2018-12-19   10:51:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tyropen Skellefteå

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

7_S
Gren 7, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
119  Nilsson Ronja  1993  UMEÅ SS  CC9293  25 m  1:05.92   
89  Nilsson Felicia  1997  SKELLEFTEÅ  AH8697  25 m  1:13.30   
127  Sandberg Elin  1997  UMEÅ SS  AN4497  25 m  1:14.78   
125  Orre Sandström Tuva  2001  UMEÅ SS  AD1601  25 m  1:18.34   
22  Brännström Sara  2001  LULEÅ SS  AD8601  25 m  1:20.97   
60  Sandberg Emmy  1999  SANDVIK  AQ7899  25 m  1:21.04   
Andersson Petra  2001  BUREÅ SS  AU9201  25 m  1:23.02   
41  Ylipää Tina  2002  LULEÅ SS  AI2402  25 m  1:24.86   
86  Lundström Ebba  2001  SKELLEFTEÅ  BC7801  25 m  1:27.88   
10  43  Bergwall Iza  2001  PITEÅ SIM  BG2201  25 m  1:27.91   
11  55  Gullehag Elina  2002  SANDVIK  AK3602  25 m  1:27.98   
12  118  Luthman Nellie  2002  UMEÅ SS  AP7802  25 m  1:28.04   
13  25  Gonzalez-Glanberg Alva  2002  LULEÅ SS  AA1802  25 m  1:28.77   
14  107  Gustafsson Agnes  2003  UMEÅ SS  AJ1803  25 m  1:29.52   
15  74  Forsgren Julia  1998  SKELLEFTEÅ  BK1898  25 m  1:29.93   
16  19  Alman Sabina  2003  LULEÅ SS  AL0403  25 m  1:31.36   
17  13  Lindström Erika  2000  BURTRÄSK  AI0400  25 m  1:31.42   
18  44  Bäcklund Lisa  2002  PITEÅ SIM  AK5402  25 m  1:32.69   
19  158  Själin Jana  2002  LYCKSELE  AU2402  25 m  1:33.15   
20  147  Johanssen Emmy  1999  BYSKE  BN2499  25 m  1:33.40   
21  Wenden Wilma  2002  BUREÅ SS  BB7402  25 m  1:34.06   
22  77  Larsson Ellen  2001  SKELLEFTEÅ  BR7801  25 m  1:35.78   
23  Olsson Agnes  2004  BUREÅ SS  AA8204  25 m  1:36.67   
24  Markström Thea  2003  BUREÅ SS  AS3603  25 m  1:36.91   
25  34  Larsson Tuva  2002  LULEÅ SS  BG2202  25 m  1:36.98   
26  123  Olofsson Elma  2003  UMEÅ SS  BD0803  25 m  1:39.19   
27  Lindqvist Hannah  2003  BUREÅ SS  AS1603  25 m  1:39.63   
28  120  Ohlin Emelie  2003  UMEÅ SS  AV2803  25 m  1:42.02   
29  58  Lind Sanja  2002  SANDVIK  BB0602  25 m  1:45.18   
30  20  Andersson Alva  2004  LULEÅ SS  AK3404  25 m  1:47.51   
31  128  Sandin Tilde  2002  UMEÅ SS  BS4402  25 m  1:47.74   
32  50  Marklund Fiona  2003  PITEÅ SIM  AU8803  25 m  1:52.09   
33  144  Bäckström Agnes  2003  BYSKE  AB8203  25 m  1:53.36   
34  146  Holmlund Nellie  2002  BYSKE  BM3802  25 m  1:55.77   
35  150  Sandström Naimi  2001  BYSKE  BR6601  25 m  2:04.06   
36  17  Waller Kajsa  2005  BURTRÄSK  AD7805  25 m     
37  49  Lakso Tuva  2004  PITEÅ SIM  AW6804  25 m     
38  121  Ohlsson Ella  2005  UMEÅ SS  AK1605  25 m     
39  126  Renberg Dina  2004  UMEÅ SS  BD0804  25 m     
40  135  Trigell Sandra  2005  UMEÅ SS  AS3805  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  13 februari 2015 
Licensierad till: Skellefte Simsällskap 34  Utskriftstid  15:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner