2018-11-16   12:46:55
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tyropen Skellefteå

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

8_S
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
45  Flodström Oliver  1999  PITEÅ SIM  AJ5999  25 m  1:09.25   
98  Viklund Isak  1998  SKELLEFTEÅ  AI0598  25 m  1:10.94   
124  Orre Sandström Filip  1999  UMEÅ SS  AJ4199  25 m  1:15.62   
81  Lindström Kristoffer  1996  SKELLEFTEÅ  AO4196  25 m  1:16.59   
95  Ulander Robin  2001  SKELLEFTEÅ  AN7901  25 m  1:18.07   
47  Johansson Marios  2001  PITEÅ SIM  AA2901  25 m  1:25.89   
21  Andreasson Rasmus  2000  LULEÅ SS  AG5100  25 m  1:27.94   
117  Luthman Felix  2004  UMEÅ SS  AB4104  25 m  1:29.39   
10  Vikström Alfred  2001  BUREÅ SS  AS4701  25 m  1:29.67   
10  39  Wang Ji An  2003  LULEÅ SS  AA2303  25 m  1:30.69   
11  28  Johnsson Edvin  2001  LULEÅ SS  AE0101  25 m  1:33.50   
12  82  Lindström Magnus  2004  SKELLEFTEÅ  AA4104  25 m  1:34.58   
13  24  Eriksson Albin  2003  LULEÅ SS  AF3503  25 m  1:35.70   
14  67  Devismes Lucas  2002  SKELLEFTEÅ  AI2502  25 m  1:37.26   
15  33  Krogh-Vennemo Anton  2002  LULEÅ SS  AI8502  25 m  1:37.61   
16  108  Hallgren Linus  2003  UMEÅ SS  AE2703  25 m  1:37.72   
17  18  Waller Karl-Axel  2003  BURTRÄSK  AI7503  25 m  1:42.34   
18  131  Strömbro Arvid  2002  UMEÅ SS  AR4502  25 m  1:43.67   
19  32  Kieri Ville  2003  LULEÅ SS  AK3703  25 m  1:43.74   
20  100  Andersson Axel  2004  UMEÅ SS  AJ5504  25 m  1:44.32   
21  113  Kalash Iyas  2004  UMEÅ SS  AO4304  25 m  1:45.34   
22  85  Lundmark William  2004  SKELLEFTEÅ  AA7704  25 m  1:47.52   
23  31  Karlsson Sebastian  2002  LULEÅ SS  AU4102  25 m  1:49.59   
24  104  Gabrielsson Sebastian  2003  UMEÅ SS  AN8103  25 m  1:52.62   
25  101  Cobian Oliver  2003  UMEÅ SS  AP1103  25 m  2:02.96   
26  114  Lidström Henrik  2003  UMEÅ SS  AP0303  25 m  2:03.31   
27  140  Georgsson Sixten  2003  IKSU  AM3503  25 m  2:12.54   
28  64  Andersson Robin  2003  SKELLEFTEÅ  AP5503  25 m     
29  70  Eriksson Theodor  2002  SKELLEFTEÅ  AV6502  25 m     
30  165  Karambotis Dennis  2003  SKELLEFTEÅ  AC7503  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  13 februari 2015 
Licensierad till: Skellefte Simsällskap 34  Utskriftstid  15:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner