43.96 | |
43 | 313 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 50 m | 44.85 | |
44 | 237 | Ribberheim Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AT2902 | 25 m | 48.09 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 12, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 138 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 25 m | 4:25.33 | |
2 | 110 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 4:27.61 | |
3 | 259 | Uusaro Alexandra | 1995 | TÄBY SIM | AN0295 | 25 m | 4:28.88 | |
4 | 131 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 25 m | 4:31.65 | |
5 | 184 | Berglund Frida | 1998 | TÄBY SIM | AW7298 | 25 m | 4:32.95 | |
6 | 68 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 4:34.45 | |
7 | 334 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 4:34.74 | |
8 | 83 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 4:39.71 | |
9 | 51 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 4:41.01 | |
10 | 81 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 25 m | 4:41.69 | |
11 | 150 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 25 m | 4:45.19 | |
12 | 151 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 50 m | 4:48.02 | |
13 | 139 | Lamb Emily | 2000 | SÖDERTÖRN | BL0600 | 25 m | 4:49.08 | |
14 | 336 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 4:50.75 | |
15 | 16 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 4:53.52 | |
16 | 224 | Lennerthson Sofia | 1999 | TÄBY SIM | BE4899 | 25 m | 4:55.85 | |
17 | 84 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 4:56.11 | |
18 | 306 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 4:56.14 | |
19 | 216 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 4:56.15 | |
20 | 88 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 4:57.52 | |
21 | 258 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 4:58.85 | |
22 | 55 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 50 m | 5:01.83 | |
23 | 162 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 5:02.30 | |
24 | 244 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 5:05.55 | |
25 | 7 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 5:06.09 | |
26 | 233 | Nöu Frida | 2001 | TÄBY SIM | AC2801 | 25 m | 5:06.32 | |
27 | 214 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 5:07.92 | |
28 | 240 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 25 m | 5:08.20 | |
29 | 26 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 5:08.65 | |
30 | 62 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 5:10.94 | |
31 | 17 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 5:12.27 | |
32 | 217 | Kjeldsen Tilda | 2001 | TÄBY SIM | BK6401 | 25 m | 5:12.63 | |
33 | 315 | Tsirona Dimitra | 2002 | VÄSBY SS | AP3602 | 25 m | 5:15.29 | |
34 | 87 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 5:15.74 | |
35 | 148 | Reinholdz Anna | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ6499 | 25 m | 5:16.57 | |
36 | 23 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 5:17.74 | |
37 | 25 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 5:17.80 | |
38 | 4 | Malm Smilla | 2003 | DANDERYD | AQ4203 | 25 m | 5:18.77 | |
39 | 248 | Sköld Gunnel | 2000 | TÄBY SIM | BB9600 | 25 m | 5:19.25 | |
40 | 22 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 25 m | 5:22.89 | |
41 | 245 | Schubert Lisa | 2001 | TÄBY SIM | BA6601 | 25 m | 5:23.13 | |
42 | 339 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 5:23.75 | |
43 | 20 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 5:24.66 | |
44 | 90 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 5:24.68 | |
45 | 294 | Hübinette Vanessa | 2001 | VÄSBY SS | AY1201 | 25 m | 5:26.09 | |
46 | 298 | Lindeblad Lo | 2000 | VÄSBY SS | AN5300 | 25 m | 5:29.44 | |
47 | 291 | Frisk-Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 5:30.81 | |
48 | 30 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 5:31.83 | |
49 | 43 | Forsberg Isa | 2002 | SOLLEFTEÅ | BB5202 | 25 m | 5:34.92 | |
50 | 249 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 25 m | 5:54.40 | |
51 | 32 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 25 m | 6:19.81 | |
52 | 193 | Elhouar Chloe | 2002 | TÄBY SIM | BC8402 | 25 m | 6:39.46 | |
53 | 179 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 50 m | ||
54 | 212 | Hälleberg Katie | 2003 | TÄBY SIM | AT3603 | 50 m | ||
55 | 225 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 50 m | ||
56 | 251 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 50 m | ||
57 | 254 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 50 m | ||
58 | 256 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 50 m | ||
59 | 285 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 50 m | ||
60 | 290 | Farkhapour Rojin | 2001 | VÄSBY SS | BD4401 | 50 m | ||
61 | 304 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 50 m | ||
62 | 307 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 50 m | ||
63 | 347 | Bergström Sofia | 2003 | TÄBY SIM | AX8603 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 96 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 50.77 | |
2 | 132 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 25 m | 51.05 | |
3 | 204 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 25 m | 52.81 | |
4 | 108 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 52.90 | |
5 | 196 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 25 m | 53.28 | |
6 | 103 | Ny Hampus | 1990 | SÖDERTÄLJE | AP1190 | 25 m | 53.74 | |
7 | 59 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 25 m | 53.88 | |
8 | 158 | Stridfäldt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AY9195 | 25 m | 54.21 | |
9 | 107 | Rantanen Rasmus | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI7397 | 25 m | 54.26 | |
10 | 53 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 25 m | 54.51 | |
11 | 143 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 54.77 | |
12 | 219 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 55.13 | |
13 | 9 | Willberg Carl-Åke | 1998 | DANDERYD | AG1398 | 25 m | 55.21 | |
14 | 118 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 25 m | 55.44 | |
15 | 241 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 55.44 | |
16 | 69 | Ankarberg Ossian | 1996 | SKK | AX6196 | 25 m | 55.47 | |
17 | 112 | Ydenius Axel | 1997 | SÖDERTÄLJE | AD3997 | 25 m | 55.90 | |
18 | 1 | Aabel Nordkvist Jens Jacob | 1995 | DANDERYD | BB2995 | 25 m | 56.02 | |
19 | 57 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 25 m | 56.25 | |
20 | 149 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 25 m | 56.44 | |
21 | 261 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 25 m | 56.56 | |
22 | 135 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 25 m | 56.92 | |
23 | 159 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 56.92 | |
24 | 104 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 57.44 | |
25 | 175 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 25 m | 57.72 | |
26 | 262 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 50 m | 57.77 | |
27 | 242 | Sandberg Anton | 1999 | TÄBY SIM | AR0199 | 25 m | 57.90 | |
28 | 85 | Sandahl Kalle | 1999 | SKK | AM8799 | 25 m | 57.92 | |
29 | 181 | Barnå Gustav | 1999 | TÄBY SIM | AS6199 | 25 m | 58.44 | |
30 | 125 | Chong Kevin | 1998 | SÖDERTÖRN | AE9798 | 25 m | 58.86 | |
31 | 74 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SKK | AQ0399 | 25 m | 58.90 | |
32 | 292 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 59.10 | |
33 | 111 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 59.19 | |
34 | 147 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 59.39 | |
35 | 207 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 25 m | 59.65 | |
36 | 141 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 25 m | 59.89 | |
37 | 305 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:00.11 | |
38 | 136 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 25 m | 1:00.22 | |
39 | 19 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 1:00.54 | |
40 | 161 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 25 m | 1:01.03 | |
41 | 144 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | AQ7100 | 25 m | 1:01.21 | |
42 | 75 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 1:01.33 | |
43 | 236 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 1:01.99 | |
44 | 246 | Simic Oliver | 1998 | TÄBY SIM | AY0198 | 50 m | 1:02.01 | |
45 | 229 | Lörinc Wille | 2000 | TÄBY SIM | AU7900 | 25 m | 1:02.15 | |
46 | 238 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 1:02.19 | |
47 | 24 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 1:02.78 | |
48 | 295 | Hörlin Tobias | 2000 | VÄSBY SS | AN3300 | 25 m | 1:02.84 | |
49 | 137 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 1:02.85 | |
50 | 15 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 1:03.22 | |
51 | 79 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 1:03.49 | |
52 | 199 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 1:04.25 | |
53 | 126 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | 1:04.40 | |
54 | 310 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 50 m | 1:04.72 | |
55 | 29 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 25 m | 1:04.74 | |
56 | 231 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 1:04.97 | |
57 | 177 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 1:04.99 | |
58 | 173 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 1:05.67 | |
59 | 133 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | 1:06.00 | |
60 | 14 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 1:06.16 | |
61 | 27 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:07.09 | |
62 | 5 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | DANDERYD | AM1302 | 25 m | 1:08.39 | |
63 | 124 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 1:09.03 | |
64 | 154 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 25 m | 1:09.50 | |
65 | 235 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 1:09.95 | |
66 | 28 | Parsa Arian | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD3302 | 25 m | 1:11.77 | |
67 | 226 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 1:12.05 | |
68 | 185 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 1:12.62 | |
69 | 174 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 1:12.77 | |
70 | 281 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 1:14.47 | |
71 | 260 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 25 m | 1:15.45 | |
72 | 293 | Frylmark Oscar | 2001 | VÄSBY SS | AI3501 | 25 m | 1:16.42 | |
73 | 210 | Hogg John | 2005 | TÄBY SIM | AC5705 | 25 m | 1:16.55 | |
74 | 313 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 1:17.86 | |
75 | 340 | Lord Max | 2004 | STRÄNGNÄS | AH1504 | 25 m | 1:25.30 | |
76 | 300 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 1:29.05 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 14, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 50 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 25 m | 1:07.79 | |
2 | 215 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | AN2496 | 25 m | 1:12.60 | |
3 | 66 | Strömstedt Fanny | 1996 | SPÅRVÄGEN | AK4696 | 25 m | 1:13.99 | |
4 | 92 | Wallenborg Caroline | 2000 | SKK | AL3800 | 25 m | 1:14.32 | |
5 | 218 | Korssell Pauline | 1997 | TÄBY SIM | AI8897 | 25 m | 1:14.67 | |
6 | 60 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 1:15.34 | |
7 | 201 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 1:16.86 | |
8 | 287 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 1:17.24 | |
9 | 198 | Ewerbring Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI8298 | 25 m | 1:17.64 | |
10 | 183 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 1:17.71 | |
11 | 220 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 1:18.04 | |
12 | 78 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 1:18.12 | |
13 | 221 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 25 m | 1:18.17 | |
14 | 150 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 25 m | 1:18.43 | |
15 | 4 | Malm Smilla | 2003 | DANDERYD | AQ4203 | 25 m | 1:18.70 | |
16 | 73 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 1:18.72 | |
17 | 49 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 1:19.06 | |
18 | 234 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 25 m | 1:19.32 | |
19 | 56 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 1:19.39 | |
20 | 94 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 1:19.51 | |
21 | 253 | Sundberg Alice | 1999 | TÄBY SIM | AS1299 | 25 m | 1:20.22 | |
22 | 208 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 1:20.69 | |
23 | 307 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 1:20.82 | |
24 | 243 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 25 m | 1:20.91 | |
25 | 338 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 1:20.94 | |
26 | 7 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 1:21.32 | |
27 | 342 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 1:21.55 | |
28 | 46 | Öberg Elise | 2002 | SOLLEFTEÅ | AE8402 | 25 m | 1:21.93 | |
29 | 257 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 1:22.27 | |
30 | 288 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:22.40 | |
31 | 17 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 1:23.03 | |
32 | 16 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 1:23.22 | |
33 | 282 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 25 m | 1:23.36 | |
34 | 89 | Starrost Elma | 2002 | SKK | AN4202 | 25 m | 1:23.41 | |
35 | 336 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 1:23.45 | |
36 | 23 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 1:23.60 | |
37 | 200 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 1:24.22 | |
38 | 6 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 25 m | 1:24.49 | |
39 | 274 | Östlund Beatrice | 2003 | TÄBY SIM | BA5803 | 25 m | 1:24.74 | |
40 | 117 | Abdelkareem Ayten | 2000 | SÖDERTÖRN | BR5400 | 25 m | 1:25.12 | |
41 | 163 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 25 m | 1:25.37 | |
42 | 13 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 1:25.55 | |
43 | 31 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 1:25.57 | |
44 | 319 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 25 m | 1:25.71 | |
45 | 213 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 1:25.77 | |
46 | 309 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 1:25.78 | |
47 | 232 | Nylund Viktoria | 2001 | TÄBY SIM | BD1801 | 25 m | 1:25.95 | |
48 | 304 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 1:27.09 | |
49 | 33 | Granström Emma | 2002 | LEKSAND | AY6402 | 25 m | 1:27.46 | |
50 | 62 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 1:27.46 | |
51 | 189 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 1:27.53 | |
52 | 22 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 25 m | 1:28.03 | |
53 | 18 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 25 m | 1:28.22 | |
54 | 152 | Rönn Signe | 2001 | SÖDERTÖRN | BS9201 | 25 m | 1:29.33 | |
55 | 317 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 1:29.48 | |
56 | 25 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 1:29.71 | |
57 | 123 | Bothe Karlsson Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 25 m | 1:29.86 | |
58 | 30 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 1:31.17 | |
59 | 294 | Hübinette Vanessa | 2001 | VÄSBY SS | AY1201 | 25 m | 1:31.57 | |
60 | 314 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 1:32.26 | |
61 | 285 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 1:32.84 | |
62 | 176 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 1:34.03 | |
63 | 182 | Barnå Jennifer | 2002 | TÄBY SIM | BC7602 | 25 m | 1:34.19 | |
64 | 339 | Larsson Ellinor | 1999 | STRÄNGNÄS | BG2299 | 25 m | 1:34.43 | |
65 | 26 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 1:34.88 | |
66 | 205 | Grindberg Saga | 2003 | TÄBY SIM | AX5603 | 25 m | 1:34.98 | |
67 | 249 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 25 m | 1:36.03 | |
68 | 225 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 1:36.53 | |
69 | 212 | Hälleberg Katie | 2003 | TÄBY SIM | AT3603 | 25 m | 1:37.12 | |
70 | 296 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 1:37.61 | |
71 | 197 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 1:37.75 | |
72 | 223 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | AN1804 | 25 m | 1:39.33 | |
73 | 34 | Lundgren Julia | 2002 | LIDINGÖ SK | BB1602 | 25 m | 1:39.99 | |
74 | 194 | Ellbrant Engla | 2004 | TÄBY SIM | AK2204 | 25 m | 1:40.06 | |
75 | 290 | Farkhapour Rojin | 2001 | VÄSBY SS | BD4401 | 25 m | 1:40.10 | |
76 | 337 | Haglund Louise | 2003 | STRÄNGNÄS | AY6803 | 25 m | 1:40.44 | |
77 | 308 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 1:41.23 | |
78 | 211 | Hydén Josefin | 2002 | TÄBY SIM | BF2802 | 25 m | 1:41.93 | |
79 | 32 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 25 m | 1:42.16 | |
80 | 186 | Bergwall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 1:42.38 | |
81 | 121 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | 1:42.41 | |
82 | 193 | Elhouar Chloe | 2002 | TÄBY SIM | BC8402 | 25 m | 1:44.37 | |
83 | 301 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 1:48.91 | |
84 | 187 | Borgstedt Shahnazarian Emma | 2002 | TÄBY SIM | BH2802 | 25 m | 1:50.69 | |
85 | 130 | Grönberg Saga | 2000 | SÖDERTÖRN | BO7800 | 50 m | 2:01.83 | |
86 | 202 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 15, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 39 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 25 m | 2:10.90 | |
2 | 168 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 2:11.67 | |
3 | 98 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 2:12.72 | |
4 | 59 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 25 m | 2:18.11 | |
5 | 178 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 2:18.17 | |
6 | 175 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 25 m | 2:19.58 | |
7 | 312 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 2:21.03 | |
8 | 209 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 25 m | 2:21.15 | |
9 | 318 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 2:21.32 | |
10 | 120 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 25 m | 2:21.42 | |
11 | 305 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:21.86 | |
12 | 91 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 2:22.34 | |
13 | 181 | Barnå Gustav | 1999 | TÄBY SIM | AS6199 | 25 m | 2:25.99 | |
14 | 145 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 2:27.44 | |
15 | 247 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 2:28.89 | |
16 | 141 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 25 m | 2:28.95 | |
17 | 147 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 2:29.33 | |
18 | 190 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 2:31.30 | |
19 | 19 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 2:32.72 | |
20 | 136 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 25 m | 2:32.99 | |
21 | 297 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 2:33.33 | |
22 | 230 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 2:33.98 | |
23 | 29 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 25 m | 2:35.25 | |
24 | 161 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 25 m | 2:37.50 | |
25 | 316 | Unevik Dag | 2001 | VÄSBY SS | AI5501 | 50 m | 2:38.81 | |
26 | 246 | Simic Oliver | 1998 | TÄBY SIM | AY0198 | 25 m | 2:39.68 | |
27 | 310 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 2:40.66 | |
28 | 24 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 2:43.28 | |
29 | 14 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 2:43.69 | |
30 | 15 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 2:44.39 | |
31 | 5 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | DANDERYD | AM1302 | 25 m | 2:45.64 | |
32 | 126 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | 2:49.96 | |
33 | 206 | Gunnarsson Olle | 2000 | TÄBY SIM | AR3500 | 25 m | 2:51.02 | |
34 | 235 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 2:54.28 | |
35 | 263 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 2:59.15 | |
36 | 27 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 3:01.40 | |
37 | 239 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 3:02.54 | |
38 | 28 | Parsa Arian | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD3302 | 25 m | 3:03.44 | |
39 | 313 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 3:24.23 | |
40 | 237 | Ribberheim Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AT2902 | 25 m | 3:46.94 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 16, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 138 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 25 m | 2:18.72 | |
2 | 131 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 25 m | 2:21.32 | |
3 | 71 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 2:24.23 | |
4 | 253 | Sundberg Alice | 1999 | TÄBY SIM | AS1299 | 25 m | 2:29.60 | |
5 | 52 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 2:33.24 | |
6 | 51 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 2:35.02 | |
7 | 86 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 2:35.82 | |
8 | 82 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 2:36.34 | |
9 | 302 | Melin Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 2:36.88 | |
10 | 311 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 2:37.99 | |
11 | 37 | Engvall Tess | 2001 | SK NEPTUN | BQ8801 | 25 m | 2:38.11 | |
12 | 95 | Blomberg Emelie | 1999 | SÖDERTÄLJE | AU4899 | 25 m | 2:38.77 | |
13 | 227 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 2:40.01 | |
14 | 122 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 2:41.15 | |
15 | 72 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 2:45.68 | |
16 | 315 | Tsirona Dimitra | 2002 | VÄSBY SS | AP3602 | 25 m | 2:47.17 | |
17 | 283 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 2:56.16 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 17, 4X100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 269 | Täby Sim Herrar 1 | 97 | TÄBY SIM | 25 m | 3:53.13 | ||
2 | 114 | Södertälje Herrar Lag 1 | 2004 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 3:58.63 | ||
3 | 115 | Södertälje Herrar Lag 2 | 0 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 4:07.79 | ||
4 | 330 | Väsby SS Herrar Lag 1 | 1998 | VÄSBY SS | 25 m | 4:15.18 | ||
5 | 331 | Väsby SS Herrar Lag 2 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 4:41.18 | ||
6 | 271 | Täby Sim Herrar Lag 1 | 2001 | TÄBY SIM | 25 m | 4:42.43 | ||
7 | 272 | Täby Sim Herrar Lag 2 | 2000 | TÄBY SIM | 25 m | 4:52.61 | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 18, 4X100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 275 | Täby Sim Damer 1 | 95 | TÄBY SIM | 25 m | 4:22.06 | ||
2 | 343 | Strängnäs Damer | 1998 | STRÄNGNÄS | 25 m | 4:32.94 | ||
3 | 276 | Täby Sim Damer 1 [1998] | 1998 | TÄBY SIM | 50 m | 4:38.00 | ||
4 | 324 | Väsby SS Damer Lag 2 | 2001 | VÄSBY SS | 25 m | 4:42.40 | ||
5 | 323 | Väsby SS Damer Lag 1 | 1998 | VÄSBY SS | 25 m | 4:42.44 | ||
6 | 93 | Skk Damer (jun) | 0 | SKK | 50 m | 4:42.55 | ||
7 | 165 | Södertörn Damer [2000] | 2000 | SÖDERTÖRN | 50 m | 4:54.09 | ||
8 | 280 | Täby Sim Damer Lag 1 | 2001 | TÄBY SIM | 25 m | 4:56.16 | ||
9 | 322 | Väsby SS Damer Lag 3 | 2001 | VÄSBY SS | 25 m | 4:57.39 | ||
10 | 277 | Täby Sim Damer 2 [1998] | 1998 | TÄBY SIM | 50 m | 4:58.30 | ||
11 | 10 | Danderyd Damer [1998] | 1998 | DANDERYD | 25 m | 5:01.59 | ||
12 | 325 | Väsby SS Damer Lag 4 | 0 | VÄSBY SS | 25 m | 5:02.96 | ||
13 | 264 | Täby Sim Damer Lag 2 | 2000 | TÄBY SIM | 25 m | 5:07.39 | ||
14 | 166 | Södertörn Damer2 [2000] | 2000 | SÖDERTÖRN | 50 m | 5:20.00 | ||
15 | 326 | Väsby SS Damer Lag 5 | 0 | VÄSBY SS | 25 m | 5:31.45 | ||
16 | 327 | Väsby SS Damer Lag 6 | 0 | VÄSBY SS | 25 m | 5:32.34 | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 19, 400m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 168 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 4:41.98 | |
2 | 3 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 25 m | 4:52.92 | |
3 | 120 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 25 m | 4:54.20 | |
4 | 70 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 4:54.96 | |
5 | 318 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 4:57.11 | |
6 | 312 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 4:57.96 | |
7 | 91 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 5:01.40 | |
8 | 219 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 5:01.69 | |
9 | 305 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 5:04.41 | |
10 | 181 | Barnå Gustav | 1999 | TÄBY SIM | AS6199 | 25 m | 5:09.59 | |
11 | 19 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 5:20.74 | |
12 | 289 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 5:22.39 | |
13 | 230 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 50 m | 5:28.74 | |
14 | 161 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 25 m | 5:31.92 | |
15 | 190 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 5:33.88 | |
16 | 310 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 50 m | 5:47.19 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 20, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 50 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 25 m | 30.89 | |
2 | 157 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 25 m | 33.76 | |
3 | 66 | Strömstedt Fanny | 1996 | SPÅRVÄGEN | AK4696 | 25 m | 34.38 | |
4 | 60 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 34.62 | |
5 | 134 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 25 m | 34.71 | |
6 | 221 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 25 m | 34.83 | |
7 | 146 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 34.98 | |
8 | 287 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 35.72 | |
9 | 218 | Korssell Pauline | 1997 | TÄBY SIM | AI8897 | 25 m | 35.83 | |
10 | 183 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 35.88 | |
11 | 46 | Öberg Elise | 2002 | SOLLEFTEÅ | AE8402 | 25 m | 36.56 | |
12 | 47 | Öberg Victoria | 1999 | SOLLEFTEÅ | AY0899 | 25 m | 36.68 | |
13 | 78 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 36.72 | |
14 | 4 | Malm Smilla | 2003 | DANDERYD | AQ4203 | 25 m | 37.19 | |
15 | 274 | Östlund Beatrice | 2003 | TÄBY SIM | BA5803 | 25 m | 37.21 | |
16 | 49 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 37.35 | |
17 | 208 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 37.39 | |
18 | 163 | Öster Josefin | 1997 | SÖDERTÖRN | AT0297 | 25 m | 37.53 | |
19 | 342 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 37.63 | |
20 | 33 | Granström Emma | 2002 | LEKSAND | AY6402 | 25 m | 37.90 | |
21 | 7 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 38.33 | |
22 | 288 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 38.48 | |
23 | 304 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 38.49 | |
24 | 89 | Starrost Elma | 2002 | SKK | AN4202 | 25 m | 38.96 | |
25 | 307 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 38.96 | |
26 | 200 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 38.97 | |
27 | 257 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 38.98 | |
28 | 155 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 39.35 | |
29 | 346 | Eriksson Matilda | 1999 | TÄBY SIM | BE8899 | 25 m | 39.62 | |
30 | 317 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 39.69 | |
31 | 151 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 39.97 | |
32 | 309 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 40.07 | |
33 | 234 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 25 m | 40.31 | |
34 | 189 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 40.35 | |
35 | 13 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 40.70 | |
36 | 152 | Rönn Signe | 2001 | SÖDERTÖRN | BS9201 | 25 m | 40.97 | |
37 | 232 | Nylund Viktoria | 2001 | TÄBY SIM | BD1801 | 50 m | 41.76 | |
38 | 123 | Bothe Karlsson Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 25 m | 41.94 | |
39 | 314 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 41.95 | |
40 | 182 | Barnå Jennifer | 2002 | TÄBY SIM | BC7602 | 25 m | 42.04 | |
41 | 205 | Grindberg Saga | 2003 | TÄBY SIM | AX5603 | 25 m | 42.79 | |
42 | 176 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 43.64 | |
43 | 308 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 43.73 | |
44 | 211 | Hydén Josefin | 2002 | TÄBY SIM | BF2802 | 25 m | 43.76 | |
45 | 249 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 25 m | 43.96 | |
46 | 294 | Hübinette Vanessa | 2001 | VÄSBY SS | AY1201 | 25 m | 44.00 | |
47 | 290 | Farkhapour Rojin | 2001 | VÄSBY SS | BD4401 | 25 m | 44.21 | |
48 | 225 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 44.22 | |
49 | 285 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 44.22 | |
50 | 296 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 44.35 | |
51 | 43 | Forsberg Isa | 2002 | SOLLEFTEÅ | BB5202 | 25 m | 44.63 | |
52 | 345 | Wernros Olofsson Julia | 2002 | TUREBERG | AQ4802 | 25 m | 44.67 | |
53 | 222 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 44.82 | |
54 | 217 | Kjeldsen Tilda | 2001 | TÄBY SIM | BK6401 | 25 m | 45.36 | |
55 | 121 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | 46.10 | |
56 | 212 | Hälleberg Katie | 2003 | TÄBY SIM | AT3603 | 25 m | 46.10 | |
57 | 194 | Ellbrant Engla | 2004 | TÄBY SIM | AK2204 | 25 m | 46.51 | |
58 | 130 | Grönberg Saga | 2000 | SÖDERTÖRN | BO7800 | 25 m | 46.91 | |
59 | 256 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 47.23 | |
60 | 140 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 50 m | 50.19 | |
61 | 187 | Borgstedt Shahnazarian Emma | 2002 | TÄBY SIM | BH2802 | 25 m | 50.55 | |
62 | 347 | Bergström Sofia | 2003 | TÄBY SIM | AX8603 | 25 m | 52.08 | |
63 | 202 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 25 m | 52.10 | |
64 | 180 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 21, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 61 | Nystrand Stefan | 1981 | SPÅRVÄGEN | AB1181 | 25 m | 20.70 | |
2 | 38 | Flodqvist Pontus | 1988 | SK NEPTUN | AB5388 | 25 m | 22.36 | |
3 | 40 | Magnusson Linus | 1990 | SK NEPTUN | AB4790 | 25 m | 22.69 | |
4 | 132 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 25 m | 23.55 | |
5 | 59 | Lüning Anton | 1996 | SPÅRVÄGEN | AO0996 | 25 m | 24.11 | |
6 | 158 | Stridfäldt Marcus | 1995 | SÖDERTÖRN | AY9195 | 25 m | 24.17 | |
7 | 204 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 25 m | 24.52 | |
8 | 196 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 25 m | 24.64 | |
9 | 9 | Willberg Carl-Åke | 1998 | DANDERYD | AG1398 | 25 m | 24.71 | |
10 | 53 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 25 m | 24.80 | |
11 | 209 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 25 m | 25.43 | |
12 | 1 | Aabel Nordkvist Jens Jacob | 1995 | DANDERYD | BB2995 | 25 m | 25.62 | |
13 | 143 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 25.62 | |
14 | 128 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 25.68 | |
15 | 241 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 25.87 | |
16 | 149 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 25 m | 26.04 | |
17 | 41 | Westholm Tobias | 1996 | NORRTÄLJE | AA1196 | 25 m | 26.10 | |
18 | 74 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SKK | AQ0399 | 25 m | 26.30 | |
19 | 262 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 25 m | 26.35 | |
20 | 207 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 25 m | 27.63 | |
21 | 247 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 27.67 | |
22 | 246 | Simic Oliver | 1998 | TÄBY SIM | AY0198 | 50 m | 27.69 | |
23 | 145 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 27.79 | |
24 | 67 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | 27.88 | |
25 | 295 | Hörlin Tobias | 2000 | VÄSBY SS | AN3300 | 25 m | 28.60 | |
26 | 310 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 28.63 | |
27 | 75 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 28.72 | |
28 | 79 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 28.92 | |
29 | 133 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | 29.59 | |
30 | 238 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 29.92 | |
31 | 297 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 29.93 | |
32 | 27 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 29.96 | |
33 | 29 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 25 m | 30.35 | |
34 | 154 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 25 m | 30.53 | |
35 | 24 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 30.73 | |
36 | 21 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 50 m | 31.21 | |
37 | 124 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 31.38 | |
38 | 263 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 31.98 | |
39 | 185 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 32.48 | |
40 | 28 | Parsa Arian | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD3302 | 25 m | 32.98 | |
41 | 239 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 33.28 | |
42 | 174 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 33.30 | |
43 | 210 | Hogg John | 2005 | TÄBY SIM | AC5705 | 25 m | 33.42 | |
44 | 235 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 33.57 | |
45 | 260 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 25 m | 34.48 | |
46 | 281 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 34.68 | |
47 | 313 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 35.55 | |
48 | 237 | Ribberheim Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AT2902 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 22, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 335 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | AI0499 | 25 m | 1:03.43 | |
2 | 50 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 25 m | 1:03.63 | |
3 | 160 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 25 m | 1:03.91 | |
4 | 259 | Uusaro Alexandra | 1995 | TÄBY SIM | AN0295 | 25 m | 1:04.00 | |
5 | 138 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 25 m | 1:04.55 | |
6 | 127 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 1:04.99 | |
7 | 332 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 1:05.07 | |
8 | 71 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 1:05.17 | |
9 | 195 | Ericsson Elsa | 1995 | TÄBY SIM | AI0895 | 25 m | 1:05.42 | |
10 | 215 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | AN2496 | 25 m | 1:05.78 | |
11 | 131 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 25 m | 1:06.02 | |
12 | 334 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 1:06.47 | |
13 | 338 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 50 m | 1:08.04 | |
14 | 302 | Melin Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 1:08.07 | |
15 | 82 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 1:08.16 | |
16 | 52 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:08.43 | |
17 | 336 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 1:08.64 | |
18 | 37 | Engvall Tess | 2001 | SK NEPTUN | BQ8801 | 25 m | 1:09.13 | |
19 | 198 | Ewerbring Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI8298 | 25 m | 1:09.39 | |
20 | 253 | Sundberg Alice | 1999 | TÄBY SIM | AS1299 | 50 m | 1:10.10 | |
21 | 63 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 1:10.25 | |
22 | 86 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:10.36 | |
23 | 319 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 25 m | 1:10.40 | |
24 | 227 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:10.87 | |
25 | 122 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 1:10.96 | |
26 | 72 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 1:11.03 | |
27 | 315 | Tsirona Dimitra | 2002 | VÄSBY SS | AP3602 | 25 m | 1:11.37 | |
28 | 252 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:11.63 | |
29 | 60 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 1:12.04 | |
30 | 17 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 1:12.91 | |
31 | 12 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 1:13.62 | |
32 | 258 | Thorén Karin | 1999 | TÄBY SIM | BI4499 | 25 m | 1:14.48 | |
33 | 73 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 1:14.56 | |
34 | 16 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 1:15.01 | |
35 | 49 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 1:16.27 | |
36 | 18 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 25 m | 1:17.04 | |
37 | 155 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 1:17.22 | |
38 | 283 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 1:17.46 | |
39 | 214 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 50 m | 1:18.01 | |
40 | 31 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 1:19.38 | |
41 | 180 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 1:19.41 | |
42 | 245 | Schubert Lisa | 2001 | TÄBY SIM | BA6601 | 25 m | 1:19.52 | |
43 | 117 | Abdelkareem Ayten | 2000 | SÖDERTÖRN | BR5400 | 25 m | 1:20.02 | |
44 | 23 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 1:21.16 | |
45 | 208 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 1:21.93 | |
46 | 304 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 1:21.97 | |
47 | 20 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 1:22.47 | |
48 | 294 | Hübinette Vanessa | 2001 | VÄSBY SS | AY1201 | 25 m | 1:22.79 | |
49 | 248 | Sköld Gunnel | 2000 | TÄBY SIM | BB9600 | 25 m | 1:23.14 | |
50 | 251 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 1:23.47 | |
51 | 130 | Grönberg Saga | 2000 | SÖDERTÖRN | BO7800 | 25 m | 1:23.80 | |
52 | 30 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 1:24.86 | |
53 | 26 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 1:25.75 | |
54 | 197 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 1:26.27 | |
55 | 25 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 1:26.29 | |
56 | 139 | Lamb Emily | 2000 | SÖDERTÖRN | BL0600 | 50 m | 1:27.69 | |
57 | 249 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 25 m | 1:28.72 | |
58 | 217 | Kjeldsen Tilda | 2001 | TÄBY SIM | BK6401 | 25 m | 1:29.66 | |
59 | 291 | Frisk-Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 1:29.95 | |
60 | 285 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 1:30.97 | |
61 | 121 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | 1:33.66 | |
62 | 42 | Carlsson Tilde | 2001 | SOLLEFTEÅ | AU2601 | 25 m | 1:35.80 | |
63 | 186 | Bergwall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 1:37.91 | |
64 | 193 | Elhouar Chloe | 2002 | TÄBY SIM | BC8402 | 25 m | 1:40.95 | |
65 | 254 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 25 m | 1:48.88 | |
66 | 179 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 50 m | ||
67 | 301 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 23, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 172 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 58.08 | |
2 | 108 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 58.71 | |
3 | 209 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 25 m | 58.71 | |
4 | 9 | Willberg Carl-Åke | 1998 | DANDERYD | AG1398 | 25 m | 59.17 | |
5 | 39 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 25 m | 59.77 | |
6 | 57 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 25 m | 1:00.10 | |
7 | 132 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 25 m | 1:00.52 | |
8 | 143 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 1:00.68 | |
9 | 149 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 25 m | 1:00.96 | |
10 | 111 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 1:01.90 | |
11 | 175 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 25 m | 1:03.22 | |
12 | 219 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 1:03.79 | |
13 | 242 | Sandberg Anton | 1999 | TÄBY SIM | AR0199 | 25 m | 1:04.60 | |
14 | 312 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 1:04.89 | |
15 | 178 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 1:05.33 | |
16 | 64 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 25 m | 1:05.77 | |
17 | 241 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 1:06.18 | |
18 | 19 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 1:08.85 | |
19 | 161 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 25 m | 1:09.02 | |
20 | 76 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 25 m | 1:09.88 | |
21 | 147 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 1:10.00 | |
22 | 141 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 25 m | 1:10.44 | |
23 | 297 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 1:11.08 | |
24 | 177 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 1:11.16 | |
25 | 67 | Thelenius Daniel | 2000 | SPÅRVÄGEN | AQ5100 | 25 m | 1:13.49 | |
26 | 207 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 25 m | 1:13.81 | |
27 | 199 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 1:14.10 | |
28 | 206 | Gunnarsson Olle | 2000 | TÄBY SIM | AR3500 | 25 m | 1:14.21 | |
29 | 79 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 1:15.17 | |
30 | 29 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 25 m | 1:16.13 | |
31 | 133 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | 1:16.74 | |
32 | 21 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 1:17.01 | |
33 | 24 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 1:17.49 | |
34 | 15 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 1:17.91 | |
35 | 5 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | DANDERYD | AM1302 | 25 m | 1:18.92 | |
36 | 124 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 1:18.98 | |
37 | 8 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 1:19.71 | |
38 | 14 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 1:20.18 | |
39 | 173 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 1:20.49 | |
40 | 235 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 1:20.78 | |
41 | 226 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 1:21.07 | |
42 | 263 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 1:22.02 | |
43 | 28 | Parsa Arian | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD3302 | 25 m | 1:22.28 | |
44 | 27 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:23.66 | |
45 | 281 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 1:26.70 | |
46 | 174 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 1:27.53 | |
47 | 260 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 25 m | 1:27.73 | |
48 | 185 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 1:29.09 | |
49 | 154 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 50 m | 1:30.28 | |
50 | 313 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 1:32.57 | |
51 | 237 | Ribberheim Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AT2902 | 25 m | 1:39.19 | |
52 | 210 | Hogg John | 2005 | TÄBY SIM | AC5705 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 24, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 134 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 25 m | 2:05.36 | |
2 | 68 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 2:06.73 | |
3 | 138 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 25 m | 2:07.57 | |
4 | 334 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 2:08.88 | |
5 | 50 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 25 m | 2:09.24 | |
6 | 127 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ0499 | 25 m | 2:09.26 | |
7 | 184 | Berglund Frida | 1998 | TÄBY SIM | AW7298 | 25 m | 2:09.66 | |
8 | 259 | Uusaro Alexandra | 1995 | TÄBY SIM | AN0295 | 25 m | 2:10.09 | |
9 | 335 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | AI0499 | 25 m | 2:10.57 | |
10 | 54 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | 2:11.49 | |
11 | 215 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | AN2496 | 50 m | 2:12.02 | |
12 | 311 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 2:14.95 | |
13 | 188 | Brännlund Linda | 1998 | TÄBY SIM | AW6298 | 25 m | 2:17.34 | |
14 | 52 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 2:18.32 | |
15 | 16 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 2:18.34 | |
16 | 221 | Kuhry Zhanna | 1998 | TÄBY SIM | BF4698 | 25 m | 2:18.99 | |
17 | 336 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 2:19.06 | |
18 | 88 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 2:19.24 | |
19 | 307 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 2:19.51 | |
20 | 306 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 2:19.71 | |
21 | 220 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 2:20.13 | |
22 | 224 | Lennerthson Sofia | 1999 | TÄBY SIM | BE4899 | 25 m | 2:20.73 | |
23 | 117 | Abdelkareem Ayten | 2000 | SÖDERTÖRN | BR5400 | 25 m | 2:20.94 | |
24 | 162 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 2:21.04 | |
25 | 227 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 2:21.07 | |
26 | 6 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 25 m | 2:21.21 | |
27 | 302 | Melin Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 2:21.62 | |
28 | 4 | Malm Smilla | 2003 | DANDERYD | AQ4203 | 25 m | 2:23.15 | |
29 | 214 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 50 m | 2:24.25 | |
30 | 7 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 2:24.77 | |
31 | 191 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 25 m | 2:25.16 | |
32 | 198 | Ewerbring Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI8298 | 25 m | 2:25.81 | |
33 | 233 | Nöu Frida | 2001 | TÄBY SIM | AC2801 | 25 m | 2:26.39 | |
34 | 201 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 2:27.45 | |
35 | 240 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 25 m | 2:28.06 | |
36 | 317 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 2:28.75 | |
37 | 18 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 25 m | 2:29.38 | |
38 | 183 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 50 m | 2:30.49 | |
39 | 87 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 2:30.59 | |
40 | 17 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 2:31.06 | |
41 | 22 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 25 m | 2:31.36 | |
42 | 31 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 2:32.94 | |
43 | 25 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 2:34.02 | |
44 | 294 | Hübinette Vanessa | 2001 | VÄSBY SS | AY1201 | 25 m | 2:34.43 | |
45 | 20 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 2:34.70 | |
46 | 319 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 50 m | 2:35.26 | |
47 | 314 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 2:35.54 | |
48 | 23 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 2:35.80 | |
49 | 245 | Schubert Lisa | 2001 | TÄBY SIM | BA6601 | 25 m | 2:36.17 | |
50 | 13 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 2:36.45 | |
51 | 285 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 2:36.83 | |
52 | 43 | Forsberg Isa | 2002 | SOLLEFTEÅ | BB5202 | 25 m | 2:37.14 | |
53 | 232 | Nylund Viktoria | 2001 | TÄBY SIM | BD1801 | 25 m | 2:37.64 | |
54 | 251 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 2:38.07 | |
55 | 30 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 2:38.91 | |
56 | 288 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 2:39.24 | |
57 | 123 | Bothe Karlsson Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 25 m | 2:41.85 | |
58 | 140 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 25 m | 2:42.27 | |
59 | 298 | Lindeblad Lo | 2000 | VÄSBY SS | AN5300 | 25 m | 2:42.57 | |
60 | 255 | Taberman Ebba | 1998 | TÄBY SIM | BL6698 | 25 m | 2:43.83 | |
61 | 176 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 2:44.69 | |
62 | 32 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 25 m | 2:45.11 | |
63 | 257 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 2:46.99 | |
64 | 256 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 2:49.82 | |
65 | 249 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 25 m | 2:50.52 | |
66 | 212 | Hälleberg Katie | 2003 | TÄBY SIM | AT3603 | 25 m | 2:50.60 | |
67 | 290 | Farkhapour Rojin | 2001 | VÄSBY SS | BD4401 | 25 m | 2:51.09 | |
68 | 301 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 2:52.27 | |
69 | 225 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 2:54.63 | |
70 | 347 | Bergström Sofia | 2003 | TÄBY SIM | AX8603 | 25 m | 2:55.32 | |
71 | 211 | Hydén Josefin | 2002 | TÄBY SIM | BF2802 | 25 m | 2:58.34 | |
72 | 193 | Elhouar Chloe | 2002 | TÄBY SIM | BC8402 | 25 m | 3:03.09 | |
73 | 200 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 50 m | 3:10.23 | |
74 | 194 | Ellbrant Engla | 2004 | TÄBY SIM | AK2204 | 50 m | ||
75 | 202 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 50 m | ||
76 | 223 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | AN1804 | 50 m | ||
77 | 228 | Lydahl Hilda | 2002 | TÄBY SIM | BF4802 | 50 m | ||
78 | 345 | Wernros Olofsson Julia | 2002 | TUREBERG | AQ4802 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 25, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 241 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 2:14.98 | |
2 | 333 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 2:21.58 | |
3 | 135 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 25 m | 2:26.33 | |
4 | 318 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 2:27.43 | |
5 | 128 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 2:27.71 | |
6 | 120 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 25 m | 2:34.08 | |
7 | 70 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 2:34.33 | |
8 | 91 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 2:35.18 | |
9 | 305 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:35.60 | |
10 | 196 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 50 m | 2:39.12 | |
11 | 178 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 2:41.00 | |
12 | 247 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 2:42.11 | |
13 | 316 | Unevik Dag | 2001 | VÄSBY SS | AI5501 | 25 m | 2:45.33 | |
14 | 75 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 2:49.47 | |
15 | 190 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 2:50.63 | |
16 | 231 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:50.64 | |
17 | 145 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 2:52.10 | |
18 | 14 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 2:53.51 | |
19 | 297 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 2:54.37 | |
20 | 236 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 2:55.22 | |
21 | 229 | Lörinc Wille | 2000 | TÄBY SIM | AU7900 | 25 m | 2:57.68 | |
22 | 15 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 3:01.34 | |
23 | 281 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 3:19.09 | |
24 | 239 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 3:26.99 | |
25 | 235 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 50 m | ||
26 | 261 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 26, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 160 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | AI9697 | 25 m | 2:16.05 | |
2 | 131 | Hallman Josefin | 1995 | SÖDERTÖRN | BF4695 | 25 m | 2:24.19 | |
3 | 146 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 2:24.63 | |
4 | 84 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 2:25.26 | |
5 | 243 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 25 m | 2:25.80 | |
6 | 157 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 25 m | 2:25.99 | |
7 | 184 | Berglund Frida | 1998 | TÄBY SIM | AW7298 | 25 m | 2:27.02 | |
8 | 151 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 2:28.52 | |
9 | 213 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 2:30.63 | |
10 | 244 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 2:33.10 | |
11 | 234 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 25 m | 2:34.63 | |
12 | 252 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 2:34.66 | |
13 | 170 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 2:35.01 | |
14 | 342 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 2:36.32 | |
15 | 216 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 2:37.11 | |
16 | 201 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 2:37.78 | |
17 | 12 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 2:37.95 | |
18 | 77 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SKK | AB5203 | 25 m | 2:38.12 | |
19 | 253 | Sundberg Alice | 1999 | TÄBY SIM | AS1299 | 25 m | 2:38.61 | |
20 | 122 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 2:40.85 | |
21 | 284 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 2:41.27 | |
22 | 309 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 2:41.73 | |
23 | 233 | Nöu Frida | 2001 | TÄBY SIM | AC2801 | 25 m | 2:42.09 | |
24 | 153 | Sande Viktoria | 2001 | SÖDERTÖRN | AO7801 | 25 m | 2:43.79 | |
25 | 26 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 2:44.29 | |
26 | 291 | Frisk-Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 2:44.85 | |
27 | 139 | Lamb Emily | 2000 | SÖDERTÖRN | BL0600 | 25 m | 2:45.22 | |
28 | 90 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 2:45.25 | |
29 | 314 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 2:45.37 | |
30 | 63 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 2:45.58 | |
31 | 248 | Sköld Gunnel | 2000 | TÄBY SIM | BB9600 | 25 m | 2:45.82 | |
32 | 22 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 25 m | 2:49.10 | |
33 | 315 | Tsirona Dimitra | 2002 | VÄSBY SS | AP3602 | 25 m | 2:52.44 | |
34 | 89 | Starrost Elma | 2002 | SKK | AN4202 | 25 m | 2:54.21 | |
35 | 32 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 25 m | 2:59.67 | |
36 | 290 | Farkhapour Rojin | 2001 | VÄSBY SS | BD4401 | 25 m | 3:08.85 | |
37 | 228 | Lydahl Hilda | 2002 | TÄBY SIM | BF4802 | 25 m | 3:28.64 | |
38 | 46 | Öberg Elise | 2002 | SOLLEFTEÅ | AE8402 | 50 m | ||
39 | 179 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 50 m | ||
40 | 186 | Bergwall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 50 m | ||
41 | 211 | Hydén Josefin | 2002 | TÄBY SIM | BF2802 | 50 m | ||
42 | 223 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | AN1804 | 50 m | ||
43 | 254 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 27, 4X100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 267 | Täby Sim Herrar 1 | 97 | TÄBY SIM | 25 m | 3:33.96 | ||
2 | 115 | Södertälje Herrar Lag 2 | 0 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 3:43.09 | ||
3 | 330 | Väsby SS Herrar Lag 1 | 1998 | VÄSBY SS | 25 m | 3:55.22 | ||
4 | 270 | Täby Sim Herrar Lag 1 | 2000 | TÄBY SIM | 25 m | 4:09.00 | ||
5 | 331 | Väsby SS Herrar Lag 2 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 4:12.65 | ||
6 | 273 | Täby Sim Herrar Lag 2 | 2001 | TÄBY SIM | 25 m | 4:19.88 | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 28, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 134 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 25 m | 4:51.81 | |
2 | 259 | Uusaro Alexandra | 1995 | TÄBY SIM | AN0295 | 25 m | 5:01.15 | |
3 | 105 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 25 m | 5:02.24 | |
4 | 110 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 5:02.42 | |
5 | 146 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 5:06.48 | |
6 | 334 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 5:07.27 | |
7 | 184 | Berglund Frida | 1998 | TÄBY SIM | AW7298 | 25 m | 5:10.21 | |
8 | 332 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 5:10.91 | |
9 | 253 | Sundberg Alice | 1999 | TÄBY SIM | AS1299 | 25 m | 5:11.30 | |
10 | 71 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 5:13.21 | |
11 | 50 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 25 m | 5:13.80 | |
12 | 36 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 5:16.00 | |
13 | 338 | Hyllbrant Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AY6899 | 25 m | 5:23.34 | |
14 | 82 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 5:31.51 | |
15 | 201 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 5:32.16 | |
16 | 122 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 5:37.66 | |
17 | 304 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 6:09.57 | |
18 | 217 | Kjeldsen Tilda | 2001 | TÄBY SIM | BK6401 | 50 m | 6:19.12 | |
19 | 213 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 50 m | ||
20 | 216 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 50 m | ||
21 | 285 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 50 m | ||
22 | 308 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 29, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 250 | Strand Ludvig | 1994 | TÄBY SIM | AE5794 | 25 m | 28.24 | |
2 | 57 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 25 m | 30.58 | |
3 | 102 | Nordin Marcus | 1992 | SÖDERTÄLJE | AD8592 | 25 m | 30.63 | |
4 | 292 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 31.12 | |
5 | 128 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 31.54 | |
6 | 135 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | AM5300 | 25 m | 32.45 | |
7 | 91 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 33.13 | |
8 | 101 | Mackin Timothy | 1995 | SÖDERTÄLJE | AO0995 | 25 m | 33.79 | |
9 | 175 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 50 m | 33.86 | |
10 | 129 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 25 m | 34.56 | |
11 | 348 | Soume Daniel | 1996 | SÖDERTÄLJE | AI6596 | 50 m | 34.56 | |
12 | 247 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 34.59 | |
13 | 41 | Westholm Tobias | 1996 | NORRTÄLJE | AA1196 | 25 m | 34.64 | |
14 | 231 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 36.00 | |
15 | 15 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 36.54 | |
16 | 316 | Unevik Dag | 2001 | VÄSBY SS | AI5501 | 25 m | 37.12 | |
17 | 297 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 38.53 | |
18 | 145 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 38.65 | |
19 | 310 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 39.21 | |
20 | 185 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 41.84 | |
21 | 235 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 42.82 | |
22 | 226 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 46.08 | |
23 | 260 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 25 m | 46.92 | |
24 | 313 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 48.85 | |
25 | 210 | Hogg John | 2005 | TÄBY SIM | AC5705 | 25 m | 53.51 | |
26 | 237 | Ribberheim Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AT2902 | 25 m | 54.60 | |
27 | 174 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 55.80 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 30, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 106 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 26.11 | |
2 | 195 | Ericsson Elsa | 1995 | TÄBY SIM | AI0895 | 25 m | 26.66 | |
3 | 335 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | AI0499 | 25 m | 27.13 | |
4 | 50 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 25 m | 27.27 | |
5 | 215 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | AN2496 | 25 m | 27.85 | |
6 | 303 | Nordling Vanessa | 1998 | VÄSBY SS | AI1498 | 25 m | 28.11 | |
7 | 336 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 28.32 | |
8 | 311 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 28.37 | |
9 | 218 | Korssell Pauline | 1997 | TÄBY SIM | AI8897 | 25 m | 28.56 | |
10 | 99 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 28.58 | |
11 | 162 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 28.63 | |
12 | 157 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 25 m | 28.82 | |
13 | 191 | Dellwik Marianne | 1997 | TÄBY SIM | BQ7697 | 25 m | 28.84 | |
14 | 84 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 28.85 | |
15 | 6 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 25 m | 29.07 | |
16 | 188 | Brännlund Linda | 1998 | TÄBY SIM | AW6298 | 25 m | 29.20 | |
17 | 224 | Lennerthson Sofia | 1999 | TÄBY SIM | BE4899 | 25 m | 29.36 | |
18 | 60 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 29.54 | |
19 | 73 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 29.54 | |
20 | 307 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 29.56 | |
21 | 86 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 29.61 | |
22 | 227 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 29.65 | |
23 | 66 | Strömstedt Fanny | 1996 | SPÅRVÄGEN | AK4696 | 25 m | 29.69 | |
24 | 220 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 29.85 | |
25 | 342 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 29.96 | |
26 | 88 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 29.99 | |
27 | 47 | Öberg Victoria | 1999 | SOLLEFTEÅ | AY0899 | 25 m | 30.00 | |
28 | 306 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 30.06 | |
29 | 12 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 30.16 | |
30 | 16 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 30.19 | |
31 | 283 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 30.23 | |
32 | 46 | Öberg Elise | 2002 | SOLLEFTEÅ | AE8402 | 25 m | 30.24 | |
33 | 299 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 30.24 | |
34 | 214 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 30.29 | |
35 | 317 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 30.31 | |
36 | 156 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5601 | 25 m | 30.51 | |
37 | 87 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 25 m | 30.68 | |
38 | 140 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 25 m | 30.68 | |
39 | 119 | Adamsson Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AH2600 | 25 m | 30.84 | |
40 | 18 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 25 m | 30.92 | |
41 | 72 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 25 m | 31.11 | |
42 | 319 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 25 m | 31.20 | |
43 | 176 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 31.34 | |
44 | 248 | Sköld Gunnel | 2000 | TÄBY SIM | BB9600 | 25 m | 31.38 | |
45 | 286 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 31.38 | |
46 | 33 | Granström Emma | 2002 | LEKSAND | AY6402 | 25 m | 31.53 | |
47 | 31 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 31.72 | |
48 | 20 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 31.78 | |
49 | 43 | Forsberg Isa | 2002 | SOLLEFTEÅ | BB5202 | 25 m | 31.83 | |
50 | 123 | Bothe Karlsson Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 25 m | 31.90 | |
51 | 30 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 32.00 | |
52 | 25 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 32.03 | |
53 | 314 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 32.05 | |
54 | 315 | Tsirona Dimitra | 2002 | VÄSBY SS | AP3602 | 25 m | 32.07 | |
55 | 304 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 32.19 | |
56 | 152 | Rönn Signe | 2001 | SÖDERTÖRN | BS9201 | 25 m | 32.39 | |
57 | 251 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 32.43 | |
58 | 296 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 32.43 | |
59 | 89 | Starrost Elma | 2002 | SKK | AN4202 | 25 m | 32.44 | |
60 | 285 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 32.57 | |
61 | 308 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 32.65 | |
62 | 200 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 32.66 | |
63 | 26 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 50 m | 32.75 | |
64 | 298 | Lindeblad Lo | 2000 | VÄSBY SS | AN5300 | 25 m | 32.84 | |
65 | 346 | Eriksson Matilda | 1999 | TÄBY SIM | BE8899 | 25 m | 32.90 | |
66 | 294 | Hübinette Vanessa | 2001 | VÄSBY SS | AY1201 | 25 m | 32.93 | |
67 | 288 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 33.09 | |
68 | 245 | Schubert Lisa | 2001 | TÄBY SIM | BA6601 | 25 m | 33.15 | |
69 | 13 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 33.25 | |
70 | 130 | Grönberg Saga | 2000 | SÖDERTÖRN | BO7800 | 25 m | 33.50 | |
71 | 197 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 33.60 | |
72 | 189 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 33.68 | |
73 | 142 | Lundgren Fanny | 1999 | SÖDERTÖRN | AY0499 | 50 m | 33.72 | |
74 | 291 | Frisk-Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 33.74 | |
75 | 153 | Sande Viktoria | 2001 | SÖDERTÖRN | AO7801 | 25 m | 33.80 | |
76 | 182 | Barnå Jennifer | 2002 | TÄBY SIM | BC7602 | 25 m | 34.19 | |
77 | 255 | Taberman Ebba | 1998 | TÄBY SIM | BL6698 | 25 m | 34.27 | |
78 | 121 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | 34.31 | |
79 | 32 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 25 m | 34.62 | |
80 | 249 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 25 m | 34.87 | |
81 | 211 | Hydén Josefin | 2002 | TÄBY SIM | BF2802 | 25 m | 34.91 | |
82 | 180 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 34.94 | |
83 | 212 | Hälleberg Katie | 2003 | TÄBY SIM | AT3603 | 25 m | 35.10 | |
84 | 42 | Carlsson Tilde | 2001 | SOLLEFTEÅ | AU2601 | 25 m | 35.38 | |
85 | 228 | Lydahl Hilda | 2002 | TÄBY SIM | BF4802 | 25 m | 35.38 | |
86 | 193 | Elhouar Chloe | 2002 | TÄBY SIM | BC8402 | 25 m | 35.42 | |
87 | 179 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 35.44 | |
88 | 223 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | AN1804 | 25 m | 35.57 | |
89 | 256 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 35.78 | |
90 | 345 | Wernros Olofsson Julia | 2002 | TUREBERG | AQ4802 | 25 m | 35.80 | |
91 | 290 | Farkhapour Rojin | 2001 | VÄSBY SS | BD4401 | 25 m | 35.95 | |
92 | 202 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 25 m | 36.15 | |
93 | 301 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 36.22 | |
94 | 347 | Bergström Sofia | 2003 | TÄBY SIM | AX8603 | 25 m | 36.63 | |
95 | 194 | Ellbrant Engla | 2004 | TÄBY SIM | AK2204 | 25 m | 37.57 | |
96 | 254 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 25 m | 37.59 | |
97 | 187 | Borgstedt Shahnazarian Emma | 2002 | TÄBY SIM | BH2802 | 25 m | 37.72 | |
98 | 186 | Bergwall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 37.94 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 31, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 196 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 50 m | 57.88 | |
2 | 169 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 25 m | 59.44 | |
3 | 65 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 59.60 | |
4 | 159 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 59.99 | |
5 | 241 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 1:00.35 | |
6 | 178 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 1:00.97 | |
7 | 58 | Kaufmann Alex | 1999 | SPÅRVÄGEN | AN2799 | 25 m | 1:01.12 | |
8 | 69 | Ankarberg Ossian | 1996 | SKK | AX6196 | 25 m | 1:01.18 | |
9 | 261 | Zhong Sean | 1998 | TÄBY SIM | AF2198 | 25 m | 1:01.43 | |
10 | 292 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 1:01.62 | |
11 | 102 | Nordin Marcus | 1992 | SÖDERTÄLJE | AD8592 | 25 m | 1:01.71 | |
12 | 209 | Hedman Filip | 1998 | TÄBY SIM | AO1598 | 25 m | 1:01.87 | |
13 | 262 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 25 m | 1:02.60 | |
14 | 118 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 25 m | 1:02.70 | |
15 | 120 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 25 m | 1:02.70 | |
16 | 125 | Chong Kevin | 1998 | SÖDERTÖRN | AE9798 | 25 m | 1:03.84 | |
17 | 305 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:04.11 | |
18 | 181 | Barnå Gustav | 1999 | TÄBY SIM | AS6199 | 25 m | 1:04.41 | |
19 | 175 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 25 m | 1:05.82 | |
20 | 190 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 1:07.89 | |
21 | 207 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 50 m | 1:08.73 | |
22 | 129 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 25 m | 1:08.94 | |
23 | 147 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 1:09.14 | |
24 | 161 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 25 m | 1:09.80 | |
25 | 79 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 1:10.18 | |
26 | 29 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 25 m | 1:10.20 | |
27 | 230 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 1:10.84 | |
28 | 295 | Hörlin Tobias | 2000 | VÄSBY SS | AN3300 | 25 m | 1:10.88 | |
29 | 238 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 1:10.96 | |
30 | 14 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 1:11.24 | |
31 | 19 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 1:12.14 | |
32 | 177 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 1:12.48 | |
33 | 348 | Soume Daniel | 1996 | SÖDERTÄLJE | AI6596 | 50 m | 1:13.41 | |
34 | 21 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 1:15.13 | |
35 | 246 | Simic Oliver | 1998 | TÄBY SIM | AY0198 | 50 m | 1:15.50 | |
36 | 297 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 1:15.74 | |
37 | 310 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 1:17.27 | |
38 | 206 | Gunnarsson Olle | 2000 | TÄBY SIM | AR3500 | 50 m | 1:17.37 | |
39 | 98 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 1:18.10 | |
40 | 239 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 1:21.74 | |
41 | 24 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 1:22.15 | |
42 | 28 | Parsa Arian | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD3302 | 25 m | 1:25.39 | |
43 | 8 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 1:28.06 | |
44 | 27 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:32.47 | |
45 | 313 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 1:43.90 | |
46 | 231 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 32, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 134 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 25 m | 1:04.28 | |
2 | 157 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 25 m | 1:06.17 | |
3 | 334 | Bergkvist Emma | 2000 | STRÄNGNÄS | AA5600 | 25 m | 1:06.97 | |
4 | 84 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 1:08.33 | |
5 | 243 | Sangfelt Hanna | 1997 | TÄBY SIM | AC4497 | 25 m | 1:08.35 | |
6 | 170 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 1:08.71 | |
7 | 215 | Johansson Emelie | 1996 | TÄBY SIM | AN2496 | 25 m | 1:08.86 | |
8 | 184 | Berglund Frida | 1998 | TÄBY SIM | AW7298 | 25 m | 1:09.22 | |
9 | 151 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 1:09.47 | |
10 | 303 | Nordling Vanessa | 1998 | VÄSBY SS | AI1498 | 25 m | 1:10.89 | |
11 | 342 | Lönnberg Clara | 2001 | STRÄNGNÄS | AF9801 | 25 m | 1:11.28 | |
12 | 252 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:11.29 | |
13 | 188 | Brännlund Linda | 1998 | TÄBY SIM | AW6298 | 25 m | 1:11.74 | |
14 | 284 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 1:11.93 | |
15 | 234 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 25 m | 1:12.04 | |
16 | 244 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 1:12.20 | |
17 | 46 | Öberg Elise | 2002 | SOLLEFTEÅ | AE8402 | 25 m | 1:12.23 | |
18 | 216 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 1:12.34 | |
19 | 12 | Sved Lovisa | 2000 | SK ENA | AH5800 | 25 m | 1:12.62 | |
20 | 335 | Eriksson Anna | 1999 | STRÄNGNÄS | AI0499 | 25 m | 1:13.14 | |
21 | 139 | Lamb Emily | 2000 | SÖDERTÖRN | BL0600 | 25 m | 1:13.15 | |
22 | 227 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:13.27 | |
23 | 16 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 1:13.77 | |
24 | 336 | Eriksson Maja | 2002 | STRÄNGNÄS | AM6602 | 25 m | 1:14.09 | |
25 | 99 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:14.37 | |
26 | 26 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 1:14.53 | |
27 | 77 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SKK | AB5203 | 25 m | 1:14.92 | |
28 | 286 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 1:14.95 | |
29 | 153 | Sande Viktoria | 2001 | SÖDERTÖRN | AO7801 | 25 m | 1:15.33 | |
30 | 162 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 1:15.46 | |
31 | 117 | Abdelkareem Ayten | 2000 | SÖDERTÖRN | BR5400 | 25 m | 1:15.91 | |
32 | 307 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 1:16.22 | |
33 | 6 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 25 m | 1:16.25 | |
34 | 17 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 1:16.46 | |
35 | 291 | Frisk-Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 1:16.47 | |
36 | 233 | Nöu Frida | 2001 | TÄBY SIM | AC2801 | 25 m | 1:16.49 | |
37 | 222 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 1:16.71 | |
38 | 63 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 1:17.16 | |
39 | 314 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 1:17.28 | |
40 | 156 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5601 | 25 m | 1:17.35 | |
41 | 315 | Tsirona Dimitra | 2002 | VÄSBY SS | AP3602 | 25 m | 1:17.40 | |
42 | 309 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 1:17.75 | |
43 | 22 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 25 m | 1:17.81 | |
44 | 299 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 1:18.13 | |
45 | 90 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 1:18.41 | |
46 | 217 | Kjeldsen Tilda | 2001 | TÄBY SIM | BK6401 | 25 m | 1:18.64 | |
47 | 25 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 1:19.24 | |
48 | 240 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 25 m | 1:19.56 | |
49 | 180 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 1:19.80 | |
50 | 140 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | BK3800 | 25 m | 1:19.99 | |
51 | 214 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 1:20.41 | |
52 | 319 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 25 m | 1:20.54 | |
53 | 123 | Bothe Karlsson Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 25 m | 1:20.57 | |
54 | 23 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 1:20.63 | |
55 | 20 | Gunnarsson-Jonsson Amanda | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC4800 | 25 m | 1:20.81 | |
56 | 197 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 1:20.87 | |
57 | 89 | Starrost Elma | 2002 | SKK | AN4202 | 25 m | 1:21.17 | |
58 | 32 | Viklund Anna | 2001 | JÄRFÄLLA S | AS4601 | 25 m | 1:21.18 | |
59 | 317 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 25 m | 1:21.75 | |
60 | 18 | El Hajji Selma | 2001 | JÄRFÄLLA S | BB1801 | 25 m | 1:22.38 | |
61 | 200 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 1:22.96 | |
62 | 294 | Hübinette Vanessa | 2001 | VÄSBY SS | AY1201 | 25 m | 1:23.21 | |
63 | 308 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 1:23.59 | |
64 | 30 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 1:23.68 | |
65 | 296 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 1:23.69 | |
66 | 189 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 1:23.71 | |
67 | 251 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 1:23.79 | |
68 | 223 | Larsson Dina | 2004 | TÄBY SIM | AN1804 | 25 m | 1:23.86 | |
69 | 130 | Grönberg Saga | 2000 | SÖDERTÖRN | BO7800 | 25 m | 1:24.31 | |
70 | 176 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 1:24.86 | |
71 | 142 | Lundgren Fanny | 1999 | SÖDERTÖRN | AY0499 | 25 m | 1:25.14 | |
72 | 285 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 1:25.16 | |
73 | 121 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | 1:25.40 | |
74 | 249 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 25 m | 1:26.06 | |
75 | 211 | Hydén Josefin | 2002 | TÄBY SIM | BF2802 | 25 m | 1:26.28 | |
76 | 179 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 1:26.42 | |
77 | 274 | Östlund Beatrice | 2003 | TÄBY SIM | BA5803 | 25 m | 1:27.48 | |
78 | 202 | Franks Louise | 2005 | TÄBY SIM | AG7605 | 25 m | 1:29.21 | |
79 | 182 | Barnå Jennifer | 2002 | TÄBY SIM | BC7602 | 25 m | 1:29.67 | |
80 | 228 | Lydahl Hilda | 2002 | TÄBY SIM | BF4802 | 25 m | 1:30.14 | |
81 | 345 | Wernros Olofsson Julia | 2002 | TUREBERG | AQ4802 | 25 m | 1:30.40 | |
82 | 256 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 1:31.80 | |
83 | 194 | Ellbrant Engla | 2004 | TÄBY SIM | AK2204 | 25 m | 1:34.59 | |
84 | 254 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 25 m | 1:35.95 | |
85 | 347 | Bergström Sofia | 2003 | TÄBY SIM | AX8603 | 25 m | 1:41.01 | |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 33, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 196 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 25 m | 1:51.08 | |
2 | 132 | Huth Joel | 1996 | SÖDERTÖRN | AK1596 | 25 m | 1:54.42 | |
3 | 65 | Sjöblom Ahlström Daniel | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR0798 | 25 m | 1:57.33 | |
4 | 241 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 1:58.14 | |
5 | 53 | Freiholtz Mattias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AP4596 | 25 m | 1:59.17 | |
6 | 219 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 1:59.59 | |
7 | 159 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 2:03.85 | |
8 | 204 | Ghahestani Shervin | 1997 | TÄBY SIM | AP5997 | 25 m | 2:03.88 | |
9 | 181 | Barnå Gustav | 1999 | TÄBY SIM | AS6199 | 25 m | 2:04.84 | |
10 | 242 | Sandberg Anton | 1999 | TÄBY SIM | AR0199 | 50 m | 2:05.64 | |
11 | 125 | Chong Kevin | 1998 | SÖDERTÖRN | AE9798 | 25 m | 2:05.69 | |
12 | 112 | Ydenius Axel | 1997 | SÖDERTÄLJE | AD3997 | 25 m | 2:05.89 | |
13 | 98 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 50 m | 2:06.72 | |
14 | 104 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 2:07.02 | |
15 | 149 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 50 m | 2:07.96 | |
16 | 178 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 2:08.28 | |
17 | 262 | Åberg William | 1997 | TÄBY SIM | AF1597 | 25 m | 2:08.69 | |
18 | 41 | Westholm Tobias | 1996 | NORRTÄLJE | AA1196 | 25 m | 2:09.11 | |
19 | 141 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 25 m | 2:09.49 | |
20 | 129 | Gräns Adam | 1996 | SÖDERTÖRN | AD6796 | 25 m | 2:10.04 | |
21 | 118 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 25 m | 2:10.47 | |
22 | 147 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 25 m | 2:10.72 | |
23 | 207 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 25 m | 2:11.08 | |
24 | 305 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:11.22 | |
25 | 19 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 2:11.47 | |
26 | 190 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 2:11.78 | |
27 | 74 | Forsberg Meinhart Walter | 1999 | SKK | AQ0399 | 25 m | 2:11.80 | |
28 | 75 | Gunneriusson Emil | 2000 | SKK | AJ4100 | 25 m | 2:12.57 | |
29 | 229 | Lörinc Wille | 2000 | TÄBY SIM | AU7900 | 25 m | 2:16.83 | |
30 | 236 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 2:17.49 | |
31 | 199 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 2:18.97 | |
32 | 29 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 25 m | 2:20.14 | |
33 | 79 | Jacobsson Fredrik | 2001 | SKK | AK8701 | 25 m | 2:20.34 | |
34 | 173 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | AT7501 | 25 m | 2:22.43 | |
35 | 246 | Simic Oliver | 1998 | TÄBY SIM | AY0198 | 50 m | 2:22.67 | |
36 | 297 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 2:23.20 | |
37 | 24 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 2:23.81 | |
38 | 21 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 2:24.45 | |
39 | 310 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 2:28.68 | |
40 | 5 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | DANDERYD | AM1302 | 25 m | 2:29.07 | |
41 | 15 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 2:29.80 | |
42 | 263 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 2:30.72 | |
43 | 14 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 2:31.42 | |
44 | 27 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 2:34.16 | |
45 | 235 | Persson Taylor Isac | 2003 | TÄBY SIM | AE6903 | 25 m | 2:35.76 | |
46 | 174 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 2:41.11 | |
47 | 226 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 2:41.63 | |
48 | 28 | Parsa Arian | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD3302 | 25 m | 2:45.33 | |
49 | 313 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 2:51.70 | |
50 | 239 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 2:53.51 | |
51 | 185 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 2:54.31 | |
52 | 260 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 25 m | 3:10.45 | |
53 | 210 | Hogg John | 2005 | TÄBY SIM | AC5705 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 34, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 157 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 25 m | 2:29.96 | |
2 | 105 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 25 m | 2:34.98 | |
3 | 66 | Strömstedt Fanny | 1996 | SPÅRVÄGEN | AK4696 | 25 m | 2:39.79 | |
4 | 218 | Korssell Pauline | 1997 | TÄBY SIM | AI8897 | 25 m | 2:41.07 | |
5 | 198 | Ewerbring Julia | 1998 | TÄBY SIM | AI8298 | 25 m | 2:41.77 | |
6 | 201 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 2:45.43 | |
7 | 146 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 2:46.02 | |
8 | 60 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 2:46.49 | |
9 | 220 | Kruthammar Fanny | 1999 | TÄBY SIM | BB5299 | 25 m | 2:47.92 | |
10 | 287 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 2:49.11 | |
11 | 234 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 25 m | 2:50.09 | |
12 | 78 | Hagström Louise | 1998 | SKK | AZ1898 | 25 m | 2:50.63 | |
13 | 253 | Sundberg Alice | 1999 | TÄBY SIM | AS1299 | 25 m | 2:51.44 | |
14 | 150 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 2:51.60 | |
15 | 73 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 2:53.16 | |
16 | 94 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 2:56.08 | |
17 | 4 | Malm Smilla | 2003 | DANDERYD | AQ4203 | 25 m | 2:56.12 | |
18 | 7 | Sundman Lina | 1998 | DANDERYD | AZ8898 | 25 m | 2:56.96 | |
19 | 257 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 2:57.90 | |
20 | 17 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 2:58.09 | |
21 | 288 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 2:59.39 | |
22 | 282 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 25 m | 2:59.55 | |
23 | 6 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 25 m | 3:00.10 | |
24 | 208 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 3:02.90 | |
25 | 31 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 3:03.10 | |
26 | 63 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 3:04.49 | |
27 | 259 | Uusaro Alexandra | 1995 | TÄBY SIM | AN0295 | 50 m | 3:04.72 | |
28 | 23 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 3:05.39 | |
29 | 248 | Sköld Gunnel | 2000 | TÄBY SIM | BB9600 | 25 m | 3:05.67 | |
30 | 13 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 3:05.74 | |
31 | 309 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 3:08.32 | |
32 | 33 | Granström Emma | 2002 | LEKSAND | AY6402 | 25 m | 3:09.29 | |
33 | 200 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 3:11.47 | |
34 | 189 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 3:15.74 | |
35 | 232 | Nylund Viktoria | 2001 | TÄBY SIM | BD1801 | 50 m | 3:16.50 | |
36 | 87 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 50 m | 3:18.29 | |
37 | 22 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 25 m | 3:20.32 | |
38 | 304 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 3:26.47 | |
39 | 249 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 25 m | 3:30.14 | |
40 | 290 | Farkhapour Rojin | 2001 | VÄSBY SS | BD4401 | 25 m | 3:32.02 | |
41 | 186 | Bergwall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 50 m | ||
42 | 205 | Grindberg Saga | 2003 | TÄBY SIM | AX5603 | 50 m | ||
43 | 211 | Hydén Josefin | 2002 | TÄBY SIM | BF2802 | 50 m | ||
44 | 225 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 50 m | ||
45 | 274 | Östlund Beatrice | 2003 | TÄBY SIM | BA5803 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 35, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 57 | Henriksson Tobias | 1996 | SPÅRVÄGEN | AN4796 | 25 m | 2:08.41 | |
2 | 39 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 25 m | 2:08.90 | |
3 | 172 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | AK4599 | 25 m | 2:09.47 | |
4 | 149 | Reinholdz Erik | 1997 | SÖDERTÖRN | AF2397 | 25 m | 2:09.57 | |
5 | 143 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 2:11.98 | |
6 | 107 | Rantanen Rasmus | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI7397 | 25 m | 2:14.34 | |
7 | 128 | Filinau Alexej | 1998 | SÖDERTÖRN | AL3998 | 25 m | 2:15.11 | |
8 | 64 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 25 m | 2:19.57 | |
9 | 242 | Sandberg Anton | 1999 | TÄBY SIM | AR0199 | 25 m | 2:21.44 | |
10 | 145 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 2:26.21 | |
11 | 247 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 2:27.14 | |
12 | 161 | Wikell Emil | 1999 | SÖDERTÖRN | AK5799 | 25 m | 2:27.84 | |
13 | 76 | Gustafsson Isak | 2001 | SKK | AA5901 | 25 m | 2:28.44 | |
14 | 297 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 2:38.70 | |
15 | 199 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 2:39.01 | |
16 | 177 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 2:41.57 | |
17 | 206 | Gunnarsson Olle | 2000 | TÄBY SIM | AR3500 | 25 m | 2:41.98 | |
18 | 29 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 25 m | 2:44.64 | |
19 | 141 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 2:47.71 | |
20 | 5 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | DANDERYD | AM1302 | 25 m | 3:06.00 | |
21 | 174 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 50 m | ||
22 | 263 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |
Gren 36, 4X100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 113 | Södertälje Damer | 0 | SÖDERTÄLJE | 25 m | 3:55.30 | ||
2 | 275 | Täby Sim Damer 1 | 95 | TÄBY SIM | 25 m | 3:57.84 | ||
3 | 343 | Strängnäs Damer | 1998 | STRÄNGNÄS | 25 m | 4:04.85 | ||
4 | 323 | Väsby SS Damer Lag 1 | 1998 | VÄSBY SS | 25 m | 4:16.20 | ||
5 | 278 | Täby Sim Damer Lag 1 | 2000 | TÄBY SIM | 25 m | 4:19.11 | ||
6 | 276 | Täby Sim Damer 1 [1998] | 1998 | TÄBY SIM | 50 m | 4:19.20 | ||
7 | 324 | Väsby SS Damer Lag 2 | 2001 | VÄSBY SS | 25 m | 4:19.47 | ||
8 | 10 | Danderyd Damer [1998] | 1998 | DANDERYD | 25 m | 4:19.83 | ||
9 | 166 | Södertörn Damer2 [2000] | 2000 | SÖDERTÖRN | 50 m | 4:20.00 | ||
10 | 165 | Södertörn Damer [2000] | 2000 | SÖDERTÖRN | 50 m | 4:20.86 | ||
11 | 277 | Täby Sim Damer 2 [1998] | 1998 | TÄBY SIM | 50 m | 4:24.00 | ||
12 | 167 | Södertörn Tjejer | 2001 | SÖDERTÖRN | 50 m | 4:30.00 | ||
13 | 264 | Täby Sim Damer Lag 2 | 2000 | TÄBY SIM | 25 m | 4:30.91 | ||
14 | 266 | Täby Sim Damer Lag 3 | 2000 | TÄBY SIM | 25 m | 4:32.15 | ||
15 | 320 | Väsby SS Damer Lag 3 | 2001 | VÄSBY SS | 25 m | 4:32.49 | ||
16 | 325 | Väsby SS Damer Lag 4 | 0 | VÄSBY SS | 25 m | 4:42.31 | ||
17 | 326 | Väsby SS Damer Lag 5 | 0 | VÄSBY SS | 25 m | 4:52.94 | ||
18 | 327 | Väsby SS Damer Lag 6 | 0 | VÄSBY SS | 25 m | 5:10.19 | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 14 maj 2015 |
Licensierad till: Täby Sim | Utskriftstid | 17:04 |