2018-12-15   11:25:35
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tyropen Skellefteå

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

6_S
Gren 6, 100m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
78  Lindberg Benjamin  1995  SKELLEFTEÅ  AJ6195  25 m  1:02.42   
94  Svedberg Filip  1997  SKELLEFTEÅ  AJ0197  25 m  1:15.31   
46  Johansson Konstantinos  1998  PITEÅ SIM  AB1998  25 m  1:21.29   
97  Viklund Erik  1998  SKELLEFTEÅ  AH1398  25 m  1:22.79   
48  Jonsson Mattias  1999  PITEÅ SIM  AB4799  25 m  1:28.83   
47  Johansson Marios  2001  PITEÅ SIM  AA2901  25 m  1:32.98   
39  Wang Ji An  2003  LULEÅ SS  AA2303  25 m  1:33.59   
117  Luthman Felix  2004  UMEÅ SS  AB4104  25 m  1:37.61   
21  Andreasson Rasmus  2000  LULEÅ SS  AG5100  25 m  1:39.50   
10  67  Devismes Lucas  2002  SKELLEFTEÅ  AI2502  25 m  1:41.18   
11  164  Ulander Emil  2003  SKELLEFTEÅ  AE2303  25 m  1:45.25   
12  33  Krogh-Vennemo Anton  2002  LULEÅ SS  AI8502  25 m  1:46.56   
13  10  Vikström Alfred  2001  BUREÅ SS  AS4701  25 m  1:46.64   
14  108  Hallgren Linus  2003  UMEÅ SS  AE2703  25 m  1:47.15   
15  122  Ohlsson Ville  2003  UMEÅ SS  AN0303  25 m  1:47.75   
16  71  Ferm Olle  2002  SKELLEFTEÅ  AD8102  25 m  1:49.86   
17  104  Gabrielsson Sebastian  2003  UMEÅ SS  AN8103  25 m  1:52.00   
18  114  Lidström Henrik  2003  UMEÅ SS  AP0303  25 m  1:56.06   
19  131  Strömbro Arvid  2002  UMEÅ SS  AR4502  25 m  1:58.25   
20  99  Albinsson Oskar  2003  UMEÅ SS  AP4503  25 m  1:59.37   
21  101  Cobian Oliver  2003  UMEÅ SS  AP1103  25 m  1:59.45   
22  31  Karlsson Sebastian  2002  LULEÅ SS  AU4102  25 m  2:01.54   
23  70  Eriksson Theodor  2002  SKELLEFTEÅ  AV6502  25 m  2:02.83   
24  28  Johnsson Edvin  2001  LULEÅ SS  AE0101  25 m  2:04.67   
25  32  Kieri Ville  2003  LULEÅ SS  AK3703  25 m  2:15.42   
26  62  Stenman Kevin  2003  SANDVIK  AK2503  25 m  2:16.08   
27  140  Georgsson Sixten  2003  IKSU  AM3503  25 m  2:17.65   
28  136  Wall Vincent  2004  UMEÅ SS  AM1504  25 m  2:20.76   
29  37  Nyström Ludwig  2005  LULEÅ SS  AB0305  25 m     
30  79  Lindqvist Albin  2002  SKELLEFTEÅ  AI9502  25 m     
31  88  Magnusson Melwin  2005  SKELLEFTEÅ  AC5505  25 m     
32  113  Kalash Iyas  2004  UMEÅ SS  AO4304  25 m     
33  143  Nilsson Joel  2004  IKSU  AM6504  25 m     
34  145  Holmgren Mattias  2002  BYSKE  AW8102  25 m     
35  148  johansson Edwill  2002  BYSKE  AV8302  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  13 februari 2015 
Licensierad till: Skellefte Simsällskap 34  Utskriftstid  15:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner